Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Adventsløbet - 5 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
174Morten Jespersen 00:16:45
266Martin Rostved 00:19:14
344Jonas Lindholt 00:19:21
439Jeppe PallesenHadsten Trim 00:20:54
527Emil PallesenHadsten Trim 00:20:59
6110Jakob Nissen Nielsen 00:21:49
788Steen PallesenHadsten Trim 00:23:23
861Malte PallesenHadsten Trim 00:23:28
953Kåre JacobsenFjordløberne 00:23:29
1078Per Gade 00:24:16
1145Jonas Rasborg 00:24:53
1229Etki AlbayrakRanders Freja Atletik 00:24:53
138Anna Olsen 00:25:43
1473Michael Brock Pedersen 00:25:53
1524Dorthe Mogensenproinfo 00:25:53
1617Carl Baggesen 00:25:56
17108Suresh Kumar 00:26:04
18109Julie Skipper 00:27:06
1916Birgitte KastrupFjordløberne 00:27:13
2069Mette Blæsbjerg 00:27:30
2182Pia Nøhr KnudsenMove 00:27:34
22103Malte BallegaardRanders Freja Atletik 00:27:50
2375Morten NielsenTeam S/M 00:27:52
2415Annette Urth JensenMove 00:28:23
2546Julie Christensenfavrskov produktionsskole 00:28:41
2665Martin Hagbarth Skov 00:28:41
2714Annette Hagbarth Skov 00:28:43
286Anette Jeremiassen JensenSpentrup IF, Løbeklub 00:28:58
2963Marika Johnson 00:29:22
3037Jan Møller JensenMove 00:29:28
319Ann-Dorte Gaarsted 00:29:30
3254Lene Møller HansenMove 00:29:31
3379peter mogensenAssentoft løbeklub 00:29:36
3462Marie Jørgensen 00:29:39
3577Oliver Hildebrandt 00:29:46
3667Martin Skov JensenMove 00:30:02
3795Morten Danmark Nielsen 00:30:08
3859Magnus Max Bentzen 00:30:19
3971Mette SvithTeam Østjydsk Bank 00:30:21
40115Lars Nielsen 00:30:38
4113Anne-Mette Esbølregionspsykiatrien, Randers 00:30:39
4241Jette Søgårdregionspsykiatrien, Randers 00:30:39
4397Thomas Laursen 00:30:44
4498Maria Simonsen 00:30:44
4540Jeppe VellingTeam Faber 00:30:47
4668Merethe Bering 00:30:50
4734Henrik Grünbergranders kommune, driftsafdelingen 00:30:55
48113Gita Fauerholdt 00:31:31
4987Sheila BjerregaardAssentoft løbeklub 00:31:43
5025Ejnar JensenMyheart 00:31:52
5160Maibritt Hviid Jensenranders kommune, driftsafdelingen 00:31:53
5220Charlotte Bræmer JensenMove 00:31:56
5389Svend Madsenranders kommune, driftsafdelingen 00:31:57
5483Rasmus Olsen 00:32:05
5526Elli Brøns 00:32:14
5618Chanette Zingenberg 00:32:14
5791Tina LauritsenMove 00:32:23
58114Tina Frank 00:32:51
5958Mads Duus 00:33:05
607Anette Larsen 00:33:06
6132Heino Hansenproinfo 00:33:20
62107Sofie Leerhøy 00:33:28
63104Johnny Nielsen 00:33:34
6431Hans KnudsenAssentoft løbeklub 00:33:50
6594Birthe Rasmussen 00:34:03
6690Tina Deleuran 00:34:05
6750Karl Georg Klok MikkelsenMove 00:34:13
68118Freja Kjærvang Søndergaard 00:34:52
69117Viola Kjærvang Søndergaard 00:34:52
70119Lars Søndergaard 00:34:52
7152Kirsten ThomsenTeam Østjydsk Bank 00:35:10
7230Hanne FaberTeam Faber 00:35:22
7351Katrine FaberTeam Faber 00:35:24
7472Michael AndersenTeam S/M 00:35:40
753Anders Gade Lietzen 00:35:45
7647Jørgen K. Nielsen 00:36:11
7796Mariann Pinney 00:36:20
7864Marlene Poulsen Nørgaardproinfo 00:37:08
795Andrea Gade Lietzen 00:37:19
8023Dorthe Gade 00:37:29
8155Liva HornbækWinther&Wiese 00:37:34
8292Trine WieseTeam Wínther&Wiese 00:37:35
831Amalie Bach WieseTeam Wínther&Wiese 00:37:36
84116Maria Kjærvang Søndergaard 00:37:36
8528Esben BachTeam Wínther&Wiese 00:37:38
8612Annemarie WintherWínther&Wiese 00:37:45
87120Ulla Kjærvang 00:37:50
8848Karina Øxenholtregionspsykiatrien, Randers 00:37:53
8942Jimmy SkiffardMove 00:37:53
90122Anders Vidmar 00:37:59
91121Ida Vidmar 00:37:59
9243Joao NetoWinther&Wiese 00:38:14
9335Henrik HornbækWinther&Wiese 00:38:15
9410Anne Christoffersen 00:38:58
9538Jeanette Brogaard 00:39:00
9633Helle Bræmer-JensenMove 00:39:05
9711Anne Marie Duus 00:39:19
982Anders Duus 00:39:19
9957louise golczyk 00:40:00
10080Pia Korningfavrskov produktionsskole 00:41:09
1014Anders Hagbarth 00:41:17
10286Sara Hagbarth Skov 00:41:17
103100Oscar Nielsen 00:41:24
104101Michael Nielsen 00:41:25
10570Mette Lock 00:41:46
106105Carina Melchior Steendahl 00:42:03
107106Birgitte Marie Jensen 00:42:06
108102Pia Nielsen 00:44:42
10999William Nielsen 00:44:42
11019Charlotte CramerTeam Østjydsk Bank 00:53:57
11121Conny AxelsenTeam Østjydsk Bank 00:53:57
11284Rikke BjerreMove 00:54:02
11376Natascha BjerreMove 00:54:02
11493Victoria Bjerre Move 00:54:04
115112Tina Rasmussen 00:55:22
116111Nikolaj Rasmussen 00:55:22



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552