Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Adventsløbet - 10 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
11020Finn KristensenHadsten Trim 00:38:11
21030Henrik EhlersLøbeshop.dk - Hadsten Trim 00:39:56
31139Lars Hovgaard 00:40:07
41050John Albin Hansen HansenAarhus 1900 Triathlon 00:42:43
51147Thomas Thykjær 00:43:49
61002Anders Christiansen 00:44:35
71075Mathias Bak Andersen 00:44:35
81136Emil Eriksen 00:44:45
91052Jonas Vognsen 00:45:00
101113Thomas V. LarsenCykelmyggene 00:45:59
111094Peter Hildebrandt 00:46:51
121058Kasper Thomsen 00:47:03
131120Yathukulan KankesanFFD kralupy tri 00:47:22
141077michael holst 00:47:37
151039Ivar Nyegaardfavrskov produktionsskole 00:47:41
161135Johan Hviid 00:48:59
171022Frederik FogedWínther&Wiese 00:49:11
181125Bo Visti Nielsen 00:49:35
191016Ejner KjeldsenMove 00:49:44
201019Erik Nikolajsenspentrup løbeklub 00:50:27
211084Morten Skipper AndersenTeam Østjydsk Bank 00:50:54
221105Signe Ladehofffavrskov produktionsskole 00:50:59
231097Rasmus Mathiesen 00:50:59
241146Johnny Madsen 00:51:21
251096Ralf Johannesenproinfo 00:51:56
261132Steffen Bramsen 00:52:12
271124Karina Koning 00:52:32
281046Jens Ødum 00:52:46
291080Morten Anthonsen 00:52:48
301011Carsten Krogh 00:52:49
311131Martin Vellerup Andersen 00:52:50
321098Rasmus Boje 00:52:57
331091Per NielsenTROJKA 00:53:01
341013Dennis Deichmannregionspsykiatrien, Randers 00:53:17
351129Poul Erik Oest 00:53:24
361027Aksel MortensenPuls 8410 00:53:27
371090Per Larsen 00:53:37
381143Simon Skovbjerg 00:54:11
391088Niels Peter Jakobsen 00:54:20
401112Thomas Nielsen 00:54:24
411092Pernille Muhlig 00:54:34
421134Jens Vilhelmsen 00:54:44
431055Kaj Haupt 00:54:49
441083Morten PoulsenTeam Østjysk Bank 00:55:08
451025Hans Erik MøllerMove 00:55:09
461047Jens Ahm 00:55:35
471119Ulrik von Benzonranders kommune, driftsafdelingen 00:55:37
481089Peder KræmerRanders freja motion 00:55:40
491100René Walberg 00:55:47
501133Jan Sørensen 00:55:59
511068Lisbet. Nielsen 00:55:59
521056Karina Andersen 00:56:05
531128Thomas Stavning 00:56:10
541053Julie Elkær Poulsen 00:56:16
551060Katrine Damgaard Larsen 00:56:17
561087Niels Kirkegaard Haupt 00:56:33
571106Signe Holm Pedersen 00:56:34
581127Karin Leth 00:56:36
591093Peter EngvangTeam Østjydsk Bank 00:56:48
601099René PedersenBAM 00:56:53
611005Anna-Marie Nis Bonderup 00:57:00
621017Else Stadsgaardranders kommune, driftsafdelingen 00:57:37
631067Linn Walberg 00:57:48
641108Sophie Krogh 00:57:49
651117Torsten Schlägelberger 00:57:53
661024Hanne Højlund KristensenSpentrup IF Løbeklub 00:58:24
671142Mette Grønne 00:58:25
681061Knud Birk 00:58:39
691074Mathias Andersen 00:58:50
701066Lene Tolstrup 00:59:05
711026Helle Elsborg 00:59:05
721010Carsten Holm 00:59:07
731040Jan Geertsen 00:59:08
741114Tilly Johansonranders kommune, driftsafdelingen 00:59:19
751109Stine Ager Goltermann Thomsen 00:59:23
761036Iben Fog Thomsen 00:59:25
771121Rita Peilicke 00:59:32
781122Bente Maibøl Jensen 01:00:03
791041Jan Batsberg NielsenMove 01:00:03
801037Irene Balle NielsenMove 01:00:03
811103Rune Walberg 01:00:05
821031Henrik Gordon 01:00:08
831107Silje Larsen 01:00:16
841012Charlotte Havefavrskov produktionsskole 01:00:25
851051Jon Langager 01:00:32
861014Dorthe Pedersendot&fabrin 01:00:34
871045Jens VellingTeam Faber 01:00:44
881065Lene Kirkegaard 01:01:00
891034Iben Mikkelsenproinfo 01:01:09
901073Martin Bentzen 01:01:14
911144Henrik Bjerring Poulsen 01:01:17
921004Anja Nikolajsenspentrup løbeklub 01:01:36
931023Hanne Østergaard 01:01:40
941095Poul Østergaard 01:01:41
951059Kathrine Vester 01:01:49
961071Malene Elbæk 01:01:50
971007Annemette P. JensenPuls 8410 01:02:11
981033Ib Claus JensenPuls 8410 01:02:11
991076Mette L. Madsenproinfo 01:02:14
1001028Henriette Madsenproinfo 01:02:17
1011032Henrik BjerreMove 01:02:39
1021145Thomas Mortensen 01:02:46
1031104Sandra S. ChristensenLynet 01:03:19
1041118Ulrik TøttrupDoktorparken 01:03:19
1051054Jørgen Tvenstrup 01:03:30
1061070Louise Ager Goltermann Thomsen 01:03:31
1071035Iben DanmarkMove 01:03:57
1081064Lars MøllerMove 01:03:57
1091069Louise Hansen 01:05:09
1101049Joan Bach ThomsenTeam Østjydsk Bank A/S 01:05:17
1111130Lars Bülow 01:05:20
1121015dorthe taasti 01:05:51
1131079Mikkel Witte LundSupermassage 01:06:00
1141044Jens LundSupermassage 01:06:01
1151009Benedikte KlingeSmiff Motion for livet 01:06:35
1161029Henriette Damgård Jensen 01:06:53
1171082Morten HansenBerlinspecialisten 01:07:01
1181101Rikke Pedersendot&fabrin 01:08:42
1191072Margit NielsenMove 01:08:52
1201003Anette KaasMove 01:08:52
1211110Susanne BovbjergBAM 01:08:55
1221038Irma NielsenRanders freja motion 01:09:04
1231123Gitte Kjærgaard 01:09:53
1241126Ella Norlyk Kristensen 01:10:14
1251043Janne Lindholt GregersenMove 01:10:14
1261138Christina Lacour Severinsen 01:10:29
1271137Louise Lacour Severinsen 01:10:29
1281008Annmari Lageri-Schmidt 01:10:54
1291081Morten GreveTeam Østjydsk Bank 01:13:26
1301115Tina Severinsenrougsørunners 01:14:29
1311116Tina Møller Sørensen 01:15:16



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552