Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Fladbroløbet - 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1157Charlotte EngelsfeltRanders Kommune 00:46:02
2148anne-mette nielsenRanders Kommune 00:46:57
396Jane Thøgersen DuelundINTERSPORT 00:50:36
442Louise Kjær Christensen 00:51:02
5259Freja BendtzenSolsortevej 00:52:12
6354Anita Ernst 00:52:14
7335Lene Thomsen 00:52:34
8185Mia YdeRanders Kommune 00:52:38
9144Tine KastrupRanders Freja Triathlon 00:52:57
10377Sally Müller 00:53:13
11183Mette RossRanders Kommune 00:53:15
12339Helle Klitgaard 00:53:18
13179Lene JuncherRanders Kommune 00:53:36
1494Helle Fraes DittmannINTERSPORT 00:53:37
15180Linn WalbergRanders Kommune 00:53:42
16284Henrietter StrelterINTERSPORT 00:53:52
17153Brian SvartRanders Kommune 00:54:03
1855Mona Prip 00:54:39
199Catrine Olesen 00:54:41
20260Helene BendtzenSolsortevej 00:54:42
21132Judith JensenRanders Freja Motion 00:54:42
22160Cilie Kærgaard HansenRanders Kommune 00:55:26
23368Marie Vejen 00:55:31
24236Line Engedal ChristensenRK - Vesterbakkeskolen 00:55:38
25161Emilie KragRanders Kommune 00:55:51
26237Tharshini ThuraiRK - Vesterbakkeskolen 00:55:56
27338Nicole Glau 00:55:59
28367Pia Sandberg 00:55:59
29290Sofie BossenRegionshospitalet Randers 00:56:13
30376Ditte Hauge 00:56:48
31118Teresa NavntoftNavntoft-løberne 00:56:49
32192Rune WalbergRanders Kommune 00:57:26
33321Anne-Marie Maribo 00:57:30
34317Tenna Nielsen 00:57:38
35355Kit Jensen 00:57:41
36177Kerstin Hartvig NielsenRanders Kommune 00:58:07
37125Annette VestergaardRanders Freja Motion 00:58:16
38174Karen lis RasmussenRanders Kommune 00:58:23
398Brit Bendix Meier 00:58:28
40281Karin JensenVerdo 00:58:31
41102Mette HeerfordtINTERSPORT 00:58:46
42111Dorthe KvistKvist  00:58:51
4310Charlotte Kristiansen  00:58:56
44165helle thegenRanders Kommune 00:59:13
45154Camilla KroghRanders Kommune 00:59:49
46184Mia NielsenRanders Kommune 00:59:49
4736Kristin Melau manstrup 00:59:50
48275Susan HvassTradium 00:59:52
4987Debbie AndersenFalcons FC  00:59:59
50271Ditte BrøndumTradium 01:00:06
51145Agnete EliasenRanders Kommune 01:00:24
52347Line Kornum 01:00:47
53289Maja HansenRegionshospitalet Randers 01:00:48
547Birgitte Frederiksen  01:00:49
55263Merete StudnitzTeam Hammershøj 01:01:24
56267Bianca BlaabjergTeam Wedding day 01:01:24
5767Pernille Rosbak 01:01:36
5848Mette Rimmen Isaksen 01:01:36
5932Kathrine Stjernholm 01:01:37
60280Janne Christina RanegaardVerdo 01:01:53
61200Ulla Bach Dalsgaard HansenRanders Kommune 01:01:58
62181Lona Lykke NielsenRanders Kommune 01:02:03
6344Maiken Myrthue 01:02:20
64167Inger Margrethe DahlRanders Kommune 01:02:23
65291Susanne JørgensenRegionshospitalet Randers 01:02:27
6611christina madsen 01:02:29
67382Agnete Lund 01:02:51
68119Anne Mette VejrupPsykiatrisk afd. 01:02:59
6992Louise SylvestersenGården 01:03:30
70331Bodil Støttrup 01:04:09
71122Lene PetersenPsykiatrisk afd. 01:04:16
72229Susan BødtkerRK - Socialafdelingen 01:04:30
73278Stine Lindholt DalTømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:04:31
74282Tanja SchwartzVerdo 01:05:10
75235Laura DavidsenRK - Vesterbakkeskolen 01:05:41
76333Julie Nielsen 01:05:45
7745Maj Thorsen 01:06:08
78248Maria MohrRPC Superfos 01:06:14
7929Karin Thorsen Grøsfjeld 01:06:32
8046Maria Langvad  01:06:54
8182Tove Jørgensen 01:07:04
82121Jette Søgaard JacobsenPsykiatrisk afd. 01:07:13
83123Marie PadkjærPsykiatrisk afd. 01:07:14
84124Runa SturlarsonPsykiatrisk afd. 01:07:19
85120Dorit PedersenPsykiatrisk afd. 01:07:19
86149Annette Lindskov YdeRanders Kommune 01:07:57
87227louise nielsen kuskRK - Socialafdelingen 01:08:13
88231Henriette LykkeRK - Tandplejen 01:09:10
89230Birthe Bay SørensenRK - Tandplejen 01:09:10
90381Kirsten Krejbjerg 01:10:08
91155Camilla Rønde SørensenRK - Tandplejen 01:10:11
9291Connie JensenGården 01:10:12
93286Kirsten HolmRegionshospitalet Randers 01:10:23
94288Line H. FeryRegionshospitalet Randers 01:10:37
95276Janne Lindholt GregersenTømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:10:46
96239Linda KielgastRK - Vorup Skole 01:11:02
97384Lone Julsgaard 01:11:29
983Anna Boje 01:11:51
99100Maria Dittmann ØstergaardINTERSPORT 01:12:34
10090Mette JessenFalcons FC  01:12:55
10184Ulla Hansen 01:14:37
102218Signe SvaneborgRK - Driftsafdelingen 01:15:11
10333katja dahl 01:17:05
104336Maria Smed 01:18:49
105136Kirsten HviidRanders Freja Motion 01:19:18



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552