Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Flodløbet - 5 km

PlaceringNummerNavn HoldTid
12543Nickolas Vitthr Skov08/79 00:16:09
22527Kasper Møller02/86PwC 00:18:05
32528Allan Dalsgaard01/68Randers Freja Triathlon 00:19:04
42530Djanik Gade12/72The Frog Hoppers 00:19:41
52510Henrik Jensen11/79 00:20:01
62523Jens Hoelgaard09/69DAF 00:20:24
72538Julian Christensen05/02 00:23:34
82539Samuel Krogshede01/20 00:23:44
92531Tine Arensbach06/76The Frog Hoppers 00:23:58
102545Anne Christensen01/20 00:24:14
112503Bente Skorstengaard11/75 00:24:44
122542Frank Jylling05/59 00:24:56
132514Lene Marie Kjær Egebjerg04/83 00:25:55
142513Karin Ellen Nielsen12/84 00:26:02
152540Rasmus Hellum01/20 00:26:51
162537Bjørk Krogshede01/20 00:26:52
172504Bruno Descours06/63 00:26:54
182544Henrik Øllgaard01/20 00:26:54
192524Lizet Sønderlyng07/60Haldtøserne 00:27:00
202541Lisbeth Krogshede01/20 00:27:18
212520Roger Stockalper04/81 00:27:58
222546Trine Christensen01/20 00:28:33
232525Lone Lundgren10/64Haldtøserne 00:28:50
242515Line Tofteby Hansen07/71 00:28:53
252518Nikoline Balsgaard Albin12/87 00:29:30
262522Tina Øvre Thorøe03/66 00:29:31
272517Mette Frost07/73 00:29:44
282532Kim Hornbæk02/70 00:30:09
292533Jonasthan Wohlfeld Hornhæk04/06 00:30:09
302508Esben Kristensen12/74 00:31:25
312519Palle Kristiansen11/46 00:31:27
322529Lene Carlsen04/57Team la Cour 00:31:30
332501Anita Andersen05/75 00:31:32
342505Connie Øvre Lauenborg04/65 00:34:04
352502Anne Lise Kirk Olsen04/66 00:35:13
362516Lone Dreholt09/62 00:35:14
372536Tina Boddum Andersen02/20 00:36:02
382521Tina Jensen12/89 00:40:45
392535Nina Andreassen01/20 00:46:53
402507Emilie holmskov Andersen07/01 00:46:54
412512Julie holmskov Andersen10/03 01:06:04
422534Marie Hvid-Olsen01/04 01:06:04



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552