Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Fladbroløbet - 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1480Jonas Kvottrup NielsenMos Friends 00:36:17
2726Emil Bruun 00:37:30
3730Thomas Gravesen 00:39:38
4424joakim Jensen 00:41:23
5444Michael Møller Pedersen 00:42:15
6731Camilla Øhrmann 00:42:25
7724Abdi Sueed 00:42:37
8535Stefan HolstRanders Kommune 00:42:39
9477Palle SundbyMalerfirmaet palle sundby 00:42:52
10410Freddy Madsen 00:43:07
11648Linus Birch AndersenVivild Efterskole 00:43:15
12750Peter Hoe 00:44:46
13501Keld ThomsenRanders Freja Motion 00:44:47
14683Søren BojsenVivild Efterskole 00:45:08
15628Frederik Møller HansenVivild Efterskole 00:45:09
16654Magnus DamgaardVivild Efterskole 00:45:24
17734Henrik Valsted 00:45:29
18539Thomas HolmRanders Kommune 00:45:31
19460Tuncer Gültekin 00:45:48
20471Allan Bjerre Egelundjohnny Gregersen 00:46:04
21474Niels Jørgen Egelundjohnny Gregersen 00:46:07
22421Jens Thomadsen 00:46:09
23512Charlotte EngelsfeltRanders Kommune 00:46:20
24564Brian HansenRanders Kommune Økonomiafdelingen 00:46:28
25626Daniel WinterVivild Efterskole 00:46:40
26469Simon BollerFalck - Team Sofus 00:46:42
27601Jacob Møller PetersenTradium 00:46:52
28451Ole Østergaard 00:46:56
29572Karsten JensenRanders Teleklub 00:46:57
30727Keld Præst 00:46:59
31502Kent LindRanders Freja Motion 00:47:16
32483Ole NielsenOle 00:47:33
33753Mads Møller 00:47:36
34710Martin Andersen 00:47:42
35481Nikolai Juel KristensenND REVIMIDT 00:47:42
36528Michael RossRanders Kommune 00:47:52
37746Rasmus G. Carøe 00:47:54
38563Thyge SallRanders Kommune Vesterbakkeskolen 00:47:57
39652Mads Lindberg LadekarlVivild Efterskole 00:48:18
40713Claus Hansen 00:48:20
41413Henrik Hvidsteen Munk 00:48:29
42552Toke StobberupRanders Kommune - Økonomiafdelingen 00:48:33
43587Bent LaursenRunners 00:48:42
44416Jacob Jensen 00:48:44
45709Janni Westlund 00:48:59
46635Jan Uhre ThomsenVivild Efterskole 00:49:03
47574Søren KjærgaardRanders Teleklub 00:49:04
48500Karsten LarsenRanders Freja Motion 00:49:08
49661Mikkel BaumannVivild Efterskole 00:49:09
50434Magnus Thøgersen Duelund 00:49:10
51662Mikkel LukassenVivild Efterskole 00:49:19
52524Kim Fogh RasmussenRanders Kommune 00:49:34
53441Max Andersen 00:49:38
54658Martin M. EllebyVivild Efterskole 00:49:43
55613Adam Engsig KarsøVivild Efterskole 00:49:48
56491Bent V. SørensenRanders Freja Motion 00:49:58
57725Flemming Bjerregaard Petersen 00:50:01
58586Rasmus BakRRA Kli. Bio. 00:50:12
59534Simon Lind KuskRanders Kommune 00:50:13
60633Jacob LundbeckVivild Efterskole 00:50:18
61409Erik Brøker 00:50:29
62440Martin Østergaard 00:50:32
63680Solveig MariboVivild Efterskole 00:50:35
64666Nikolaj RasbakVivild Efterskole 00:50:35
65729Karen Marie Krogh 00:50:45
66617Anne Eckhardt MøgelmoseVivild Efterskole 00:50:52
67735Emil Schaap 00:51:09
68741Rasm2005us Andersen 00:51:09
69634Jacob MadsenVivild Efterskole 00:51:13
70402Allan Harrig Jensen 00:51:15
71619Anton FalkenstrømVivild Efterskole 00:51:24
72438Martin Enevoldsen 00:51:33
73447Monica Lund Pedersen 00:51:33
74442Mette Enevoldsen 00:51:34
75509Alexander Hartvig NielsenRanders Kommune 00:51:35
76738Ulla Allesø 00:51:36
77544Jørgen LedetRanders Kommune - Bibliotek 00:51:37
78732Kenneth Pedersen 00:51:48
79515Hans Peter StausgaardRanders Kommune 00:51:49
80484Mads Dupont HeidemannPapirkode 00:51:56
81547Ernst StidsingRanders Kommune - Museum Østjylland 00:52:10
82529Mie Brix AhrenkielRanders Kommune 00:52:11
83669Oliver lanng Vivild Efterskole 00:52:17
84487Rune NielsenRanders Bo & Erhvervstræning 00:52:17
85645Lasse Due SchubertVivild Efterskole 00:52:18
86637Jesper ThraneVivild Efterskole 00:52:21
87649Lucas WestergaardVivild Efterskole 00:52:21
88523Kerstin Hartvig NielsenRanders Kommune 00:52:25
89712Nicholai Nicholaisen 00:52:25
90751Mathias Mayland 00:52:26
91653Magnus BisgaardVivild Efterskole 00:52:27
92580Heino HansenRPC Superfos 00:52:40
93508Stig DaugaardRanders Freja Motion 00:52:41
94606Jimmi DalbyVERDO 00:52:46
95611Lone RasmussenVi løber i Randers 00:53:03
96412Heine Rasmussen 00:53:10
97630Gustav BrathVivild Efterskole 00:53:11
98610Karsten B AndersenVi løber i Randers 00:53:15
99503Knud OlsenRanders Freja Motion 00:53:16
100573Lars HastrupRanders Teleklub 00:53:17
101499Jørgen MurmannRanders Freja Motion 00:53:19
102681Steffen RiisVivild Efterskole 00:53:22
103632Ida HeidemannVivild Efterskole 00:53:23
104749Jim Outzen 00:53:24
105670Per Olaf SchmidtVivild Efterskole 00:53:26
106417Jacob Rasmussen 00:53:27
107519Jens Peter HansenRanders Kommune 00:53:32
108565Claus SalomonsenRanders Taekwondo klub 00:53:40
109684Thea SkjoldahlVivild Efterskole 00:53:41
110644Kristine EschenVivild Efterskole 00:53:44
111583Palle Ditlev RasmussenRPC Superfos 00:53:45
112401Adam Wolff 00:53:47
113698Thomas LangvagRanders Kommune 00:54:01
114639Julie AllesøVivild Efterskole 00:54:02
115739Anders Allesø 00:54:03
116504Lars ElmingRanders Freja Motion 00:54:37
117446Mike Bugge 00:54:38
118743Pia Sandberg 00:54:42
119605Jan G. Nielsen VERDO 00:54:43
120557Søren DamRanders Kommune Kristrup skole 00:54:44
121485Jonas JensenRanders Bo & Erhvervstræning 00:54:48
122599Rikke Mathilde SøjbergTeam Søjberg 00:55:00
123716Martin Svejstrup 00:55:11
124526Mette RossRanders Kommune 00:55:11
125597Klaus DamhusTeam Damhus 00:55:14
126454Rune Cassøe 00:55:15
127514Emilie KragRanders Kommune 00:55:21
128554Sidse ElsnabRanders Kommune Fam. Runo Elsnab 00:55:26
129516Jan Damsgaard NielsenRanders Kommune 00:55:28
130486Per HolstRanders Bo & Erhvervstræning 00:55:44
131579Casper BendtzenRPC Superfos 00:55:56
132505Lars LindgaardRanders Freja Motion 00:56:08
133719Carsten Ipsen 00:56:12
134697Preben Dalsgaard PedersenVERDO 00:56:13
135600Hans VilladsenTradium 00:56:23
136419Jan Erik Eriksen 00:56:26
137555Anette DamRanders Kommune Kristrup skole 00:56:26
138556Morten EllermannRanders Kommune Kristrup skole 00:56:26
139715Tommy Kanz 00:56:30
140532Rune WalbergRanders Kommune 00:56:37
141582Morten SerupRPC Superfos 00:56:39
142752Brian MogensenVolkswagen Randers 00:56:46
143470mads klysner byrgesenjan 00:56:48
144692Lasse SørensenVolkswagen Randers 00:56:49
145538Susanne HøjerRanders Kommune 00:57:04
146624Cecilie NeergaardVivild Efterskole 00:57:05
147498Judith JensenRanders Freja Motion 00:57:12
148561Kaj MathiesenRanders Kommune Tandplejen 00:57:15
149465Ulrik TøttrupDANSK REVISION RANDERS 00:57:20
150585Marie Glent-MadsenRRA Administration 00:57:21
151456Sofie Thøgersen Duelund 00:57:23
152464Caroline KristoffersenDANSK REVISION RANDERS 00:57:24
153537Susanne Bruhn JørgensenRanders Kommune 00:57:27
154420Jane Thøgersen Duelund 00:57:28
155603Henrik BargholzVERDO 00:57:33
156629freja jørgensenVivild Efterskole 00:57:35
157567Maibrith SalomonsenRanders Taekwondo klub 00:57:35
158708Bo Jørgensen 00:57:35
159507Rita HansenRanders Freja Motion 00:57:44
160687Viktor FlarupVivild Efterskole 00:57:46
161571Karl Erik SkjødtRanders Teleklub 00:57:47
162425johnny nielsen 00:57:48
163694Victor Wadsager SkaanningVolkswagen Randers 00:57:49
164546Severin Vilstrup JacobsenRanders kommune - Bostedet Høvejen 00:57:49
165472Charlotte Bjerre Egelundjohnny Gregersen 00:57:50
166691Jesper Bording RasmussenVolkswagen Randers 00:57:57
167647Lea Solskov LangagergaardVivild Efterskole 00:57:58
168530Rene WalbergRanders Kommune 00:58:05
169598Magnus Michael SøjbergTeam Søjberg 00:58:06
170608Keld VestergaardVestergaard 00:58:10
171693Nicolai ThomsenVolkswagen Randers 00:58:14
172590Line Sinding BisgaardSinding Runners 00:58:21
173740Kurt Sørensen 00:58:28
174665Nicolai HvidVivild Efterskole 00:58:35
175690Henrik JørgensenVolkswagen Randers 00:58:37
176675Sarah JanerkaVivild Efterskole 00:58:40
177618Anne SøgaardVivild Efterskole 00:58:40
178714Kasper Høegh 00:58:41
179568Ole HolstRanders Taekwondo klub 00:58:42
180406Emil Nielsen 00:58:48
181414Iben Feldballe 00:58:51
182479Ulla Monrad JensenMonrad 00:58:55
183656Majken JensenVivild Efterskole 00:59:03
184588Brian Sinding BisgaardSinding Runners 00:59:08
185688Allan StenderVolkswagen Randers 00:59:16
186548Per ThomadsenRanders Kommune - Randers Naturcenter 00:59:19
187542Uffe ThomsenRanders Kommune 00:59:21
188426Julie Gjettermann Bergelin 00:59:22
189689Brian StorgaardVolkswagen Randers 00:59:22
190609Jeanette MadsenVi løber i Randers 00:59:39
191615André Lykke WilhelmsenVivild Efterskole 00:59:49
192622Carl Emil LindbladVivild Efterskole 00:59:49
193625Christian Koue MøllerVivild Efterskole 00:59:55
194411Gustav H Taulborg 00:59:56
195448Morten Taulborg 00:59:57
196435Maja Hansen 00:59:58
197405Christian Jensen 01:00:05
198674Rasmus JuulVivild Efterskole 01:00:17
199614Aksel Heine MortensenVivild Efterskole 01:00:17
200489Annette VestergaardRanders Freja Motion 01:00:19
201562Kim ThomsenRanders Kommune Vesterbakkeskolen 01:00:41
202545Christian Vilstrup JacobsenRanders kommune - Bostedet Høvejen 01:00:41
203664Nicklas Palmkvist JensenVivild Efterskole 01:00:49
204707Bjarne Christiansen 01:00:49
205627Frederik BaggersgaardVivild Efterskole 01:00:54
206668Nina BrunVivild Efterskole 01:00:57
207745Tenna Nielsen 01:01:00
208581Martin BechRPC Superfos 01:01:06
209473Jens Christian Dahl Andersenjohnny Gregersen 01:01:14
210533Sascha NielsenRanders Kommune 01:01:15
211455Sarah Krogh Iversen 01:01:17
212449Natasha Lykke Barnes 01:01:18
213607Karin JensenVERDO 01:01:26
214748Bjarne Jensen 01:01:33
215506Peder KræmerRanders Freja Motion 01:01:40
216457Svend Aage Madsen 01:01:43
217676signe tangeVivild Efterskole 01:01:50
218518Jan MogensenRanders Kommune 01:02:24
219543Ulla HansenRanders Kommune 01:02:24
220459Thomas Bang 01:02:29
221422Jette Østergaard 01:02:50
222549Ritta ThomadsenRanders Kommune - Randers Naturcenter 01:02:57
223490Bent EspensenRanders Freja Motion 01:03:04
224570Henning KjærgaardRanders Teleklub 01:03:07
225623Caroline FunderVivild Efterskole 01:03:15
226511Anne Jung KristensenRanders Kommune 01:03:29
227525Lars JensenRanders Kommune 01:03:36
228466Lars Kastrupeasy runners 01:03:36
229520Johan PedersenRanders Kommune 01:03:42
230522Kent DamsgaardRanders Kommune 01:03:45
231720Benny Kristiansen 01:03:46
232747Tinna Bolther 01:03:57
233584Thomas L. NielsenRPC Superfos 01:03:57
234650Lærke KjærsgaardVivild Efterskole 01:04:00
235404Arne Krog 01:04:02
236437Marie Hougaard 01:04:18
237497Jette BødkerRanders Freja Motion 01:04:21
238737Keld Hennann 01:04:24
239576Anne-Mette VejrupRegionspsykiatrien Randers 01:04:30
240577Jette SøgaardRegionspsykiatrien Randers 01:04:30
241602Susan HvassTradium 01:04:30
242744Anne-Marie Maribo 01:04:36
243407Emil Østergaard 01:05:01
244476Lars KastrupLars 01:05:11
245478Mads Monrad Brandt JensenMonrad 01:05:15
246521KAREN MARIE SKOVBO RASMUSSENRanders Kommune 01:05:31
247436Marie Gylling 01:05:35
248493Evan PedersenRanders Freja Motion 01:05:42
249540Tina Falberg NielsenRanders Kommune 01:05:43
250642karoline feirupVivild Efterskole 01:05:50
251638Johanne Lykke JørgensenVivild Efterskole 01:05:51
252475Jytte EllebyJytte 01:05:54
253428Karin Jensen 01:05:54
254513Elisabeth Busk RasmussenRanders Kommune 01:06:48
255696marie Dalsgaard HvassVERDO 01:06:56
256728Dorthe Taasti 01:06:59
257742Karin Blach 01:06:59
258682Stine A. KjærVivild Efterskole 01:07:06
259616Anna SchumannVivild Efterskole 01:07:21
260717Tommy Lindholm-Hansen 01:07:25
261482Tommy Nørby ChristensenNørby 01:07:25
262569Dorthe KjærgaardRanders Teleklub 01:07:32
263589Jan SindingSinding Runners 01:07:47
264695Esther HvassVERDO 01:07:49
265429Kasper Grotrian 01:07:54
266711Søren Mortensen 01:08:38
267550Frida VejlbyRanders Kommune - Team Vejlby 01:08:47
268443Mia Breinhild Nielsen 01:09:09
269604Ib Dahl JensenVERDO 01:09:13
270450Niels-Jørgen Reinholt Jensen 01:09:44
271566Emil Flarup-LarsenRanders Taekwondo klub 01:09:44
272596Sebastian BisgaardTeam 3 generations 01:10:20
273594Louise BisgaardTeam 3 generations 01:10:21
274445mikael nielsen 01:10:50
275452Per Duelund Sørensen 01:11:01
276432Kristine Østergaard 01:11:02
277427Kaj Porup 01:11:17
278655Maja SkovVivild Efterskole 01:11:23
279461Ulla Hansen 01:11:28
280531Runa SteenfeldtRanders Kommune 01:11:36
281553Peter ElsnabRanders Kommune Fam. Runo Elsnab 01:11:46
282736Niels Chr. Husum 01:13:19
283488Anne Sønderkjær-OutzenRanders Freja Motion 01:14:05
284612Thomas Skovhus RabjergVidebæk Løbeklub - VGU 01:14:19
285433Lonnie Johansen 01:14:20
286591Sofie NielsenSofie 01:16:04
287408Emmalie Hermansen 01:16:05
288517Jan HansenRanders Kommune 01:16:57
289721Henriette Frederiksen 01:18:33
290678signe marie larsenVivild Efterskole 01:19:10
291718Dan Ole Lund 01:24:12
292723Maria Kornum 01:26:50
293722Line Kornum 01:26:50
294415Ivan Toft 01:31:14
295431Katja Holst Bertel 01:31:15
296558Bue ApelRanders Kommune ladegården 01:39:08
297592Frank NielsenTeam 3 generations 01:39:47
298595Nathalie BisgaardTeam 3 generations 01:39:47
299593Lisbeth NielsenTeam 3 generations 01:39:48



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552