Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk     Deltagere: 0
14-08-2019 Randers City Stafet     Deltagere: 2

Tidligere løb
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
 
1000. Alexander Pedersen
1808. Alice Stilling
1001. Allan Hermansen
1769. Allan Hjarbæk Holm
1749. Anders Brink
1002. Anders Larsen
1791. Anders Oll
1765. Anders F. Jensen
1790. Andreas Oll
1780. Andreas Thorup Thomsen
1755. Anja Nørskov
1003. Anna Kvist
1004. Annamaria Møller
1768. Anne Meyer Holm
1005. Anne Kathrine Gustavsen
1006. Anne Lise Kirk Olsen
1007. Anne-Mette Esbøl
1008. Asbjørn Kvist Christensen
1831. Asger Therkelsen
1009. Astrid Siegumfeldt
150. Bende Kjeldsen
1748. Bende Kjeldsen
1010. Bente Juul-Lassen
1737. Bente Månsson
1820. Beritj Holgersen
1810. Bertram Ilsø
1773. Bettina Baun
1851. Bjarke Worm-Hammershøj
1829. Brian Ingvardsen
1719. Buster B Andersen
1011. Carla Bay Vester
1012. Caroline Værum Pedersen
1013. Carsten Berthelsen
1754. Cecilie Nørskov
1014. Channie Frandsen
1803. Charlotte Nielsen
1848. Christian Mathiasen
1792. Christian Oll
1015. Christian Østergaard Nielsen
1738. Clara Jensen
1016. Clara Siegumfeldt
1745. Daniel Graversgaard
1723. Daniel Minke
1017. David Lauridsen
1806. Ejner Knudsen
1852. Emil Bruun
1018. Erik Gudbjerg
1845. Evy Andersen
1839. Flemming Rasmussen
1019. Flemming Roth Madsen
1762. Flemming V. Jensen
1771. Florian Arensbach
1819. Freya Holgersen
1020. Gert Møller Pedersen
1830. Gitte Haagensen
1793. Gro Pløen
1021. Hanne Østergaard
1022. Hans Lykkegaard Larsen
1024. hardy nielsen
1718. Heidi B Jacobsen
1763. Helena F. Jensen
1026. Helle Simonsen
1027. Helle Louise Berthelsen
1028. Henriette Bech
1833. Henriette Neimann
1812. Henriette Thornfeldt
1779. Henriette Thorup Thomsen
1824. Henrik Ehlers
1029. Henrik Søgaard
1828. Haagen Haagensen
1712. Ib Larsen
1781. Iben Sass-Larsen
1030. Ida Siegumfeldt
1846. Inge Skovsen
1835. Iver Worm
1031. Jacob Siegumfeldt
1847. jakob Mathiasen
1032. Jan Geertsen
1842. Jan Hougaard
1033. Jane Thøgersen Duelund
1818. Janni Gammelholm
1804. Jens Andresen
1034. Jens Juncher
1805. Jens Erik Madsen
1837. Jeppe Miksa
1035. jesper andersen
1758. Jesper Damm
1036. Joanna Olsen
1825. John Hyldgaard
1037. johnny nielsen
1796. Johnny Petersen
1799. Jonas Nielsen
1809. Jonas Winther
17985. Josephine Kaaberbøl
1038. Julie Klitte
1822. Julie Maksten
1774. Jørgen Baun
1039. Jørgen Nielsen
1040. jørgen Tvenstrup
1041. Jørn Søegaard Nielsen
1042. Karsten Skriver
1043. Kaspar Madsen
1772. Kasper Baun
1044. Kathrine Jakobsen
1747. Kim Kjeldsen
1786. Kirsten Andersen
1045. Kirsten Holm Jensen
1739. Knud Soelberg
1046. Knud Erik Hansen
1750. Kristian ?
1734. Kritine Kohr
1047. Lars Funder
1048. Lasse Olesen
1725. Laura Sass-Møller
1049. Laura Bay Vester
1836. Lene Lykke
1784. Lene Thomsen
1050. lis klysner
1743. Lisbeth Clausen
1051. Lisbeth Rasmussen
1052. Lisbeth Stadel Petersen
1053. Lise Andersen
1844. Lone Christensen
1721. Lone Larsen
1054. Lonnie Juncher
1798. Louise Hornbek
1740. Lucas Soelberg
1744. Mads Brüner Kristensen
1055. Mads Lanng
1056. Mads Møller
1811. Mads Nyborg
1057. Mads Westergaard
1751. magnus Andreasen
1733. Magnus Kahr
1815. Magnus Nielsen
1775. Maja Baun
1058. Maja Bjerg
1059. Maja Sabro Yde
1060. Maja Strelander
1061. Malou Vad Petersen
1843. Malte Ballegaard
1062. Malte Stensgaard
1849. Malthe Degn
1063. marianne træger
1064. marianne Tvenstrup
1759. Marie Kjær Damm
1834. Marie Luise Neimann
1735. Martin Buch
1807. Martin Nikolajsen
1584. Mathias Kaas
1065. Mathias Tvenstrup
1722. Mathilde Larsen
1066. Mette Andersen
1067. Mia Vad Petersen
1068. Michael Hestbæk
1776. Mikkel Baun
1787. Mikkel H. Laursen
1770. Mogens Meyer
1785. Morten Østergaard
1746. Nicky Kjeldsen
1069. Nicoline Andersson
1070. Niels Jakobsen
1782. Nikolaj Christensen-Thomsen
59. ole carnø
1071. Ole Jensen
1814. Ole Nielsen
1072. Ole Schou Nielsen
1764. Oliver R. Madsen
1756. Olivia Nørøxe
1817. Patrick Remen
1816. Per Carlson
1073. per hvam jensen
1074. Per Kruse Rasmussen
1778. Pernille Rix
1075. peter rasmussen
1838. Peter S
1076. Pia Værum
1761. Pia R. Hansen
1813. Poul Nielsen
1850. Rasmus Degn
1736. Rasmus Kristensen
1077. Rasmus Nielsen
1078. Regitze Andersen
1841. Rikke Kaiser
1079. Rita Qvist
1720. Robert Nielsen
1080. Robert Pedersen
1794. Sarah Smed
1752. Sebastian Andreasen
1840. Sebastian Kaiser
1081. Signe Juul-Dam
1777. Signe Mossalski
1757. Sigurd Hylleberg Sørensen
1082. Sophie Junge
1766. Steen Ditlev Kristensen
1753. Susanne Andreasen
359. Svend Erik Kristensen
1590. Sylvester Lemvigh-Hammer
1742. Søren Mortensen
1832. Søren Neimann
1083. Søren Vestergaard
1084. Søren Vinther
1821. Thea Holgersen
1783. Thilde Christensen-Thomsen
1085. Thomas Stensgaard
1086. thor klysner
1087. Tina Kvist
1800. Tina Lauritsen
198. Tina Gerster Nygaard
1767. Tine Arensbach
1088. Tine Christensen
1089. Tine Esbøl Nielsen
1090. Tobias Jensen
1801. Tobias Trümper
1091. Trine Hansen
1092. Trine Olsson
1093. Ulla Slengerik-Hansen
1826. Ulla J. Andersen
1094. Vibeke Hansen
1788. Villy Sørensen
1724. Vita Mikkelsen
1823. vivi Kromann
1760. Winnie B. Hansen
1827. Zander Andersen
1095. Aage Nielsen

Hold: Aktivt Fællesskab
1096. Børge Kristensen
1097. Christina Blomkvist
1098. Flemming Mortensen
1099. Inge Lise Rønnow
1100. John Larsen
1101. Jørgen Junggreen
1102. Lene Junggreen
1103. Susanne Drotner
1104. Vibeke Jensen

Hold: Assentoft Løbeklub
1105. Allan D. Kvist
1106. Anne-Mette Sunesen
1023. Hans.Knudsen Knudsen

Hold: Bach'erne
1107. Andrea Bach
1108. Anette Bach
1109. Magne Bach
1110. Martin Bach

Hold: CCL Label
1111. Karl Klok Mikkelsen
1112. Kristian Thorsen
1113. Pia Jensen
1114. Ronnie Haagensen

Hold: Equus-Hestemassage
1115. Andreas Fravn
1116. Christina Fravn

Hold: F.Mogensen
1117. Casper Mogensen
1118. linda mogensen
1119. Peter Mogensen

Hold: Falck Randers
1710. Anders Møller
1711. Gitte Koustrup
1713. Jacob Hemmingsen
1714. Mads Nielsen
1715. Søren Villads Andersen
1716. Viktor Koustrup

Hold: Fam. Hermann Pedersen
1120. Christina Malmgren Mikkelsen
1121. Ditte Hermann Hauge
1122. Jesper Aldahl
1123. Käthe Hermann Pedersen
1124. Maja Hermann Pedersen
1125. Peter Friis-Hauge
1126. Preben Friis-Hauge
1127. Rit@ Hauge
1128. Steffen Thomsen
1129. Stine Friis-Hauge

Hold: Familien Abrahamsen
1131. Britta Abrahamsen
1132. Clara Abrahamsen
1133. Sofie Junge
1130. Steen Scherfelt
1134. Thea Abrahamsen

Hold: INTERSPORT
1135. Adrian Vega
1136. Andre Lindby
1137. Bente Lindberg
1138. Bo Dittmann
1139. Christian Roost Jensen
1140. Emma Rosenkilde
1141. Hassan Iraqi
1142. Heidi Smedegaard Hansen
1143. Jonas Fahlberg
1144. Jonathan Smedegaard Hansen
1145. Knud -Erik Mortensen
1146. Lasse Vangsgaard
1147. Line Thomsen
1148. Lærke Fraes Dittmann
1149. Mads Riising
1150. Maria Dittmann Østergaard
1151. Marie Frank
1152. Nikolaj Christensen
1153. Patrick Sørensen
1154. Per Kaiser
1155. Rikke Frank
1156. Rikke Frank
1157. Sofie Thøgersen Duelund
1158. Tina Rosenkilde

Hold: islene
1159. anna marie pedersen
1160. lene pedersen
1161. nils peder amdi nielsen

Hold: kronmal.dk
1162. Mikael sørensen
1163. pernille merete sørensen
1164. Tina Laursen

Hold: Meier/Lauritzen
1165. Inger Lauritzen
1166. Mia Bendix Meier
1167. Thomas Meier

Hold: Mosevænget 19
1168. Andrea Jensen
1169. Bent Rasmussen
1170. Birgitte Dahl
1171. Charlott Dahl
1172. Henrik Bjertrup
1173. Kasper Petersen
1174. Kurt Dahl

Hold: Motion Danmark
1175. Sonni Thelmark

Hold: Muscletherapy.dk
1176. Line Mali Retsloff

Hold: MVSC
1177. Morten Friman Olsen

Hold: Myrerne
1178. Mads Myrthue
1179. Magnus Myrthue

Hold: Niels og Tobias
1180. Niels Brøndum
1181. Tobias Nordholt

Hold: Panduro
1182. Christina Panduro Holm
1183. Frida-Marie Panduro
1184. Katrine Panduro

Hold: Randers Freja Motion
1185. Albert Elfving
1186. Anders Nielsen
1187. Birgit Christensen
1188. Edel Elfving
1189. Elin Laursen
1190. Emil Elfving
1191. Erik H. Laursen
1192. Gitte Pedersen
1193. Henrik Pagter
1194. Irma Nielsen
1195. Jesper Elfving
1196. Laila Sørensen
1197. Lilian Grejsen
1198. Lærke Elfving
1199. Maren-Lis Larsen
1200. Maria Kaspersen
1201. Preben Paarup

Hold: Randers Freja Triathlon
1202. Daniel Lisborg
1203. Frank Østergård
1204. Helge Lisborg
1205. Jacob elfving
1206. Katja Lisborg

Hold: Randers Kommune
1207. Albert Rasmussen
1208. Alexander Dahl
1209. Alexander Drægert
1210. Allan Brock
1211. Amalie Møller
1212. Anders Brock
1213. Anders Rohde
1214. Andreas Nymann Krogh
1215. Anita Steffensen
1216. Anna Rasmussen
1217. Anne Thomsen
1218. Anne Marie Pape
1219. Anne Mette Rytter
1220. Annemette Werling Jensen
1221. Annette Kaiser Sørensen
1222. Anni Nielsen
1223. Annika Pape
1224. Asbjørn Verner Fuglsang
1225. Aske Nielsen
1226. Benjamin Møller
1227. Betty Langberg
1228. birgit møller
1229. Birgit pedersen
1230. Birgitte Birk
1231. Brian Drægert
1232. Camilla Lyngs
1233. Carl Mogensen
1234. caroline kalve lindholm
1235. Cecilie Werling Jakobsen
1236. Chalotte Woldum
1237. Charlotte Wittrup
1238. christian Maureira
1239. Christian Munch
1240. Claus Sejer Braad Jørgensen
1241. Dagmar Hylleberg Sørensen
1242. Daniel Panitzsch
1243. Dicte Elvira Skriver
1244. Ditte Hansen
1245. Ditte Rytter
1246. Dorte Kvist Pedersen
1247. Dorthe Hougaard Sørensen
1248. Egon Trudslev
1249. Elias Nielsen
1250. Eline Kærgaard Hansen
1251. Else Rohde
1252. Emilie Lett
1253. Emilie Nymann Krogh
1254. Estrid Jessen
1255. Frederik Rasmussen
1256. Frida Dahl
1257. Frida Kaiser Houmann Mortensen
1258. Gitte Axelsen
1259. Gitte Petersen
1260. Greta Andersen
1261. Grethe Tøttrup
1262. Hanne Buss
1263. Hanne Dahl
1264. Hanne Hjort
1265. Hanne Sørensen
1266. Hans Jørgen Rohde
1267. Hans Jørgen Schou
1268. Heidi D. Jensen
1269. Heine Duun
1270. Heine Møller
1271. Helle Buhelt Jørgensen
1272. Helle Nielsen
1274. Helle Kirketerp Larsen
1275. henriette møller
1276. Jacob Nielsen
1277. Jakob Haaning Andersen
1278. Jan Houmann Mortensen
1279. Jannie Hvass Nielsen
1280. Jens Jørgen Fuglsang
1281. Jeppe Terp Duun
1282. Jesper Andersen
1283. Jette Kanz
1284. Jette Møller
1285. Jette Kamstrup Andersen
1286. Jimmi Mark Lyngsø
1287. Johan Munch
1288. Johanne Mathilde Steffensen
1289. john pedersen
1290. John Witting
1291. Johnni Corfitz
1292. Johnni Sørensen
1293. Jonas Andersen
1294. Jonas H. Johansen
1295. Jonas Pilegaard Lund
1296. Jonas Pape Madsen
1297. Jonathan Wohlfeld Hornbæk
1298. Josefine Henningsen
1299. Josefine Wohlfeld Hornbæk
1300. jytte johansen
1301. Jytte Rasmussen
1302. Karen Skarregaard
1303. Karsten Schou Nielsen
1305. Kathrine Espensen
1306. Kenneth Kuch Nielsen
1307. Kenneth Nielsen
1308. Kim Fogh Rasmussen
1309. Kim Hornbæk
1310. Kirsten Damgaard
1311. Klaus Rasmussen
1312. Klavs Nielsen
1313. Kristian Nymann Krogh
1314. Lars Birk
1315. Lars Steffensen
1316. Lasse Brock
1317. Lasse Krogh
1318. Laura Terp Duun
1319. Lena Korsskov
1320. Lene Hartvig Nielsen
1321. Lene Kromand
1322. Lene Lybech
1323. LENE SCHOU
1324. Lisa Muthurajah
1325. Lisbeth Berg
1326. Lise Amdi Christensen
1327. Lise Wogensen
1328. Lone Nielsen
1330. Magnus Tøttrup
1331. Maiken Kirketerp Jacobsen
1332. Majbritt Klit Kronborg
1333. Malou Hussmann Andersen
1334. Malou Munch
1335. Marcus Sørensen
1336. Margit nielsen
1337. Maria Qvist
1339. Marianne Bak
1340. Marianne Brock
1341. Mark Pring
1342. Markus Birk
1344. mathilde møller
1345. Matias Kirketerp Jacobsen
1346. Max Munch
1347. Mette Frost
1348. Mette Schneider
1349. Mette Schütt
1350. Mette Stoklund
1351. Mette Trudslev
1352. Mia Nielsen
1353. mike møller
1354. Mikkel Tias Westfall
1355. Mona Lindgaard
1356. Monica Skibild
1357. Morten Bæk Andreasen
1358. Nadia Terp Duun
1359. Naira Aabenhus
1360. Nanna Nielsen
1361. Nicklas Bødker
1362. Nicklas Møller
1364. Nikolaj Langberg
1365. Noah Pring
1366. Ole Panitzsch
1367. Peder Rasmussen
1368. Per Adelhart Christensen
1369. Pernille Andersen
1370. Pernille Berg Lassen
1371. Pernille Hansen
1372. Pernille Westfall Andersen
1373. Peter Allentoft
1374. Peter Andersen
1375. Peter Christensen
1376. Pia Andersen
1377. Pia Johansen
1378. Pia Kathrine Klauber
1379. Pia Mohr Gori
1380. Rasmus Ross
1381. Rebekka Hansen
1382. rene møller
1383. Rikke Hylleberg Clausen
1384. Rikke Mark Lyngsø
1386. Rune Larsen
1387. Sanne Pilgaard Christiansen
1388. Sara Falberg
1389. Sara H. Johansen
1390. Sarah Kamstrup Andersen
1391. Sascha Hussmann
1392. Signe Terp Duun
1393. Sigrid Verner Fuglsang
1394. Simon Sørensen
1395. Simon Haaning Andersen
1396. Simon Schmidt Madsen
1397. Simone Volder Due
1398. Sine Corfitz
1399. Sofie Tøttrup
1400. Sstine Møller Pedersen
1401. steen sørensen
1402. Stephanie Drægert
1403. Susanne Skovbo Sørensen
1404. Susanne Svith
1405. synnøve kalve lindholm
1407. Thomas Lynge Houmann
1408. Tina Falberg
1409. Tina Henningsen
15. Tina Nørøxe
1410. Tina Verner
1411. Tine Nymann Krogh
1412. tobias kalve lindholm
1413. Tobias Klit Kronborg
1414. Tobias Terp Duun
1415. Tom Johansen
1416. Torben Jessen
1417. torben lindholm
1418. Trine Skriver
1419. Ulla Ravnholt Blach
1420. Ulrik Skriver
1422. villy jacobsen
1423. Vivi Henriksen
1424. William Henningsen

Hold: Randers Kunstmuseums Venner
1425. Finn Terman Frederiksen
1426. Henning Christesen

Hold: Randers Maskinfabrik 1
1427. Bo Nielsen
1428. Jane Nielsen
1429. Jeppe Kvist Jensen
1430. Kenneth Carstensen
1431. Lene Flarup
1432. Thor Runar Thorisson

Hold: Randers social og sundhedsskole
1434. Anne marie svendsen
1435. cltathusika nilmini
1436. daniel weismann
1437. donatien mutombo
1438. helle møller
1439. henriette buhl
1440. kristina kvist
1441. Lisbeth pedersen
1443. mads kirk
1444. malene pedersen
1445. nete jensen
1446. niels nielsen
1447. ponthip jørgensen
1448. sasiprapa møller
1449. siranee pramavn
1450. stine willadsen

Hold: Randers Social og Sundhedsskole2
1451. alberte blak
1453. camilla abraham
1454. cecilie madsen
1455. dan mathiesen
1456. elvedina pivac
1457. gentjana berisha
1458. henriette thornfeldt
1459. janni nielsen
1461. julie madsen
1462. karina bech
1463. laura jensen
1464. mads møller
1465. maria nielsen
1466. maria rasmussen
1467. marlene Poulsen
1468. michelle fredslund
1469. patrick nielsen
1470. peter lund
1471. randi isaksen
1472. rebekka sørensen
1473. simon bøskov
1474. simone frostholm
1475. sofie rasmussen
1476. zandra kristensen

Hold: Randers Taekwondo klub
1477. Allan Holt
1478. Allan Nielsen
1479. Amalia Rasmussen
1480. Carsten Møller
1481. Lea Nielsen

Hold: Randers Teleklub
1482. Freddy Moeberg Sørensen
1483. Jan Christensen
1484. Lilly Engelund Sørensen
1485. Line Holm Dreholt
1486. Lone Holm Dreholt
1487. Mathias Christensen
1488. Mette Moeberg
1489. Mikael Bo Christensen
1490. Nichlas Christensen
1491. Sheila Bjerregaard
1492. Søren Moeberg

Hold: RASK
1493. Anne Rask
1494. Peter Rask
1495. sussie frank

Hold: RBE
1498. Anders Bak
1496. Hannah Wiese
1497. Martin Worm
1499. Mette Kassow
1500. nana Christensen
1501. Rune Pinnerup Nielsen
1502. Tue Gindesgaard

Hold: Regionshospitalet Randers
1693. Anja marhauer Christensen
1694. Anne Christensen
1695. Anne Mette Lockwood
1696. Berit Smallwood
1697. Britta Stensgaard
1698. Hanne Skovlunde Broch
1699. Jette Sejer Jakobsen
1700. Jette Skjølstrup
1701. Lene Brøndum
1702. Lene Hejlskov
1703. Lise Elsbjerg
1704. Niels Jørgen Jensen
1705. Nina Wendelboe Deleuran
1706. Pia Larsen
1717. Susanne Olesen
1708. Thomas Pazyj
1709. Trine Visholm

Hold: Revisionsfirmaet Ole Vestergaard
1503. Henrik Tange
1504. Irina Hansen
1505. Jan Faartoft Andersen
1506. Yilmaz Celik

Hold: Rismølleskolen
1507. Frank Nielsen
1691. Frederik Nielsen
1687. Gustav Nielsen
1690. Karoline Nielsen
1508. Lene-Merete Nielsen
1686. Mathilde Jule-Dane
1509. Torben Kjeldsen
1689. victor Casper Kjeldsen

Hold: RK - Driftsafdelingen
1510. Elise Esther Christensen
1511. Maibritt Hviid Jensen
1512. Pernille Fosgrau Bach
1513. Søren Erik Christensen
1514. Tilly Johanson
1515. Vinni Ernshof Christesen

Hold: RK - Firkløverskolen
1516. Thomas Lundin

Hold: RK - Museum Østjylland
1517. Carsten Korthauer
1518. Clara Brimnes Gardner
1519. Karen Dubery
1520. Sophia Gardner

Hold: RK - Platangården
1521. Anders Rasmussen
1522. Anne Rasmussen
1523. Børge Venneberg
1524. Christina Qvist
1525. Christine Jensen
1526. Christopher Sørensen
1527. Ditte Iversen
1528. Frederikke Qvist
1529. Harley Sørensen
1530. John Qvist
1531. Jonas Graversen
1532. Katrine Rasmussen
1533. Liv Bjarnskov
1534. Lærke Bjarnskov
1535. Maria Sørensen
1536. Marius Qvist
1537. Markus Hansen
1538. Mette Venneberg
1539. Mikkeline Qvist
1540. Mille Hansen
1541. Ronnie Sørensen
1542. Thomas Sørensen
1543. Tine Jespersen
1544. Victoria Sørensen

Hold: RK - Randers Bibliotek
1545. Casper Bisbjerg
1546. David Bisbjerg
1547. Eva Bisbjerg
1548. Jeppe Bisbjerg
1549. Lena Koldsø
1550. Marie Bisbjerg
1726. Martin Hastrup
1552. Ole Bisbjerg

Hold: RK - Socialafdelingen
1553. Jonathan Sass Møller
1554. Kirsten Thomsen
1555. Mette Wind
1556. Rasmus Møller
1557. Runa Steenfeldt
1558. Sebastian Sass Møller

Hold: RK - Tandplejen
1559. Bastian Larsen
1560. Christina Blaabjerg
1561. Hanne Blaabjerg
1273. Helle Hegelund Thomsen
1562. Jesper Kaas Schmidt
1304. Kasper Alexander Steffensen
1563. Kim Blaabjerg
1564. Line Bay Sørensen
1338. Mariane Hegelund Sørensen
1565. Oliver Blaabjerg
1566. Pia Johansson
1567. Rikke Larsen
1568. Rikke Kaas Schmidt
1569. Rune Blaabjerg

Hold: RK - Vesterbakkeskolen
1570. Amalie Pilborg Pilborg
1571. Camilla Laurbjerg Christensen
1572. Cathrine Mathiasen
1573. Cecilie Mathiasen
1574. Cecilie Pilborg
1575. Celina Milde
1576. Connie Jensen
1577. Gustav Lemvigh-Hammer
1578. Henrik Pilborg
1579. Jesper Davidsen
1580. Magnus Højgaard
1581. Malthe Strangholt
1582. Marc Søndergaard
1583. Marie Pilborg
1585. Mikkel Balslev
1586. Rishi Thurai
1587. Sandie Davidsen
1588. Sebastian Vand
1589. Steffen Vraa Ægidius
1591. Tina Torstensson
1592. Tove Hansson
1593. Wivi Hoijer

Hold: RK - Vorup Skole
1594. Anne-Marie Vitting Christensen
1595. Mikael Maksten

Hold: RK - Økonomiafdelingen
1596. Lene Marie Kjær Egebjerg

Hold: RPC Superfos
1597. Camilla Jakobsen
1598. Frederik Svenningsen
1599. Fredrik Serup
1600. Gitte Allersglimt
1601. Henning Frederiksen
1602. Jan Martin Svenningsen
1603. Julie Serup
1604. Kurt Pedersen
1605. Lene Nielsen
1606. Morten Krogh
1607. Signe Svenningsen
1608. Søren Andersen
1609. Trine Svenningsen

Hold: Sejrs Tivoli
1610. Alexander Sejr
1611. Claus Madsen
1612. Frederik Sejr
1613. Pernille Sejr
1614. Valdemar Sejr

Hold: Sydbank
1615. Mette Lorentsen
1616. Rene Rathje

Hold: Team Dahl
1617. Alberte Dahl
1618. Henriette Dahl
1619. Martin Dahl
1620. Noah Dahl

Hold: Team Gone
1621. Asbjørn Korsholm
1622. Berit Pedersen
1623. Camilla Villadsen
1624. Caroline Rasmussen
1625. Jannik Sørensen
1626. Jeanette Nedergaard
1627. Jesper Sørensen
1628. Joan Bekhøj
1629. Line Bekhøj
1630. Sander Nielsen
1631. Thomas Pedersen

Hold: Team Hammershøj
1632. Anette Nielsen
1633. Inge Ladegaard Jakobsen
1634. Susanne Jakobsen

Hold: Team Jensen
1635. Anja V. Jensen
1636. Ditte V. Jensen
1637. Inge Marie V. Jensen
1638. Louise V. Jensen

Hold: Team Kjærgaard
1639. Sisse Kjærgaard
1640. Søren Kjærgaard

Hold: Team Søndervang
1641. Loui Nielsen
1642. Ole Bech
1643. Sofia Nielsen

Hold: Team Vinding
1644. Ida Vinding Jensen
1645. Julie Vinding Lundorff
1646. Tanja Vinding Lundorff

Hold: The Skrivers
1647. Charlotte nedergaard skriver
1648. Jørgen sølvsten skriver
1649. Lukas nedergaard skriver

Hold: thybo5
1650. charlotte jacobsen
1651. kirsten thybo sinding

Hold: Tradium
1652. Anne Birthe Mortensen
1653. Jørn Gjøtrup
1654. Kalle Rosenberg
1655. Kaas Vestergaard

Hold: Tømrerfirmaet Johnny Gregersen
1656. Alexander Vestergaard
1657. Allan Bjerre Egelund
1658. Allan Jensen
1659. Bjarke Jakobsen
1660. Charlotte Bjerre Egelund
1661. Finn Anker Vestergaard
1662. Jette Egelund
1663. Johnny Gregersen
1664. Jonas Lindholt
1665. Julie Lindholt Gregersen
1666. Toke Sidenius Dall

Hold: U.D. Vinduer A/S
1667. Amalie D. Lundorff
1668. Erik Rasmussen
1669. Jens Frandsen
1670. Morten Drachmann
1671. Susie D. Lundorff
1672. Uffe Dalmose

Hold: Verdo
1673. Anne Marie Andersen
1674. Cathrine Pedersen
1675. Cathrine Pedersen
1731. Cecilie Ranegaard Jensen
1676. Christian Honnoré
1677. John Damgaard Bæk
1678. Lars Pedersen
1728. Lasse Norup
1729. Magnus Rene Norup
1679. Martin T. Andersen
1680. Mie Emilie Kristensen
1681. Mona Lisa Lindum
1682. Morten Honnoré
1730. Naja Marie Norup
1683. Rasmus Honnoré
1732. Rasmus Stanghold
1684. Svend Strangholt
1692. Søren Rosenberg Mørch
1685. Toran Schwartz
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552