Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Adventsløbet - 5 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
12128August Broz 00:16:57
22050Jonas Lindholt 00:17:13
32148Michael Berg 00:17:20
42083Mathias JørgensenEnduranceTeamPhoenix 00:17:47
52019Christoffer Frost-Jensen JohansenTeam Sdr. Omme Atletik 00:17:49
62094Per BjergHadsten Trim 00:18:32
72145Daniel Graversgaard 00:18:40
82163Karl Kollerup 00:20:54
92146Henrik Toft 00:21:58
102140Erik Knudsen 00:22:04
112119Emil Bræmer 00:22:34
122021Daniel Bojesen 00:22:47
132110Søren Sørensen 00:22:47
142102René Hede Fogsgaard 00:22:49
152013Bo Bojesen 00:22:50
162138Ebbe Wisborg 00:23:22
172120Lasse Vestergaard 00:23:36
182066Leif RasmussenRanders Freja Motion 00:23:41
192075Maja Bjerg 00:24:33
202164Astrid Sofie Vestergaard Nielsen 00:24:35
212161Mathias Renberg 00:24:35
222137Kirsten Wisborg 00:24:42
232014Carsten Søndergaard 00:25:23
242018Christina BeringDansk Supermarked 00:25:32
252115Torben PoulsenLøwerne S.S. 00:25:34
262081Mark Nikolajsen 00:25:48
272151Malte Ballegaard 00:25:55
282100Pia NøhrMove 00:25:56
292025Esther-Louise BährentzTeam Bährentz 00:26:28
302116Torben Hjort JensenSkønne Singers Løbeklub 00:26:39
312086Mogens LykkeMove 00:27:10
322154Michael Bentson 00:27:15
332062Lars Jensen 00:27:22
342095Pernille Rix 00:27:32
352124Cecilie Højbjerg Poulsen 00:27:35
362136Lonnie Juncher 00:27:58
372053Karin Vester-SørensenMove 00:28:05
382055Kasper BährentzTeam Bährentz 00:28:14
392008Annette JensenMove 00:28:17
402004Anders SchneiderAssentoftskolen 00:28:21
412092Palle MikkelsenMove 00:28:34
422009Annettte MikkelsenMove 00:28:34
432096Peter JørgensenMove 00:28:54
442041Irene NielsenMove 00:28:54
452061Kaare Steensig 00:29:10
462079Marie Nørtoft Hansen 00:29:17
472131Rasmus Arentsen 00:29:26
482005Anita Bach Jensen 00:29:43
492023Ejnar JensenMyheart 00:29:54
502089Natasja DamsgaardAssentoftskolen 00:29:56
512011Berit SlothAssentoftskolen 00:29:56
522084Merethe Anker Bering 00:29:57
532155Sabrine Bentzon 00:30:15
542133Frederik Foged 00:30:17
552132Leonardo Scarpin 00:30:21
562103Sandie Andresen 00:30:22
572085Mikkel Witte LundSupermassage 00:30:22
582010Astrid BährentzTeam Bährentz 00:30:23
592106Simon Lauritzeneffektiv pc 00:30:25
602107Steen Lauritzeneffektiv pc 00:30:26
612015Charlotte Kristensen 00:30:30
622123Johanne Højbjerg Poulsen 00:30:35
632159Trine Vestergaard 00:30:39
642411Lars Damgaard 00:30:41
652152Magnus Laursen 00:31:01
662413Anne Karmark 00:31:09
672412Morten Laursen 00:31:10
682074Magnus RaabyAssentoftskolen 00:31:14
692057Katrine ChristensenAssentoftskolen 00:31:24
702070Lone WormAssentoftskolen 00:31:24
712065Laust Ehlert Elvstrøm 00:31:25
722043Jakob Ehlert Elvstrøm 00:31:31
732130Karina Boje 00:31:31
742127Anna Boje 00:31:33
752080Marika Johnson 00:31:39
762405Mads Duus 00:31:58
772098Pia BroFjordløberne Hobro 00:31:59
782030Gitte KaasMove 00:32:08
792006Anja KristensenMove 00:32:08
802022Dorte AndersenMove 00:32:08
812054Karl Georg MikkelsenMove 00:32:14
822044Janne Lindholt Gregersen 00:32:19
832157Maria Victoria Martin Casillas 00:32:43
842048Jens LundTantra-Universet 00:32:50
852166Freja Kjærvang Sønderborg 00:33:03
862101Pia Odgaard SaabyeAalborg 00:33:04
872150Marianne Larsen 00:33:10
882068Lisbeth KristensenFjordløberne Hobro 00:33:11
892001Allan Stender 00:33:16
902031Gitte PetersenMove 00:33:18
912112Tina Deleuran 00:33:18
922034Hans KnudsenAssentoft løbeklub 00:33:18
932017Charlotte HarboMove 00:33:25
942071Lone HarboMove 00:33:26
952104Sebastian MonsrudTilst Løberne 00:33:34
962078Marianne Otte 00:33:40
972007Ann Dorthe Christiansen 00:33:47
982113Tina Kruse 00:33:53
992129Irma Nielsen 00:33:56
1002162Oskar Vestergaard 00:34:00
1012160Flemming Vestergaard 00:34:00
1022028Gitte GjesingRougsø Runners 00:34:01
1032067Line Møller 00:34:02
1042063Lars MøllerMove 00:34:02
1052147Ruben Pedersen 00:34:17
1062038Henrik PedersenMove 00:34:39
1072036Heidi FoghMove 00:34:40
1082016Charlotte RægaardFjordløberne Hobro 00:34:43
1092408Anders Duus 00:34:43
1102410Rasmus Duus 00:34:47
1112091Noah CrumpRanders Realskole College 00:35:16
1122037Henriette LykkeMove 00:35:18
1132156Ann Holmgrün 00:35:31
1142118Trine HjorthMove 00:35:47
1152049Jimmy SkiffardMove 00:35:54
1162415Hanne Buchholtz 00:36:05
1172040Inger Steensig 00:36:11
1182033Grethe ThomsenFjordløberne Hobro 00:36:26
1192032Gladys Dyrmose JørgensenFjordløberne Hobro 00:36:29
1202153Mia Larsen 00:36:38
1212002Amalie Bach WieseWinther & Wiese 00:36:51
1222024Esben BachWinther & Wiese 00:36:52
1232108Susanne Hansen 00:36:55
1242135Liva Hornbæk 00:37:10
1252117Trine WieseWinther & Wiese 00:37:24
1262134Henrik Hornbæk 00:37:26
1272114Tobias Sinding Liebach 00:37:27
1282087Morten LiebachRanders atletik Freja 00:37:27
1292149Lars Søndergaard 00:37:29
1302165Karla Kjærvang Sønderborg 00:37:29
1312126Anne Christoffersen 00:37:45
1322047Jeanette Pedersen 00:38:18
1332111Thomas Bitsch Pedersen 00:38:43
1342027Githa Voigt 00:39:19
1352122Sofie Qvist 00:40:57
1362039Inger Holzmann 00:41:59
1372099Pia Nørgaard Nielsen 00:41:59
1382077Marguerite Holstrup 00:43:24
1392058Kirstine Steensig 00:43:28
1402090Nicklas Hänsch 00:46:11
1412035Heidi Hänsch 00:46:40
1422051Julie Hänsch 00:46:41
1432105Signe Mossalski 00:46:52
1442158Karen Mikkelsen 00:48:45
1452142Laura Wisborg 00:52:58
1462144Camilla Møller 00:52:59
1472167Julie Visborg 00:53:00
1482143Johanne Wisborg 00:53:01
1492139Ruth Wisborg 00:53:01
1502012Birgitte StormMove 01:02:59
1512097Peter StormMove 01:03:03
1522003Amalie MøllerMove 01:03:04
1532026Fie StormMove 01:03:08
1542088Nanna MøllerMove 01:04:15
1552059Kitt MøllerMove 01:04:15
1562073Lucas Andresen 01:08:26
1572042Irma Møller 01:09:22



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552