Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019

Tidligere løb
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 243
14-08-2019 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 115
24-05-2019 FDF Cykelrally 2019
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 23
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
 
724. Abdi Sueed
401. Adam Wolff
402. Allan Harrig Jensen
739. Anders Allesø
744. Anne-Marie Maribo
404. Arne Krog
720. Benny Kristiansen
707. Bjarne Christiansen
748. Bjarne Jensen
708. Bo Jørgensen
731. Camilla Øhrmann
719. Carsten Ipsen
405. Christian Jensen
713. Claus Hansen
718. Dan Ole Lund
728. Dorthe Taasti
726. Emil Bruun
406. Emil Nielsen
735. Emil Schaap
407. Emil Østergaard
408. Emmalie Hermansen
409. Erik Brøker
725. Flemming Bjerregaard Petersen
410. Freddy Madsen
411. Gustav H Taulborg
412. Heine Rasmussen
721. Henriette Frederiksen
734. Henrik Valsted
413. Henrik Hvidsteen Munk
414. Iben Feldballe
415. Ivan Toft
416. Jacob Jensen
417. Jacob Rasmussen
418. Jacob Møller Pedersen
419. Jan Erik Eriksen
420. Jane Thøgersen Duelund
709. Janni Westlund
421. Jens Thomadsen
422. Jette Østergaard
749. Jim Outzen
423. Jimmi Dalby
424. joakim Jensen
425. johnny nielsen
426. Julie Gjettermann Bergelin
427. Kaj Porup
729. Karen Marie Krogh
742. Karin Blach
428. Karin Jensen
429. Kasper Grotrian
714. Kasper Høegh
430. Kate Rind Wiese
431. Katja Holst Bertel
737. Keld Hennann
727. Keld Præst
732. Kenneth Pedersen
432. Kristine Østergaard
740. Kurt Sørensen
722. Line Kornum
433. Lonnie Johansen
753. Mads Møller
434. Magnus Thøgersen Duelund
435. Maja Hansen
723. Maria Kornum
436. Marie Gylling
437. Marie Hougaard
710. Martin Andersen
438. Martin Enevoldsen
439. Martin Randrup
716. Martin Svejstrup
440. Martin Østergaard
751. Mathias Mayland
441. Max Andersen
442. Mette Enevoldsen
443. Mia Breinhild Nielsen
444. Michael Møller Pedersen
445. mikael nielsen
446. Mike Bugge
447. Monica Lund Pedersen
448. Morten Taulborg
449. Natasha Lykke Barnes
712. Nicholai Nicholaisen
736. Niels Chr. Husum
450. Niels-Jørgen Reinholt Jensen
451. Ole Østergaard
452. Per Duelund Sørensen
750. Peter Hoe
743. Pia Sandberg
741. Rasm2005us Andersen
453. Rasmus Skovbo
746. Rasmus G. Carøe
454. Rune Cassøe
455. Sarah Krogh Iversen
456. Sofie Thøgersen Duelund
457. Svend Aage Madsen
458. Søren Friis
711. Søren Mortensen
745. Tenna Nielsen
459. Thomas Bang
730. Thomas Gravesen
733. Tina Janting
747. Tinna Bolther
715. Tommy Kanz
717. Tommy Lindholm-Hansen
460. Tuncer Gültekin
738. Ulla Allesø
461. Ulla Hansen

Hold: BAM
462. Gitte Overgaard

Hold: Black Cats
463. Bjarne Christiansen

Hold: DANSK REVISION RANDERS
464. Caroline Kristoffersen
465. Ulrik Tøttrup

Hold: easy runners
466. Lars Kastrup

Hold: Falck - Team Sofus
467. Jack Hvid
468. Rasmus Lichtenstein
469. Simon Boller

Hold: jan
470. mads klysner byrgesen

Hold: johnny Gregersen
471. Allan Bjerre Egelund
472. Charlotte Bjerre Egelund
473. Jens Christian Dahl Andersen
474. Niels Jørgen Egelund

Hold: Jytte
475. Jytte Elleby

Hold: Lars
476. Lars Kastrup

Hold: Malerfirmaet palle sundby
477. Palle Sundby

Hold: Monrad
478. Mads Monrad Brandt Jensen
479. Ulla Monrad Jensen

Hold: Mos Friends
480. Jonas Kvottrup Nielsen

Hold: ND REVIMIDT
481. Nikolai Juel Kristensen

Hold: Nørby
482. Tommy Nørby Christensen

Hold: Ole
483. Ole Nielsen

Hold: Papirkode
484. Mads Dupont Heidemann

Hold: Randers Bo & Erhvervstræning
485. Jonas Jensen
486. Per Holst
487. Rune Nielsen

Hold: Randers Freja Motion
488. Anne Sønderkjær-Outzen
489. Annette Vestergaard
490. Bent Espensen
491. Bent V. Sørensen
492. Bo Styhm
493. Evan Pedersen
494. Hans Jørgensen
495. Jens Ahm
497. Jette Bødker
498. Judith Jensen
499. Jørgen Murmann
500. Karsten Larsen
501. Keld Thomsen
502. Kent Lind
503. Knud Olsen
504. Lars Elming
505. Lars Lindgaard
506. Peder Kræmer
507. Rita Hansen
508. Stig Daugaard

Hold: Randers Kommune
509. Alexander Hartvig Nielsen
510. Anne Rasmussen
511. Anne Jung Kristensen
512. Charlotte Engelsfelt
513. Elisabeth Busk Rasmussen
514. Emilie Krag
515. Hans Peter Stausgaard
516. Jan Damsgaard Nielsen
517. Jan Hansen
518. Jan Mogensen
519. Jens Peter Hansen
520. Johan Pedersen
521. KAREN MARIE SKOVBO RASMUSSEN
522. Kent Damsgaard
523. Kerstin Hartvig Nielsen
524. Kim Fogh Rasmussen
525. Lars Jensen
526. Mette Ross
527. Mette Wind
528. Michael Ross
529. Mie Brix Ahrenkiel
530. Rene Walberg
531. Runa Steenfeldt
532. Rune Walberg
533. Sascha Nielsen
534. Simon Lind Kusk
535. Stefan Holst
536. Sten Christenden
537. Susanne Bruhn Jørgensen
538. Susanne Højer
539. Thomas Holm
698. Thomas Langvag
540. Tina Falberg Nielsen
542. Uffe Thomsen
543. Ulla Hansen

Hold: Randers Kommune - Bibliotek
544. Jørgen Ledet

Hold: Randers kommune - Bostedet Høvejen
545. Christian Vilstrup Jacobsen
546. Severin Vilstrup Jacobsen

Hold: Randers Kommune - Museum Østjylland
547. Ernst Stidsing

Hold: Randers Kommune - Randers Naturcenter
548. Per Thomadsen
549. Ritta Thomadsen

Hold: Randers Kommune - Team Vejlby
550. Frida Vejlby
551. Sofie Vejlby

Hold: Randers Kommune - Økonomiafdelingen
552. Toke Stobberup

Hold: Randers Kommune Fam. Runo Elsnab
553. Peter Elsnab
554. Sidse Elsnab

Hold: Randers Kommune Kristrup skole
555. Anette Dam
556. Morten Ellermann
557. Søren Dam

Hold: Randers Kommune ladegården
558. Bue Apel
559. Hardy Elfing

Hold: Randers Kommune Tandplejen
561. Kaj Mathiesen

Hold: Randers Kommune Vesterbakkeskolen
562. Kim Thomsen
563. Thyge Sall

Hold: Randers Kommune Økonomiafdelingen
564. Brian Hansen

Hold: Randers Taekwondo klub
565. Claus Salomonsen
566. Emil Flarup-Larsen
567. Maibrith Salomonsen
568. Ole Holst

Hold: Randers Teleklub
569. Dorthe Kjærgaard
570. Henning Kjærgaard
571. Karl Erik Skjødt
572. Karsten Jensen
573. Lars Hastrup
574. Søren Kjærgaard

Hold: rbs
575. poul erik rind

Hold: Regionspsykiatrien Randers
576. Anne-Mette Vejrup
577. Jette Søgaard

Hold: Rind/Moore
578. Jason Moore

Hold: RPC Superfos
579. Casper Bendtzen
580. Heino Hansen
581. Martin Bech
582. Morten Serup
583. Palle Ditlev Rasmussen
584. Thomas L. Nielsen

Hold: RRA Administration
585. Marie Glent-Madsen

Hold: RRA Kli. Bio.
586. Rasmus Bak

Hold: Runners
587. Bent Laursen

Hold: Sinding Runners
588. Brian Sinding Bisgaard
589. Jan Sinding
590. Line Sinding Bisgaard

Hold: Sofie
591. Sofie Nielsen

Hold: Team 3 generations
592. Frank Nielsen
593. Lisbeth Nielsen
594. Louise Bisgaard
595. Nathalie Bisgaard
596. Sebastian Bisgaard

Hold: Team Damhus
597. Klaus Damhus

Hold: Team Søjberg
598. Magnus Michael Søjberg
599. Rikke Mathilde Søjberg

Hold: Tradium
600. Hans Villadsen
601. Jacob Møller Petersen
602. Susan Hvass

Hold: VERDO
695. Esther Hvass
603. Henrik Bargholz
604. Ib Dahl Jensen
605. Jan G. Nielsen
606. Jimmi Dalby
607. Karin Jensen
696. marie Dalsgaard Hvass
697. Preben Dalsgaard Pedersen

Hold: Vestergaard
608. Keld Vestergaard

Hold: Vi løber i Randers
609. Jeanette Madsen
610. Karsten B Andersen
611. Lone Rasmussen

Hold: Videbæk Løbeklub - VGU
612. Thomas Skovhus Rabjerg

Hold: Vivild Efterskole
613. Adam Engsig Karsø
614. Aksel Heine Mortensen
615. André Lykke Wilhelmsen
616. Anna Schumann
617. Anne Eckhardt Møgelmose
618. Anne Søgaard
619. Anton Falkenstrøm
620. Bianca Thomsen
621. Camilla Bille
622. Carl Emil Lindblad
623. Caroline Funder
624. Cecilie Neergaard
625. Christian Koue Møller
626. Daniel Winter
627. Frederik Baggersgaard
628. Frederik Møller Hansen
629. freja jørgensen
630. Gustav Brath
631. Gustav Holmris
632. Ida Heidemann
633. Jacob Lundbeck
634. Jacob Madsen
635. Jan Uhre Thomsen
636. Jeppe Vase
637. Jesper Thrane
638. Johanne Lykke Jørgensen
639. Julie Allesø
640. justine jensen
641. karla Kjærsgaard
642. karoline feirup
643. kirstine schriver
644. Kristine Eschen
645. Lasse Due Schubert
646. Lasse Hammerich
647. Lea Solskov Langagergaard
648. Linus Birch Andersen
649. Lucas Westergaard
650. Lærke Kjærsgaard
651. Mads Ørum-Helstrup
652. Mads Lindberg Ladekarl
653. Magnus Bisgaard
654. Magnus Damgaard
655. Maja Skov
656. Majken Jensen
657. maria nielsen
658. Martin M. Elleby
659. Mathilde Kjeldsen
660. Matilde Täck
661. Mikkel Baumann
662. Mikkel Lukassen
663. Mikkel Carøe Sørensen
664. Nicklas Palmkvist Jensen
665. Nicolai Hvid
666. Nikolaj Rasbak
667. Nikoline Heitmann
668. Nina Brun
669. Oliver lanng
670. Per Olaf Schmidt
671. Peter Lyngbak
672. Peter Seiding
673. Phillip Høst
674. Rasmus Juul
675. Sarah Janerka
676. signe tange
677. Signe Østergaard
678. signe marie larsen
679. Sofie Houmann
680. Solveig Maribo
681. Steffen Riis
682. Stine A. Kjær
683. Søren Bojsen
684. Thea Skjoldahl
685. Tilde De Place
686. Valdemar Lauersen
687. Viktor Flarup

Hold: Volkswagen Randers
688. Allan Stender
752. Brian Mogensen
689. Brian Storgaard
690. Henrik Jørgensen
691. Jesper Bording Rasmussen
692. Lasse Sørensen
693. Nicolai Thomsen
694. Victor Wadsager Skaanning
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552