Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk     Deltagere: 0
14-08-2019 Randers City Stafet     Deltagere: 30

Tidligere løb
24-05-2019 FDF Cykelrally 2019
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 23
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
 
345. Ailar Djani
51. Allan Havelund Nielsen
374. anders lønne
323. Anders Nielsen
343. Anders Rasmussen
19. Anders Normann Christensen
54. andrea warrer
364. Andreas Mosbæk Jensen
125. Anette Clausen
127. Anja Tvilling
56. Benny Dahl
243. Benny Kristiansen
434. Benny Pedersen
160. Bent Madsen
247. Bent Toft
397. Bent tougaard
380. bent Vinter Sørensen
234. Bernt Skjøtt
385. Betina Schmidt
384. Birgitte Jørgensen
421. Bo Nedergaard
436. Brian Bach Johannesen
64. Caleb Mc.cullough
333. Carsten Andersen
392. Casper Brøste
254. charlotte damhus
358. Chrestian Nielsen
417. Claus Bentsen
10. Claus Juncher
381. Claus Jørgensen
128. Claus Rungsted Frederiksen
154. Claus Hemberg Jørgensen
72. Conny Jørgensen
207. Dan Jensen
334. Dan Kjær
246. Daniel Graversgaard
441. Daniel Mathias
346. Daniel Nielsen
438. Dennis Jensen
169. Erling Søndergaard
373. Ernst stidsen
368. Finn Nielsen
400. Finn Althof Jensen
383. Flemming Jensen
426. Flemming Jørgensen
113. Flemming Pedersen
168. Frank Høgh Christensen
116. Frederik Foged
190. Gitte Haagensen
348. Gunner Thorsager
124. Hanne Friis Lund
360. Hans Mortensen
38. Hans Udengaard
105. Hans Kristian Hansen
8. Hans Kurt Nielsen
221. Heidi Lindholt
382. Heine Østergaard
244. Heino Skjøtt
322. Henrik Bahnsen
416. Henrik Jessen
191. Henrik Lang
115. Henrik Lund
394. Henrik Nygaard
321. Henrik Olesen
248. Henrik Olsen
242. Henrik Thegen Jakobsgaard
347. Inge Merete Sørensen
43. Ivan Toft
117. Jacob Bo Ditlev Kristensen
410. Jacob Møller Petersen
429. Jan Hougaard
240. Jens Thomadsen
342. Jesper Momme
175. Jesper Klith Andersen
110. Jesper Møller Petersen
250. Jesper Skov Aagesen
29. John Ahlburg
369. John Østergaard
245. Jørgen Bager
7. Karin Blach
4. Karina fruelund Overgaard
377. Kasper opstrup
439. Kasper Pedersen
203. Katja Kokholm
197. kim nielsen
432. Kim Tovgaard
102. Kim Bridal Løgstrup
386. Kirstine Damgaard
33. Knud Erik Kastrup
420. Kristian Buskov
412. Kristian Grenne
396. Kristian Opstrup
3. Kurt Madsen
378. Lars Bruun
375. lars Damgård
114. Lars Foged
232. Lars Harder
58. Lars Ibsen
67. Lars Iversen
389. Leif Jakobsen
423. Lene Hansen
47. Lisa Errebo
419. Mads Bassow
3419. Mads Bjerregaard
198. Mads Lie Brøndum
411. Maja Hansen
205. Malene Madsen Jensen
20. Margrethe Helles
363. Maria Møllerstrøm
413. Martin Martin
435. Martin Nielsen
106. Martin Wiberg Petersen
107. Mathias Jakobsen
256. Mette Hammer Nielsen-Kudsk
2. Michael Berthelsen
320. Michael Grønning
12. Michael Thomsen
211. Michael M Pedersen
366. Michael V. Jensen
371. Mikael Johnsen
341. Mikael Jørgensen
18. Mikkel Gjøtrup
42. Morten Holk
316. Morten Jespersen
201. Morten Knudsen
77. Morten Nielsen
362. Morten Østergaard
365. Morten N. Jensen
199. Ole Carnø
315. Ole Christiansen
57. Ole Jørgensen
418. Ole Munch-Steensgaard
430. Per Jørgensen
241. Per Nørgaard
66. Per Duelund Sørensen
231. Per Hvam Jensen
387. Peter Bucanski
5. Peter Gammelgaard
317. peter høgh
424. Peter Ostrowski
379. Peter Timmermann
372. Peter Trip
422. Peter Dahl Jakobsen
68. Peter Meineche Jensen
431. Pia Sandberg
109. Poul Sørensen
376. rasmus duus
178. Rasmus Sørensen
393. Rasmus Worre
433. Rasmus Mommerup Jørgensen
53. rikke warrer
415. Sebastian Søberg
437. Sofie Nielsen
233. Steen Ditlev Kristensen
126. Steen Tvilling
361. Steen Østergaard
399. Steffen Dencker
390. Stig Hansen
428. Stine Kristensen
1. Stine Rasmussen
9. Sune Jensen
344. Svend Vittinghus
391. Svend Erik Kristensen
425. Svend Aage Madsen
204. Søren Andersen
69. Søren Hjermitslev
359. Søren Mortensen
32. Søren Ravn
395. Søren Simonsen
427. Søren Harting Kristensen
442. Søren Hyttel Mortensen
398. Thomas Duedahl
370. Thomas Gravesen
41. Thomas Laursen
414. Thomas Stauning
202. thomas støvring
324. Thomas Søby
11. Thomas Vangsgaard Larsen
62. Tommy Jensen
63. Torben Hessner
55. Tuncer Gültekin
30. Ulla Hansen
388. Visti Dehlendorf
367. Winnie B. Hansen

Hold: alkoholdet
35. kim søgaard
34. leon bill
36. michael jepsen

Hold: Arbejdernes Landsbank
222. Susan Schmidt

Hold: Boldsen
179. Per Thomadsen

Hold: Brøgger/Pedersen
158. Jørgen Flarup Pedersen
159. Lisbeth Birch Pedersen
157. Niels Brøgger
156. Søren Brøgger

Hold: C&L
119. Claus Pedersen
118. Erik Larsen
120. Sofie Vestergaard

Hold: CIS
403. Claus Sørensen
406. Helle Fraes Dittmann
276. Helle Fraes Dittmann
272. Henriette Stelter
275. Jane Duelund
405. Jane Th. Duelund
278. Karsten Knudsen
407. Kirsten Østergaard
271. Mads Madsen
274. Magnus Duelund
404. Magnus TH. Duelund
352. Maria Hornbeck Rasmussen

Hold: DAHL
252. Alberte Møller Andersen
251. Michael Møller Andersen
253. Michael Møller Drachmann

Hold: Dansk Revision
70. Jes Mågård
71. Jette Bødker
13. Ken Oudal Rasmussen
15. Maria Jørgensen
16. Mette Månsson
132. René O. Jeppesen
14. Ritha Jørgensen
17. Ulrich Müller

Hold: Fam. Hermann Pedersen
210. Keld Hermann

Hold: Familien MARIBO
59. Anne-Marie Maribo
61. Kristoffer Maribo
60. Louise Maribo

Hold: Fitness dk
186. Bente sølvsten
187. Charlotte Wittrup
188. Eva Mark
189. Johan Nielsen

Hold: Foged
104. Brian Foged
103. Dorthe Foged

Hold: GMINKS
208. Hans Lykkegaard Larsen
209. Rikke Lykkegaard Larsen

Hold: Gårdbørnehaven Naturfidusen
200. Anita Wissing

Hold: Limo Labels
177. Anni Hejl
176. Michael V. Hansen

Hold: Post Danmark
225. Anders N. Møller
227. Casper Vangsøe
226. Kent Villadsen
224. Martin Albrechtsen
223. Rasmus Pedersen

Hold: PROINFO
170. Martin Brynnum
171. Merete Brynnum

Hold: Randers Atletik Freja
166. Bent Madsen
167. Charlotte Sass Larsen
357. Gert Kristoffersen
349. Jonas Dichmann

Hold: Randers Freja Motion
332. Andreas Storm
328. Bent Espensen
327. Evan Pedersen
326. Jørgen Murmann
331. Klaus M. Rasmussen
325. Knud Olsen
330. Mikael Nyegaard
329. Peder Kræmer

Hold: Randers Gulvservice 1
228. Cecilia Knudsen
229. Erik Jørgensen

Hold: Randers Kommune
139. Alexander Hartvig Nielsen
94. Allan Fonnesbæk lauridsen
290. Allan Venneberg
335. Anders Buhl-Christensen
292. Anders Juel
310. Anja Gjettermann
314. Anja Marie Hansen
303. Anni Nielsen
96. Asger Kjærholm
93. Bende Sloth Lauridsen
97. Birthe Bay Sørensen
299. Christian Jacobsen
295. christina sand kristensen
147. Claus Thirstrup
304. Claus Nylander Hougaard
134. Eline Kærgaard Hansen
142. Else Stadsgaard
92. Emilie Krag
294. Erik Pedersen
153. flemmming sørensen
289. frank lindgaard
101. Frank Schøler
302. Glenn Korsholm Ventzel
311. Hanne Sørensen
148. Hans Brodersen
150. Hans Nikolaisen
83. hans erik møller
336. Helle Jørgensen
80. Henrik Johansen
141. Henrik Ottesen
287. Henry Monrad
300. Jacob Gudme Christensen
95. Jacob Skjærris Lund
138. Jan Damsgaard Nielsen
79. Jan Hansen
296. jens kristensen
283. Jeppe Bisbjerg
136. jesper fuglsø andersen
140. Johan Pedersen
286. Johannes Bech
351. John Rosenkvist
308. Jørgen Juncher
291. Kasper Morten Henningsen
312. Keld Thomsen
84. Kent Gram
137. Kerstin Hartvig Nielsen
82. Kira Møller Andersen
78. Knud Knudsen
307. Lene Juncher
98. Line Bay Sørensen
285. Line Holm Kallehuage
86. Lisbeth Boesen
350. Lisbeth Brockdorff Bach
100. Mads Vissing Schøler
293. Maibritt Hviid Jensen
87. Martin Jakobsen
309. Martin Toft
144. Max Munch
135. Michael Ross
90. Michael Bang Jensen
145. Michelle Thorup
284. Morten Hedegaard Petersen
143. Morten Skipper
337. Morten Dahl Jørgensen
298. Otto Jacobsen
338. Ove Nørregaard
282. Per Nørager
339. Peter Nørregaard
301. Poul Erik Oest
99. Poul G. Jensen
81. Sander Johansen
85. Sanne Pilgaard Christiansen
88. Sine Vinther Eriksen
288. Sten Christensen
356. Susanne Bach Højer
151. Susanne Bruhn Jørgensen
133. Svend Lantz Andersson
297. Tage Nielsen
313. Thomas Sloth
91. Thomas Lynge Houmann
305. Tilly Vang Johanson
149. Tinne Olsen
152. Tobias Risbo Kristensen
146. Tommy Bondorph Olsen
89. Ulrich Kjær Egebjerg
306. Ulrik Benzon

Hold: Randers Kunstmuseums Venner
52. Hans Jørgensen

Hold: Randers Teleklub
129. Karl Erik Skjødt
130. Karsten Jensen
131. Lars Hastrup

Hold: Regionshospitalet Randers
24. Anders Pedersen
354. Christian Grønne
25. Eva Kleberg Andersen
22. Hanne Hahn
26. Heidi Bach Jakobsen
353. Maja Hansen
355. Martin Vestergaard
23. Merete Jessen
21. Mette Mejlby Hansen
255. Monica Pedersen
27. Pia Belman
28. Tina Kristensen

Hold: Regionspsykiatrien
183. Dorit Pedersen
180. Helle Kramme
181. Jette Søgård
185. Karsten Haderup
182. Marie Padkjær
184. Nicolas Hauge

Hold: RPC Superfos
164. Julie Serup
163. Morten Serup
161. Morten Thye
162. Rasmus Madsen

Hold: Skinny legs
50. Allan Hansen
48. Ea Larsen

Hold: Smiff Motion For Livet
74. Benedikte Klinge
73. Bjarne Højlund Jensen
112. Grethe Kristensen
155. Hans Kristian Kristensen
75. jimmi madsen
108. Martin Thomsen
76. Rene Thrue

Hold: Sparkron
212. Carsten Fuhlendorff
213. Erik Jørgensen
217. Hanne Rytter
214. Henrik Lindrum
218. Jens Bisbo
216. Laura Bisbo
219. Leif Meldgaard
215. Ole D. Kristensen
220. Rasmus Nyvang
440. Rasmus Nyvang

Hold: Spentrup Løbeklub
249. Anders Rousing
111. Henrik Thulstrup Pedersen

Hold: Søndermarkskolen
319. Anna Ludoiska Nikolajgaard Olsen
318. Silke Kristine Nygaard

Hold: Team BK
40. Morten Holk

Hold: Team Himmelbovej
264. Janni Justesen
265. Maria LP

Hold: Team Marcus
192. Jørgen Wisborg
196. Sally Wisborg

Hold: Tradium
263. Hans Villadsen
262. Jørn Gjøtrup
258. Mette Nielsen
257. Niels Drescher Pedersen
260. Poul Rosenkilde
261. Preben Juncher
259. Susanne Bugge

Hold: Tømrer Johnny Gregersen
238. Bjarke Vesterggard Jakobsen
235. Ella Norlyk Kristensen
236. Finn Vestergaard
1707. Jacob Jensen
340. Jan Mortensen
237. Jens Christian Andersen
239. Michael Arenshøj
1709. Stine Lindholt Dal

Hold: Verdo
270. Jesper Brunse Olesen
267. John Damgaard Bæk
269. Kim Bülow
266. Martin T. Andersen
268. Tanja Schwartz

Hold: Vesterbakkeskolen
281. Jesper Molter
279. Kenneth Svensson
280. Lars Hansson
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552