Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Adventsløbet - 10 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
11020Finn Kristensen07/70Hadsten Trim 00:38:11
21030Henrik Ehlers17/78Løbeshop.dk - Hadsten Trim 00:39:56
31139Lars Hovgaard09/74 00:40:07
41050John Albin Hansen Hansen19/65Aarhus 1900 Triathlon 00:42:43
51147Thomas Thykjær09/61 00:43:49
61002Anders Christiansen19/74 00:44:35
71075Mathias Bak Andersen08/89 00:44:35
81136Emil Eriksen08/95 00:44:45
91052Jonas Vognsen21/83 00:45:00
101113Thomas V. Larsen01/80Cykelmyggene 00:45:59
111094Peter Hildebrandt30/72 00:46:51
121058Kasper Thomsen07/87 00:47:03
131120Yathukulan Kankesan10/80FFD kralupy tri 00:47:22
141077michael holst03/75 00:47:37
151039Ivar Nyegaard23/59favrskov produktionsskole 00:47:41
161135Johan Hviid03/94 00:48:59
171022Frederik Foged09/94Wínther&Wiese 00:49:11
181125Bo Visti Nielsen11/73 00:49:35
191016Ejner Kjeldsen01/50Move 00:49:44
201019Erik Nikolajsen12/82spentrup løbeklub 00:50:27
211084Morten Skipper Andersen17/83Team Østjydsk Bank 00:50:54
221105Signe Ladehoff19/73favrskov produktionsskole 00:50:59
231097Rasmus Mathiesen07/78 00:50:59
241146Johnny Madsen02/66 00:51:21
251096Ralf Johannesen26/64proinfo 00:51:56
261132Steffen Bramsen01/90 00:52:12
271124Karina Koning01/80 00:52:32
281046Jens Ødum28/79 00:52:46
291080Morten Anthonsen03/86 00:52:48
301011Carsten Krogh20/70 00:52:49
311131Martin Vellerup Andersen09/78 00:52:50
321098Rasmus Boje01/72 00:52:57
331091Per Nielsen15/60TROJKA 00:53:01
341013Dennis Deichmann15/80regionspsykiatrien, Randers 00:53:17
351129Poul Erik Oest05/51 00:53:24
361027Aksel Mortensen01/67Puls 8410 00:53:27
371090Per Larsen27/66 00:53:37
381143Simon Skovbjerg06/87 00:54:11
391088Niels Peter Jakobsen02/57 00:54:20
401112Thomas Nielsen14/77 00:54:24
411092Pernille Muhlig07/73 00:54:34
421134Jens Vilhelmsen04/63 00:54:44
431055Kaj Haupt22/56 00:54:49
441083Morten Poulsen27/78Team Østjysk Bank 00:55:08
451025Hans Erik Møller01/59Move 00:55:09
461047Jens Ahm01/57 00:55:35
471119Ulrik von Benzon01/60randers kommune, driftsafdelingen 00:55:37
481089Peder Kræmer28/49Randers freja motion 00:55:40
491100René Walberg21/59 00:55:47
501133Jan Sørensen01/66 00:55:59
511068Lisbet. Nielsen26/63 00:55:59
521056Karina Andersen01/84 00:56:05
531128Thomas Stavning03/85 00:56:10
541053Julie Elkær Poulsen11/95 00:56:16
551060Katrine Damgaard Larsen09/86 00:56:17
561087Niels Kirkegaard Haupt11/89 00:56:33
571106Signe Holm Pedersen30/75 00:56:34
581127Karin Leth02/74 00:56:36
591093Peter Engvang03/62Team Østjydsk Bank 00:56:48
601099René Pedersen23/67BAM 00:56:53
611005Anna-Marie Nis Bonderup09/64 00:57:00
621017Else Stadsgaard16/62randers kommune, driftsafdelingen 00:57:37
631067Linn Walberg13/88 00:57:48
641108Sophie Krogh18/94 00:57:49
651117Torsten Schlägelberger29/72 00:57:53
661024Hanne Højlund Kristensen18/65Spentrup IF Løbeklub 00:58:24
671142Mette Grønne06/71 00:58:25
681061Knud Birk15/59 00:58:39
691074Mathias Andersen23/93 00:58:50
701066Lene Tolstrup06/67 00:59:05
711026Helle Elsborg12/59 00:59:05
721010Carsten Holm07/81 00:59:07
731040Jan Geertsen03/69 00:59:08
741114Tilly Johanson13/75randers kommune, driftsafdelingen 00:59:19
751109Stine Ager Goltermann Thomsen11/73 00:59:23
761036Iben Fog Thomsen22/79 00:59:25
771121Rita Peilicke10/55 00:59:32
781122Bente Maibøl Jensen01/72 01:00:03
791041Jan Batsberg Nielsen59/59Move 01:00:03
801037Irene Balle Nielsen01/61Move 01:00:03
811103Rune Walberg08/85 01:00:05
821031Henrik Gordon01/60 01:00:08
831107Silje Larsen30/94 01:00:16
841012Charlotte Have19/75favrskov produktionsskole 01:00:25
851051Jon Langager15/84 01:00:32
861014Dorthe Pedersen12/72dot&fabrin 01:00:34
871045Jens Velling14/58Team Faber 01:00:44
881065Lene Kirkegaard10/55 01:01:00
891034Iben Mikkelsen22/63proinfo 01:01:09
901073Martin Bentzen26/68 01:01:14
911144Henrik Bjerring Poulsen05/65 01:01:17
921004Anja Nikolajsen15/85spentrup løbeklub 01:01:36
931023Hanne Østergaard14/65 01:01:40
941095Poul Østergaard10/58 01:01:41
951059Kathrine Vester14/81 01:01:49
961071Malene Elbæk23/85 01:01:50
971007Annemette P. Jensen25/55Puls 8410 01:02:11
981033Ib Claus Jensen23/53Puls 8410 01:02:11
991076Mette L. Madsen05/69proinfo 01:02:14
1001028Henriette Madsen21/70proinfo 01:02:17
1011032Henrik Bjerre01/74Move 01:02:39
1021145Thomas Mortensen08/79 01:02:46
1031104Sandra S. Christensen31/95Lynet 01:03:19
1041118Ulrik Tøttrup11/62Doktorparken 01:03:19
1051054Jørgen Tvenstrup23/63 01:03:30
1061070Louise Ager Goltermann Thomsen30/70 01:03:31
1071035Iben Danmark01/76Move 01:03:57
1081064Lars Møller01/61Move 01:03:57
1091069Louise Hansen18/76 01:05:09
1101049Joan Bach Thomsen07/85Team Østjydsk Bank A/S 01:05:17
1111130Lars Bülow09/57 01:05:20
1121015dorthe taasti11/61 01:05:51
1131079Mikkel Witte Lund04/03Supermassage 01:06:00
1141044Jens Lund27/63Supermassage 01:06:01
1151009Benedikte Klinge07/67Smiff Motion for livet 01:06:35
1161029Henriette Damgård Jensen15/88 01:06:53
1171082Morten Hansen30/59Berlinspecialisten 01:07:01
1181101Rikke Pedersen19/89dot&fabrin 01:08:42
1191072Margit Nielsen01/59Move 01:08:52
1201003Anette Kaas01/63Move 01:08:52
1211110Susanne Bovbjerg09/74BAM 01:08:55
1221038Irma Nielsen28/44Randers freja motion 01:09:04
1231123Gitte Kjærgaard08/61 01:09:53
1241126Ella Norlyk Kristensen09/67 01:10:14
1251043Janne Lindholt Gregersen01/59Move 01:10:14
1261138Christina Lacour Severinsen06/86 01:10:29
1271137Louise Lacour Severinsen05/87 01:10:29
1281008Annmari Lageri-Schmidt22/56 01:10:54
1291081Morten Greve13/75Team Østjydsk Bank 01:13:26
1301115Tina Severinsen08/62rougsørunners 01:14:29
1311116Tina Møller Sørensen12/67 01:15:16



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552