Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk     Deltagere: 0
14-08-2019 Randers City Stafet     Deltagere: 2

Tidligere løb
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
 
1590. Adam Powers
1535. Allex Hengeberg
1001. Amanda Findinge
1002. Amelie Pedersen
1774. Anders Burlund
1003. Anders Engel Hansen
1004. Andrea Jensen
1005. Anette Johansen
1584. Anita Mortensen
1006. Ann Betzer
1007. Anna Engel Hansen
1542. Anna Hansen
1008. Anne Johansen
1009. Anne Grete Buhelt
1560. Anne-Marie Carlsen
1578. Anne-Mette Esbøl
1570. Annette Johnsen
1593. Asbjørn Fuglsang
1010. Astrid Krause-Kjær
1546. August Broz
1011. August F. Tolstrup
1602. Bendt Ammitsbøl Nielsen
1012. Benedicte Andersen
1013. Benjamin Jensen
1014. Birgitte Frederiksen
1015. Birgitte Jensen
1016. Bjarne Buhelt
1561. Bo Jørgensen
1583. Bo Mortensen
1017. Brian Ingvardsen
1567. Camilla Dalby
1563. Camilla Haugaard
1552. Carsten Berthelsen
1600. Celine Borch Jørgensen
1018. Chris Bladt
1019. Christian Østergaard Nielsen
1569. Christina Sørensen
1565. Clara Monti Danielsson
1020. Clara Siegumfeldt
1021. Claus Christensen
1022. Claus Rungsted Frederiksen
1558. Daniel Graversgaard
1564. Dennis Rasmussen
1581. Ditte Brøndum
1023. Dorthe klitgaard Kristensen
1024. Else Thybo
1025. Emilia Jensen
1026. Emma Findinge
1531. Emma Møgelvang Betzer
1586. Emma Schaap
1027. Erik Gudbjerg
1607. Erik Kolding
1619. Eva Ingemann Hansen
1028. Eva Ingemanna Hansen
1029. Eva Vinkel Christensen
1030. Finn Kjærsgaard
1589. Fione Sopia Sørensen
1530. Frederik Møgelvang Betzer
1031. Gert Møller Pedersen
1568. Gitte Andersen
1032. Gitte Findinge
1033. Grethe Kristensen
1034. Grith Hultberg
1610. Heine Mathiasen
1035. Helle Hegelund Thomsen
1551. Helle Louise Berthelsen
1539. Henning Christensen
1036. Henrik Jensen
1037. Haagen Haagensen
1549. Ida Vinding Jonsen
1592. Jacob Kolding
1038. Janne Størup
1039. Jean Jespersen
1040. Jens Andresen
1608. Jens Hammer
1041. Jens Peter Neesgaard
1042. Jette Højholt
1043. John Ahlburg
1538. Johnny Nielsen
1606. Jonas Mikkelsen
1044. Josefine Bruun
1548. Julie Vinding Lundorff
1045. Jytte Nielsen
1046. Jørgen Elsnab
1597. Jørn Møldrup
1047. Karin Vibike jensen
1048. karina Frederiksen
1049. Kasper Petersen
727. Keld Præst
1577. Keld Taasti
3275. Keneth Jensen
1050. Kim Blåbjerg
1051. Klaus Jensen
1052. Knud Erik Mortensen
1053. Kristian Bressum
1054. Kristian Jensen
1055. Kristian Jensen
1545. Kristian Olesen
1056. Kristian Rasmussen
1057. Kristina Povlsen
1058. Kurt Dahl Jensen
1575. Lars Sinding
1595. Laura Nielsen
1591. Lea Powers
1556. Lene Thomsen
1618. Line Hansen
1529. Line Knudsen
1543. Lone Carstens
1059. Lonnie Juncher
1620. Lotte Mønster Mølgaard
1536. Louise Juhl
1604. Lukas Solberg Laursen
1580. Mads Lie Brøndum
1617. Mads Rasch
1576. Mads Skovbo
1060. Mads Vestergaard
1533. Magnus Hersom Laursen
1613. Magnus Myrthue
1614. Magnus Nielsen
1534. Malthe Hersom Laursen
1598. Marianne Yde
1603. Martin Baggermann
1605. Mathias Sørensen
1532. Mathilde Hersom Laursen
1061. Matilde Andersen
1062. Merle F. Tolstrup
1063. Mette Thybo Brøker
1064. Mettte Lai
1065. Michael Johansen
1585. Michael Schaap
1066. Michelle Blendstrup
1573. Mikael Johnsen
1067. Mikkel Gjøtrup
1068. Morten Andersen
1069. Morten nielsen
1582. Nicklas Madsen
1070. Nicolaj Tolstrup
1566. Nicole Mlwertz Johnsen
1555. Nikolai Christensen-Thomsen
1596. Noah Morland
1537. Norr Juhl Hengeberg
1071. Ole Schou Nielsen
1562. Patrick T. Thomsen
1072. Pernille Bang Christensen
1541. Pernille Rix
1073. Peter Andersen
1074. Pia schou Kristensen
1611. Poul Nielsen
1559. Rasmus Vinkel Christensen
1621. Rishi Thurai
1553. Sabine Christensen
1554. Sandra Christensen
1612. Sanne Ravnsbæk
1572. Sidse Frost
1076. Signe Bredsgaard
1540. Signe Mossalski
1594. Sigrid Fuglsang
1588. Silas Juncher Andersen
1547. Steen Ditlev Kristensen
1616. Susan Bøgelund
1077. Susanne Nielsen
1078. Søren Bruun
1615. Søren Hartvig Kristensen
1601. Søren Møller Jørgensen
1079. Søren Vinther
1550. Tanja Vinding Lundorff
1622. Tharshini Thurai
1625. Tharshini Thurai
1557. Thilde Christensen-Thomsen
1080. Thomas Andersen
1081. Thomas Wiese
1082. Tine Christensen
1544. Toni Olesen
1571. Tristan Eryeh Jensen
1587. Ulla Juncher Andersen
1083. Vibeke Hansen

Hold: AKTIVT FÆLLESSKAB
1084. Birgith Bach Kristensen
1085. Børge Kristensen
1086. Christina Blomkvist Nielsen
1087. Christina Blomkvist Nielsen
1088. Hans Henrik Carøe
1089. Kresten Juul Carlsen
1090. Loui Gerner Nielsen
1091. Ole Bech
1092. Susanne Drotner

Hold: Assentoft Løbeklub
1093. Hans Knudsen

Hold: Balous piger
1094. Annie Øllgaard
1095. Maja Øllgaard

Hold: Concsept
1096. Aksel Wiberg
1097. Kalle Wiberg Thomsen
1098. Rikke Thomsen

Hold: DANSK REVISION RANDERS
1099. Anna Vognsen
1100. Camilla Kristoffersen
1101. Emilie J. Nielsen
1102. Heidi Kristoffersen
1103. Helena Tøttrup
1104. Jeanette Tost Dam
1105. Jesper de Place
1106. Kim Tost
1107. Kristina Lund
1108. Ole J. Nielsen
1109. Peter Seeberg
1110. Rasmus S. Jakobsen
1111. Ritha Jørgensen
1112. Simon Tøttrup
1113. Stine Knudsen

Hold: De fede må svede
1114. Maja Haldborg Madsen
1115. Pernille Haldborg Jacobsen

Hold: easy runners
1116. mette munck

Hold: Estergarden
1391. Michael Svendsen
1118. Sylwia ØStergaard

Hold: Falck - Team Sofus
1119. Susanne Kolstrup

Hold: FysioDanmark Randers
1120. Atle Røstad
1121. Karleen Paquette Jørgensen
1122. Mikael Jørgensen

Hold: Fællesrejsning
1124. Flemming Hansen
1125. Henrik Jakobsen
1126. Michael Simonsen

Hold: Hornbæk skole 7.y
1127. Bertram 7.Y
1128. Katrine 7.Y
1129. Sebastian 7.Y
1130. Sofie 7.Y
1131. Tobias 7.Y

Hold: Ifa
1132. Bertil Bang
1133. Cecilie Bang
1134. Jacob Bang

Hold: Johnny Gregersen
1135. Alexander Tom Vestergaard
1136. Bjarke Jakobsen
1137. Finn Anker Vestergaard
1138. Janne Lindholt Gregersen
1139. Johnny Gregersen
1140. Kaspar Opstrup
1141. Kirsten Damgaard
1142. Knud Knudsen
1143. Michael Arenshøj
1144. Nikolai Arenshøj
1145. Stine Lindholt Dal
1146. Søs Arenshøj

Hold: Kamuk/Grotrian
1147. Dennis Grotrian Kamuk Jensen
1148. Gitte kamuk

Hold: Kardioklubben
1149. Rasmus Nielsen

Hold: Kim
1150. Kim Nielsen

Hold: Ksn-Lab
1151. Karsten Schou Nielsen

Hold: LADIES CIRCLE
1152. Alexander Vemmelund-Brochtstedt
1153. Anett Reinholdt
1154. Anita Møller
1155. Anja Hvid
1156. Camilla Bøgelund Larsen
1157. Christian Bøgelund Larsen
1158. Julie Jeppensen
1159. Karoline Christensen
1160. Kristine Veilleux
1161. Lone Chrisensen
1162. Malou Møller
1163. Mark Møller
1164. Mille Reinholdt
1165. Rikke Vemmelund-Brochtstedt
1166. Silje Harboe
1167. Stinne Harboe
1168. Tobias Hvid
1169. Victoria Hvid
1170. Vivian Aventrup Jensen
1171. William Vemmelund-Brochtstedt

Hold: Meier & co
1172. Brit Bendix Meier
1173. Inger Lauritzen
1174. Mads Bendix Meier
1175. Mia Bendix Meier
1176. Thomas Meier

Hold: Molbo
1177. Elias Molbo Yde
1178. Jesper Molbo
1179. Winni Molbo Yde

Hold: Nørby
1180. Bastian Nørby Christensen
1181. Britta Nørby Christensen

Hold: Randers Bo & Erhvervstræning
1182. Annette Bærnholdt
1183. Ida Klejs
1184. Johannes Hansen
1185. Kristian Jensen
1186. Mathias Pedersen
1187. Mette Greve
1188. Nana Christensen
1189. Niels Hyllested

Hold: Randers Freja Motion
1190. Arne Larsen
1191. Bethina Nielsen
1192. Birthe G. Jensen
1193. Erik H. Laursen
1194. Helle Dahl
1195. Ingerlise Sørensen
1196. Maren-Lis Larsen
1197. Poul Erik Oest

Hold: Randers kommune
1198. Alex Moldt
1199. Allan Olufson-Juul
1200. Anders Peder Nielsen
1201. Anja Marie Hansen
1202. Anne Rafn
1203. Anne Grethe Rasmussen
1204. Anne-Mette Nielsen
1205. Annette Jessen
1206. Ann-Kirstine Krag
1207. Bente Højland
1208. Bitten Laursen
1209. Britt Appelon
1520. Camille Larsen
1210. Caroline Kalve Lindholm
1211. Claus Godtfredsen
1212. Dagmar Hylleberg Sørensen
1213. Egon Trudslev
1214. Else Overgaard
1523. Elzana Kalludra
1215. Emma Jansen
1216. Emma Jessen
1217. Erik Gudbjerg
1524. Erion Kalludra
1218. Esben Husted Kjær
1219. Fie Olufson-Juul
1220. Flemming Elkjær
1221. Gustav Nielsen Kusk
1222. Hanne Sørensen
1223. Hans Larsen
1224. Helle Nielsen
1225. Helle Hegelund Thomsen
1226. Jacob Juncher
1227. Jacob Skjærris Lund
1228. Jeppe Terp Duun
1229. Jesper Kaas Schmidt
1230. Jonathan Sass Møller
1231. Kjeld Kristensen
1232. Kristine Bo Ditlev Jansen
1233. Laura Terp Duun
1234. Lene Hartvig Nielsen
1235. line skipper
1236. Lisbeth Overgaard
1237. Lisbeth Stadel Petersen
1238. Lise Skjærris Lund
1239. Lone Larsen
1240. Louise Nielsen Kusk
1241. Marcus Jansen
1242. Martin Rasmussen
1243. Martin Thomsen
1244. Mette Mønster
1245. Mette Thomsen
1246. Mia Olufson-Juul
1247. Michael Nielsen
1248. Mike Jensen
1249. Mikkel Elkjær
1250. Nadia Terp Duun
1251. Naja Larsen
1252. Nikolai Ager Lund Simonsen
1253. Nilde Victoria Kjær
1254. Pernille Elkjær
1255. Rasmus Møller
1256. Rikke Hylleberg Clausen
1257. Robert Nielsen
1522. Rune Larsen
1258. Sebastian Sass Møller
1259. Selma Nielsen Kusk
1260. Signe Olufson-Juul
1261. Signe Terp Duun
1262. Sissel Moesgaard Nielsen
1263. Steen Sørensen
1264. Stinne B. Elkjær
1265. Sune Fønss
1266. Susanne Skovbo Sørensen
1519. Toias Kalve Lindholm
1267. Torben Jansen
1268. Torben Pedersen
1521. Viktor Lindberg
1269. Vilfred Trudslev

Hold: Randers Kommune - Assentoftskolen
1270. Johnni Sørensen
1271. Marcus Sørensen

Hold: Randers Kommune - Bibliotek
1272. Neylan Andersen
1273. Rene Jensen

Hold: Randers kommune - Bostedet Høvejen
1274. Casper Andersen
1275. Marc Juncker
1276. Tina Nygaard

Hold: Randers Kommune - Museum Østjylland
1277. Benita Clemmensen
1278. Carsten Korthauer
1279. Casper Skaaning Andersen
1280. Johanne Eleonora Clemmensen
1281. Johnny Olsson
1282. Karen Dubery
1283. Liv Stidsing
1284. Thomas Højfeldt

Hold: Randers Kommune - Team Vejlby
1285. Bastian Brix
1286. Henrik Vejlby
1287. Louise Vejlby
1288. Nikolai Vejlby

Hold: Randers Kommune - Økonomiafdelingen
1289. Birgitte Stobberup

Hold: Randers Kommune Afdeling UUR
1290. Benedikte Sinkjær Jarlstrøm

Hold: Randers kommune Dagtilbud Nordvest
1291. Bertram Sandholm
1292. Gustav Hoffmann
1293. Hugo Sandholm
1294. Kim Fahlberg
1295. Tanja Sandholm

Hold: Randers kommune Dagtílbud Nordvest
1296. Malthe Sandholm

Hold: Randers kommune De 3 lunte lyn
1297. Mads Schmidt Nielsen
1298. Mette Schmidt Nielsen
1299. Theis Schmidt Nielsen

Hold: Randers Kommune Familien Kjeldsen
1300. Bende Kjeldsen

Hold: Randers Kommune Familien Skriver
1301. Dicte Elvira Skriver
1302. Flora Victoria Skriver
1303. Ulrik Skriver

Hold: Randers Kommune Famlien Kjeldsen
1304. Kim Kjeldsen
1305. Nicky Bang Kjeldsen

Hold: Randers Kommune Firkløverskolen
1306. Christian Ølgod
1307. Steen Ølgod

Hold: Randers Kommune IT-afdelingen
1308. Heidi Jensen
1309. Monica Blücher Skibild

Hold: Randers Kommune Kristrup Skole
1310. Anders Vorum
1311. Anne-Marie Vitting Christensen
1312. Gitte Lindberg
1313. Natali Lykke
1314. Thomas Vang Lindberg
1315. Tine Lykke

Hold: Randers Kommune Ladegården
1316. Anni Simonsen
1317. Charlotte Elfing
1318. Charlotte Elfving
1319. Hanne Kristensen
1320. Hardy Nielsen
1321. Jytte Rasmussen
1322. Lis Andersen
1323. Lone Apel
1324. Lonni Schuster Andreassen
1325. Mads Rasmussen
1326. Majkon Rasmussen

Hold: Randers kommune Platangården
1327. Cecilia Andersen
1328. Jan Andersen
1329. Thomas Regin Sørensen
1330. Victor Andersen
1331. Victoria Sørensen

Hold: Randers Kommune Tandplejen
1332. Anette Mathiesen
1333. Birthe Bay Sørensen
1334. Henriette Lykke
1335. Henrik Østergård Jensen
1336. Mariane Hegelund Sørensen
1337. Mette Juhl Jensen
1338. Oliver Juhl Jensen
1339. Victor Juhl Jensen

Hold: Randers Kommune Team Ahlburg
1340. Marianne Schumann Ahlburg
1341. Per Christensen

Hold: Randers Kommune Team Buhelt
1342. Alberte Buhelt Ejersbo
1343. Louise Buhelt

Hold: Randers Kommune Team Pring
1344. Christina Pring
1345. Mark Pring
1346. Nadia Pring
1347. Noah Pring

Hold: Randers Kommune the kloborgs
1348. Bjarne Kloborg
1349. Sander Kloborg

Hold: Randers Kommune Vesterbakkeskolen
1350. Anne Marie Pape

Hold: Randers kommune Vestervangsskolen
1351. Anton Boel
1352. Henrik Boel
1353. Julie Hedensted
1354. Magnus Boel
1355. Oscar Boel
1356. Sanne Boel

Hold: Randers kommune, SKO
1357. Per Adelhart Christensen

Hold: Randers Kommunehe the kloborgs
1358. Karin Visser

Hold: Randers kommuneTandplejen
1359. Christina Gundlev
1360. Rune Blaabjerg

Hold: Randers Taekwondo klub
1361. Allan Holt
1362. Carsten Møller
1363. Emma Christensen
1364. Gustav Kjeldgaard
1365. Jacob Pil
1366. Nicolaj Johansen
1367. Paw Kjeldgaard
1368. Rasmus Nielsen
1369. Sandra Johansen
1370. Tine Flarup

Hold: Randers Teleklub
1371. Gert Albrechtsen
1372. Kurt Madsen
1373. Line Dreholt
1374. Matias Christensen
1375. Mikael Bo Christensen
1376. Niklas Christensen

Hold: Regionspsykiatrien Randers
1377. Rikke Andersen
1378. Runa Sturlason
1379. Søren Mikkelsen

Hold: REVIMIDT
1380. Benjamin Jensen
1117. Dan Østergård
1381. Emily-Jo Sand Barat
1382. Iben Sand Madsen
1383. Jens Jensen
1384. Joan Kristensen
1385. Karina Sørensen
1386. Lars Halgaard
1387. Luna Svendsen
1388. Marianne Halgaard
1389. Melissa Halgaard
1390. Mikkel Jensen
1392. Rico Halgaard
1393. Steen Kristensen
1394. Theodor Jensen
1395. Zakarias Halgaard

Hold: Revisionsfirmaet Ole Vestergård
1396. Ernst Herlevsen
1397. Jan Andersen
1398. Jeanette Bach
1399. Martin Fabricius
1400. Yilmaz Celik

Hold: Rind/Moore
1401. Pia Rind

Hold: RPC Superfos
1402. Bo Gosvig
1403. Flemming Jørgensen
1404. Frederik Svenningsen
1405. Gitte Allersglimt
1406. Jan Martin Svenningsen
1407. Jazmin Sørensen
1408. Kim Kjersgaard
1409. Lea Allersglimt
1410. Lotte Pannerup
1411. Lærke Allersglimt
1412. Mona Bay Petersen
1413. Signe Svenningsen
1414. Tanja Sørensen
1415. Theiz Sørensen
1416. Trine Svenningsen
1417. Zenia Sørensen

Hold: RRA Gyn. Amb.
1418. Lene Høje Kristensen

Hold: RRA Kir. seng B6
1419. Berit Ottesen
1420. Line J Andersen
1421. Louise Vestergaard Jensen

Hold: RRA Kl. Bio.
1422. Hanne Skovlund Broch

Hold: RRA Kli. Bio.
1423. Charlotte Bering Liisberg
1424. Dorthe Abildgaard Sørensen

Hold: RRA Medc. MS1
1425. Susanne Andersen

Hold: RRA Medc. MS4
1426. Camilla Byrgesen
1427. Caterina Nørgaard
1428. Karin Møller

Hold: RRA Tek. Afd.
1429. Anne Christensen

Hold: Runners
1430. Dann Berner Schulz
1431. Hazret Smajic

Hold: Sejer
1432. Jette Sejer Jakobsen
1433. Kathrine Sejer Jakobsen

Hold: Sinding Runners
1434. Jeppe Thybo Sinding
1435. Kirsten Thybo Sinding

Hold: Stine
1436. Villads Foged Tygesen

Hold: Team Baun
1437. Jørgen Baun
1438. Kasper Holm Baun
1439. Maja Holm Baun
1440. Mikkel Holm Baun

Hold: Team Damhus
1441. Charlotte Damhus

Hold: Team easy on
1442. Jeanet Kingo
1443. Solveig Nielsen
1444. Tanja Warming

Hold: Team Groe
1445. Charlie Emil Grove
1446. Kicki Hoe
1447. Lisbeth Grove Mikkelsen

Hold: Team HKP
1448. Alexander H.K. Pedersen
1449. Christian H.K. Pedersen
1450. Malene Krogsholt Pedersen
1451. Robert Hørning Pedersen

Hold: Team Poulsen
1452. Michael Poulsen
1453. Noah Poulsen

Hold: Team Runners
1454. Michael Würtz
1455. Stinne Thomsen

Hold: Team Saugmann
1456. Carsten Saugmann
1457. Ida Lilje Saugmann
1458. Lene Saugmann

Hold: Team snakketøj
1459. Daniel Jensen
1460. Elisabeth Jensen

Hold: Team Würtz
1461. Henrik Søndergaard Würtz
1462. Laura Søndergaard Würtz

Hold: Tradium
1463. Anders Flyvbjerg Christensen
1464. Charlotte Bisbjerg Nielsen
1465. Kalle Rosenkilde
1466. Kaas Vestergaard
1467. Morten Drachmann
1468. Rene Møller
1469. Sasja Wolter Andersen
1470. Tanya Christensen

Hold: uvas
1471. Hanne Mikkelsen
1472. Jens Johan Mikkelsen

Hold: UVAS Løberne
1473. Filippa Vig Knudstorp
1474. Fiona Vig Knudstorp
1475. Gitte Mossing Madsen
1476. Jørgen Vig Knudstorp
1477. Sebastian Vig Knudstorp
1478. Signe Mossing Sørensen
1479. Thomas A. Sørensen
1480. Vanessa Knudstorp
1481. Zacharias Vig Knudstorp

Hold: VERDO
1482. Anne Maria Andersen
1483. Camilla Sørensen
1518. Emilie Dalsgaard Hvass
1516. Hans Bust Pedersen
1484. John Damgaard Bæk
1485. Katrine Engberg Holm
1486. Kristine Engberg
1487. Lasse Norup
1488. Lene Engberg
1489. Magnus Norup
1490. Naja Norup
1491. Ole Høibjerg
1492. Rasmus Strangholt
1517. Svend Midtgaard
1493. Svend Strangholt

Hold: Vestergaard
1494. Astrid Beck Vestergaard

Hold: Vi løber i Randers
1495. Camilla Hornbæk Petersen
1496. Carsten kriller Sørensen
1497. Henrik Pedersen
1498. Kent Kordt Röder
1499. Lars Heinsøe
1500. Line Nielsen
1501. Lone Andreasen
1502. Lotte Petersen
1503. Michael Aagaard Nielsen
1599. Ole Laursen
1579. Per Jørgensen

Hold: Vivild Efterskole
1504. sofie voldbirk

Hold: Volkswagen Randers
1506. Dorte Rousing
1507. Heidi Wagsager
1508. Henrik Poulsen
1509. Jan Hougaard
1510. Jane Jensen
1511. Mathias Sørensen
1512. Morten Klith
1513. Rasmus Jensen
1514. Thomas Poulsen

Hold: Øksenholt
1515. Maria Aabel Øksenholt
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552