Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Fladbroløbet - 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
154Mikael Johnsen02/92 00:36:00
235Kim Ilsvard Jensen08/68 00:37:33
3143Mads Bang01/88Randers Freja Triathlon 00:39:47
4193Sebastian Søberg02/93Randers Kommune 00:40:08
563Per Bjerg09/60 00:40:15
6114Thomas Gravesen10/80Muscletherapi.dk 00:40:40
752Michael Møller Pedersen11/76 00:41:19
8197Thomas Holm05/78Randers Kommune 00:41:20
915Dan Kjær07/67 00:41:27
10251Morten Thye12/71RPC Superfos 00:41:33
11128Bo Styhm01/72Randers Freja Motion 00:41:46
12173Jørgen Juncher16/70Randers Kommune 00:42:11
1383Tuncer Gültekin05/70 00:42:24
1461palle sundby11/69 00:42:31
15352Kasper Østergaard10/94 00:42:38
16366Heine Østergaard05/76 00:42:39
17195Sten Christensen04/56Randers Kommune 00:42:43
1831Karsten Jensen01/65 00:43:18
19356Jesper Momme01/72 00:43:27
20369Scott Pinney02/72 00:44:34
21318Keld Thomsen10/64Randers Freja Triathlon 00:44:35
2257Morten Skipperud08/86 00:44:49
23233Kasia Bury01/77RK - Vesterbakkeskolen 00:44:57
246Bent Brauer07/55 00:45:00
25344Steffen Dencker10/82 00:45:03
26349Jens Vinther Larsen04/87 00:45:05
2725Joachim Slengerik-Hansen04/87 00:45:17
28273Jacob Møller Petersen24/68Tradium 00:45:28
29343Thomas Duedahl09/85 00:45:39
30142Henrik Vahlsted02/69Randers Freja Triathlon 00:45:40
31139Nicolas Nielsen12/74Randers Freja Motion 00:45:42
32104Michael Koldsø01/90INTERSPORT 00:45:42
3370Peter Overgaard09/90 00:45:47
34157Charlotte Engelsfelt19/79Randers Kommune 00:46:02
35346Kristian Opstrup12/84 00:46:13
36116René Chlement Isaksen10/69MVSC 00:46:17
37316Henrik Bech Nielsen01/20 00:46:23
3886Mads Møller12/89Cilas og farmand;) 00:46:28
3985Cilas Hedegaard07/13Cilas og farmand;) 00:46:28
40315Henrik Assenholm Andreasen01/76Verdo 00:46:28
41253Rasmus Madsen12/92RPC Superfos 00:46:35
42383Ib Larsen01/20 00:46:40
43269Poul Møller03/66Team Wedding day 00:46:42
44362Keld Præst01/20 00:46:52
45148anne-mette nielsen17/76Randers Kommune 00:46:57
46365Benny Sørensen06/64 00:47:18
47322Ulrich Müller03/65 00:47:29
48363Andreas Oll01/20 00:47:31
49127Bent V. Sørensen02/54Randers Freja Motion 00:47:36
5039Lars Rytter01/76 00:47:37
51293Iver Daugaard01/57Falck Randers 00:47:54
5223Jens Thomadsen06/53 00:47:55
5380Torben Kjær02/84 00:48:09
54262Allan Lorentsen04/71Sydbank 00:48:15
55246Jens Drivsholm05/82RPC Superfos 00:48:18
56186Michael Ross08/67Randers Kommune 00:48:19
5741Lasse Christensen09/86 00:48:35
58323Claus Jørgensen03/72 00:48:37
5951michael Okkerholm10/78 00:48:47
60169Jan Damsgaard16/61Randers Kommune 00:48:54
6134kent pedersen04/70 00:48:56
6250Michael Mikkelstrup09/70 00:48:57
63257jeppe sinding10/88sindings10-4 00:48:59
64137Knud Olsen09/49Randers Freja Motion 00:49:29
65164Hans Erik Møller12/59Randers Kommune 00:49:53
66241Brian Hansen25/69RK - Økonomiafdelingen 00:49:58
67327Niels Damm10/69 00:49:59
68188Nilas Kærgaard Hansen01/97Randers Kommune 00:50:03
6965Per Rønnow10/72 00:50:04
70242Ulrich Kjær Egebjerg12/80RK - Økonomiafdelingen 00:50:07
7112Claus Hede05/79 00:50:19
7222Jacob Engholm07/73 00:50:25
73101Magnus Thøgersen Duelund01/04INTERSPORT 00:50:31
7496Jane Thøgersen Duelund01/74INTERSPORT 00:50:36
75189Peter Andersen25/62Randers Kommune 00:50:38
76359Svend Erik Kristensen01/20 00:50:43
772Anders Nielsen02/84 00:50:58
78264morten ebbesen03/71Team Hammershøj 00:50:58
79250Morten Serup09/64RPC Superfos 00:50:59
8042Louise Kjær Christensen03/91 00:51:02
81215Søren Nørøxe07/72RGF Løbehold 00:51:15
82228Mads Otte23/88RK - Socialafdelingen 00:51:15
8373Simon Ostenfeld07/74 00:51:21
84348Carsten Ibsen06/55 00:51:21
85270Anders Flyvbjerg Christensen06/75Tradium 00:51:29
8693Thue Sylvestersen02/76Gården 00:51:36
8760Ole Grove Jørgensen05/47 00:51:38
88326Kim Nørskov10/75 00:51:41
8916Dennis Deichmann06/80 00:51:52
90146Alexander Hartvig Nielsen25/91Randers Kommune 00:52:01
9147Martin Møller12/96 00:52:10
92259Freja Bendtzen01/98Solsortevej 00:52:12
93209Claus salomonsen09/70Randers Taekwondoklub 00:52:12
94354Anita Ernst12/20 00:52:14
95357Kent Jensen07/77 00:52:19
96206anders melchiorsen05/83Randers Social og Sundhedskole3 00:52:23
97342Ulrik Tøttrup11/62 00:52:28
98171Jeppe Lindskov28/93Randers Kommune 00:52:31
9919Henrik Gjesing Antvor11/71 00:52:33
100335Lene Thomsen01/75 00:52:34
10130Karl Åge Vutborg12/60 00:52:36
102266Per Nielsen10/60Team Hammershøj 00:52:37
103185Mia Yde09/84Randers Kommune 00:52:38
104345Flemming Petersen12/57 00:52:50
105214Mark Rosenqvist04/72RGF Løbehold 00:52:56
106144Tine Kastrup12/89Randers Freja Triathlon 00:52:57
107377Sally Müller05/98 00:53:13
108183Mette Ross01/69Randers Kommune 00:53:15
109334Poul Strangholt02/70 00:53:16
110339Helle Klitgaard03/63 00:53:18
11177Thomas Klinge05/78 00:53:21
112105Per Thomadsen01/58INTERSPORT 00:53:26
11313Claus Juncher04/70 00:53:30
11443Mads N07/72 00:53:32
115168Jacob Juncher18/95Randers Kommune 00:53:36
116179Lene Juncher01/69Randers Kommune 00:53:36
11794Helle Fraes Dittmann01/71INTERSPORT 00:53:37
11824Jesper Sørensen09/90 00:53:39
119180Linn Walberg13/88Randers Kommune 00:53:42
12074Steen Svoldgaard10/63 00:53:50
121268Magnus Blaabjerg Møller03/00Team Wedding day 00:53:52
122284Henrietter Strelter11/74INTERSPORT 00:53:52
123153Brian Svart27/65Randers Kommune 00:54:03
124261Ulrik Jørgensen10/70Spentrup IF Løbeklub 00:54:08
12589Martin Madsen09/80Falcons FC  00:54:13
126371Per Larsen10/65 00:54:17
12788Kim Søgaard03/86Falcons FC  00:54:25
1285Benny Dahl03/51 00:54:26
129234Kim Thomsen31/89RK - Vesterbakkeskolen 00:54:32
13055Mona Prip04/70 00:54:39
1319Catrine Olesen09/87 00:54:41
132292Bent Maksten01/73Falck Randers 00:54:41
133132Judith Jensen11/60Randers Freja Motion 00:54:42
134260Helene Bendtzen05/99Solsortevej 00:54:42
13538Lars Iversen07/89 00:54:47
13664per jørgensen04/68 00:54:50
137272Hans Villadsen01/65Tradium 00:54:56
1381Alexander Jensen10/00 00:55:04
139258Chris Bendtzen06/60Solsortevej 00:55:08
140360Mads Laursen10/81 00:55:12
141213Jim Schmeltz09/70RGF Løbehold 00:55:14
142138Lars Elming04/54Randers Freja Motion 00:55:22
143341Simon Tøttrup05/92 00:55:23
144216Tony Kanz02/60RGF Løbehold 00:55:26
145160Cilie Kærgaard Hansen27/88Randers Kommune 00:55:26
146265Niels Peter Jakobsen07/57Team Hammershøj 00:55:30
147368Marie Vejen07/81 00:55:31
148236Line Engedal Christensen30/93RK - Vesterbakkeskolen 00:55:38
149204Flemming Jensen08/61Randers Maskinfabrik 1 00:55:38
150370Carsten Møller10/75 00:55:40
151224Jørgen Ledet11/66RK - Randers Bibliotek 00:55:45
152252Palle Ditlev Rasmussen10/80RPC Superfos 00:55:49
153113Ole Kvist 04/79Kvist  00:55:49
154244Frederik Leerhøy12/94RPC Superfos 00:55:51
155161Emilie Krag03/92Randers Kommune 00:55:51
15699Kim Djernæs Frandsen01/79INTERSPORT 00:55:51
157109Åge Fahlberg07/54kronmal.dk 00:55:52
158212Paw Kjeldgaard10/73Randers Taekwondoklub 00:55:55
159232Kannan Thurai02/75RK - Vesterbakkeskolen 00:55:55
160237Tharshini Thurai14/77RK - Vesterbakkeskolen 00:55:56
161367Pia Sandberg04/76 00:55:59
162338Nicole Glau01/86 00:55:59
163141Thorkild Højgaard10/54Randers Freja Motion 00:56:02
164130Evan Pedersen09/44Randers Freja Motion 00:56:13
165378Steffen Ægidius01/20 00:56:13
166290Sofie Bossen24/88Regionshospitalet Randers 00:56:13
167211ole Holst06/68Randers Taekwondoklub 00:56:18
16898Karsten Knudsen01/73INTERSPORT 00:56:21
169274Jan Furbo Sørensen14/60Tradium 00:56:22
170203Poul Erik Oest05/51Randers Kunstmuseums Venner 00:56:28
171283Mads Madsen06/77INTERSPORT 00:56:31
172340Malte Klitgaard04/03 00:56:41
173117Claus Navntoft01/69Navntoft-løberne 00:56:44
174285Christian Kjeldsen05/00Rismølleskolen 00:56:45
175361Kasper Høegh01/82 00:56:46
176376Ditte Hauge01/20 00:56:48
177118Teresa Navntoft07/72Navntoft-løberne 00:56:49
178219Thue de la Cour09/79RK - Driftsafdelingen 00:56:50
179166Henrik Johansen02/61Randers Kommune 00:56:51
180201Ulrik Skriver13/81Randers Kommune 00:56:55
181332Bjarne Hejlskov12/64 00:57:18
182191Rene Walberg21/59Randers Kommune 00:57:26
183192Rune Walberg08/85Randers Kommune 00:57:26
184321Anne-Marie Maribo01/80 00:57:30
185317Tenna Nielsen06/80 00:57:38
186355Kit Jensen09/82 00:57:41
187126Bent Espensen08/50Randers Freja Motion 00:57:42
188131Jens Hammer08/53Randers Freja Motion 00:57:50
189140Sven Grove Jørgensen05/54Randers Freja Motion 00:57:53
19018Helge Bach11/57 00:57:54
191353Lasse Østergaard10/92 00:57:56
192350Niels Nielsen10/68 00:58:06
193177Kerstin Hartvig Nielsen19/93Randers Kommune 00:58:07
194199Uffe Thomsen28/54Randers Kommune 00:58:07
195125Annette Vestergaard07/63Randers Freja Motion 00:58:16
196134Jørn Lorentzen03/51Randers Freja Motion 00:58:20
197174Karen lis Rasmussen21/73Randers Kommune 00:58:23
1988Brit Bendix Meier03/78 00:58:28
199375Bruno Descours08/62 00:58:29
200374Henrik Øllgaard01/75 00:58:31
201281Karin Jensen11/61Verdo 00:58:31
202205Mads Madsen06/77Randers Maskinfabrik 1 00:58:31
203170Jan Mogensen29/63Randers Kommune 00:58:32
20475Svend Aage Madsen07/44 00:58:33
205102Mette Heerfordt01/90INTERSPORT 00:58:46
206111Dorthe Kvist09/73Kvist  00:58:51
207107Brian Olesen08/83kronmal.dk 00:58:55
20810Charlotte Kristiansen 01/81 00:58:56
209222steen ølgod13/71RK - Firkløverskolen 00:58:59
21081Torben Sorth03/72 00:59:07
211151Bjarne Haaning Andersen02/70Randers Kommune 00:59:09
212165helle thegen08/66Randers Kommune 00:59:13
213247Kurt Hevang12/52RPC Superfos 00:59:25
21453Michael Vad Petersen08/58 00:59:31
21569Peter Høllede06/43 00:59:34
21656Morten Nielsen10/66 00:59:36
2174Arne Krog09/49 00:59:48
218380Jimmi Trøjborg01/20 00:59:49
219154Camilla Krogh02/81Randers Kommune 00:59:49
220184Mia Nielsen03/92Randers Kommune 00:59:49
221279Ib Dahl Jensen22/64Verdo 00:59:50
22236Kristin Melau manstrup04/74 00:59:50
22362Patrick Sørensen01/94 00:59:51
224275Susan Hvass15/70Tradium 00:59:52
225256jan sinding12/57sindings10-4 00:59:59
22687Debbie Andersen04/88Falcons FC  00:59:59
227271Ditte Brøndum11/70Tradium 01:00:06
22868Peter Mogensen02/62 01:00:12
229325Kaj Porup06/66 01:00:22
230145Agnete Eliasen13/87Randers Kommune 01:00:24
231208mathias moesgaard01/95Randers Social og Sundhedskole3 01:00:38
232220Ulrik Von benzon01/60RK - Driftsafdelingen 01:00:44
233347Line Kornum10/91 01:00:47
234289Maja Hansen06/62Regionshospitalet Randers 01:00:48
2357Birgitte Frederiksen 08/79 01:00:49
236267Bianca Blaabjerg06/67Team Wedding day 01:01:24
237263Merete Studnitz11/59Team Hammershøj 01:01:24
238152Bo Nedergaard25/72Randers Kommune 01:01:28
239135Karsten Mathiesen10/51Randers Freja Motion 01:01:30
24067Pernille Rosbak08/81 01:01:36
24148Mette Rimmen Isaksen07/77 01:01:36
24232Kathrine Stjernholm05/87 01:01:37
24371peter rasmussen05/90 01:01:45
244280Janne Christina Ranegaard03/84Verdo 01:01:53
245200Ulla Bach Dalsgaard Hansen14/83Randers Kommune 01:01:58
246129Casper Svane08/19Randers Freja Motion 01:01:58
247181Lona Lykke Nielsen15/69Randers Kommune 01:02:03
24844Maiken Myrthue07/75 01:02:20
249320Oskar Bogh Sørensen01/05 01:02:23
250167Inger Margrethe Dahl16/62Randers Kommune 01:02:23
251291Susanne Jørgensen23/55Regionshospitalet Randers 01:02:27
25211christina madsen03/82 01:02:29
253319Peter Bogh Lindgaard07/71 01:02:34
254163Frank Mogensen25/86Randers Kommune 01:02:48
255156Carsten Munk03/61Randers Kommune 01:02:49
256277Jens Chr. Andersen01/90Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:02:49
257382Agnete Lund08/78 01:02:51
258119Anne Mette Vejrup03/64Psykiatrisk afd. 01:02:59
259103Michael Hallingberg Christensen01/69INTERSPORT 01:03:08
260226Ib Otte23/57RK - Socialafdelingen 01:03:14
261178Knud Knudsen06/49Randers Kommune 01:03:17
26292Louise Sylvestersen02/77Gården 01:03:30
26320Hermann Kvist03/03 01:03:49
26449Michael Andersen12/72 01:03:51
26576Søren Kvist06/71 01:03:54
266172Jonas Hasselbalch29/87Randers Kommune 01:03:54
267351Poul Østergaard01/58 01:04:04
268358Ole Sejr07/61 01:04:08
269331Bodil Støttrup01/20 01:04:09
270159Christian Lindskov28/51Randers Kommune 01:04:09
271122Lene Petersen08/72Psykiatrisk afd. 01:04:16
272229Susan Bødtker28/82RK - Socialafdelingen 01:04:30
273278Stine Lindholt Dal01/88Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:04:31
274364Erling Søndergaard05/49 01:05:02
275282Tanja Schwartz23/74Verdo 01:05:10
276196Svend Lantz Andersson15/54Randers Kommune 01:05:18
277235Laura Davidsen01/93RK - Vesterbakkeskolen 01:05:41
278333Julie Nielsen04/92 01:05:45
27979Tommy Jensen03/45 01:06:01
280330Thomas Bang Olesen01/20 01:06:06
281329Robin Brown01/20 01:06:06
282328Agnar Gudmanson01/20 01:06:06
28345Maj Thorsen10/74 01:06:08
284248Maria Mohr10/82RPC Superfos 01:06:14
28566Per Duelund Sørensen10/57 01:06:19
28629Karin Thorsen Grøsfjeld09/62 01:06:32
287112Jacob Kvist 08/73Kvist  01:06:50
28846Maria Langvad 08/93 01:06:54
28982Tove Jørgensen07/51 01:07:04
290121Jette Søgaard Jacobsen20/67Psykiatrisk afd. 01:07:13
291123Marie Padkjær12/75Psykiatrisk afd. 01:07:14
292124Runa Sturlarson22/58Psykiatrisk afd. 01:07:19
293120Dorit Pedersen12/67Psykiatrisk afd. 01:07:19
294149Annette Lindskov Yde03/56Randers Kommune 01:07:57
295227louise nielsen kusk11/78RK - Socialafdelingen 01:08:13
29637Kurt Madsen08/57 01:08:28
29726John Ahlburg03/45 01:08:33
29858Niels Pedersen12/46 01:08:48
299231Henriette Lykke05/73RK - Tandplejen 01:09:10
300230Birthe Bay Sørensen16/64RK - Tandplejen 01:09:10
301287Lars Bûlow01/57Regionshospitalet Randers 01:09:33
302381Kirsten Krejbjerg08/53 01:10:08
303155Camilla Rønde Sørensen04/88RK - Tandplejen 01:10:11
304175Kasper Almst31/85Randers Kommune 01:10:11
30591Connie Jensen10/66Gården 01:10:12
306286Kirsten Holm24/67Regionshospitalet Randers 01:10:23
307288Line H. Fery18/76Regionshospitalet Randers 01:10:37
308276Janne Lindholt Gregersen01/60Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:10:46
309239Linda Kielgast03/55RK - Vorup Skole 01:11:02
310384Lone Julsgaard01/20 01:11:29
3113Anna Boje04/88 01:11:51
312100Maria Dittmann Østergaard01/84INTERSPORT 01:12:34
31390Mette Jessen05/79Falcons FC  01:12:55
314254Thomas L. Nielsen04/87RPC Superfos 01:13:38
31584Ulla Hansen10/60 01:14:37
316218Signe Svaneborg24/94RK - Driftsafdelingen 01:15:11
31721Ivan Toft02/52 01:15:47
31833katja dahl03/93 01:17:05
319336Maria Smed05/07 01:18:49
320337Henrik Smed12/75 01:18:50
321136Kirsten Hviid03/52Randers Freja Motion 01:19:18
32217Gunner Thorsager07/49 01:19:41
3231406Søren Bøgild Nørøxe25/73 01:20:11



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552