Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Fladbroløbet - 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1385mIKAEL jOHNSEN01/92Randers Freja Atletik 00:37:14
290Thomas Gravesen10/80Randers Freja Atletik 00:39:16
3382Mathias Jørgensen00/83 00:39:18
4369Kim Ilsvard Jensen01/68 00:40:03
5294Jakob Brix Grønhøj01/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:40:37
6386Marc Larsen01/93 00:41:26
745Michael Møller Pedersen11/76 00:41:36
82Anders Aaskov-Hansen04/93 00:41:38
9105Shibru Kameto10/82Randers Freja Motion 00:41:47
10117Felix Venndt12/82Randers Kommune 00:42:08
11372Camilla Øhrmann09/99Randers Freja Atletik 00:42:14
12142Sten Christensen11/56Randers Kommune 00:42:18
13274Anton Langergaard Nicolaisen11/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:42:25
14291Jacob Albæk Dam12/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:42:46
15234Johan Pedersen09/87Runaar 00:43:00
16145Thomas Holm06/78Randers Kommune 00:43:24
1762Tuncer Gültekin05/70 00:43:42
18104Preben Pedersen11/61Randers Freja Motion 00:43:49
1984Palle Sundby11/69malerfirmaet palle sundby 00:43:57
20330Sune Hansen Aamand03/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:44:06
21310Martin Boye Poulsen08/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:44:18
22365Martin Sloth Pedersen01/88 00:44:30
2394Casper Svane08/59Randers Freja Motion 00:44:55
2482Freddy Bach Madsen08/70Løb Med Mad-sen 00:44:56
25255Anne Grethe Jørgensen03/52Verdo 00:45:38
26200Peter Eld09/61Randers Teleklub 00:45:45
27370Jesper Momme02/72 00:45:46
288Bent Brauer07/55 00:45:48
29275Anton Styrbæk Jensen02/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:45:52
30276Benjamin Holm Andersen10/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:46:26
31188Mads Dyremose01/00Randers Kød Engros 00:46:36
32281Emil Bjerregaard Agerholm05/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:46:39
33318Nikolaj Torp Jensen08/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:47:01
3439Lisa Høg Sørensen06/90 00:47:01
3524Jens Thomadsen06/53 00:47:05
36136Nilas Kærgaard Hansen05/98Randers Kommune 00:47:09
37254Niels Jørgen Egelund02/56Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 00:47:13
38156Peter Hoe07/70Randers Kommune - Hornbæk Skole 00:47:23
39197Karsten Jensen07/64Randers Teleklub 00:47:23
40353Jesper Pedersen07/91 00:47:27
41292Jacob Holmenlund Rothe Knudsen10/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:47:50
42321Per Olaf Schmidt02/69Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:47:53
4315Flemming Jørgensen07/62 00:47:54
4466Anders Nielsen02/84CCL IF 00:48:06
4580Ulrik Petersen01/76Falck Randers 00:48:15
4683Rasmus Bach Madsen12/92Løb Med Mad-sen 00:48:16
47207Jesper Toft Hansen05/88Regionshospitalet Randers 00:48:16
48343Stig Vestergaard01/65 00:48:42
49179Brian Hansen10/69Randers Kommune - Økonomiafdelingen 00:48:51
5092Bent V Sørensen02/54Randers Freja Motion 00:48:52
51299Jonas Hestvang Andersen07/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:49:06
5246Mikael Jørgensen10/66 00:49:07
53227Jens Drivsholm05/82RPC Superfos 00:49:16
54223Martin Fabricius Christensen03/91Revisionsfirmaet Ole Vestergaard 00:49:18
55323Rasmus Didriksen10/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:49:19
5653Ronni Sørensen05/87 00:49:21
57193Lars Andersen12/79Randers Maskinfabrik 00:49:23
5828Julie Kusk Jørgensen04/92 00:49:35
5977Marie W. Jacobsen01/79Falck Randers 00:49:39
60336Tobias Maj Stelzner02/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:49:40
61363Emil Nielsen02/05 00:49:52
62364Henrik Nielsen01/74 00:49:52
63233Michael Mikkelstrup09/70Run for Cream 00:49:52
6470Karsten Larsen10/65Dansk Revision Randers 00:50:06
65311Mathias Nielsen12/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:50:06
66148Mads Rasmussen 06/01Randers Kommune - Assentoftskolen 00:50:08
6781Rasmus Grankær Carøe12/00Fam. Grankær Carøe 00:50:11
68113Anne-Mette Nielsen12/76Randers Kommune 00:50:20
69392Jens Erik Madsen00/81 00:50:20
70394Lars B. Sandholm10/70 00:50:24
71306Mads Riis Østergaard10/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:50:29
72189Poul Henriksen01/00Randers Kød Engros 00:50:29
73269Andreas Johan Hjerresen Monrad11/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:50:47
74296Jeppe Winding04/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:50:51
75120Hans Erik Møller01/59Randers Kommune 00:50:56
76308Marcus Birk Palm04/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:50:59
7730Karl Boe01/68 00:51:03
78244Anders Flyvbjerg Christensen01/75Tradium 00:51:13
79109Allan Venneberg01/69Randers Kommune 00:51:14
8019Henrik Hvidsteen Munk12/75 00:51:17
81316Nicolai Jenning Bach11/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:51:24
82297Joakim Frønsdal Toft07/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:51:25
83344Lene Thomsen01/75 00:51:25
84284Esben Damgaard08/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:51:30
85199Lars Hastrup07/63Randers Teleklub 00:51:47
86132Michael Ross11/67Randers Kommune 00:51:51
87181Ulrich Kjær Egebjerg04/80Randers Kommune - Økonomiafdelingen 00:51:52
88238Jane Thøgersen Duelund09/73Team Duelund 00:51:57
89239Magnus Thøgersen Duelund10/03Team Duelund 00:51:57
9078Morten W. Jacobsen01/75Falck Randers 00:51:57
91307Magnus Bjørn Nielsen10/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:52:03
92356Claus Hemberg Jørgensen03/72 00:52:05
9316Flemming Bjerregaard Petersen12/57 00:52:13
94161Ernst Stidsing04/53Randers Kommune - Museum Østjylland 00:52:25
95166Palle Gjellerod12/74Randers Kommune - Randers Sundhedscenter 00:52:26
96205Eva Kleberg Andersen05/66Regionshospitalet Randers 00:52:37
97378Nils Damm00/70 00:52:45
98266Anders Elkær Olesen07/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:52:48
99210Lars Engelst Petersen05/66Regionshospitalet Randers 00:52:58
100324Rasmus Kristensen05/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:53:04
101231Palle Ditlev Rasmussen10/80RPC Superfos 00:53:06
102173Jan Damsgård04/61Randers Kommune - SKO 00:53:15
103368Carsten Ibsen06/55 00:53:26
10456Sten Vestergaard11/61 00:53:28
10564Svend Erik Kristensen02/64BAM Bjerringbro 00:53:28
106226Jakob D Lund03/83RPC Superfos 00:53:31
107367Jørgen Bager03/60 00:53:31
10893Bo Stryhm01/72Randers Freja Motion 00:53:31
10968Jesper de Place10/69Dansk Revision Randers 00:53:34
110174Kerstin Hartvig Nielsen02/93Randers Kommune - SKO 00:53:35
111154Flemming Abildgaard11/73Randers Kommune - Hornbæk Skole 00:53:36
112183Anette Seerup08/75Randers Kød Engros 00:53:40
113125Katrin Klit Kronborg03/91Randers Kommune 00:53:49
114121Hans Peter Stausgård11/04Randers Kommune 00:53:52
115335Tobias Lykke Krogh10/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:53:55
11625Jesper Mikkelsen02/79 00:54:00
1171687Sofie Sloth00/09 00:54:02
118110Anders Bjarnø11/87Randers Kommune 00:54:04
119329Steffen Jon Wangsøe03/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:06
12021Jacob Rasmussen12/51 00:54:07
121355Adam Wolff07/85 00:54:13
12296Hans Jørgensen09/42Randers Freja Motion 00:54:16
123384Erik Kolding06/66 00:54:17
124260Preben Dalsgaard Pedersen01/63Verdo 00:54:19
125334Tobias Høyer10/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:19
126171claes jørgensen07/93Randers Kommune - SKO 00:54:19
127196Karl Erik Skjødt07/59Randers Teleklub 00:54:20
128379Søren Adamsen12/65 00:54:26
1293Andreas Mosbæk Jensen06/97 00:54:26
130351Palle Nowack10/71 00:54:27
131130Mette Ross03/69Randers Kommune 00:54:28
1321637Henrik Christensen02/70 00:54:31
133376Jesper Billeskov Jensen01/77 00:54:31
13447Mikkel Hansen12/90 00:54:34
13544Max Andersen07/64 00:54:34
136160Sidse Runo Elsnab07/85Randers Kommune - Jobcenter Randers 00:54:36
137393Alf Holten Gaba02/62 00:54:44
13848Morten Drachmann09/70 00:54:45
13941Mads Nordholt07/72 00:54:50
14074Ulrik Tøttrup11/62Dansk Revision Randers 00:54:52
141349Helene Bendtzen01/00 00:54:59
142301Kasper Frausing Kristensen05/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:55:01
143187Lars Henriksen07/70Randers Kød Engros 00:55:04
144184Carsten Holck09/72Randers Kød Engros 00:55:05
145348Chris Bendtzen01/61 00:55:05
146245Hans Villadsen07/65Tradium 00:55:09
147391Per Thomadsen00/58 00:55:18
148332Thomas Dohn Rask06/00Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:55:21
149287Gustav Fruergaard05/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:55:22
150176Susanne Højer02/65Randers Kommune - SKO 00:55:23
151333Thomas Olesen Volquartzen03/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:55:25
152191Flemming Jensen08/61Randers Maskinfabrik 00:55:26
153277Caroline Sindal Bøgedal02/00Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:55:28
15438Line Sørensen01/99 00:55:40
155213Pia Dahl Lanther05/78Regionshospitalet Randers 00:55:42
15667Klaus Damhus07/61damhus 00:55:51
157155Jeppe Ravn10/78Randers Kommune - Hornbæk Skole 00:55:53
158347Freja Bendtzen10/98 00:55:55
15911Carl Hedman08/95 00:55:56
160108Agnete Eliasen01/87Randers Kommune 00:55:56
161141Rune Walberg09/85Randers Kommune 00:55:57
16249Nethe Sørensen12/95 00:55:57
163374Bo Nedergaard02/66 00:56:02
164282Emma Sejr03/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:56:04
16597Jens Ahm05/52Randers Freja Motion 00:56:04
166362Lasse Liltorp03/82 00:56:09
167217Brian Bach01/00Regionspsykiatrien Randers 00:56:10
168146Trine Liltorp04/88Randers Kommune 00:56:10
169134Morten Amby Christensen01/86Randers Kommune 00:56:11
170135Morten Skivild09/72Randers Kommune 00:56:13
171342Rene Kjær Sørensen01/67 00:56:14
17242Maibrith Salomonsen10/69 00:56:14
173361Mads Stadsgaard01/86 00:56:19
174371Herdis dda Laumark-Møller10/63 00:56:26
17561Tonny Kanz02/60 00:56:28
176230Morten Serup09/64RPC Superfos 00:56:28
177243Rikke Søjberg12/03Team Søjberg 00:56:31
178286Frederik Møller Navntoft Andersen10/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:56:40
179250Charlotte Bjerre Egelund01/85Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 00:56:44
180115Emilie Krag07/92Randers Kommune 00:56:48
181214Sofie Bossen10/88Regionshospitalet Randers 00:56:54
18271Kent Tannebæk Kristiansen06/78Dansk Revision Randers 00:56:57
183159Peter Runo Elsnab09/78Randers Kommune - Jobcenter Randers 00:56:57
184320Noah Moldt Kure06/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:57:07
185339Else Stadsgaard01/20 00:57:10
186107Thorkild Højgaard10/54Randers Freja Motion 00:57:13
18735Lars Brønlund03/71 00:57:16
188366Susan Kærgaard09/90 00:57:19
18940Lotte Mønster Mølgaard04/73 00:57:28
190162Johnny Olsson07/71Randers Kommune - Museum Østjylland 00:57:33
19126Jesper Sørensen09/90 00:57:51
19214Erik Jensen03/62 00:57:55
193272Anna Watson Kofoed Villadsen01/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:57:56
194289Ida Bjerre Bloch11/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:57:57
195325Signe Lund Nielsen09/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:57:57
196229Mette Ditlev Rasmussen07/77RPC Superfos 00:57:58
197106Sven Grove Jørgensen05/54Randers Freja Motion 00:58:02
198242Magnus Søjberg05/71Team Søjberg 00:58:08
199331Theis Lajer Hansen12/98Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:58:17
200268Andreas Juul03/00Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:58:23
201186Jeppe Mann10/89Randers Kød Engros 00:58:26
202102Lars F.L. Jensen12/69Randers Freja Motion 00:58:27
203241Mette Neustrup09/85Team Neustrup 00:58:33
204169bente juulsgaard06/64Randers Kommune - SKO 00:58:35
205328Sofie Kjærsgård Jakobsen01/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:58:38
206212Maja Hansen04/62Regionshospitalet Randers 00:58:39
207389Ole Quist00/67 00:58:41
208158Per Damgaard Petersen08/65Randers Kommune - Jobcenter Randers 00:58:41
209209Kirsten Marianne Mondruo07/69Regionshospitalet Randers 00:58:46
21073Stine Knudsen07/88Dansk Revision Randers 00:58:48
211218Heidi Kløve01/00Regionspsykiatrien Randers 00:58:57
212359louise Maribo01/83 00:59:13
21398Judith Jensen11/60Randers Freja Motion 00:59:14
214247Preben Juncher07/50Tradium 00:59:21
215112Anne Jung Kristensen07/75Randers Kommune 00:59:26
216116erik w jensen10/53Randers Kommune 00:59:32
217167Torben Jessen06/55Randers Kommune - Randers Sundhedscenter 00:59:32
218143Susanne Bruhn Jørgensen11/76Randers Kommune 00:59:37
219352Kannan Thurai01/75 00:59:39
22058Svend Aage Madsen07/44 00:59:43
221258Karin Jensen11/61Verdo 00:59:48
222165Hanne Hornum08/59Randers Kommune - Randers Sundhedscenter 00:59:51
223283Emma Hasselager Jørgensen04/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:59:51
224300Karoline Lehmann Fisker04/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:59:51
225314Mia Thybo Mikkelsen03/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:59:52
226168Anne Louise Nielsen05/74Randers Kommune - SKO 01:00:03
227279Cecilie Badsberg Norup07/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:00:14
228103Peder Kræmer02/49Randers Freja Motion 01:00:18
229248Susan Hvass03/70Tradium 01:00:27
230182Poul Erik Oest05/51Randers Kunstmuseums Venner 01:00:32
231380Majbrith Bech02/64 01:00:36
232263Amalie Klitgård Jepsen01/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:00:38
233373Dan hejl Mathiesen01/87 01:00:47
23459Thomas Christensen11/83 01:00:47
235305Line Dahl Ipsen06/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:00:52
236170Cilie Kærgaard09/88Randers Kommune - SKO 01:01:08
237360Anne-Marie Maribo01/62 01:01:09
23834Lars Brøndberg05/84 01:01:09
239390Mette Grotrian00/90 01:01:35
2409Bjarne Christiansen01/68 01:01:36
241345Allan Jensen02/81 01:01:36
242252Jens Christian Dahl Andersen01/90Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:01:40
2437Benny Kristiansen01/71 01:01:46
244127Lars Jensen10/64Randers Kommune 01:01:47
245126Kim Bording Pedersen02/57Randers Kommune 01:01:53
246288Helene Børling Hansen05/00Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:01:58
247377Lene Billeskov Jensen01/73 01:01:59
248180Rikke Jul Særmark11/78Randers Kommune - Økonomiafdelingen 01:02:06
24972Simon Tøttrup 05/92Dansk Revision Randers 01:02:09
250262Agnete Tang Bak07/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:02:14
251256Esther Hvass12/63Verdo 01:02:16
252395Bo Mortensen00/71 01:02:16
2536Arne Krog09/49 01:02:16
25486Søren Mortesen01/00Mosevænget  01:02:22
255246Mette Nielsen07/69Tradium 01:02:29
256387Mads Dahl Nyborg04/00 01:02:34
257338Helle Sabroe Madsen06/66 01:02:35
258264Amalie Norup Dalsgaard02/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:02:36
259303Laura Bruun Nielsen05/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:02:37
260100Laila Sørensen10/59Randers Freja Motion 01:02:38
261190Daniel Andersen06/99Randers Maskinfabrik 01:02:41
2621Allan Frandsen05/78 01:02:43
26336Lars Kastrup08/65 01:03:05
264208Julie Christensen09/83Regionshospitalet Randers 01:03:11
265204Erika Møller Mikkelsen05/75Regionshospitalet Randers 01:03:12
266164Estrid Jessen12/58Randers Kommune - Randers Sundhedscenter 01:03:21
267149Thomas Buch Hald 04/02Randers Kommune - Assentoftskolen 01:03:25
268228Maria A. Mohr10/82RPC Superfos 01:03:32
269383niels otto Pedersen01/20 01:03:53
270358Karina Blach03/59 01:03:59
271322Peter Højer Kornum05/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:04:00
272153Søren Bøgild Nørøxe02/73Randers Kommune - Firkløverskolen 01:04:02
273220Lene Petersen01/00Regionspsykiatrien Randers 01:04:02
27460Tommy Nørby Christensen06/69 01:04:04
27591Bent Espensen08/50Randers Freja Motion 01:04:09
27613Ejner Knudsen11/55 01:04:12
277253Knud Knudsen01/50Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:04:15
278225Flemming Jørgensen06/68RPC Superfos 01:04:15
2794Anna Jørgensen04/02 01:04:16
28099Kurt Heevang12/52Randers Freja Motion 01:04:23
28110Bo Nedergaard01/00 01:04:27
282185Jan Anker Ø. Hansen01/71Randers Kød Engros 01:04:36
283163Franz Thomsen03/63Randers Kommune - Randers Bibliotek 01:04:43
284172henrik jørgensen03/67Randers Kommune - SKO 01:04:47
28523Jens Nielsen01/68 01:04:50
286195Dorthe Kjærgaard10/66Randers Teleklub 01:05:11
28737Laura Møller11/03 01:05:15
288357Karoline Nygaard11/03 01:05:15
289119Godi Pedersen12/58Randers Kommune 01:05:20
290235Anton Bentzen05/88SAM-foreningen 01:05:21
29152Pia Tang10/67 01:05:28
29229Kaj Porup06/66 01:05:38
29385Søren Christensen01/00Mosevænget  01:05:42
294133Mikkel Jensen10/86Randers Kommune 01:05:46
29557Susanne Nielsen01/68 01:05:54
29676Emilia Stenbeck01/00Falck Randers 01:05:56
29779Ole Kjær01/59Falck Randers 01:05:57
29869Jette Bødker 09/65Dansk Revision Randers 01:06:02
299327Sofie Amalie Dalgaard Vindshøj12/00Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:06:18
300271Anna Lehmann Korsholm05/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:06:18
301273Anne Bæk Randa Adriansen06/99Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:06:19
302144Svend Andersson10/54Randers Kommune 01:06:23
303201Christina Bach04/80Regionshospitalet Randers 01:06:23
304128Majbritt Winkler Jensen01/86Randers Kommune 01:06:32
305194Lene Flarup07/80Randers Maskinfabrik 01:06:37
306203Ellen Andersen08/67Regionshospitalet Randers 01:06:54
307381Erling Søndergaard05/49 01:07:16
308129Max Munch07/48Randers Kommune 01:07:29
30987Maiken Myrthue07/75Myrerne 01:07:32
310346Jakob Aarslev10/77 01:08:00
31143Martin Olsen11/77 01:08:02
31218Henrik Pedersen09/75 01:08:12
313122Jan Hansen06/68Randers Kommune 01:08:54
314198Kurt Madsen08/57Randers Teleklub 01:08:57
315388Anders Dahl Nyborg01/05 01:08:59
31654Sofie Hansen08/89 01:09:18
317261Tanja Schwartz08/74Verdo 01:09:25
31827John Ahlburg03/45 01:09:50
319257Ib Dahl Jensen05/64Verdo 01:10:13
320178Runa Steenfeldt10/74Randers Kommune - Socialafdelingen 01:10:41
321147Camilla Lauren Nielsen 12/01Randers Kommune - Assentoftskolen 01:10:43
322350Mathilde Kamp Nørlund01/98 01:10:54
323216Anne Mette Vejrup01/00Regionspsykiatrien Randers 01:11:49
324222Marie Padkjær01/00Regionspsykiatrien Randers 01:11:49
325219Jette Søgaard01/00Regionspsykiatrien Randers 01:11:50
326215Anne Mette Esbøl01/00Regionspsykiatrien Randers 01:12:08
327251Janne Lindholt Gregersen01/61Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:13:06
32889Pernille Heegaard Christensen03/84Mødregruppen 10,4 01:13:48
32988Heidi Bach Opstrup04/83Mødregruppen 10,4 01:13:49
33063Ulla Hansen10/60 01:15:13
3315Annika Høeg06/97 01:15:45
33220Ivan Toft02/52 01:18:53
33395Evan Pedersen09/44Randers Freja Motion 01:27:09
334259Marie Dalsgaard Hvass05/97Verdo 01:35:07
335140Rikke Busk Nielsen03/92Randers Kommune 01:44:55
336131Michael Lund Christensen 02/93Randers Kommune 01:44:55



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552