Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Fladbroløbet - 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
154Mikael Johnsen 00:36:00
235Kim Ilsvard Jensen 00:37:33
3143Mads BangRanders Freja Triathlon 00:39:47
4193Sebastian SøbergRanders Kommune 00:40:08
563Per Bjerg 00:40:15
6114Thomas GravesenMuscletherapi.dk 00:40:40
752Michael Møller Pedersen 00:41:19
8197Thomas HolmRanders Kommune 00:41:20
915Dan Kjær 00:41:27
10251Morten ThyeRPC Superfos 00:41:33
11128Bo StyhmRanders Freja Motion 00:41:46
12173Jørgen JuncherRanders Kommune 00:42:11
1383Tuncer Gültekin 00:42:24
1461palle sundby 00:42:31
15352Kasper Østergaard 00:42:38
16366Heine Østergaard 00:42:39
17195Sten ChristensenRanders Kommune 00:42:43
1831Karsten Jensen 00:43:18
19356Jesper Momme 00:43:27
20369Scott Pinney 00:44:34
21318Keld ThomsenRanders Freja Triathlon 00:44:35
2257Morten Skipperud 00:44:49
23233Kasia BuryRK - Vesterbakkeskolen 00:44:57
246Bent Brauer 00:45:00
25344Steffen Dencker 00:45:03
26349Jens Vinther Larsen 00:45:05
2725Joachim Slengerik-Hansen 00:45:17
28273Jacob Møller PetersenTradium 00:45:28
29343Thomas Duedahl 00:45:39
30142Henrik VahlstedRanders Freja Triathlon 00:45:40
31104Michael KoldsøINTERSPORT 00:45:42
32139Nicolas NielsenRanders Freja Motion 00:45:42
3370Peter Overgaard 00:45:47
34346Kristian Opstrup 00:46:13
35116René Chlement IsaksenMVSC 00:46:17
36316Henrik Bech Nielsen 00:46:23
3785Cilas HedegaardCilas og farmand;) 00:46:28
3886Mads MøllerCilas og farmand;) 00:46:28
39315Henrik Assenholm AndreasenVerdo 00:46:28
40253Rasmus MadsenRPC Superfos 00:46:35
41383Ib Larsen 00:46:40
42269Poul MøllerTeam Wedding day 00:46:42
43362Keld Præst 00:46:52
44365Benny Sørensen 00:47:18
45322Ulrich Müller 00:47:29
46363Andreas Oll 00:47:31
47127Bent V. SørensenRanders Freja Motion 00:47:36
4839Lars Rytter 00:47:37
49293Iver DaugaardFalck Randers 00:47:54
5023Jens Thomadsen 00:47:55
5180Torben Kjær 00:48:09
52262Allan LorentsenSydbank 00:48:15
53246Jens DrivsholmRPC Superfos 00:48:18
54186Michael RossRanders Kommune 00:48:19
5541Lasse Christensen 00:48:35
56323Claus Jørgensen 00:48:37
5751michael Okkerholm 00:48:47
58169Jan DamsgaardRanders Kommune 00:48:54
5934kent pedersen 00:48:56
6050Michael Mikkelstrup 00:48:57
61257jeppe sindingsindings10-4 00:48:59
62137Knud OlsenRanders Freja Motion 00:49:29
63164Hans Erik MøllerRanders Kommune 00:49:53
64241Brian HansenRK - Økonomiafdelingen 00:49:58
65327Niels Damm 00:49:59
66188Nilas Kærgaard HansenRanders Kommune 00:50:03
6765Per Rønnow 00:50:04
68242Ulrich Kjær EgebjergRK - Økonomiafdelingen 00:50:07
6912Claus Hede 00:50:19
7022Jacob Engholm 00:50:25
71101Magnus Thøgersen DuelundINTERSPORT 00:50:31
72189Peter AndersenRanders Kommune 00:50:38
73359Svend Erik Kristensen 00:50:43
74264morten ebbesenTeam Hammershøj 00:50:58
752Anders Nielsen 00:50:58
76250Morten SerupRPC Superfos 00:50:59
77215Søren NørøxeRGF Løbehold 00:51:15
78228Mads OtteRK - Socialafdelingen 00:51:15
79348Carsten Ibsen 00:51:21
8073Simon Ostenfeld 00:51:21
81270Anders Flyvbjerg ChristensenTradium 00:51:29
8293Thue SylvestersenGården 00:51:36
8360Ole Grove Jørgensen 00:51:38
84326Kim Nørskov 00:51:41
8516Dennis Deichmann 00:51:52
86146Alexander Hartvig NielsenRanders Kommune 00:52:01
8747Martin Møller 00:52:10
88209Claus salomonsenRanders Taekwondoklub 00:52:12
89357Kent Jensen 00:52:19
90206anders melchiorsenRanders Social og Sundhedskole3 00:52:23
91342Ulrik Tøttrup 00:52:28
92171Jeppe LindskovRanders Kommune 00:52:31
9319Henrik Gjesing Antvor 00:52:33
9430Karl Åge Vutborg 00:52:36
95266Per NielsenTeam Hammershøj 00:52:37
96345Flemming Petersen 00:52:50
97214Mark RosenqvistRGF Løbehold 00:52:56
98334Poul Strangholt 00:53:16
9977Thomas Klinge 00:53:21
100105Per ThomadsenINTERSPORT 00:53:26
10113Claus Juncher 00:53:30
10243Mads N 00:53:32
103168Jacob JuncherRanders Kommune 00:53:36
10424Jesper Sørensen 00:53:39
10574Steen Svoldgaard 00:53:50
106268Magnus Blaabjerg MøllerTeam Wedding day 00:53:52
107261Ulrik JørgensenSpentrup IF Løbeklub 00:54:08
10889Martin MadsenFalcons FC  00:54:13
109371Per Larsen 00:54:17
11088Kim SøgaardFalcons FC  00:54:25
1115Benny Dahl 00:54:26
112234Kim ThomsenRK - Vesterbakkeskolen 00:54:32
113292Bent MakstenFalck Randers 00:54:41
11438Lars Iversen 00:54:47
11564per jørgensen 00:54:50
116272Hans VilladsenTradium 00:54:56
1171Alexander Jensen 00:55:04
118258Chris BendtzenSolsortevej 00:55:08
119360Mads Laursen 00:55:12
120213Jim SchmeltzRGF Løbehold 00:55:14
121138Lars ElmingRanders Freja Motion 00:55:22
122341Simon Tøttrup 00:55:23
123216Tony KanzRGF Løbehold 00:55:26
124265Niels Peter JakobsenTeam Hammershøj 00:55:30
125204Flemming JensenRanders Maskinfabrik 1 00:55:38
126370Carsten Møller 00:55:40
127224Jørgen LedetRK - Randers Bibliotek 00:55:45
128252Palle Ditlev RasmussenRPC Superfos 00:55:49
129113Ole Kvist Kvist  00:55:49
130244Frederik LeerhøyRPC Superfos 00:55:51
13199Kim Djernæs FrandsenINTERSPORT 00:55:51
132109Åge Fahlbergkronmal.dk 00:55:52
133212Paw KjeldgaardRanders Taekwondoklub 00:55:55
134232Kannan ThuraiRK - Vesterbakkeskolen 00:55:55
135141Thorkild HøjgaardRanders Freja Motion 00:56:02
136130Evan PedersenRanders Freja Motion 00:56:13
137378Steffen Ægidius 00:56:13
138211ole HolstRanders Taekwondoklub 00:56:18
13998Karsten KnudsenINTERSPORT 00:56:21
140274Jan Furbo SørensenTradium 00:56:22
141203Poul Erik OestRanders Kunstmuseums Venner 00:56:28
142283Mads MadsenINTERSPORT 00:56:31
143340Malte Klitgaard 00:56:41
144117Claus NavntoftNavntoft-løberne 00:56:44
145285Christian KjeldsenRismølleskolen 00:56:45
146361Kasper Høegh 00:56:46
147219Thue de la CourRK - Driftsafdelingen 00:56:50
148166Henrik JohansenRanders Kommune 00:56:51
149201Ulrik SkriverRanders Kommune 00:56:55
150332Bjarne Hejlskov 00:57:18
151191Rene WalbergRanders Kommune 00:57:26
152126Bent EspensenRanders Freja Motion 00:57:42
153131Jens HammerRanders Freja Motion 00:57:50
154140Sven Grove JørgensenRanders Freja Motion 00:57:53
15518Helge Bach 00:57:54
156353Lasse Østergaard 00:57:56
157350Niels Nielsen 00:58:06
158199Uffe ThomsenRanders Kommune 00:58:07
159134Jørn LorentzenRanders Freja Motion 00:58:20
160375Bruno Descours 00:58:29
161374Henrik Øllgaard 00:58:31
162205Mads MadsenRanders Maskinfabrik 1 00:58:31
163170Jan MogensenRanders Kommune 00:58:32
16475Svend Aage Madsen 00:58:33
165107Brian Olesenkronmal.dk 00:58:55
166222steen ølgodRK - Firkløverskolen 00:58:59
16781Torben Sorth 00:59:07
168151Bjarne Haaning AndersenRanders Kommune 00:59:09
169247Kurt HevangRPC Superfos 00:59:25
17053Michael Vad Petersen 00:59:31
17169Peter Høllede 00:59:34
17256Morten Nielsen 00:59:36
1734Arne Krog 00:59:48
174380Jimmi Trøjborg 00:59:49
175279Ib Dahl JensenVerdo 00:59:50
17662Patrick Sørensen 00:59:51
177256jan sindingsindings10-4 00:59:59
17868Peter Mogensen 01:00:12
179325Kaj Porup 01:00:22
180208mathias moesgaardRanders Social og Sundhedskole3 01:00:38
181220Ulrik Von benzonRK - Driftsafdelingen 01:00:44
182152Bo NedergaardRanders Kommune 01:01:28
183135Karsten MathiesenRanders Freja Motion 01:01:30
18471peter rasmussen 01:01:45
185129Casper SvaneRanders Freja Motion 01:01:58
186320Oskar Bogh Sørensen 01:02:23
187319Peter Bogh Lindgaard 01:02:34
188163Frank MogensenRanders Kommune 01:02:48
189156Carsten MunkRanders Kommune 01:02:49
190277Jens Chr. AndersenTømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:02:49
191103Michael Hallingberg ChristensenINTERSPORT 01:03:08
192226Ib OtteRK - Socialafdelingen 01:03:14
193178Knud KnudsenRanders Kommune 01:03:17
19420Hermann Kvist 01:03:49
19549Michael Andersen 01:03:51
19676Søren Kvist 01:03:54
197172Jonas HasselbalchRanders Kommune 01:03:54
198351Poul Østergaard 01:04:04
199358Ole Sejr 01:04:08
200159Christian LindskovRanders Kommune 01:04:09
201364Erling Søndergaard 01:05:02
202196Svend Lantz AnderssonRanders Kommune 01:05:18
20379Tommy Jensen 01:06:01
204330Thomas Bang Olesen 01:06:06
205329Robin Brown 01:06:06
206328Agnar Gudmanson 01:06:06
20766Per Duelund Sørensen 01:06:19
208112Jacob Kvist Kvist  01:06:50
20937Kurt Madsen 01:08:28
21026John Ahlburg 01:08:33
21158Niels Pedersen 01:08:48
212287Lars BûlowRegionshospitalet Randers 01:09:33
213175Kasper AlmstRanders Kommune 01:10:11
214254Thomas L. NielsenRPC Superfos 01:13:38
21521Ivan Toft 01:15:47
216337Henrik Smed 01:18:50
21717Gunner Thorsager 01:19:41
2181406Søren Bøgild Nørøxe 01:20:11



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552