Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk     Deltagere: 0
14-08-2019 Randers City Stafet     Deltagere: 2

Tidligere løb
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
 
1. 5 labre larver:
Jytte Thygesen
Jeanette Bendix
Charlotte Brix Christensen
Tina Petersen
Charlotte Lorentzen

2. Advokatfirma DAHL:
a
b
c
d
e

67. Assentoft Løberklub 1:
Tom Gyldenløve Larson
Per Hvam Jensen
Carsten Munk
Bettina Gohs
Annika Kaminski

68. Assentoft Løberklub 2:
Marianne Nell Emborg
Christina Panduro Holm
Helle Sabroe Madsen
Hans Friis
Hans Knudsen

69. Assentoft Løberklub 3:
Freddy Bach Madsen
Sonja Spens Mogensen
Eva Bødker
Connie Bøystrup
Lars Jensen

70. Assentoft Løberklub 4:
Helene Maria Aastrup Jensen
Henrik Gudiksen Holm
Hans Rygaard
Karsten Jensen
Allan D Kvist

3. Beton Genbrug:
Mikkel Bay
Rasmus Bay
Henriette Bay
John Daugaard
Lars Abrahamsen

4. Combat Boxing:
David Shepherd
Per Junker
Joshua Shepherd
Can Cetin
Mikkel Nielsen

88. Cross Kompagniet Team Flot men langsom:
Janni N Juhl
Jan Trolle
Vibeke B Andersen
Jacob T Bjerre
Carina Christensen

89. Cross Kompagniet Team Flottere og langsommere:
Simone H Nielsen
Julie H Christensen
Melita Duzic
Søren Hou Stadsgaard
Johanne Basse

87. Cross Kompagniet Team Vægt VEST:
Michael Toni Geselle
Cecilie Stadsgaard
Emil G Bonde
Anders Nielsen
Kathrine Stork

5. Dagtilbud Sydvest - Gudenådalen/Æblehaven:
Medarbejder 41
Medarbejder 42
Medarbejder 43
Medarbejder 44
Medarbejder 45

6. Dagtilbud Sydvest - ledelsen:
a
b
c
d
e

7. Dagtilbud Sydvest - Overvænget:
Medarbejder 46
Medarbejder 47
Medarbejder 48
Medarbejder 49
Medarbejder 50

8. DANEXPLORE:
Kathrine Thornild
Thomas Lyhne
Tanja Kristensen
Benedicte de La Cour
Julie Engkjær

91. De mellem HURTIGE:
Ulrik
Mia
Rasmus
Morten
Kim

9. DMR Geoteknik :
Anders L
Anders V
Kirstine
Kasper
Susanne

10. DMR Jord og grundvand :
Anette
Julie
Lars Ø
Lars B
Kasper

11. Fitness World Østervold:
Anton Græsbøll Larsen
Ulrikke Friis Christiansen
Sofie Karlsen
Matti Polmak
Ane Dalsgaard Christiansen

78. Hornbæk SF U9 1:
Valdemar
Hjalte
Mads
Willie
Theo

79. Hornbæk SF U9 2:
Anakin Christensen Smit
Andreas
Vega
Tristan
Malou

12. JMA A/S :
Johnny Krogh
Lene Guldberg
Tom Jensen
Arne Christensen
Ole Fjelking

13. JMA Hold 2:
Camilla Horn
Jann Kjeldsen
Martin Krægpøth
Simon Hviid Bendtsen
Jørgen Bak

14. Jyske Bank Erhverv – de grønne heste:
Ulrik Houlberg Iversen
Jes Holstein Nørgaard
Søren Brath Skov
Jakob Bruhn
Kasper Elneff Lauridsen

15. Jyske Bank Privat – vinderne:
Tommy Hagen Højfeldt
Mark Bondorph Floor
Katrine Nielsen
Kim Kvist Jensen
Jan Møller Jensen

16. Langå Sparekasse:
Kasper W. Møller
Jonas Mikkelsen
Jonas Sørensen
Søren Møller Jørgensen
Jesper Jensen

17. Løbeklubben spurt:
Erik Jensen
Tonny Kranz
Jack Domino
Marie Louise Milo
Lene Thomsen

81. Mellerup Drenge 1:
Asger Bahnsen
Nikolaj Spåbæk
Thomas Chemi
Andreas Seeberg
Andreas T

82. Mellerup Drenge 2:
Elias Kjellov
William Kruse
Aslak Ravn
Marius Skafdrup
Jarl Rødtnes

80. Mellerup Piger:
Anna Lund
Sara Maria Winther
Elvine Witt
Aja Poulsen
Astrid Geertsen

86. Mikkels Muskler:
Maja
Kenneth
Tanya
Mikkel
Dorthe

18. Multiline A/S:
Henrik Lindgaard Madsen
Henrik Bille
Lasse Nielsen
Anne Mørup
Lars Peter Riis

19. MV Plast:
Niels Vedstesen
Kiki Overgaard
Mogens Velling
Michael Velling
Annette Skov

20. Netværk med puls:
Chris Lyman
Klaus Rasmussen
Pia Norup Frederiksen
Trine Sørensen
Mads Stadsgaard

75. Oust Mølleskolen 1:
Klavs Spreckelsen
Nicolai Hansen
Britta Larsen
Klavs Spreckelsen
Nicolai Hansen

76. Oust Mølleskolen 2:
Thorbjørn Lager
Jette Søby
Michael Povlsen
Thorbjørn Lager
Jette Søby

21. Pedersen & Nielsen:
Søren Krogh
Henrik Mellgaard
Jon Sørensen
Michael Olsen
Kasper Jensen

22. Pink Ladies Dreamteam:
Gitte
Lotte
Hanna
Louise
Ingrid

23. Psyk 1:
Marie Padkjær
Kasper Solberg
Marianne Juul
Jette Søgaard
Jette Søgaard

24. Psyk 2:
Runa Sturlason
Henny Bennetzen
Anne Mette Esbøl
Felix Venndt
Felix Venndt

77. Radikale Venstre:
Karin Blach
Karin Blach
Morten Kjær Jørgensen
Morten Kjær Jørgensen
Hanne Roed
Hanne Roed
Marie Gylling
Marie Gylling
Dan Løvkvist
Dan Løvkvist

25. Randers Atlet Club:
Kristian
Rasmus
Lasse
Rasmus
Jesper

26. Randers Atlet Club Damer:
Anita Christensen
Mia
Sanne
Emilia
Esther

27. Randers Bibliotek:
Eva Bisbjerg
Louise Boel
Neylan Andersen
Helle Lowe
Jørgen Ledet

28. Randers bo & erhvervstræning hold 1:
Martin Worm
Nana Vatlina Christensen
Martin Malmros
Rebekka Pedersen
Tue Gindesgaard

29. Randers bo & erhvervstræning hold 2:
Arian Akbari
Jonas Nørskov Jensen
Per Stengaard Frederiksen
Maria Bjerre
Ann Larsen

30. Randers Bokse- og Motionsklub hold 1:
Gabriel
Nick
Jens
4
5

31. Randers Bokse- og Motionsklub hold 2:
Helene
Jasmin
Frederik
Lise
Mads

32. Randers City Forening:
a
b
c
d
e

33. Randers Fodbolddommerklub 2:
Ricco Rosgaard
Jan Hansen
Jeppe Birkedal
Henriette M. Jacobsen
Emil Stanic

34. Randers Fodbolddommerklub :
Ulrich Kjær Egebjerg
Anders Nielsen
Patrick Remon
Claus Espensen
Kenneth Velling

35. Randers Freja Atletik:
Abdi Saeed
Khalid Ainab
Daniel Graversgaard
Morten Munkholm
Louis Rygaard

36. Randers Freja Motion 1D:
Rita Hansen
Jette Bødker
Jette Amtkjær
Annette Vestergaard
Judith Jensen

37. Randers Freja Motion 1H:
Peder Kræmer
Bjarne Kragh
Bo Styhm
Jens Ahm
Jens Hammer

38. Randers Freja Motion 2D:
Maren-Lis Larsen
Annette Mariendal
Lene Nielsen
Helle Damsgaard
Laila Sørensen

39. Randers Freja Motion 2H:
Lars Damgaard
Kurt Hevang
Karsten Larsen
Erik H. Laursen
Knud Olsen

40. Randers Freja Motion 3H:
Hans Jørgensen
Bent V. Sørensen
Karsten Mathiesen
Finn Rasmussen
Sven Grove Jørgensen

41. Randers Freja Triathlon - Drenge:
Sofie Duelund
Magnus Duelund
Fredrick Bradley
Malte Ballegaard
Niklas Faaborg Andersen

42. Randers Freja Triathlon kvinder:
Susanne KolstrupSusanne Kolstrup
Nanna Vinkler
Stinne Glimt Majland
Christina Bradley
Susanne Pallesen

43. Randers Sport:
Signe Rothmann
Julie Møller Rasmussen
Heine Juncher Rasmussen
Kristian Tind
Iben Dalsgaard Larsen

44. Randers Taekwondo Klub 2:
Flemming Graabæk Knudsen
Emma Bendix Christensen
Alexander Graabæk Knudsen
Gustav Kjeldgaard
Ole Holst

45. Randers Taekwondo Klub 1:
Carsten Møller
Amalia Højlund Rasmussen
Martin Pil
Paw Kjeldgaard
Henrik Jensen

71. Rgf Crossgym 1:
Tommy
Jesper
Michael
Jørgen
Jakob C

72. Rgf Crossgym 2:
Gitte
Louise N
Loise S
Louise W
Natasha

73. Rgf Crossgym 3:
Line
Mathilde
Thue
Lukas
Bjørn

74. Rgf Crossgym 4:
Jacob
Harald
Jeppe
Rune
F

46. Skovhuset:
Heinrich Øst
Michelle Jakobsen
Svenne Poulsen
Kim Hundborg
Jakob Kristensen

49. Sparekassen Kronjylland 2:
Brian Bach Johannessen
Danni Kjær Østergaard
Henrik Andersen
Line Kvorning Lund
Janne Møgelvang Sejersen

50. Sparkassen Kronjylland 1:
Martin T. Schultz
Per Nørgaard
Maiken Troelsen
Ulrik Boye Kure
Steen Scherfeldt

90. Spentrup Hygge/Motion:
Thomas Hjort
Ib Fisker
Hanne Højlund Kristensen
Lene Berg
Ann Holmgrøn

51. Spentrup Løberne 1:
Rikke
Claus
Per
Pia
Erik

52. Spentrup Løberne 2:
Anja
Allan
Frank
Birgitte
Carsten

53. sportsklinikranders:
Nicolaj Nielsen
Camilla Øhrman
Henrik Vahlsted
Emil Von Benzon
Mads Morild Hedegaard

54. Tandbisserne 1:
Nadia Hansen
Søren Z. Mikkelsen
Mette Christensen
Mia Andersen
Søren Z. Mikkelsen

55. Tandbisserne 2:
Emil Uggerhøj
Mette Vigsø
Rasmus Hviid
Emil Uggerhø
Kirsten Thybo Sinding

47. Tandlægecentret 1:
Stine
Mia
Marlene
Xenia
Mette

48. Tandlægecentret 2:
Maria
Mie
Ann
Edel
Lisbet

56. Team ABC:
Camilla W. Severinsen
Anders Mørk
Ditte Amling
Jeanette Andersen
Jørn Bjerregaard

62. Team ALFA :
Mini
Fryd
Jeppe
Jacob
Frederik

57. Team DAN DRYER:
Gitte Thorup
Martin Thorup
Martin Thorup
Janus Eden
Janus Eden

58. Team Easy Four:
Rune
Jytte
Lennert
Camilla
Lennert

59. Team Firkløver :
Mette Vinther Møller
Gitte Brodal
Janni Lundum Lund
Alexander Preben Carøe
Lene Vendelbjerg Henriksen

60. Team Poulsen:
Kim Poulsen
Karsten Poulsen
Victor Poulsen
Noah Poulsen
Michael Poulsen

61. Team TR:
Torben Rytter
Ditte Rytter
Anni Clemensen
Karen Clemensen
Christian Clemensen

92. Vandrotterne:
Kaspar Madsen
Marie K.
Jonas Madsen
Kim Djernes
Jens Kirk

63. Verdo Forsyning:
Svend Strangholdt
Lars van Hulst Pedersen
Jan Møller
Peter Nordahn
Gustav

64. Verdo Mix:
Magrete Larsen
Henrik Bargholz
Lone Abdene
Preben Dalsgaard
Andrew Standen

85. Vi løber i Randers 1:
Maja
Søren
Jan
Anette
Lisa

84. Vi løber i Randers 2:
Henrik
Julie
Tanya
Peter
Maja

83. VLIR:
Morten B
Ana
Ejner
Charlotte
Henrik

65. XL Brejnholt :
Steffen Voigt
Tony Henriksen
Asker Brøndum Eriksen
Guld Glenn
Mads Myrthue

66. YouSee Randers:
Jacob Villemoes
Melisa Kristiansen
Frank Andersen
Jacob Andersen
Kim Kristensen

2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552