Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Fladbroløbet - 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1480Jonas Kvottrup Nielsen01/92Mos Friends 00:36:17
2726Emil Bruun00/84 00:37:30
3730Thomas Gravesen01/80 00:39:38
4424joakim Jensen01/97 00:41:23
5444Michael Møller Pedersen01/76 00:42:15
6731Camilla Øhrmann01/99 00:42:25
7724Abdi Sueed01/02 00:42:37
8535Stefan Holst01/76Randers Kommune 00:42:39
9477Palle Sundby01/69Malerfirmaet palle sundby 00:42:52
10410Freddy Madsen01/70 00:43:07
11648Linus Birch Andersen26/00Vivild Efterskole 00:43:15
12750Peter Hoe01/70 00:44:46
13501Keld Thomsen01/64Randers Freja Motion 00:44:47
14683Søren Bojsen19/00Vivild Efterskole 00:45:08
15628Frederik Møller Hansen06/00Vivild Efterskole 00:45:09
16654Magnus Damgaard02/00Vivild Efterskole 00:45:24
17734Henrik Valsted01/69 00:45:29
18539Thomas Holm01/78Randers Kommune 00:45:31
19460Tuncer Gültekin01/70 00:45:48
20471Allan Bjerre Egelund00/80johnny Gregersen 00:46:04
21474Niels Jørgen Egelund00/56johnny Gregersen 00:46:07
22421Jens Thomadsen01/53 00:46:09
23512Charlotte Engelsfelt01/79Randers Kommune 00:46:20
24564Brian Hansen01/69Randers Kommune Økonomiafdelingen 00:46:28
25626Daniel Winter20/00Vivild Efterskole 00:46:40
26469Simon Boller01/91Falck - Team Sofus 00:46:42
27601Jacob Møller Petersen01/68Tradium 00:46:52
28451Ole Østergaard01/66 00:46:56
29572Karsten Jensen01/64Randers Teleklub 00:46:57
30727Keld Præst01/64 00:46:59
31502Kent Lind01/70Randers Freja Motion 00:47:16
32483Ole Nielsen01/60Ole 00:47:33
33753Mads Møller01/89 00:47:36
34710Martin Andersen01/94 00:47:42
35481Nikolai Juel Kristensen01/94ND REVIMIDT 00:47:42
36528Michael Ross01/67Randers Kommune 00:47:52
37746Rasmus G. Carøe01/00 00:47:54
38563Thyge Sall01/89Randers Kommune Vesterbakkeskolen 00:47:57
39652Mads Lindberg Ladekarl29/00Vivild Efterskole 00:48:18
40713Claus Hansen06/76 00:48:20
41413Henrik Hvidsteen Munk01/75 00:48:29
42552Toke Stobberup01/81Randers Kommune - Økonomiafdelingen 00:48:33
43587Bent Laursen01/59Runners 00:48:42
44416Jacob Jensen01/81 00:48:44
45709Janni Westlund01/73 00:48:59
46635Jan Uhre Thomsen24/74Vivild Efterskole 00:49:03
47574Søren Kjærgaard01/94Randers Teleklub 00:49:04
48500Karsten Larsen01/65Randers Freja Motion 00:49:08
49661Mikkel Baumann03/00Vivild Efterskole 00:49:09
50434Magnus Thøgersen Duelund01/03 00:49:10
51662Mikkel Lukassen05/00Vivild Efterskole 00:49:19
52524Kim Fogh Rasmussen01/86Randers Kommune 00:49:34
53441Max Andersen01/64 00:49:38
54658Martin M. Elleby19/00Vivild Efterskole 00:49:43
55613Adam Engsig Karsø15/00Vivild Efterskole 00:49:48
56491Bent V. Sørensen01/54Randers Freja Motion 00:49:58
57725Flemming Bjerregaard Petersen01/57 00:50:01
58586Rasmus Bak00/77RRA Kli. Bio. 00:50:12
59534Simon Lind Kusk01/81Randers Kommune 00:50:13
60633Jacob Lundbeck22/00Vivild Efterskole 00:50:18
61409Erik Brøker01/64 00:50:29
62440Martin Østergaard01/80 00:50:32
63680Solveig Maribo11/00Vivild Efterskole 00:50:35
64666Nikolaj Rasbak21/00Vivild Efterskole 00:50:35
65729Karen Marie Krogh01/86 00:50:45
66617Anne Eckhardt Møgelmose16/00Vivild Efterskole 00:50:52
67735Emil Schaap01/05 00:51:09
68741Rasm2005us Andersen01/00 00:51:09
69634Jacob Madsen22/01Vivild Efterskole 00:51:13
70402Allan Harrig Jensen01/82 00:51:15
71619Anton Falkenstrøm21/00Vivild Efterskole 00:51:24
72438Martin Enevoldsen01/82 00:51:33
73447Monica Lund Pedersen01/82 00:51:33
74442Mette Enevoldsen01/80 00:51:34
75509Alexander Hartvig Nielsen01/91Randers Kommune 00:51:35
76738Ulla Allesø01/72 00:51:36
77544Jørgen Ledet01/66Randers Kommune - Bibliotek 00:51:37
78732Kenneth Pedersen01/67 00:51:48
79515Hans Peter Stausgaard01/03Randers Kommune 00:51:49
80484Mads Dupont Heidemann01/70Papirkode 00:51:56
81547Ernst Stidsing01/53Randers Kommune - Museum Østjylland 00:52:10
82529Mie Brix Ahrenkiel01/79Randers Kommune 00:52:11
83669Oliver lanng 04/00Vivild Efterskole 00:52:17
84487Rune Nielsen01/80Randers Bo & Erhvervstræning 00:52:17
85645Lasse Due Schubert27/00Vivild Efterskole 00:52:18
86637Jesper Thrane23/00Vivild Efterskole 00:52:21
87649Lucas Westergaard02/00Vivild Efterskole 00:52:21
88523Kerstin Hartvig Nielsen01/93Randers Kommune 00:52:25
89712Nicholai Nicholaisen01/93 00:52:25
90751Mathias Mayland01/86 00:52:26
91653Magnus Bisgaard11/00Vivild Efterskole 00:52:27
92580Heino Hansen00/80RPC Superfos 00:52:40
93508Stig Daugaard01/55Randers Freja Motion 00:52:41
94606Jimmi Dalby00/03VERDO 00:52:46
95611Lone Rasmussen00/80Vi løber i Randers 00:53:03
96412Heine Rasmussen01/87 00:53:10
97630Gustav Brath05/00Vivild Efterskole 00:53:11
98610Karsten B Andersen00/72Vi løber i Randers 00:53:15
99503Knud Olsen01/49Randers Freja Motion 00:53:16
100573Lars Hastrup01/63Randers Teleklub 00:53:17
101499Jørgen Murmann01/49Randers Freja Motion 00:53:19
102681Steffen Riis05/00Vivild Efterskole 00:53:22
103632Ida Heidemann15/00Vivild Efterskole 00:53:23
104749Jim Outzen01/93 00:53:24
105670Per Olaf Schmidt05/69Vivild Efterskole 00:53:26
106417Jacob Rasmussen01/51 00:53:27
107519Jens Peter Hansen01/57Randers Kommune 00:53:32
108565Claus Salomonsen01/70Randers Taekwondo klub 00:53:40
109684Thea Skjoldahl06/00Vivild Efterskole 00:53:41
110644Kristine Eschen05/01Vivild Efterskole 00:53:44
111583Palle Ditlev Rasmussen00/80RPC Superfos 00:53:45
112401Adam Wolff01/85 00:53:47
113698Thomas Langvag01/90Randers Kommune 00:54:01
114639Julie Allesø07/00Vivild Efterskole 00:54:02
115739Anders Allesø01/72 00:54:03
116504Lars Elming01/64Randers Freja Motion 00:54:37
117446Mike Bugge01/91 00:54:38
118743Pia Sandberg01/76 00:54:42
119605Jan G. Nielsen 00/63VERDO 00:54:43
120557Søren Dam01/96Randers Kommune Kristrup skole 00:54:44
121485Jonas Jensen01/98Randers Bo & Erhvervstræning 00:54:48
122599Rikke Mathilde Søjberg01/03Team Søjberg 00:55:00
123716Martin Svejstrup01/79 00:55:11
124526Mette Ross01/69Randers Kommune 00:55:11
125597Klaus Damhus01/61Team Damhus 00:55:14
126454Rune Cassøe01/80 00:55:15
127514Emilie Krag01/92Randers Kommune 00:55:21
128554Sidse Elsnab01/85Randers Kommune Fam. Runo Elsnab 00:55:26
129516Jan Damsgaard Nielsen01/61Randers Kommune 00:55:28
130486Per Holst01/94Randers Bo & Erhvervstræning 00:55:44
131579Casper Bendtzen00/86RPC Superfos 00:55:56
132505Lars Lindgaard01/69Randers Freja Motion 00:56:08
133719Carsten Ipsen01/55 00:56:12
134697Preben Dalsgaard Pedersen01/63VERDO 00:56:13
135600Hans Villadsen01/65Tradium 00:56:23
136419Jan Erik Eriksen01/60 00:56:26
137555Anette Dam01/65Randers Kommune Kristrup skole 00:56:26
138556Morten Ellermann01/65Randers Kommune Kristrup skole 00:56:26
139715Tommy Kanz01/60 00:56:30
140532Rune Walberg01/85Randers Kommune 00:56:37
141582Morten Serup00/60RPC Superfos 00:56:39
142752Brian Mogensen01/74Volkswagen Randers 00:56:46
143470mads klysner byrgesen01/03jan 00:56:48
144692Lasse Sørensen01/89Volkswagen Randers 00:56:49
145538Susanne Højer01/65Randers Kommune 00:57:04
146624Cecilie Neergaard05/01Vivild Efterskole 00:57:05
147498Judith Jensen01/60Randers Freja Motion 00:57:12
148561Kaj Mathiesen01/53Randers Kommune Tandplejen 00:57:15
149465Ulrik Tøttrup11/62DANSK REVISION RANDERS 00:57:20
150585Marie Glent-Madsen00/90RRA Administration 00:57:21
151456Sofie Thøgersen Duelund01/05 00:57:23
152464Caroline Kristoffersen26/04DANSK REVISION RANDERS 00:57:24
153537Susanne Bruhn Jørgensen01/76Randers Kommune 00:57:27
154420Jane Thøgersen Duelund01/73 00:57:28
155603Henrik Bargholz00/86VERDO 00:57:33
156629freja jørgensen26/00Vivild Efterskole 00:57:35
157567Maibrith Salomonsen01/69Randers Taekwondo klub 00:57:35
158708Bo Jørgensen01/72 00:57:35
159507Rita Hansen01/55Randers Freja Motion 00:57:44
160687Viktor Flarup14/00Vivild Efterskole 00:57:46
161571Karl Erik Skjødt01/59Randers Teleklub 00:57:47
162425johnny nielsen01/69 00:57:48
163694Victor Wadsager Skaanning01/99Volkswagen Randers 00:57:49
164546Severin Vilstrup Jacobsen01/16Randers kommune - Bostedet Høvejen 00:57:49
165472Charlotte Bjerre Egelund00/85johnny Gregersen 00:57:50
166691Jesper Bording Rasmussen01/88Volkswagen Randers 00:57:57
167647Lea Solskov Langagergaard21/00Vivild Efterskole 00:57:58
168530Rene Walberg01/59Randers Kommune 00:58:05
169598Magnus Michael Søjberg01/71Team Søjberg 00:58:06
170608Keld Vestergaard01/61Vestergaard 00:58:10
171693Nicolai Thomsen01/75Volkswagen Randers 00:58:14
172590Line Sinding Bisgaard01/84Sinding Runners 00:58:21
173740Kurt Sørensen01/55 00:58:28
174665Nicolai Hvid22/00Vivild Efterskole 00:58:35
175690Henrik Jørgensen01/67Volkswagen Randers 00:58:37
176675Sarah Janerka25/00Vivild Efterskole 00:58:40
177618Anne Søgaard13/00Vivild Efterskole 00:58:40
178714Kasper Høegh01/82 00:58:41
179568Ole Holst01/68Randers Taekwondo klub 00:58:42
180406Emil Nielsen01/52 00:58:48
181414Iben Feldballe01/80 00:58:51
182479Ulla Monrad Jensen01/67Monrad 00:58:55
183656Majken Jensen19/01Vivild Efterskole 00:59:03
184588Brian Sinding Bisgaard01/79Sinding Runners 00:59:08
185688Allan Stender01/71Volkswagen Randers 00:59:16
186548Per Thomadsen01/58Randers Kommune - Randers Naturcenter 00:59:19
187542Uffe Thomsen01/54Randers Kommune 00:59:21
188426Julie Gjettermann Bergelin01/85 00:59:22
189689Brian Storgaard01/75Volkswagen Randers 00:59:22
190609Jeanette Madsen00/71Vi løber i Randers 00:59:39
191615André Lykke Wilhelmsen15/00Vivild Efterskole 00:59:49
192622Carl Emil Lindblad14/00Vivild Efterskole 00:59:49
193625Christian Koue Møller01/00Vivild Efterskole 00:59:55
194411Gustav H Taulborg01/05 00:59:56
195448Morten Taulborg01/80 00:59:57
196435Maja Hansen01/62 00:59:58
197405Christian Jensen01/50 01:00:05
198674Rasmus Juul15/00Vivild Efterskole 01:00:17
199614Aksel Heine Mortensen10/99Vivild Efterskole 01:00:17
200489Annette Vestergaard01/63Randers Freja Motion 01:00:19
201562Kim Thomsen01/89Randers Kommune Vesterbakkeskolen 01:00:41
202545Christian Vilstrup Jacobsen01/82Randers kommune - Bostedet Høvejen 01:00:41
203664Nicklas Palmkvist Jensen19/00Vivild Efterskole 01:00:49
204707Bjarne Christiansen01/20 01:00:49
205627Frederik Baggersgaard24/00Vivild Efterskole 01:00:54
206668Nina Brun30/00Vivild Efterskole 01:00:57
207745Tenna Nielsen01/80 01:01:00
208581Martin Bech00/92RPC Superfos 01:01:06
209473Jens Christian Dahl Andersen00/90johnny Gregersen 01:01:14
210533Sascha Nielsen01/90Randers Kommune 01:01:15
211455Sarah Krogh Iversen01/95 01:01:17
212449Natasha Lykke Barnes01/94 01:01:18
213607Karin Jensen00/61VERDO 01:01:26
214748Bjarne Jensen01/70 01:01:33
215506Peder Kræmer01/49Randers Freja Motion 01:01:40
216457Svend Aage Madsen01/44 01:01:43
217676signe tange30/00Vivild Efterskole 01:01:50
218518Jan Mogensen01/63Randers Kommune 01:02:24
219543Ulla Hansen01/83Randers Kommune 01:02:24
220459Thomas Bang00/84 01:02:29
221422Jette Østergaard01/67 01:02:50
222549Ritta Thomadsen01/58Randers Kommune - Randers Naturcenter 01:02:57
223490Bent Espensen01/50Randers Freja Motion 01:03:04
224570Henning Kjærgaard01/59Randers Teleklub 01:03:07
225623Caroline Funder16/00Vivild Efterskole 01:03:15
226511Anne Jung Kristensen01/75Randers Kommune 01:03:29
227525Lars Jensen01/64Randers Kommune 01:03:36
228466Lars Kastrup01/58easy runners 01:03:36
229520Johan Pedersen01/85Randers Kommune 01:03:42
230522Kent Damsgaard01/72Randers Kommune 01:03:45
231720Benny Kristiansen01/71 01:03:46
232747Tinna Bolther01/88 01:03:57
233584Thomas L. Nielsen00/87RPC Superfos 01:03:57
234650Lærke Kjærsgaard28/00Vivild Efterskole 01:04:00
235404Arne Krog01/49 01:04:02
236437Marie Hougaard01/80 01:04:18
237497Jette Bødker01/65Randers Freja Motion 01:04:21
238737Keld Hennann01/56 01:04:24
239576Anne-Mette Vejrup00/65Regionspsykiatrien Randers 01:04:30
240577Jette Søgaard00/67Regionspsykiatrien Randers 01:04:30
241602Susan Hvass01/70Tradium 01:04:30
242744Anne-Marie Maribo01/54 01:04:36
243407Emil Østergaard01/06 01:05:01
244476Lars Kastrup01/65Lars 01:05:11
245478Mads Monrad Brandt Jensen01/90Monrad 01:05:15
246521KAREN MARIE SKOVBO RASMUSSEN01/65Randers Kommune 01:05:31
247436Marie Gylling01/69 01:05:35
248493Evan Pedersen01/44Randers Freja Motion 01:05:42
249540Tina Falberg Nielsen01/71Randers Kommune 01:05:43
250642karoline feirup29/00Vivild Efterskole 01:05:50
251638Johanne Lykke Jørgensen28/00Vivild Efterskole 01:05:51
252475Jytte Elleby01/59Jytte 01:05:54
253428Karin Jensen01/59 01:05:54
254513Elisabeth Busk Rasmussen01/95Randers Kommune 01:06:48
255696marie Dalsgaard Hvass01/97VERDO 01:06:56
256728Dorthe Taasti01/61 01:06:59
257742Karin Blach01/59 01:06:59
258682Stine A. Kjær21/00Vivild Efterskole 01:07:06
259616Anna Schumann10/00Vivild Efterskole 01:07:21
260717Tommy Lindholm-Hansen01/67 01:07:25
261482Tommy Nørby Christensen01/69Nørby 01:07:25
262569Dorthe Kjærgaard01/66Randers Teleklub 01:07:32
263589Jan Sinding01/57Sinding Runners 01:07:47
264695Esther Hvass01/63VERDO 01:07:49
265429Kasper Grotrian01/93 01:07:54
266711Søren Mortensen01/68 01:08:38
267550Frida Vejlby01/01Randers Kommune - Team Vejlby 01:08:47
268443Mia Breinhild Nielsen01/81 01:09:09
269604Ib Dahl Jensen00/64VERDO 01:09:13
270450Niels-Jørgen Reinholt Jensen01/48 01:09:44
271566Emil Flarup-Larsen01/05Randers Taekwondo klub 01:09:44
272596Sebastian Bisgaard01/04Team 3 generations 01:10:20
273594Louise Bisgaard01/70Team 3 generations 01:10:21
274445mikael nielsen01/78 01:10:50
275452Per Duelund Sørensen01/57 01:11:01
276432Kristine Østergaard01/99 01:11:02
277427Kaj Porup01/66 01:11:17
278655Maja Skov04/00Vivild Efterskole 01:11:23
279461Ulla Hansen01/60 01:11:28
280531Runa Steenfeldt01/74Randers Kommune 01:11:36
281553Peter Elsnab01/78Randers Kommune Fam. Runo Elsnab 01:11:46
282736Niels Chr. Husum01/77 01:13:19
283488Anne Sønderkjær-Outzen01/66Randers Freja Motion 01:14:05
284612Thomas Skovhus Rabjerg01/80Videbæk Løbeklub - VGU 01:14:19
285433Lonnie Johansen01/87 01:14:20
286591Sofie Nielsen01/88Sofie 01:16:04
287408Emmalie Hermansen01/94 01:16:05
288517Jan Hansen01/68Randers Kommune 01:16:57
289721Henriette Frederiksen01/88 01:18:33
290678signe marie larsen25/00Vivild Efterskole 01:19:10
291718Dan Ole Lund01/68 01:24:12
292723Maria Kornum01/90 01:26:50
293722Line Kornum01/91 01:26:50
294415Ivan Toft01/52 01:31:14
295431Katja Holst Bertel01/95 01:31:15
296558Bue Apel01/66Randers Kommune ladegården 01:39:08
297592Frank Nielsen01/71Team 3 generations 01:39:47
298595Nathalie Bisgaard01/02Team 3 generations 01:39:47
299593Lisbeth Nielsen01/46Team 3 generations 01:39:48



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552