Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019

Tidligere løb
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 243
14-08-2019 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 115
 
1. AL 1:
Mette Skipper
Susan Schmidt
Mathilde Hvam
Clara Amanda
Susan Schmidt

2. AL 2:
Jette Domino
Kasper overvad
Troja Skov
Mette Jørgensen
Dennis Nielsen

3. AL 3:
Jonas
Mette Sørensen
Jesper Stærmose
Nicolas Bøgild
Louise

4. Assentoft Løberklub 1:
Tom Gyldenløve Kap.
Bettina Gohs
Henrik Vejlby
Helle Madsen
Annika Karminski

5. Assentoft Løberklub 2:
Marianne Emborg Kap.
Lars Nielsen
Louise Vejlby
Henrik Holm
Hans Knudsen

6. Assentoft Løberklub 3:
Helene Jensen Kap.
Anders Byriel
Kasper Emborg
Christina Holm
Ellen Tøtrup

7. Assentoft Løberklub 4:
Carsten Munk Kap.
Anne Marie Jensen
Trine Pedersen
Lars Melholt
Hans Rygård

8. Assentoft Løberklub 5:
Freddy Madsen Kap
Anne Fisker
Helle Kristensen
Ea Bødker-Iversen
Kristian Madsen

9. Assentoft Løberklub 6:
Per Hvam Kap.
Jan Poulsen
Louise Madsen
Anja Lund
Lars Jensen

10. Assentoft Løberklub 7:
Mick Schmidt Kap.
Helle Christiansen
Niels Ginge
Gert Lundsgaard
Peter B Olesen

11. Beton Genbrug:
John Daugaard
Anders Bay
Lars Abrahamsen
Mikkel Bay
Kent Boe Nielsen

12. Chlou:
Henriette
Trine
Julie
Christina
Astrid

115. Crosskompaniet Team 4 The Fun:
Camilla L
Jan
Helle
Carina
Michael

114. Crosskompaniet Team Burpees:
Sasja
Johanes
Max
Nadia
Andreas

113. Crosskompaniet Team Vægt Vest:
Michael
Cecilie
Thomas
Betina
Camila

13. Dagtilbud Sydvest:
medarbjder nr. 1
medarbjder nr. 2
medarbjder nr. 3
medarbjder nr. 4
medarbjder nr. 5

14. Dagtilbud Sydvest 2:
medarbjder nr. 6
medarbjder nr. 7
medarbjder nr. 8
medarbjder nr. 9
medarbjder nr. 10

15. DAN DRYER:
Janus Eden
Janus Eden
Martin Thorup
Gitte Thorup
Martin Sejersen

16. Danske Bank:
Kristoffer Norup ThomsenMorten Skaarup
Morten Skaarup
Christina Sørensen
Grete Fristrup
Anders Als

17. De flyvende 5:
Frederik
Maria
Lars
Stine
Kondrup

18. De umulige:
Michelle Jakobsen
Tomm Andersen
Kim Hundborg
Louise Madsen
Lasse Christensen

19. De urørlige:
Louise Jensen
Jimmy Hother
Jonas Palsgaard
Mette Ladegaard
Lene Vintersbølle

20. Føtex Dytmærsken:
Bertil Weis
Per Toldbod
Jonas Gissel
Marco Andersen
Mikkel Brøndum

21. Hornbæk U10 hold 1:
Nicolai
Tommy
Andreas
Mads
Mikkel

22. Hornbæk U10 hold 2:
Albert
Anakia
Hjalte
Markus H
Mathias

23. Hornbæk U10 hold 3:
Malou
Vega
Amalie
Valdemar
Willie

24. Hygge holdet:
Jens
jose
Christian
Mantas
jose

25. Jensen United:
Vicki Monberg Jensen
Jens Jensen
Mads Villads Jensen
Tommy Møller Jensen
Nicklas Emil Jensen

26. JMA A/S 1:
Arne Christensen
Casper Christensen
Palle Frostholm
DJonny Krogh
Alexander Krogh

27. JMA A/S II:
Camilla Horn
Simon Hviid Bendtsen
Martin Krægpøth
Tom Jensen
Emilie Jensen

28. Jyske Bank 1:
Kasper
Ulrik
Jes
Henrik
Jakob

29. Kamp Hold :
nick
Adnan
William
Desmond
Gabriel

30. Kristrup MC:
Finn
Maja
Marianne
Christian
Søren/Brian

31. Langå Spaekasse 1:
a
b
c
d
e

32. Langå Sparekasse 2:
a
b
c
d
e

33. LangåSparekasse - Randers:
Jonas Sørensen
Katrine Fjeldsted
Kasper W Møller
Jonas Koustrup Kikkelsen
Søren Møller Jørgensen

34. Lena Frier - din mentaltræner:
Liselotte Frier
Søren Asferg
Nanna Frier
Lena Frier
Peter Bak

35. Løbeklubben spurt - hold 1:
Jack Domino
Erik Jensen
Michael Mikkelstrup
Charlotte Smedegaard
Camilla Christensen

36. Løbeklubben spurt - Hold 2:
Den seje
Tonny Kanz
Jacob Skjoldgaard
Andrea Kiib
Marie Louise Milo

37. MANIPULUS RAPIDUS:
Peter Hoe
Ida Rytter
Emil Rytter
Mikkel Bjerregaard
Signe Lassen

98. Mellerup Drenge 1:
Alfred Skriver
Silas Olsvig
Jonas B
Martin Holm
Peter Hein

96. Mellerup Drenge 2:
Jeppe Holm
Jakob Johansen
Malte Lanstorp
Sofus Larris
Sofus Elkjær

97. Mellerup Drenge 3:
Alfred Lynge
Jens Johansen
Anders Festner
Karl Bruun
Magnus Knudsen

100. Mellerup Piger 1:
Mia Dehn
Alberte Hougaard
Asta Aaser
Silja Lumholt
Anne Sofie Glob

99. Mellerup Piger 2:
Liv Gerlach
Liva Rahbek
Siv Kofod-Molberg
Ida Poulsen
Louise Haldursdottir

38. MOVE Randers.:
Anne Sønderkjær Outzen
Bodil Andersen
Morten Rasmussen
Eva Eriksen
Sofus Degn Larsen

39. MultiLine Damer:
Birthe
Ghita
Anne
løber 4
løber5

40. MultiLine Herrer:
Kim
Jesper
Henrik L
Henrik Bille
Lasse

88. Neptun slagterbanden:
Katrine Kruse Rasmussen
Thea Brøndum
Mathilde Møller
Freja Røjkjær Rasmussen
Sofie Kruse Rasmussen

41. Nordicals:
A
B
C
D
E

42. Oust Mølleskolen 1:
Thorbjørn Lager
Nicolai Leth Hansen
Britta Møller Larsen
Ole Wilton
Pernille Sørensen

43. Oust Mølleskolen 2:
Michael Povlsen
Jette Søby
Charlotte Rosenberg
Klavs Von Spreckelsen
Susanne Mogensen

44. Pedersen&Nielsen:
Mathias Olsen
Kasper Brath Jensen
Michael Olsen
Rasmus Brøste
Søren Krogh

45. Pink Ladies Dreamteam:
Ingrid
Ingrid
Lotte
I
3. omgang
Hanna
Heidi
4. omgang
5. omgang
Gitte

46. Radio ABC:
A
B
C
D
E

47. Radio ALFA:
A
B
C
D
E

48. Randers Atlet Club:
Kristian
Rasmus
Lasse
Rasmus
Bjørn

49. Randers Atlet Club Kviner:
Anita
Mia
Sanne
Suray
Sofie

50. Randers Bilotek:
Neylan Andersen
Inger Nygaard Kaad
Louise Boel
Kasper Skov-Nielsen
Jørgen Ledet

51. Randers Bo & Erhvervstræning:
Martin Worm
Jonas Nørskov Jensen
Rune
Tue Gindesgaard
Rune Nielsen

52. Randers City Forening:
A
B
C
D
E

53. Randers Fodbolddommerklub1:
A
B
C
D
E

54. Randers Fodbolddommerklub2:
A
B
C
D
E

55. Randers Freja Motion Hold 1:
Lene Nielsen
Sven Grove Jørgensen
Finn Rasmussen
Annette Vestergaard
Arne Larsen

56. Randers Freja Motion Hold 2:
Kurt Hevang
Karsten Larsen
Peder Kræmer
Judith Jensen
Anne Outzen

57. Randers Freja Motion Hold 3:
Laila Sørensen
Bo Styhm
Jette Bødker
Karsten Mathiesen
Lars Damgaard

58. Randers Freja Motion Hold 4:
Kirsten Hviid
Knud Olsen
Jens Hammer
Rita Hansen
Jens Ahm

105. Randers Freja Tri Dame:
Stinne Majland
Louise Jensby
Christina Badley
Susanne Pallesen
Susanne Kolstrup

103. Randers Freja Tri Herrer:
Max
Jan
Herman
Peter
Lars

102. Randers Freja Tri MIX:
Anita Doktor
Carsten Møller
Jullie Niewald
Kenneth Holst
5

104. Randers Freja Tri Ungdom:
Frederik
Carl
Niklas
Magnus
Michael

91. Randers Freja U15 piger:
Melika Christensen
Lærke Bundgaard
Helena Frey Hansen
Tilde Lervad Larsen
Camilla Sørensen

92. Randers Freja U15 piger 2:
Cecilie Sørensen Svejgaard
Mathilde Høgsted
Julie-Marie Sepasgozar
Lise-Lotte Lerevad Larsen
Malou Herold Randers

59. Randers HF & VUC :
Henrik Hassinggaard
John Mikkelsem
Peder Larsen
Bent Vinter Sørensen
Bent Vinter Sørensen

60. Randers Sport:
Isabella
Iben
Martin
Heine
Christian

94. Randers Taekwondo 1:
Alexander Knudsen
Gustav Kjeldgaard
Paw Kjeldgaard
Lillebror Knudsen
Gokke Kjeldgaard

95. Randers Taekwondo 2:
Claus Salomonsen
Mathias Pedersen
Ole Holst
Carsten Møller
Paw Kjeldgaard

61. RAV Allstars:
Helle Fraes Dittmann
Helle Jensen
Susanne Lykke Andreasen
Dorte Post
Helle Fraes Dittmann

62. Region psykiatrien, Randers Hold 1:
Runa Sturlason
Lurina Tehupuring
Britt Lundø
Søren Ravn
Søren Ravn

63. Regionspsykiatrien, Randers Hold 2:
Tau Risvang
Marianne Juul
Anne Mette Vejrup
Kasper Soelberg
Elisabeth Dandanell

64. Regionspsykiatrien, Randers Hold 3:
Britta Winder Vincentsen
Lone Juncher
Signe Svaneborg
Nina Damgaard
Jette Søgaard

65. REVIMIDT 1:
Henriette
Gustav
Gustav
Marie
Lars

66. REVIMIDT 2:
Dennis
Emilie-Jo
Iben
Peter
Anton

67. REVIMIDT 3:
Nikolai
Nikolai
Luna
Astrid
Jonas

68. REVIMIDT 4:
Michael
Malene
Patrice
Jesper
Jesper

69. Revisionsfirmaet Ole Vestergaard:
Irina Hansen
Martin Fabricius
Yilmaz Celik
Jan Andersen
Ernst Herlevsen

70. Rgf Crossgym 1:
Tommy
Jørgen
Jespe
Møll
Breiner

71. Rgf Crossgym 2:
Flemming
Jeppe
Rene
Pierre
Andre

72. Rgf Crossgym 3:
Bjørn
Mike
Kent
Kristian
Martin

73. Rgf Crossgym 4:
Mehlbye
Jens
Kim
Wasa
Michael

74. Rgf Crossgym 5:
Louise
Line
Gritt
Lonny
Rikke

75. Runners DK Randers:
Camilla Wahlers
Lone Højbjerg Møller
Dennis Schlüter
René Sørensen
Lotte Spangsø

93. SLDG:
Kasper Nordahl Wøbbe
Camilla Ørhman
Henrik Jørgensen
Nicolaj Nielsen
Emil von Benzon

101. Spendrup Hygge og Motion:
Tomas Hjort
Hanne Kristensen
Lars Pedersen
Birgitte Ascanius Kristensen
Hanne Højlund Kristensen

111. Spentrup Løberne 1:
Kristina
Per
Claus
Flemming
Carsten

112. Spentrup Løberne 2:
Charlotte
Kenneth
Birgitte
Frank
Rikke

76. Tandbisserne 1:
Kirsten Sinding
Mia Andersen
Joesphine Fruelund
Christiane La Cour
Emil Uggerhøj

89. Tandklinikken i Sundhedshuset1:
Anne Nielsen
Morten Fisher
Morten Fisher
Louise Schon
Loise Schon

90. Tandklinikken i Sundhedshuset2:
Annette Mikkeisen
Ditte Laustsen
Christian Schultz
Camilla Thomsen
Camila Thomsen

77. Team Frivillighed:
Line Nordskjold
Ingelise Annesen
Anders Møller Gade
Stig Kjeldsen
Louise Brown

78. Team race:
Kaspar Madsen
Kaspar Madsen
Christina Madsen
Jonas Madsen
Marie lindberg

79. Team Smølf:
Rune Larsen
Lennert D Kristensen
Jytte Rasmussen
Lennert D Kristensen
Rune Larsen

80. Team Tørring:
Stine Carlsen
Line Djernæs Andersen
Christina Skovdam
Louise Greve Mogensen
Mette Kassow

81. Verdo 1 , Århus:
Keld Nielsen
Lene Nørbech Johannesen
Jakob Kirial
Pia Vestergaard
Allan Svend Gulev

82. Verdo 2 , løn/Hr:
Julie Mikkelstrup Ejlersen
Lone Abdene
Margrete Larsen
Stina Greve Riewerts
Lotte Hamann Thomassen

83. Verdo 3 , grøn energi:
Andrew Standen
Lars van Hulst Pedersen
Peter Nordahn
Gustav Heidemann Lassen
Svend Strangholt

106. Vi løber i Randers 1:
Jan
Ejner
Kriller
Marianne H
Lene Søjberg

107. Vi løber i Randers 2:
maja
Lone
Thomas
Henrik
Marianne J

108. Vi løber i Randers 3:
Anette
Jeanette
Rasmus
Martin
Franz

109. Vi løber i Randers 4:
Tanya
Sasja
Anders
Peter
Malene

110. Vi løber i Randers 5:
Jan H
Mikael
Lars
Heidi
Ana

84. Vinther & Lassen:
Tina Vitting
Mads Olsen
Torben Hørsted
Daniel Andersen
Kim Rasnussen

85. XL Brejholt Randers:
A
B
C
D
E

86. youSee Randers:
Frank Andersen
Kim Kristensen
JacibnVillemoes
Melisa Kristiansen
E

87. Østjysk samaritter:
Simon Tran
Anna-Maria Tindbæk Juncher
Louise Ammidsbøl Pedersen
Mette Bastian
Martin Bærtelsen

24-05-2019 FDF Cykelrally 2019
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 23
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552