Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk     Deltagere: 0
14-08-2019 Randers City Stafet     Deltagere: 2

Tidligere løb
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
 
3297. Anja Røstad
3290. Anne Aegren Ussing
3001. Anton Møller-Hansen
3002. Arthur Jensen
3303. Axel Opstrup
3317. Bente Sørensen
3003. Bjarne Schou Nielsen
3314. Camille Christensen
3004. Cathrine Allentoft
3005. Christian Kaas Mathiasen
3006. Christoffer Jensen
3306. Clara Janting
3296. Claus Tidemann
3292. Dorthe Mortensen
3007. Emilia Simonsen
3315. Esther Juncher
3008. Frank Nielsen
3308. Frederik Gjesing
3009. Frederik Nielsen
3010. Gry Christine Cassøe
3011. Gustav Nielsen
3293. Hans Mortensen
3304. Isabell Janting
3309. Jannie Gjesing
3012. Jette Uhrenfeldt Elsnab
3013. Joan Andersen
3014. Jytte Rasmussen
3015. Karina Broberg
3295. Karina Sørensen
3016. Karoline Nielsen
3302. Kristian Opstrup
3298. Laurits Røstad
3017. Lene-Merete Greibe Nielsen
3018. Lilija Atanesian
3311. Lisbeth Johannesen
3019. Lone Grotrian
3020. Lone Jensen
3299. Lærke Røstad
3320. Malthe Gyldenløve Gosvig
3021. Mary Atanesian
3310. Melanie Gjesing
3294. Mikkel Jensen
3301. Mikkel Kristiansen
3022. Mikkel Beider Christensen
3291. Peter Gram Mortensen
3313. Poul Friis
3305. Rene Janting
3023. Rune Møller-Hansen
3312. Ruth Friis
3024. Sarah Simonsen
3318. Signe Ayalehr
3288. Signe Vinding Lundorf
3300. Sofie Kristiansen
3307. Sonny Gjesing
3289. Søren Vinding Lundorf
3025. Thomas Simonsen
3026. Vibeke Vestergaard
3316. Zander Juncher Andersen

Hold: DANSK REVISION RANDERS
3285. Bettina Bodum Jeppesen
3027. Dorthe Sørensen
3286. Felix Bodum Jeppesen
3028. Jette Jakobsen
3029. Katrine R. Sørensen
3030. Lene J. Nielsen
3031. Lis Hauge Tost
3032. Marianne Lind Bay
3033. Marie R. Sørensen
3284. Morten Bodum Jeppesen
3034. Oliver Tost Dam
3035. Sebastian Hauge Tost
3036. Viktor Lund
3037. Villads Lund

Hold: Falck - Team Sofus
3038. Kristian Uldall Mikkelsen
3039. Marie Schou Sørensen
3040. Mark Jacobsen
3041. Thomas Overgaard
3042. Ulrik Rasmussen

Hold: Fam Svendsen
3043. Rene Svendsen
3044. Rikke Møller Svendsen
3045. Silje Møller Svendsen

Hold: Fam. Svendsen
3046. Merle Møller Svendsen

Hold: Fællesrejsning
3047. Birthe Skov Jensen
3048. Eva Kjær Hansen
3049. Gitte Jakobsen
3050. Jane Christensen
3051. Jane Sørensen
3052. Kai Henrik Møller Pedersen
3053. Pia Maltha Simonsen

Hold: HKs Team
3054. Dorte Lunø
3055. Frits Møller
3056. Gitte Schmidt Nielsen
3057. Hans Kurt Øksenholt Nielsen

Hold: Johnny Gregersen
3058. Allan Gaarsmann Jensen
3059. Aya Lærke Kjeldgaard Lindholt
3060. Charlotte Jakobsen
3061. Freja Jakobsen
3062. Jonas Lindholt
3063. Julie Lindholt Gregersen
3064. Lone Gregersen
3065. Nicolas Stratigos
3066. Oliver Bjerre Egelund
3067. Per Gregersen
3068. Sebastian Bjerre Egelund
3069. Sif Ea Kjeldgaard
3070. So Vuthy
3071. Sofie Lindholt Dal
3072. Tobias Jakobsen
3073. Victor Andreas Kjeldgaard Lindholt

Hold: Malerfirmaet palle sundby
3074. Ditte Sundby
3075. Emilie Sundby

Hold: Molbo
3076. Dicte Molbo Yde
3077. Kirsten Molbo

Hold: Randers Bo & Erhvervstræning
3078. Allan Winther
3079. Anette Filtenborg
3080. Ann Rønne
3081. Casper Rasmussen
3082. Charlotte Johnsen
3083. Christian Krath
3084. Christine Abraham
3085. Diana Vedel
3086. Jesper Rahder
3087. Jess Juulsgaard
3088. Kim Blach
3089. Lene Boddum
3090. Louise Greve
3091. Michelle Hagensen
3092. Michelle Hougaard
3093. Morten Carøe
3094. Rasmus German
3095. Sine Kanstrup

Hold: Randers Freja Motion
3096. Alfred Storm
3097. Alis Jensen
3098. Edith Larsen
3099. Elin Laursen
3100. Henning Jensen
3101. Irma Nielsen
3102. Kurt Jensen
3103. Lis Jensen
3104. Stig Hansen
3105. Vibeke Storm

Hold: Randers Kommune
3106. Aenea Alba Buhl
3107. Aksel Bagger
3108. Andrea Gundersen
3109. Aneste Alba Buhl
3110. Anna Holst
3111. Anna Mette Busk Pedersen
3112. Anne Kirstine Holdgaard
3113. Anne Sofie Lyndrup
3114. Aske Sirius Flensborg
3115. Bertram Christensen
3116. Dorthe Skovhede
3117. Dorthe Solberg
3120. Helle Kjeldsen
3121. Henrik Kjær
3122. Ida Marie Elsnab
3123. Inge Jacobsen
3124. Jasmin Madsen
3125. Jeppe Gjellerod Skovhede
3126. Jeppe Lyndrup
3127. Julie Holst
3128. Karin Glud
3129. Karina Ager Andersen
3130. Karoline Ager Lund Simonsen
3131. Laura Skjærris Lund
3132. Lea Skjærris Lund
3133. Lene Juncher
3134. Lene Thomsen
3135. Leon Kalludra
3136. Lilla-Maria Kristoffersen
3137. Lillia Benedicte Kjær
3138. Lucca Engelsfelt
3139. Mads Emil Elsnab
3140. Magnus Elsnab
3141. Majken Sørensen
3142. Malou Engelsfelt
3143. Mette Glud
3144. Mette Trudslev
3145. Michael Kristoffersen
3146. Mikkel Glud
3147. Morten Lyndrup
3148. Olivia Jung Fønss
3149. Otto Trudslev
3150. Pelle Holst
3151. Peter Kjeldsen
3152. Randi Flensborg Jørgensen
3153. Rikke Glud
3154. Rikke Kristoffersen
3155. Rina Kalludra
3156. Rosa-Mynte Kristoffersen
3157. Sacho Waldemar Kjær
3158. Stefan Engelsfelt
3159. Synnøve Kalve Lindholm
3274. Tanja Dolleris
3160. Thea Gjellerod Skovhede
3161. Torben Solberg
3162. Trine Christensen
3163. Trine Mogensen
3164. Troels Simonsen
3165. Vidar Ravn Flensborg
3166. Villads Jung Fønss
3167. Xhelil Kalludra

Hold: Randers Kommune - Assentoftskolen
3168. Mette Schneider
3169. Simon Sørensen

Hold: Randers Kommune - Bibliotek
3170. Alfred Brandt
3171. Gitte Strangholt
3172. Inge Jensen
3173. Irene Jensen
3174. Michael Meng
3175. Pernille Jensen
3176. Sigurd Brandt
3177. Susanne Brandt

Hold: Randers Kommune - Bostedet Høvejen
3178. Anne Marie Haahr
3179. David Jensen
3180. Heidi Jensen
3181. Inge Jacobsen
3182. Jesper Holm-Rasmussen
3183. Kenneth Kuch-Nielsen
3184. Marie Vilstrup Jacobsen
3185. Marinus Vilstrup Jacobsen
3186. Nicky Andersen
3187. Otto Jacobsen
3188. Rasmus Busch
3189. Simon Madsen
3190. Tina Valbjørn

Hold: Randers Kommune - Firkløverskolen
3191. Frida Dolleris Schøler Nielsen

Hold: Randers Kommune - Jobcenter Randers
3192. Christian Simonsen
3193. Frederik Simonsen
3194. Linn Søgaard
3195. Minna Cakir
3196. Vicki Thrue

Hold: Randers Kommune - Museum Østjylland
3197. Lene Revsbech Svendsen
3198. Tina Ørum

Hold: Randers Kommune Fam. Runo Elsnab
3199. Frederik Elsnab
3200. William Elsnab

Hold: Randers Kommune Familien Skriver
3201. Esther Lucia Skriver
3202. Karina Ersgaard Skriver

Hold: Randers Kommune Firkløverskolen
3203. August Dolleris Schøler Nielsen

Hold: Randers kommune Firkløverskolen Randers
3204. Mathilde Røgild
3205. Merete Røgild

Hold: Randers kommune Hardt
3206. Anne Sofie Hardt Gertsen
3207. Tina Hardt Gertsen

Hold: Randers kommune IT
3208. Alex Sørensen
3209. Anna Marie Sloth Sørensen
3210. Gustav Sloth Sørensen
3211. Lotte Sloth
3212. Viggo Sloth Sørensen

Hold: Randers kommune Kristrup skole
3213. Karla Louise Lajer Vad
3214. Maiken Lajer
3215. Oskar Lajer Vad

Hold: Randers Taekwondo klub
3216. Martin Pil

Hold: Regionspsykiatrien Randers
3217. Dorit Ravn
3218. Janne Østergaard
3219. Karina Falch
3220. Mette Andersen
3221. Tilde Ravn

Hold: REVIMIDT
3222. Karina Nielsen
3223. Kurt Christoffersen
3224. Louise Poulsen
3225. Marianne Christoffersen

Hold: Revisionsfirmaet Ole Vestergård
3226. Hanne Rønd
3227. Irina Hansen
3228. Sara Johannesen

Hold: RPC Superfos
3229. Birte Mørup Jensen
3230. Birthe Brandt
3231. Christina Serup
3232. John Hansen
3233. Julie Serup
3234. Lars Hedegaard
3235. Noah Hedegaard
3236. Oliver Fricke
3237. Peter Jensen
3238. Susanne Serup
3239. Tine Hedegaard
3240. Vivian Fricke

Hold: RRA Akut Afdeling
3241. Kirsten Aarup Holm
3242. Mai Walthersdorph Skouboe

Hold: RRA Dag. Kir.
3243. Anne Bæk Rasmussen
3244. Annemette Fyrst
3245. Annette Falk
3246. Birgitte Lindved
3247. Hanne Mentz Larsen
3248. Karen Camille Koch
3249. Lotte Gammelby
3250. Maya Viendel
3251. Solvejg Abildgaard

Hold: RRA Kli. Bio.
3252. Helle Abildgaard
3321. Lotte Schaap

Hold: Team Søjberg
3253. Bolette Søjberg

Hold: Tradium
3254. Jørn Gjøtrup

Hold: UVAS løberne
3255. Christian Berg Sørensen
3256. Mai Berg Sørensen
3257. Trine A Berg Sørensen
3258. Ulla A. Sørensen
3259. Villy A. Sørensen

Hold: VERDO
3260. Anne Jørgensen
3261. Ulrik Brask-Madsen

Hold: Volkswagen Randers
3262. Adil Acar
3263. Brian Mogensen
3264. Gitte Sørensen
3265. Ivan Pedersen
3266. Mattias Maarup
3267. Michala Bundgaard Pedersen
3268. Thomas Jacobsen
3269. Thomas Lindgaard

Hold: Øksenholt
3270. Carla Marie Aabel Øksenholt
3271. Christina Aabel Øksenholt
3272. Jeppe Øksenholt Rosenkilde
3273. Laura Marie Aabel Øksenholt
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552