Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Adventsløbet - 10 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
12454Jacob Flintholm10/78 00:36:57
22303Anders Lynderup05/79SMT Silkeborg 00:38:33
32447Felix Venndt12/82 00:40:17
42433Jimmy Hougaard01/80 00:41:20
52370Michael Green10/63Fjordløberne Hobro 00:41:21
62381Per Villadsen02/67Hammel GF 00:42:19
72369Martin Lambertsen01/87 00:43:34
82351Kurt Rasmussen03/00Assentoftskolen 00:44:12
92425Jesper Bjørn Thomassen05/79 00:44:30
102434Bent Pedersen10/65 00:44:44
112455Anders Graver Pedersen05/70 00:44:59
122445Thomas Thykjær09/61 00:45:22
132422Bo Nielsen11/73 00:45:32
142388René Nielsen12/78Fjordløberne Hobro 00:46:16
152394Silje Noe05/03vejle if 00:46:23
162386Rasmus Nielsen12/96 00:46:27
172341Johnny Kristensen07/65Fjordløberne Hobro 00:47:02
182385Rasmus Christiansen06/76 00:47:44
192340Jesper Møller Petsersen11/65 00:47:49
202441Bo Styhm01/72 00:47:50
212397Steffen Madsen09/70 00:48:24
222375Nikolaj Jakobsen01/94 00:48:43
232453Martin Elkjær03/73 00:48:45
242452Christian Torp04/64 00:48:53
252429Olivia Wisborg04/96 00:49:15
262404Vibeke Friis10/63Fjordløberne Hobro 00:49:15
272448Malene Elfving Petersen06/84 00:49:54
282374Morten Bo Jensen04/95 00:50:33
292416Morten Poulsen07/78 00:50:42
302418Melissa Schou Rasmussen12/96 00:51:22
312338Jens Brøndum02/79 00:51:31
322430Jørgen Wisborg05/73 00:51:45
332431Sally Wisborg09/75 00:51:45
342316Charlotte Nørby Jørgensen07/92Fisker Byg 00:51:52
352366Marie Sommer07/84 00:52:20
362307Arne Svensson05/71Glrye`s Elite Løbsklub - Svenssons Lægeservice 00:52:30
372362Mads Rasmussen06/01Assentoftskolen 00:52:31
382371Mie Vassard09/01Assentoftskolen 00:52:31
392392Sara Bährentz10/98Team Bährentz 00:52:55
402417Caroline Jensen08/95 00:53:19
412329Hanne Nørgaard11/65Fjordløberne Hobro 00:53:25
422331Herdis Adda Laumark-Møller10/63Randers Freja Motion 00:53:30
432339Jens Ahm01/58Randers Freja Motion 00:53:32
442372Mogens Holst07/63Fjordløberne Hobro 00:53:32
452436Søren Hornbech01/80 00:53:48
462314Camilla Jakobsen08/90 00:54:37
472451Lars Østergaard06/62 00:54:37
482402Ulla Hougaard06/61 00:54:38
492432Per Toldbod05/78 00:54:42
502345Gunda Vinther01/85 00:54:49
512446Klaus Jensen01/80 00:55:13
522442Simon Skovbjerg06/87 00:55:14
532423Camilla Wiese01/78 00:55:21
542450Thomas Stauning03/85 00:55:49
552380Peder Kræmer05/50Randers Freja Motion 00:55:53
562376Nina Holstrup09/73 00:55:57
572125Dorthe Pedersen03/72 00:56:12
582449Poul Erik Oest05/51 00:56:14
592305Annette Vestergaard02/63Randers Freja Motion 00:56:38
602321Claus Bressendorff06/74 00:56:42
612313Børge Larsen01/51 00:57:02
622330Hanne Højlund Kristensen09/65Spentrup IF Løbeklub 00:57:05
632333Jan Nielsen01/59Move 00:57:06
642383peter mogensen02/62assentoft løbeklub 00:57:08
652363Magnus Max Bentzen10/02 00:57:47
662368Martin Bentzen11/68 00:57:55
672400Tina Molbech Sørensen01/67 00:58:06
682350Kirstine Linnet Burkandt10/87 00:58:34
692308Asbjørn Langer06/61Mobakken 00:58:39
702355Lisbeth Jakobsen07/71Rougsø Runners 00:58:40
712403Ulrik Tøttrup11/62Doktorparken 00:58:46
722395Simon Tøttrup05/92BD 00:58:47
732391Sandra S. Christensen10/95Lynet 00:58:47
742304Annette Andersen05/50 00:59:08
752379Ove Bagger Hansen06/41 00:59:28
762435Marik Simonsen06/84 01:00:07
772312Brian Meyhoff04/65 01:00:09
782399Thomas Langer03/84Mobakken 01:00:16
792326Finn Madsen09/47Move 01:00:23
802406Mona Arentsen01/80 01:00:29
812424Thomas Vangsgaard Larsen09/78 01:00:31
822302Anders Larsen08/65Rougsø Runners 01:00:38
832426Martin Poulsen09/72 01:01:03
842337Jeanne Crump04/75Randers Realskole College 01:01:09
852438Mads Otte05/89 01:01:16
862356Lisbeth Brøndum04/65Move 01:01:27
872315Casper Svane01/58Randers Freja Motion 01:01:44
882319Christina Coro Thomasen07/93 01:01:50
892401Torben Sørensen10/72Glrye`s Elite Motionsklub - Svenssons Lægeservice 01:01:58
902428Inger Wisborg10/65 01:02:07
912344Karen Holm Andersen12/70 01:02:29
922405Vibeke Rohde06/61 01:02:36
932323Dennis Kornum01/80 01:02:38
942328Glenn Møller Jakobsen11/97 01:02:39
952420Amalie Von Benzon01/97 01:02:40
962419Signe Svaneborg07/94 01:02:41
972421Ulrik Von Benzon03/60 01:02:41
982444Marlice Zwanenburg12/95 01:02:44
992349Kirsten Skipper07/74Rougsø Runners 01:02:46
1002324Ejvind Jensen09/49Move 01:02:53
1012384Peter Rægaard02/63Fjordløberne Hobro 01:03:15
1022320Christina Fravn06/70Equus-Hestemassage 01:03:21
1032325Emma Tahirovic03/96 01:03:33
1042343Judith Jensen06/61Randers Freja Motion 01:03:36
1052327Gitte Jørgensen02/55Fjordløberne Hobro 01:03:45
1062335Jeanette Degn02/74ThumbsMotion 01:04:05
1072353Lena Korsskov08/68Randers Kommune 01:04:07
1082396Simone Rohde09/85 01:04:10
1092393Signe Løgstrup12/00 01:04:11
1102348Kim Bridal Løgstrup08/80 01:04:11
1112346Karina Buus Nielsen08/78Fjordløberne Hobro 01:04:15
1122322Connie Madsen10/60 01:04:18
1132367Marie-Louise Gammelgaard Wulff10/79 01:05:03
1142456Karen Revsbech07/59 01:05:05
1152306Annie Øllgaard01/61 01:06:00
1162390Rikke Pedersen03/89 01:06:28
1172354Line Skovmand12/85 01:06:36
1182398Susanne Clemmensen07/88 01:07:04
1192382Pernille Widén Mehlsen09/77Rougsø Runners 01:07:06
1202443Tineke Lukkes02/67 01:07:29
1212389René Sørensen03/73Vorup løbeklub 01:07:31
1222437Signe Miranda05/71 01:07:32
1232364Margit Nielsen06/59Move 01:07:58
1242357Lise Hjort Jensen09/67Fjordløberne Hobro 01:07:59
1252342Josefine Pagter Bach01/90 01:08:27
1262311Birthe Bay Sørensen09/64Move 01:08:52
1272440Betina Quist04/68 01:09:58
1282365Maria Kaspersen10/82Randers Freja Motion 01:11:54
1292336Jeanette Lene Andersen05/91 01:14:02
1302378Olivia Busk03/02Rypegaard INK 01:27:16
1312309Belinda Busk Rypestøl03/76Rougsø Runners 01:27:17



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552