Løbsoversigt


Kommende løb

fiogf49gjkf0d
Nedenfor ses kommende og tidligere løb.

2019
14-08-2019 Randers Citystafet 3,5km Walk     Deltagere: 0
14-08-2019 Randers City Stafet     Deltagere: 0

Tidligere løb
2018
15-08-2018 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 142
15-08-2018 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 92
2017
16-08-2017 Randers City Stafet
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 55
16-08-2017 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
19-05-2017 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 40
07-05-2017 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 341
07-05-2017 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 617
07-05-2017 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 308
2016
17-08-2016 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 72
17-08-2016 Randers Citystafet 3,5km Walk
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 46
01-05-2016 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 333
01-05-2016 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 723
01-05-2016 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 394
2015
29-11-2015 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 291
29-11-2015 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 148
29-11-2015 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 184
12-08-2015 Randers City Stafet 5 x 3.5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 58
20-06-2015 Flodløbet - 2,5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 39
20-06-2015 Flodløbet - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 46
20-06-2015 Flodløbet - 1/4 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 24
20-06-2015 Flodløbet - 1/2 Marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 64
21-05-2015 Novopan Løbet - 60 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 94
21-05-2015 Novopan Løbet - 35 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 22
21-05-2015 Novopan Løbet - 20 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 3
21-05-2015 Novopan Løbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 19
21-05-2015 Novopan Løbet - 5 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 20
08-05-2015 FDF Cykelrally
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 38
03-05-2015 Fladbroløbet - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 363
03-05-2015 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 839
03-05-2015 Fladbroløbet - 3km Walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 299
2014
30-11-2014 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 172
30-11-2014 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
30-11-2014 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 404
13-08-2014 Randers City Stafet 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
13-08-2014 Intersport børnestafet 5x0,8 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 2
28-06-2014 Flodløbet - børneløb 800m. til og med 11 år
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 31
28-06-2014 Flodløbet - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 53
28-06-2014 Flodløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 159
28-06-2014 Flodløbet - 10 km
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 59
28-06-2014 Flodløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 101
04-05-2014 Fladbroløbet - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 502
04-05-2014 Fladbroløbet - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1002
04-05-2014 Fladbroløbet - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 447
08-03-2014 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 341
2013
01-12-2013 Adventsløbet - ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 433
01-12-2013 Adventsløbet - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 147
01-12-2013 Adventsløbet - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 122
29-08-2013 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 591
29-08-2013 Søndermarkløbet 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 31
17-08-2013 Randers Triathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 140
17-08-2013 Randers Duathlon 2013
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 22
17-08-2013 Randers Børneduathlon 2013
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 28
17-08-2013 Pramdragerløbet 74 km Silkeborg - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 9
17-08-2013 Pramdragerløbet 38 km Bjerringbro - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 1
17-08-2013 Pramdragerløbet 25 km Ulstrup - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 4
17-08-2013 Pramdragerwalk 25 km Ulstrup - Randers     Deltagere: 2
17-08-2013 Pramdragerløbet 16 km Langaa - Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 5
14-08-2013 Jyske Bank Stafetten 5x3,5 km.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 41
14-08-2013 Jyske Bank Børnestafetten 5x800 m.
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 11
29-06-2013 Flodløbet 2013 - marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 69
29-06-2013 Flodløbet 2013 - ½ marathon
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 173
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 101
29-06-2013 Flodløbet 2013 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 120
05-05-2013 Fladbroløbet 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 418
05-05-2013 Fladbroløbet 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1317
05-05-2013 Fladbroløbet 3 km walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 450
09-03-2013 Custom Made Marathon i Randers
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 271
2012
02-12-2012 Adventsløbet - ½ maraton
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 353
02-12-2012 Adventsløb 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 152
02-12-2012 Adventsløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 84
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
09-09-2012 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 202
30-08-2012 Søndermarkløbet 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 741
30-08-2012 Søndermarkløbet 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 58
30-08-2012 Søndermarkløbet 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 45
17-06-2012 FlodMarathon - helmarathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 60
17-06-2012 FlodMarathon ½ marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 184
17-06-2012 FlodMarathon - 10 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 86
17-06-2012 FlodMarathon - 5 km. (løb og walk)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 155
20-05-2012 Soppe-løb ½ marathon     Deltagere: 13
20-05-2012 Soppe-løb 1/4 marathon     Deltagere: 4
20-05-2012 Soppe-løb 5,25 km.     Deltagere: 14
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 5,6 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 1396
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 3 km. walk
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 350
06-05-2012 Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 532
10-03-2012 Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer
Resultater:  Deltagere       
  Deltagere: 236
2011
27-11-2011 Adventsløbet - ½ marathon     Deltagere: 365
27-11-2011 Adventsløbet - 5 km.     Deltagere: 181
29-10-2011 Løb for Hjertet 2,6 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 31
29-10-2011 Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 250
29-10-2011 Løb for Hjertet 10,4 km. løb
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 124
11-09-2011 Kvindeløb 2011 10km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 42
11-09-2011 Kvindeløb 2011 - 5km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 290
17-08-2011 Randers Sports Stafet 5x1 km. i Randers City     Deltagere: 20
25-06-2011 Flodmarathon, McMile     Deltagere: 15
25-06-2011 Flodmarathon 2011, Marathon Ruten
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 79
25-06-2011 Flodmarathon 2011, 1/2-marathon
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 282
25-06-2011 Flodmarathon, 1/8 Marathon = 5,274 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 161
25-06-2011 Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 126
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 3 km gang
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 270
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 596
01-05-2011 Fladbroløbet 2011, 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2088
12-03-2011 Marathonruten i Randers – Custom Made Marathon     Deltagere: 231
2010
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 5 km.
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 370
 
85. Alberte Blak
357. Aminata Hadziabdic
35. Andrea Warrer
143. Anette Berg
9. Anette Hoffensetz Morsbøl
127. Anna Bødker Larsen
4. Anna Stenbeck Krogh
360. Anne Mette Skriver
128. Annegrete Venborg
37. Annemette la Cour
42. Anne-Sofie Kildahl Olsen
141. annette huss
354. Anni Hyldal
98. Annie Kristensen
1005. Belinda Busk
333. Bente Christensen
355. Bente Højland
17. Berit Johansen
48. Berit Sønderby
231. Bethina Grabow
303. Betina Larsen
346. betina Larsen
370. Betina Pedersen
363. Betina Petersen
244. Birgit Andersen
268. Birgit Damm
328. Birgit Fiil
201. Birgit Gregersen
40. Birgit Højmark
78. birgit pedersen
319. Birgitte Graahede Mikkelsen
27. birthe hansen
356. Birthe Schneider
381. Birthe Sørup
241. Birthe Tolbøll
28. Birthe Bay Sørensen
368. Bodil Kristjansson
267. Cathrine Rosenqvist
15. Charlotte Glavind
5. Christina Bach
352. Christina Nielsen
18. Christina Schmidt Brask-Madsen
232. Christine Marie Grabow
97. Cindy Farsø
379. Dorte Hymøller
125. Dorte P Møller
60. Dorthe Taasti
52. Ellen Birkelund
50. Else Christensenj
314. Else Kristensen
332. Else-Marie Nielsen
372. Emily Ransborg
265. Emma Højmark-Bertelsen
285. Emma Tahirovic
93. Emma Bruhn Andersen
240. Erna Margrethe Vestergård
86. Eva Andersen
264. Eva Højmark Bertelsen
7. Githa Voigt
38. Gitte la Cour
309. Gitte Bo Bruun
278. Gitte Glavind Kvist
65. Gitte Thorup Jensen
21. Grethe Nielsen
11. Hanne Brøchner
282. hanne sand
36. Hanne Warrer
22. Hanne Bak Sørensen
68. Heidi Schmidt
45. Heidi Hjorth Østergaard
317. Helen Simonsen
59. Helga Nielsen
135. Helle Brøchner
286. Helle Bugge
376. Helle Friis
62. Helle Overby Andresen
374. Helle Ransborg
283. helle ransborg
118. Helle Kjøller Sørensen
110. Henriette Sandvad Jensen
140. ida gormsen
258. Ida-Marie Daugård
254. Ida-Marie Daugård
53. inge møller jacobsen
321. Inge Scheel Andersen
31. Ingerlise Lind Sørensen
121. Irene Ravn Andersen
120. Isa Nyborg
266. Isabella Rosenqvist
375. Jane Bjørn Christiansen
24. Jeanette Sommer
122. Jeanne Fisker
126. Jette Bødker
96. Jette Cortnum
233. Jette Olesen
271. Jette Aaquist
142. Joan Danielsen
30. Joan Gram Christensen
116. Jonna Lykke
139. Jonna Møller
130. Julie Fisker
350. Julie Niemand Anhøj
94. Karen Andersen
134. Karen Bek
227. Karen Glerup
378. Karin Andersen
19. Karin Schmidt
236. karina ibsen
26. Kathrine Høj Bastrup
95. Kirsten Anderson
194. Kirsten Christensen
230. Kirsten Molbech
6. Kirsten Sørensen
349. Kirsten Jane Foged Andersen
305. Kirstine Jensen
324. Laila Hjorth Fournais Clausen
369. Laila Vistisen
77. Laura Dehlendorff
81. Laura Sørine Voldgaard
276. Lene Blinksbjerg
262. Lene Holst Søndergaard
320. lene tovgaard nielsen
66. Lene østergaard Nielsen
67. Linda Kristensen
351. Line Danielsen
300. Line Graversen
82. Line Thomsen
54. Line Møller Jensen
119. Lis Salling
79. Lisbeth Thinnesen
117. Lisbeth Birk Bertramsen
16. Lise Nikolajsen
99. Lissie Jans
57. Lone Bagge
261. Lone Kjær Kristensen
353. Lone Larsen
124. Lone Laursen
229. Lone Holflod Molbech
25. Lone Marie Andersen
306. Lone Møller Heinsøe
228. Louise rudolph
123. Louise Sylvestersen
13. Maiken Myrthue
242. Maj Ehrlich Breiting
75. Maja Eskerod
325. Maja Hjorth Jensen
55. MALENE MØLLER JØRGENSEN
359. Malsore Bega
131. Mamrianne Arendt
29. Marian Gram Christensen
111. Mariann Lund Andersen
234. Marianne Dommerby
1. Marianne Glerup
12. Marianne Skouboe Christensen
304. Martha Vestergård
362. Melisa Alisic
366. Merete Davidsen
49. Merethe Alexandersen
129. Mette Fisker
74. Mette Brøndum
315. Mette Dallerup
358. Mette Greve
310. Mette Jensen
382. Mette Kitnæs
373. Mette Kristensen
277. Mette Nielsen
367. Mette Bille Pedersen
348. Mette Gert Nielsen
104. Mette Juul Kjærsgaard
275. Mette Kaagh Pedersen
46. Miriann Pedersen
270. Nicoline Christensen
322. Nicoline Scheel Gottlieb
326. Pernille Hjorth
115. Pernille Rygaard
323. Pia Bro
70. Pia Ebbesen
364. Pia Lajer
92. Randi Bruhn Madsen
380. Rikke Pedersen
34. Rikke Warrer
284. Ruth Christensen
73. Ruth Kjelstrup
51. Sabine Jacobsen
290. Sanne Andersen
39. Sarah Kempel Christensen
361. Senada Alibasic
2. Signe Glerup
307. Simone Handberg
20. Solveig Dragsted
263. Susan Kley
269. Susanne Gabrielsen
10. Susanne Nielsen
365. Susanne Østergaard
64. Susanne Riise Pedersen
63. Sys Halkjær
347. Thea Dalsgaard
280. Thilde Thuren
281. Thilde Thuren
371. Thilde Thurén
83. Tina Blak
260. Tina Klok
23. Tina S. Rosgaard
103. Tina Vejby Kristensen
204. Tinne Andersen
43. Tove Kildahl Olsen
32. Trille Falk
272. Ulla Lindtoft
243. Ulla Sode-Carlsen
287. Ulla Søgaard
279. Vibeke Hjorth Andersen
58. Vicki Trier Taasti
69. Victoria Schmidt
33. Vivian Hansen
61. Xenia Børgesen

Hold: 10. klasse Centret
150. Amra Muric
179. Anne Katrine Søgaard Jensen
180. Anne Lundø Loch Sørensen
151. Bettina Hillingsøe Madsen
181. Cecilie Thomadsen
182. Cecilie Lindrum Lorentzen
183. Charlotte Melgaard Andersen
152. Christina Cortnum
184. Christina Halkjær Thomsen
185. Christina Marie Petersen
144. Gitte Battelfeld
186. Gudrún Pórey Óladóttir
187. Helin Dogan
153. Irma Kurtovic
156. Josephine Offenbach Møller
157. Joy Josefine Gaardsted Jørgensen
188. Julie Bigum
149. Kirsten Jørgensen
163. Line Svoger Poulsen
189. Line Graabæk Knudsen
190. Line Søstrøm Andersen
191. Lizette Jørgensen
164. Louise Christine Pabst Nielsen
165. Louise Maria Andersen
192. Mai Katrine Pedersen
193. Marianna Stensgaard Petersen
195. Marie Møller Nielsen
166. Melisa Damhus Kristiansen
167. Mette Kristensen
168. Nanna Kragh Andersen
148. Pernille Clausen
169. Pernille Mikkelsen
196. Pernille Aarup Svendsen
171. Sabina Sejerø Sørensen
197. Saranda Ahmeti
172. Sasireka Nithialagan
173. Sedina Hecim
145. Signe Brinkman
174. Simone Brask Mørch Jensen
175. Simone Ejsten Mikkelsen
198. Sofie Friis Eden
176. Stine Christensen
177. Tenna Kia Lund
178. Therese Hovesen Paxvig
199. Tina Yamkhajoarn Pedersen
200. Trine Maria Støvring

Hold: Bekkasinerne
44. Kirsten Rasbech

Hold: Creative Looks brudene
327. Anja Nøddebo
345. camilla damgaard
318. ditte vinter
329. louise kristiansen
330. mette kristiansen

Hold: Danske Bioanalytikere
161. Bettina Baun
159. Hanne Broch
158. Inger Nielsen
160. Lis Nørregaard
162. Marianne Golles
155. Mette Thomsen

Hold: De Gadebergs
89. Emilie Rosenberg
91. Henriette Gadeberg
90. Jane Gadeberg
87. Marie Rosenberg
88. Sara Rosenberg

Hold: Dehlendorff
76. Mette Dehlendorff

Hold: Dorthe og pigerne
377. Amalie Madsen
106. Dorthe Andersen
109. Josephine Skipper
108. Julie Skipper
107. Krisitna Hougesen

Hold: Jennumparkens fritidshjem
210. Acelya Jennumpark
206. Aida Jennumpark
226. Birgitte Sørensen
209. Damla Jennumpark
224. Ece Jennumpark
213. Halimo Jennumpark
212. Hani Jennumpark
215. Havva Jennumpark
216. Helin Jennumpark
211. Hodan jennumpark
220. Idil jennumpark
221. Irem Jennumpark
219. Julie Jennumpark
225. Kicki Jennumpark
218. Laura jennumpark
223. Louise Jennumpark
222. Maria Jennumpark
207. Naze Jennumpark
208. Sara Jennumpark
205. Simge Jennumpark
214. Ümran Jennumpark

Hold: Jernbane Apoteket
288. Anja Rosenkilde
289. Connie Yde
344. Inge Merete Kjær
308. Jette Sloth
302. Karen Pedersen
202. Kirsten Ibsen
301. Lissy Riishøj Jensen
203. Lone Damholdt
313. Susanne Jensen

Hold: Løgstrup teamet
112. Annette Breum Løgstrup
113. Inger Løgstrup
132. Joan Jensen
114. Lene Feiler
237. Mads Jensen
133. Marianne Behrendtz
238. Mette Hein
239. Signe Løgstrup

Hold: Mariager Fjord Soroptimistklub
246. Birte Christiansen
343. Birthe Lund
245. Maren Inger Brøndum

Hold: Mellerup Efterskole
337. Cathrine Mellerup Efterskole
334. Kristina Mellerup Efterskole
339. Sofie Mellerup Efterskole
341. Thea Mellerup Efterskole

Hold: Miannemums
41. Marianne Bak Rosenberg

Hold: mor og barn
312. Hanne Christensen
311. Helle Christensen

Hold: Mødrehjælpen
253. Alice Lindhard
252. Birte Jakobsen
255. Conny Dideriksen
257. Dorrit Pedersen
250. Frida Lindhard
251. Hanne Skaaning
247. Karin Dal
256. Laila Møller
249. Maja N. Jensen
248. Malou N. Jensen
259. Margrete Skov

Hold: Nordea Idrætsforening
336. Anette Jakobsen
338. Dorte Hyldgård
340. Ellen Tøttrup
335. Irene Balle Nielsen
342. Louise Hovgaard

Hold: Randers Realskole
297. Dorthe M. J. Pedersen
293. Helle Larsen
295. Irene Abilgaard
296. Irene Abilgaard
292. Karen Marie Rahbek
291. Marlene Bjørn
294. Pernille Brøndum
298. Sabiha Malik
299. Susanne Ørsted

Hold: Skovstjernerne
47. Marianne Yde

Hold: Team B&B
235. Lone Bruun

Hold: Team Blak
84. Ulla Blak

Hold: team judith
8. Judith Østergård

Hold: The Jensen Women
101. Catrine Jensen
102. Emilia Jensen
100. Lone Jensen

Hold: The Walkers
137. Birgit Nathan
138. Jette Johansen
136. Jette Johansen

Hold: voldgaard-sprinterne
80. Vivian Andersen Voldgaard

Hold: Wolterduo
56. Roswitha Wolter
72. Sasja Wolter
12-09-2010 Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2010 - 10 km.
Resultater:  Deltagere      Hold 
  Deltagere: 59
03-07-2010 Flodmarathon (½ marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 371
03-07-2010 Flodmarathon (marathon)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 76
03-07-2010 Flodmarathon (5 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 226
03-07-2010 Flodmarathon (10 km)
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 183
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 5 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 975
26-05-2010 Kristrup Løbet 2010 - 10 km
Resultater:  Deltagere   Grupper    
  Deltagere: 35
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 5,6 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 2228
02-05-2010 Fladbroløbet 2010 - 10,4 km
Resultater:  Deltagere   Grupper   Hold 
  Deltagere: 622


MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552