Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Fladbroløbet - 10,4 km

PlaceringNummerNavn HoldTid
164Mads Møller12/89Familien Morild Hedegaard 00:36:31
2579Mikael Johnsen02/92 00:37:00
3428Jonas Rasmussen09/90 00:37:34
4561Jacob Brøndum04/79 00:38:21
5573Rasmus Mannerup Sørensen03/82 00:38:34
6471Jens Rix11/67 00:39:12
7233Michael Møller Pedersen11/76 00:39:35
8402Kasper  L. Klausen01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:39:43
9103Morten Thye12/71RPC Superfos 00:39:54
10454Thomas Holm05/78Randers Kommune 00:40:28
11465Gert Lind Meniche08/63 00:40:52
12466Rasmus Duus02/81 00:41:06
13474Jesper Momme02/72 00:41:34
14568Kent Lind07/70 00:42:09
15287Jesper Brunse Olesen30/72Verdo 00:42:27
16266Anders Rousing09/68Spentrup IF Løbeklub 00:42:31
1759Dan Kjær07/67 00:42:35
1814Mikkel Gjøtrup09/82 00:42:45
19351Flemming Brøndum01/60 00:42:45
20218Tuncer Gültekin05/70 00:42:53
21273Ana-Maria Matei01/90 00:43:10
22570Benny Sørensen06/64 00:43:21
23121Karsten Jensen01/65Randers Teleklub 00:43:36
24580Henrik nygaard07/66 00:43:47
25462Thomas Graversen10/80 00:43:55
26332Jesper Jakobsen04/74Randers Kommune 00:43:55
27547Rene Christensen06/69 00:44:00
28346Per Laursen01/73Falck 00:44:16
29343Bent Zilmer01/82Falck 00:44:16
30252Erik Christoffersen09/65 00:44:24
31470Jesper Holm05/75 00:44:30
32562Andre Karlers02/71 00:44:52
33122Søren Kjærgård01/94Randers Teleklub 00:44:58
34458Keld præst01/64 00:45:00
35127Michael Ross08/67Randers Kommune 00:45:03
36501Michael Kempel02/88 00:45:17
37337Klaus Stadsgaard22/88Rds. Kom. Driftsafdelingen 00:45:18
38237Stig Vestergaard09/64 00:45:22
39348søren kam08/70Kronmal.dk 00:45:31
40260Janne Westlund02/73Pendlerne 00:45:36
41475Ed Bervoets02/65 00:45:42
42410Matias  H. Böttcher01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:45:47
43393Frederik  Deutch01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:45:47
44566Ivan Fraulo02/69 00:45:59
45293Jan Krossing09/67Verdo 00:46:02
46447Brian Knudsen09/74KRONMAL.DK 00:46:02
47109Ulrich Müller01/65Dansk Revision 00:46:08
48258Karsten Jensen02/64Carsten x 2 00:46:11
49193Claus Omann Jensen27/70Randers Kommune 00:46:15
50549Charlotte Engelsfelt04/79 00:46:23
51397Henrik  B. Grønhøj01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:46:24
52437Michael Koldsøe01/90CIS 00:46:45
53105Jens Drivsholm05/82RPC Superfos 00:46:48
54105Herno Hansen01/20 00:46:48
55165jens kristensen26/77Randers Kommune 00:46:50
56390Christoffer  K. Hansen01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:46:53
5740jimmi madsen08/66SMIFF09 00:46:55
58576Claus Jørgensen03/72 00:47:09
59230Bent Vinther Sørensen02/54 00:47:11
60399Jakob  C. B. Lyngaa01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:47:23
61416Per-Olaf Schmidt05/69Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:47:26
62347Tom Svane Livoni01/77Falck 00:47:32
63232Jens Thomadsen06/53 00:47:33
6455kent pedersen04/70 00:47:40
65578Monica Lund Pedersen08/82 00:47:44
66130Thomas Kirkegaard Pedersen11/82Randers Kommune 00:47:46
67479Kasper Juulsgaard08/95 00:47:51
68169Morten Skipper17/83Randers Kommune 00:47:53
6957Mette Pedersen03/62 00:47:55
70211Erik Kastrup Jørgensen07/79Randers Kommune 00:47:57
71557Andre Vorning02/89 00:47:59
72588Jakob Jespersen07/89 00:48:06
73114Ejner Kjeldsen09/50 00:48:17
7447Michael Mikkelstrup09/70 00:48:20
75217Søren Agnoletti Andersen09/74 00:48:21
76316Lars Sørensen12/67Randers social- og sundhedsskole 00:48:24
7735Torben Jansen08/80 00:48:27
78340Jens Peter Hansen05/57Randers Kommune 00:48:29
79322nanna juulsgaard04/91Randers Kommune 00:48:32
80582Brian Svart01/20 00:48:32
81315Marianne Gram01/50 00:48:33
82344Morten Wiese Jacobsen01/75Falck 00:48:40
83142Kasper Møller29/90Randers Kommune 00:48:46
84148Jan Damsgaard16/61Randers Kommune 00:48:49
85137asbjørn jessen27/87Randers Kommune 00:48:55
86104Jens Drivsholm05/82RPC Superfos 00:48:55
87139jørgen hald28/62Randers Kommune 00:49:01
88439Carsten Ibsen01/56CIS 00:49:02
89210henrik andreas jensen18/65Randers Kommune 00:49:03
90308Flemming Bugge04/66 00:49:05
91259Steen Frausing Østergaard01/73Pendlerne 00:49:08
9220Jeppe Thybo Sinding10/88Sinding 00:49:10
93564Niels Wellner03/83 00:49:13
9441ronni sørensen05/87sørensen 00:49:22
952Ronni Falk Sørensen05/87Sørensen holdet 00:49:23
96235Claus Salomonsen09/70Randers Taekwondo klub 00:49:29
97212Janni Vestergaard13/89Randers Kommune 00:49:38
9813Kristian Bjarke 03/89 00:49:45
9912Lasse Heide08/89 00:49:46
10031Søren Otzen09/87 00:49:51
101556Perri Vorning02/89 00:49:52
10242jesper sørensen09/90sørensen 00:49:52
1031Jesper Rune Sørensen09/90Sørensen holdet 00:49:53
104106Rene Thrue04/73 00:49:54
10544Jan Krogh Jensen07/65 00:49:58
106377Martin Brøchner05/68 00:49:58
107452Charlotte Velling10/77Sparekassen Kronjylland 00:50:02
108274Thomas Rygaard07/78KSM Group 00:50:03
109111Jørgen Bager03/60 00:50:05
110478Palle Didriksen05/83 00:50:07
111400Jeppe  L. Krogh01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:50:12
112166Peter Andersen25/62Randers Kommune 00:50:19
113468Lars Damgaard09/52 00:50:25
114303Jørgen Murmann19/49Randers Freja Motion 00:50:25
115241Bo Kirkegaard Nielsen01/91 00:50:33
116295Knud Olsen25/49Randers Freja Motion 00:50:37
117434Jane Duelund01/74CIS 00:50:44
118435Magnus Duelund01/04CIS 00:50:44
119591Claus Jørgensen03/74 00:50:50
120123Lars Hastrup01/64Randers Teleklub 00:50:53
121124Karl Erik Skjødt01/60Randers Teleklub 00:50:53
122125Ernst Stidsing27/53Museum Østjylland 00:50:54
123476Anders Bramming04/81 00:50:54
124158Anders Juel23/91Randers Kommune 00:51:02
125374Nicolaj Nicolajsen01/94sneglene 00:51:02
126593Jan Johansen07/62 00:51:09
127472Peter Præst01/67 00:51:11
12868Hans Jørgensen01/43Randers Kunstmuseums venner 00:51:13
129498Dennis Deichmann01/20 00:51:18
1309Per Jensen12/63Ulstrup IF 00:51:18
131280Frank Ditlev02/61 00:51:23
132198Frank Foged-Mønster24/80Randers Kommune 00:51:24
133335Morten Lassen05/61Randers Kommune 00:51:26
134361Poul Rosenkild09/54Tradium 00:51:28
135141Hans Erik Møller12/59Randers Kommune 00:51:28
136262Klavs Von Sprecklesen04/56Pendlerne 00:51:36
137279Flemming Petersen12/57 00:51:42
138253Gert Rohde Kristensen06/62 00:51:44
139341Mette Ross01/69Randers Kommune 00:51:45
140331bente juulsgaard03/64Randers Kommune 00:51:47
141257Carsten D. S. Poulsen11/81Carsten x 2 00:51:51
142574Rikke Witting09/86 00:51:54
143283John Damgaard Bæk05/64Verdo 00:51:58
144329Kasia Borg15/77Vesterbakkeskolen 00:51:58
145214René Walberg08/59Team Walberg 00:52:00
146587Andreas Holmberg Bugge10/98 00:52:04
147300Birgit Christensen07/62Randers Freja Motion 00:52:05
148147Jeppe Lindskov28/93Randers Kommune 00:52:07
149586Stig Mortensen06/61 00:52:16
150463Thomas Nielsen08/72 00:52:21
1515Tommy Højfeldt07/79 00:52:31
152164Christian Vilstrup Jacobsen05/82Randers Kommune 00:52:31
153391Emilie  Kristensen01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:52:41
154108Camilla Lund01/71Dansk Revision 00:52:41
155444Erik Brøker19/64Ulstrup IF 00:52:41
156427Victor  E. B. Nielsen 01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:52:42
15730Stine Købke Madsen08/79 00:52:42
158221Christian Høg-Andersen06/81 00:52:45
159110Anders Lønne09/72 00:52:48
160126Jørgen Ledet11/66Randers Bibliotek 00:52:53
161585Andreas Adamsen01/92 00:52:54
162500Thomas Stauning03/85 00:53:01
163188Peter Høgh26/63Randers Kommune 00:53:05
164594Claus Knudsen12/69 00:53:10
165281Martin Bach10/76 00:53:10
166298Lars Elming13/64Randers Freja Motion 00:53:10
16787Per Busk Jørgensen04/68 00:53:11
168446Jakob Thybo13/95Ulstrup IF 00:53:20
169136torben jessen26/55Randers Kommune 00:53:21
17049Lars Østergaard06/62 00:53:22
171286Lars Pedersen05/72Verdo 00:53:31
172321Johan Pedersen03/85Randers Kommune 00:53:34
173181Tilly Vang Johanson13/75 Rds. Kom. Driftsafdelingen 00:53:36
174584Søren Adamsen12/65 00:53:37
17536Bjarne Højlund Jensen01/66SMIFF09 00:53:38
176184Ulrich Kjær Egebjerg12/80 Rds. Kom. Økonomiafdelingen 00:53:38
177359Hans Viladsen01/65Tradium 00:53:41
178436Per Bramsen01/64CIS 00:53:42
179138maria andersen29/63Randers Kommune 00:53:46
180228Benny Dahl03/51 00:53:49
181282Mona Lisa Lindum18/63Verdo 00:53:49
182175Kim Thomsen31/89Vesterbakkeskolken 00:53:50
183338Poul Erik Oest30/51Rds. Kom. Økonomiafdelingen 00:54:02
184441Henriette Stelter01/75CIS 00:54:03
185464Gitte Pedersen01/75 00:54:08
186234Flemming Jensen08/61 00:54:16
187354Michael Grønning01/80 00:54:19
188206steen ølgod13/71Randers Kommune 00:54:19
189216Linn Walberg02/88Team Walberg 00:54:21
190150Alexander Hartvig Nielsen25/91Randers Kommune 00:54:22
191219Søren Aistrup10/70 00:54:22
19260Kurt Sørensen11/55 00:54:24
193467Katrine Larsen11/86 00:54:25
194240Maibrith Salomonsen10/69Randers Taekwondo klub 00:54:26
195192Eddie Proft Larsen04/72Randers Kommune 00:54:35
196101Mette Ditlev Rasmussen07/77RPC Superfos 00:54:38
197345Brian Nielsen01/73Falck 00:54:42
198449Martin Schultz17/74Sparekassen Kronjylland 00:54:44
19934Mads Bach-Sørensen06/78 00:54:44
200451Mikael Nyegaard17/63Sparekassen Kronjylland 00:54:45
201305Per Thomadsen04/58Thomadsen 00:54:49
20210Gitte Wendelbo07/65Ulstrup IF 00:54:52
203429Keld Hermann01/56Fa. Hermann Pedersen 00:54:55
204445Mike Bugge Bruun07/91Ulstrup IF 00:54:56
205272Lennie Pedersen05/87 00:55:03
206238Paw Kjeldgaard10/73Randers Taekwondo klub 00:55:03
20786Henrik Jørgensen09/76 00:55:07
208296Rita Peulicke12/55Randers Freja Motion 00:55:13
209162Mia Nielsen03/92Randers Kommune 00:55:26
210559Karsten Jensen10/73 00:55:28
211143Kim Hald Kristensen14/72Randers Kommune 00:55:29
212297Jens Ahm29/57Randers Freja Motion 00:55:30
213276Erik Nikolajsen05/81Spentrup IF Løbeklub 00:55:30
214225Ulrik Jørgensen10/70Spentrup IF Løbeklub 00:55:34
21521Brian Bisgaard02/79Sinding 00:55:36
216312Benny Kristiansen01/71 00:55:39
217202Vagn Liltorp20/54Randers Kommune 00:55:45
218450Casper Ø. Pedersen08/82Sparekassen Kronjylland 00:55:49
219215Rune Walberg09/85Team Walberg 00:55:50
220171Else Stadsgaard16/62Rds. Kom. Driftsafdelingen 00:55:57
221177Steffen Ægidius12/86Vesterbakkeskolken 00:55:59
222356Christian Knudsen02/76Kronmal.dk 00:56:02
223236Simon Outzen01/95Randers Taekwondo klub 00:56:03
224569Morten Serup09/64 00:56:03
225497Jette Søgaard01/20 00:56:05
22667Mia Bendix Rasch08/82 00:56:06
227288Preben Dalsgaard Pedersen27/63Verdo 00:56:06
228172Ivar Jensen24/57Rds. Kom. Økonomiafdelingen 00:56:07
22928John Tangkjær Fuchs02/64 00:56:07
230438Bente Sølvsten01/66CIS 00:56:08
231477Kim Nielsen03/66 00:56:10
23227michael jepsen11/85Team Hansen 00:56:14
233342Heidi Nordqvist22/74Randers Kommune 00:56:20
234330Bruno P. Olesen01/66Randers Kommune 00:56:21
235550Iben Feldballe09/80 00:56:24
236355Pernille Sørensen03/87Kronmal.dk 00:56:26
237285Karin Jensen Jensen11/61Verdo 00:56:27
23866Martin Drost09/80 00:56:32
239204Anders Buhl-Christensen27/61Randers Kommune 00:56:34
240324Martin Bay Pedersen07/83Randers Kommune 00:56:43
241244anders nielsen04/80ccl label a/s 00:56:52
242149Kerstin Hartvig Nielsen19/93Randers Kommune 00:57:00
24346Michael Drost03/82 00:57:08
244249Jens Hammer08/53 00:57:15
245160Jan Mogensen29/63Randers Kommune 00:57:16
246239Nerma Hodzic03/92Randers Taekwondo klub 00:57:17
247502Sallie Vangsøe03/77 00:57:18
248261Morten Østergaard Andersen06/77Pendlerne 00:57:19
24956Lars Sinding04/63 00:57:21
250299Bent Espensen18/50Randers Freja Motion 00:57:33
25178Marianne Mondrup01/69Regionshospitalet Randers 00:57:34
25298Aleksander Aagaard01/46Aagaard 00:57:43
253440Mads Madsen01/78CIS 00:57:43
254469Thomas Bendix02/62 00:57:55
255349Brian Olesen08/83Kronmal.dk 00:57:58
256116Thomas Laursen10/79 00:58:01
257246Svend Aage Madsen07/44 00:58:05
258362Preben Juncher16/50Tradium 00:58:06
259120Jakob Nørholm01/76 00:58:07
260301Annette Vestergaard29/63Randers Freja Motion 00:58:10
261119Mogens Rasmussen03/51 00:58:15
262263Niels Nielsen10/68 00:58:18
263590Mette Herrfordt01/20 00:58:18
264173Rikke Jul Særmark30/78Rds. Kom. Økonomiafdelingen 00:58:19
265304Jørn Lorentzen09/51Randers Freja Motion 00:58:30
266352Åge Fahlberg07/54Kronmal.dk 00:58:30
267265Bjarne Pedersen10/83 00:58:30
268112Knud Erik Kastrup01/47 00:58:33
269243Finn Sørensen09/57 00:58:35
270357Mette Nielsen08/04Tradium 00:58:37
271291Julie Dalsgaard Hvass16/00Verdo 00:58:39
272558Simon Nielsen11/82 00:58:40
273592Anni Carlsen06/84 00:58:40
27497Vibeke T. Aagaard01/69Aagaard 00:58:41
275196knud knudsen06/49Randers Kommune 00:58:45
276146Christian Lindskov28/51Randers Kommune 00:58:51
27775Marianne Thomasen16/84Regionshospitalet Randers 00:58:56
278278Dorthe Kvist09/73 00:58:56
279432Charlotte Bjerre Egelund01/85Tømrer- og Snedkerfirmaet Johnny Gregersen 00:58:57
2808Mikkel Pugholm Pedersen03/84 00:58:58
281208Susanne Bruhn Jørgensen02/76Randers Kommune 00:59:00
282448Poul Erikstrup12/68Sparekassen Kronjylland 00:59:01
283134Emilie Krag03/92Randers Kommune 00:59:20
28438Grethe Kristensen06/61SMIFF09 00:59:23
285213ole carnø11/54 00:59:28
286229Karin Blach03/59 00:59:29
287372Ulrik Tøttrup11/62sneglene 00:59:32
288583Poul Clement11/51 00:59:33
289323steen juulsgaard01/61Randers Kommune 00:59:37
290460Søren Mortensen06/67 00:59:40
291499Malene Deichmann01/20 00:59:42
292168Hanne Skipper29/59Randers Kommune 00:59:44
293170Mette Svith10/86Randers Kommune 00:59:44
29495Jonas Hasselbalch Larsen01/87JT 00:59:47
29596Trine Dahl Sørensen12/90JT 00:59:47
296115Morten Holk 11/72 00:59:48
297223Oskar Neergaard-petersen04/05Bølle 00:59:48
298256lars neergaard-petersen10/73 00:59:50
299575Lars Iversen07/89 00:59:51
30058Mogens Jepsen12/61 01:00:02
301270Anita Dideriksen08/77karina og Anita 01:00:07
302113Anders Larsen08/65 01:00:10
303144Julia Frausing Kristensen13/96Randers Kommune 01:00:13
304443Lars Bruun01/70CIS 01:00:15
305572Jesper Rubach11/70 01:00:20
30648John Ahlburg03/45 01:00:23
307226Per Larsen10/65 01:00:33
308431Jens Christian Andersen01/90Tømrer- og Snedkerfirmaet Johnny Gregersen 01:00:36
309548Lene Andersson02/62 01:00:49
310326Bitter Rasmussen29/59Randers Kommune 01:00:56
311358Susan Hvass15/70Tradium 01:00:58
312456Helle Klitgaard03/63 01:01:15
313456Malene Koch-Rude12/75 01:01:15
314457Dennis Deichmann15/80 01:01:15
315457Malte Klittgaard04/03 01:01:15
316563Fin A Jensen01/52 01:01:44
317290Marie Dalsgaard Hvass25/97Verdo 01:01:57
31893Klaus Mortensen03/62SMIFF09 01:02:06
319306Ritta Thomadsen03/58Thomadsen 01:02:16
320187Agnete Eliasen 13/87Randers Kommune 01:02:17
321309Merethe kirstine hess Jensen Jensen08/67 01:02:19
322376Sandra Christensen10/95sneglene 01:02:25
323373Simon Tøttrup05/92sneglene 01:02:25
324421Sofie  F. Gadegaard01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:02:32
325392Emilie  H. Jørgensen01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:02:32
326319Krista Koldborg Møller19/82Randers social- og sundhedsskole 01:02:32
327503Jan Sinding12/57 01:02:35
328327Rebekka Sine Scmidt Andersen21/90Randers Kommune 01:02:36
329567Anne Marie Svendsen02/78 01:02:39
33091magnus bentzen10/02 01:02:52
331565Per Jensen09/52 01:02:55
332289Esther Hvass Hvass05/63Verdo 01:02:56
33390Martin Bentzen11/68 01:02:58
33424Michala Andersen09/85Team Hansen 01:02:59
335157Eline Kærgaard17/86Randers Kommune 01:02:59
336554Kirsten Skipper07/74 01:03:01
33799Julian Jørgensen12/96Randers social- og sundhedsskole 01:03:04
338247Lene Vangsgaard Larsen04/82 01:03:08
33989Tommy Schytte01/65Schytte 01:03:11
34088Tine Spliid Schytte09/89Schytte 01:03:11
341159Christian Juel28/86Randers Kommune 01:03:18
342156Svend Lantz Andersson15/54Randers Kommune 01:03:39
343254Susanne Østergård01/60 01:03:44
34494tommy jensen03/45 01:03:50
345224Erling Søndergaard05/49 01:03:56
346277Christina Madsen03/82 01:03:57
34792Birgitte Mortensen06/67SMIFF09 01:04:01
348551Flemming Foged07/48 01:04:08
34973Susanne Degn07/76 01:04:20
350200ellen andersen21/67Randers Kommune 01:04:23
351264Dorthe Taasti02/62 01:04:26
352207Birthe Bay Sørensen16/64Randers Kommune 01:04:27
353189Max Munch14/48Randers Kommune 01:04:52
354552Henriette Madsen07/70 01:04:58
355333Helle Jørgensen14/65Randers Kommune 01:04:59
356455Rikke Dahl Jørgensen06/98Randers Kommune 01:04:59
35743Kaj Porup06/66 01:05:02
35871Kirsten Østergaard03/64 01:05:12
359424Thea  L. Jensen01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:05:13
360461Søren Christensen01/41 01:05:19
361182Gerda Enevoldsen30/58 Rds. Kom. Økonomiafdelingen 01:05:27
362183Poul Hjøllund03/58 Rds. Kom. Økonomiafdelingen 01:05:27
363473Lisbeth Petri04/70 01:05:50
364294Tanja Schwartz23/74Verdo 01:05:59
365135Estrid Jessen09/58Randers Kommune 01:06:04
36619Mette Jessen05/79Team Hansen 01:06:09
36737Benedikte Klinge12/67SMIFF09 01:06:11
368553Inge Dorte Mandrup02/63 01:06:26
369334Maibritt Hviid Jensen24/86Rds. Kom. Driftsafdelingen 01:06:41
370577Niels Pedersen01/20 01:06:47
371284Ib Dahl Jensen02/64Verdo 01:07:12
372107Malene Sondrup06/77 01:07:24
373203Sanne Pilgaard Christiansen15/57Randers Kommune 01:07:27
374161Anni Nielsen13/59Randers Kommune 01:07:37
375100Anne Johansen23/95Randers social- og sundhedsskole 01:07:42
376199Lotte Kjærholm18/61Randers Kommune 01:07:51
377145annette yde03/56Randers Kommune 01:08:17
378320Kim Kilhardt07/66 01:08:17
379271Karina Nielsen04/80karina og Anita 01:08:31
38074Lars Bülow01/50Regionshospitalet Randers 01:08:40
381117Dennis Øksenholt Nielsen01/81 01:08:51
382385Carsten Holvad29/66Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:08:54
38326Peter Hansen11/77Team Hansen 01:09:02
38462Lene Tovgaard Nielsen01/53 01:09:02
38580kirsten Holm24/67Regionshospitalet Randers 01:09:04
386395Frida  C. Christensen01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:09:08
387318Aissetou Garba17/84Randers social- og sundhedsskole 01:09:09
388102Thomas Lundø Nielsen04/87RPC Superfos 01:09:12
389131Mie Gindesgård28/86Randers Kommune 01:09:13
390132Benny Petsch28/86Randers Kommune 01:09:13
39179Susanne Andersen26/82Regionshospitalet Randers 01:09:49
392388Cecilie  S. Bukhave01/97Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:10:09
393302Evan Pedersen26/44Randers Freja Motion 01:10:23
394174Hanne Mohr30/80Rds. Kom. Økonomiafdelingen 01:11:16
39539Rolf Hagensen02/58SMIFF09 01:11:38
3967Kurt Madsen08/57 01:11:44
39754Ivan Toft02/52 01:12:38
398360Jørn Gjøttrup07/50Tradium 01:13:11
399194Jan Hansen09/68Randers Kommune 01:13:49
400163Otto Jacobsen09/55Randers Kommune 01:13:49
401571Inge Jensen11/67 01:14:11
402118Steen Ditlev Kristensen07/48 01:15:30
403433Birgitte Espersen01/67CIS 01:16:20
40432GUNNER THORSAGER07/49 01:17:10
405311Jannik Dalgaard22/94RBE/Rds. Bo/Erhverv 01:17:49
406197Vibeke Thorsen25/60Randers Kommune 01:17:58
407227Merete Larsen06/74 01:18:18
40869Finn Terman Frederiksen01/50Randers Kunstmuseums venner 01:18:57



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552