Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Fladbroløbet - 5,6 km

PlaceringNummerNavn HoldTid
11573Mikael Johnsen 00:18:08
21546August Broz 00:19:09
31019Christian Østergaard Nielsen 00:19:54
41580Mads Lie Brøndum 00:21:00
51053Kristian Bressum 00:22:05
61590Adam Powers 00:22:10
71003Anders Engel Hansen 00:22:42
81067Mikkel Gjøtrup 00:22:43
91558Daniel Graversgaard 00:23:03
101131Tobias 7.YHornbæk skole 7.y 00:23:52
111499Lars HeinsøeVi løber i Randers 00:23:56
121391Michael SvendsenEstergarden 00:24:07
131249Mikkel ElkjærRanders kommune 00:24:22
141273Rene JensenRanders Kommune - Bibliotek 00:24:30
151151Karsten Schou NielsenKsn-Lab 00:24:40
161571Tristan Eryeh Jensen 00:24:54
171379Søren MikkelsenRegionspsykiatrien Randers 00:24:55
181376Niklas ChristensenRanders Teleklub 00:24:59
191017Brian Ingvardsen 00:25:00
201212Dagmar Hylleberg SørensenRanders kommune 00:25:05
211593Asbjørn Fuglsang 00:25:05
221230Jonathan Sass MøllerRanders kommune 00:25:15
231265Sune FønssRanders kommune 00:25:39
241255Rasmus MøllerRanders kommune 00:25:59
251552Carsten Berthelsen 00:26:08
261238Lise Skjærris LundRanders kommune 00:26:11
271570Annette Johnsen 00:26:18
281129Sebastian 7.YHornbæk skole 7.y 00:26:22
291436Villads Foged TygesenStine 00:26:55
301592Jacob Kolding 00:26:56
311774Anders Burlund 00:27:03
321306Christian ØlgodRanders Kommune Firkløverskolen 00:27:04
331127Bertram 7.YHornbæk skole 7.y 00:27:12
341524Erion KalludraRanders kommune 00:27:21
351516Hans Bust PedersenVERDO 00:27:27
361020Clara Siegumfeldt 00:27:38
371617Mads Rasch 00:27:42
381218Esben Husted KjærRanders kommune 00:27:55
391463Anders Flyvbjerg ChristensenTradium 00:28:02
401036Henrik Jensen 00:28:08
411582Nicklas Madsen 00:28:10
421120Atle RøstadFysioDanmark Randers 00:28:12
431069Morten nielsen 00:28:13
441568Gitte Andersen 00:28:13
45727Keld Præst 00:28:14
461227Jacob Skjærris LundRanders kommune 00:28:14
471577Keld Taasti 00:28:15
481604Lukas Solberg Laursen 00:28:17
491621Rishi Thurai 00:28:23
501431Hazret SmajicRunners 00:28:29
511051Klaus Jensen 00:28:36
521374Matias ChristensenRanders Teleklub 00:28:37
531517Svend MidtgaardVERDO 00:28:37
541572Sidse Frost 00:28:38
551052Knud Erik Mortensen 00:28:44
561026Emma Findinge 00:28:52
571226Jacob JuncherRanders kommune 00:28:57
581438Kasper Holm BaunTeam Baun 00:28:57
591012Benedicte Andersen 00:29:11
601565Clara Monti Danielsson 00:29:19
611147Dennis Grotrian Kamuk JensenKamuk/Grotrian 00:29:20
621307Steen ØlgodRanders Kommune Firkløverskolen 00:29:24
631396Ernst HerlevsenRevisionsfirmaet Ole Vestergård 00:29:29
641058Kurt Dahl Jensen 00:29:31
651430Dann Berner SchulzRunners 00:29:34
661607Erik Kolding 00:29:34
673275Keneth Jensen 00:29:36
681284Thomas HøjfeldtRanders Kommune - Museum Østjylland 00:29:48
691182Annette BærnholdtRanders Bo & Erhvervstræning 00:29:51
701522Rune LarsenRanders kommune 00:29:52
711119Susanne KolstrupFalck - Team Sofus 00:29:55
721579Per JørgensenVi løber i Randers 00:30:00
731591Lea Powers 00:30:02
741190Arne LarsenRanders Freja Motion 00:30:06
751099Anna VognsenDANSK REVISION RANDERS 00:30:07
761492Rasmus StrangholtVERDO 00:30:07
771268Torben PedersenRanders kommune 00:30:07
781515Maria Aabel ØksenholtØksenholt 00:30:09
791228Jeppe Terp DuunRanders kommune 00:30:09
801007Anna Engel Hansen 00:30:11
811540Signe Mossalski 00:30:11
821429Anne ChristensenRRA Tek. Afd. 00:30:13
831493Svend StrangholtVERDO 00:30:14
841399Martin FabriciusRevisionsfirmaet Ole Vestergård 00:30:15
851041Jens Peter Neesgaard 00:30:17
861257Robert NielsenRanders kommune 00:30:18
871614Magnus Nielsen 00:30:22
881521Viktor LindbergRanders kommune 00:30:23
891079Søren Vinther 00:30:27
901247Michael NielsenRanders kommune 00:30:28
911105Jesper de PlaceDANSK REVISION RANDERS 00:30:28
921049Kasper Petersen 00:30:32
931603Martin Baggermann 00:30:34
941375Mikael Bo ChristensenRanders Teleklub 00:30:41
951605Mathias Sørensen 00:30:44
961553Sabine Christensen 00:30:47
971461Henrik Søndergaard WürtzTeam Würtz 00:30:48
981021Claus Christensen 00:30:48
991394Theodor JensenREVIMIDT 00:30:50
1001383Jens JensenREVIMIDT 00:30:50
1011380Benjamin JensenREVIMIDT 00:30:50
1021612Sanne Ravnsbæk 00:30:51
1031320Hardy NielsenRanders Kommune Ladegården 00:30:55
1041184Johannes HansenRanders Bo & Erhvervstræning 00:30:58
1051500Line NielsenVi løber i Randers 00:31:05
1061359Christina GundlevRanders kommuneTandplejen 00:31:09
1071090Loui Gerner NielsenAKTIVT FÆLLESSKAB 00:31:11
1081606Jonas Mikkelsen 00:31:11
1091440Mikkel Holm BaunTeam Baun 00:31:19
1101610Heine Mathiasen 00:31:20
1111529Line Knudsen 00:31:22
1121530Frederik Møgelvang Betzer 00:31:25
1131278Carsten KorthauerRanders Kommune - Museum Østjylland 00:31:33
1141054Kristian Jensen 00:31:34
1151279Casper Skaaning AndersenRanders Kommune - Museum Østjylland 00:31:41
1161585Michael Schaap 00:31:42
1171113Stine KnudsenDANSK REVISION RANDERS 00:31:42
1181586Emma Schaap 00:31:43
1191014Birgitte Frederiksen 00:31:44
1201503Michael Aagaard NielsenVi løber i Randers 00:31:45
1211496Carsten kriller SørensenVi løber i Randers 00:31:46
1221453Noah PoulsenTeam Poulsen 00:31:46
1231452Michael PoulsenTeam Poulsen 00:31:46
1241613Magnus Myrthue 00:31:50
1251149Rasmus NielsenKardioklubben 00:31:53
1261220Flemming ElkjærRanders kommune 00:32:00
1271001Amanda Findinge 00:32:01
1281611Poul Nielsen 00:32:02
1291288Nikolai VejlbyRanders Kommune - Team Vejlby 00:32:04
1301283Liv StidsingRanders Kommune - Museum Østjylland 00:32:06
1311310Anders VorumRanders Kommune Kristrup Skole 00:32:10
1321109Peter SeebergDANSK REVISION RANDERS 00:32:12
1331107Kristina LundDANSK REVISION RANDERS 00:32:14
1341032Gitte Findinge 00:32:21
1351038Janne Størup 00:32:24
1361576Mads Skovbo 00:32:27
1371200Anders Peder NielsenRanders kommune 00:32:28
1381108Ole J. NielsenDANSK REVISION RANDERS 00:32:31
1391364Gustav KjeldgaardRanders Taekwondo klub 00:32:32
1401367Paw KjeldgaardRanders Taekwondo klub 00:32:33
1411178Jesper MolboMolbo 00:32:35
1421620Lotte Mønster Mølgaard 00:32:38
1431567Camilla Dalby 00:32:39
1441497Henrik PedersenVi løber i Randers 00:32:40
1451403Flemming JørgensenRPC Superfos 00:32:42
1461289Birgitte StobberupRanders Kommune - Økonomiafdelingen 00:32:48
1471296Malthe SandholmRanders kommune Dagtílbud Nordvest 00:32:48
1481424Dorthe Abildgaard SørensenRRA Kli. Bio. 00:32:52
1491498Kent Kordt RöderVi løber i Randers 00:32:55
1501073Peter Andersen 00:32:55
1511554Sandra Christensen 00:32:57
1521562Patrick T. Thomsen 00:32:57
1531103Helena TøttrupDANSK REVISION RANDERS 00:32:57
1541566Nicole Mlwertz Johnsen 00:32:58
1551491Ole HøibjergVERDO 00:32:59
1561551Helle Louise Berthelsen 00:33:01
1571400Yilmaz CelikRevisionsfirmaet Ole Vestergård 00:33:11
1581097Kalle Wiberg ThomsenConcsept 00:33:13
1591018Chris Bladt 00:33:16
1601575Lars Sinding 00:33:19
1611514Thomas PoulsenVolkswagen Randers 00:33:22
1621261Signe Terp DuunRanders kommune 00:33:23
1631175Mia Bendix MeierMeier & co 00:33:24
1641233Laura Terp DuunRanders kommune 00:33:25
1651068Morten Andersen 00:33:25
1661469Sasja Wolter AndersenTradium 00:33:27
1671172Brit Bendix MeierMeier & co 00:33:28
1681354Magnus BoelRanders kommune Vestervangsskolen 00:33:31
1691237Lisbeth Stadel PetersenRanders kommune 00:33:34
1701254Pernille ElkjærRanders kommune 00:33:34
1711252Nikolai Ager Lund SimonsenRanders kommune 00:33:34
1721618Line Hansen 00:33:36
1731150Kim NielsenKim 00:33:38
1741132Bertil BangIfa 00:33:40
1751082Tine Christensen 00:33:40
1761110Rasmus S. JakobsenDANSK REVISION RANDERS 00:33:42
1771193Erik H. LaursenRanders Freja Motion 00:33:46
1781361Allan HoltRanders Taekwondo klub 00:33:47
1791013Benjamin Jensen 00:33:47
1801349Sander KloborgRanders Kommune the kloborgs 00:33:48
1811142Knud KnudsenJohnny Gregersen 00:33:54
1821397Jan AndersenRevisionsfirmaet Ole Vestergård 00:33:56
1831581Ditte Brøndum 00:33:58
1841128Katrine 7.YHornbæk skole 7.y 00:33:59
1851004Andrea Jensen 00:34:00
1861130Sofie 7.YHornbæk skole 7.y 00:34:06
1871231Kjeld KristensenRanders kommune 00:34:06
1881421Louise Vestergaard JensenRRA Kir. seng B6 00:34:09
1891047Karin Vibike jensen 00:34:09
1901477Sebastian Vig KnudstorpUVAS Løberne 00:34:10
1911285Bastian BrixRanders Kommune - Team Vejlby 00:34:10
1921549Ida Vinding Jonsen 00:34:10
1931448Alexander H.K. PedersenTeam HKP 00:34:11
1941451Robert Hørning PedersenTeam HKP 00:34:12
1951420Line J AndersenRRA Kir. seng B6 00:34:12
1961455Stinne ThomsenTeam Runners 00:34:15
1971039Jean Jespersen 00:34:23
1981042Jette Højholt 00:34:23
1991583Bo Mortensen 00:34:24
2001256Rikke Hylleberg ClausenRanders kommune 00:34:29
2011197Poul Erik OestRanders Freja Motion 00:34:31
2021063Mette Thybo Brøker 00:34:32
2031187Mette GreveRanders Bo & Erhvervstræning 00:34:33
2041564Dennis Rasmussen 00:34:37
2051563Camilla Haugaard 00:34:37
2061050Kim Blåbjerg 00:34:40
2071495Camilla Hornbæk PetersenVi løber i Randers 00:34:44
2081148Gitte kamukKamuk/Grotrian 00:34:46
2091512Morten KlithVolkswagen Randers 00:34:47
2101098Rikke ThomsenConcsept 00:34:47
2111502Lotte PetersenVi løber i Randers 00:34:47
2121504sofie voldbirkVivild Efterskole 00:34:49
2131545Kristian Olesen 00:34:53
2141144Nikolai ArenshøjJohnny Gregersen 00:35:02
2151135Alexander Tom VestergaardJohnny Gregersen 00:35:03
2161309Monica Blücher SkibildRanders Kommune IT-afdelingen 00:35:04
2171145Stine Lindholt DalJohnny Gregersen 00:35:08
2181140Kaspar OpstrupJohnny Gregersen 00:35:08
2191077Susanne Nielsen 00:35:12
2201357Per Adelhart ChristensenRanders kommune, SKO 00:35:14
2211584Anita Mortensen 00:35:16
2221272Neylan AndersenRanders Kommune - Bibliotek 00:35:25
2231559Rasmus Vinkel Christensen 00:35:27
2241334Henriette LykkeRanders Kommune Tandplejen 00:35:29
2251223Hans LarsenRanders kommune 00:35:30
2261185Kristian JensenRanders Bo & Erhvervstræning 00:35:31
2271133Cecilie BangIfa 00:35:31
2281437Jørgen BaunTeam Baun 00:35:31
2291134Jacob BangIfa 00:35:32
2301370Tine FlarupRanders Taekwondo klub 00:35:36
2311538Johnny Nielsen 00:35:39
2321459Daniel JensenTeam snakketøj 00:35:43
2331057Kristina Povlsen 00:35:44
2341055Kristian Jensen 00:35:45
2351198Alex MoldtRanders kommune 00:35:52
2361462Laura Søndergaard WürtzTeam Würtz 00:35:52
2371444Tanja WarmingTeam easy on 00:35:59
2381216Emma JessenRanders kommune 00:36:00
2391056Kristian Rasmussen 00:36:01
2401362Carsten MøllerRanders Taekwondo klub 00:36:12
2411100Camilla KristoffersenDANSK REVISION RANDERS 00:36:13
2421468Rene MøllerTradium 00:36:14
2431387Luna SvendsenREVIMIDT 00:36:16
2441332Anette MathiesenRanders Kommune Tandplejen 00:36:18
2451599Ole LaursenVi løber i Randers 00:36:18
2461481Zacharias Vig KnudstorpUVAS Løberne 00:36:19
2471037Haagen Haagensen 00:36:20
2481210Caroline Kalve LindholmRanders kommune 00:36:26
2491434Jeppe Thybo SindingSinding Runners 00:36:29
2501435Kirsten Thybo SindingSinding Runners 00:36:29
2511465Kalle RosenkildeTradium 00:36:30
2521513Rasmus JensenVolkswagen Randers 00:36:33
2531102Heidi KristoffersenDANSK REVISION RANDERS 00:36:36
2541002Amelie Pedersen 00:36:38
2551141Kirsten DamgaardJohnny Gregersen 00:36:39
2561271Marcus SørensenRanders Kommune - Assentoftskolen 00:36:39
2571188Nana ChristensenRanders Bo & Erhvervstræning 00:36:39
2581112Simon TøttrupDANSK REVISION RANDERS 00:36:42
2591008Anne Johansen 00:36:48
2601365Jacob PilRanders Taekwondo klub 00:36:52
2611402Bo GosvigRPC Superfos 00:36:52
2621295Tanja SandholmRanders kommune Dagtilbud Nordvest 00:37:03
2631372Kurt MadsenRanders Teleklub 00:37:05
2641186Mathias PedersenRanders Bo & Erhvervstræning 00:37:10
2651506Dorte RousingVolkswagen Randers 00:37:10
2661482Anne Maria AndersenVERDO 00:37:12
2671460Elisabeth JensenTeam snakketøj 00:37:12
2681533Magnus Hersom Laursen 00:37:17
2691221Gustav Nielsen KuskRanders kommune 00:37:17
2701240Louise Nielsen KuskRanders kommune 00:37:18
2711192Birthe G. JensenRanders Freja Motion 00:37:18
2721213Egon TrudslevRanders kommune 00:37:20
2731464Charlotte Bisbjerg NielsenTradium 00:37:21
2741478Signe Mossing SørensenUVAS Løberne 00:37:22
2751111Ritha JørgensenDANSK REVISION RANDERS 00:37:23
2761116mette munckeasy runners 00:37:25
2771479Thomas A. SørensenUVAS Løberne 00:37:27
2781561Bo Jørgensen 00:37:32
2791074Pia schou Kristensen 00:37:35
2801010Astrid Krause-Kjær 00:37:37
2811541Pernille Rix 00:37:39
2821366Nicolaj JohansenRanders Taekwondo klub 00:37:40
2831076Signe Bredsgaard 00:37:40
2841269Vilfred TrudslevRanders kommune 00:37:43
2851242Martin RasmussenRanders kommune 00:37:43
2861061Matilde Andersen 00:37:44
2871287Louise VejlbyRanders Kommune - Team Vejlby 00:37:45
2881373Line DreholtRanders Teleklub 00:37:46
2891080Thomas Andersen 00:37:48
2901507Heidi WagsagerVolkswagen Randers 00:37:49
2911508Henrik PoulsenVolkswagen Randers 00:37:50
2921544Toni Olesen 00:38:00
2931343Louise BuheltRanders Kommune Team Buhelt 00:38:13
2941196Maren-Lis LarsenRanders Freja Motion 00:38:17
2951006Ann Betzer 00:38:25
2961275Marc JunckerRanders kommune - Bostedet Høvejen 00:38:33
2971276Tina NygaardRanders kommune - Bostedet Høvejen 00:38:34
2981065Michael Johansen 00:38:34
2991125Henrik JakobsenFællesrejsning 00:38:36
3001121Karleen Paquette JørgensenFysioDanmark Randers 00:38:41
3011122Mikael JørgensenFysioDanmark Randers 00:38:41
3021024Else Thybo 00:38:44
3031321Jytte RasmussenRanders Kommune Ladegården 00:38:56
3041204Anne-Mette NielsenRanders kommune 00:38:58
3051253Nilde Victoria KjærRanders kommune 00:38:58
3061239Lone LarsenRanders kommune 00:39:00
3071033Grethe Kristensen 00:39:00
3081207Bente HøjlandRanders kommune 00:39:01
3091191Bethina NielsenRanders Freja Motion 00:39:04
3101441Charlotte DamhusTeam Damhus 00:39:04
3111245Mette ThomsenRanders kommune 00:39:09
3121022Claus Rungsted Frederiksen 00:39:14
3131048karina Frederiksen 00:39:14
3141025Emilia Jensen 00:39:15
3151174Mads Bendix MeierMeier & co 00:39:15
3161176Thomas MeierMeier & co 00:39:16
3171015Birgitte Jensen 00:39:16
3181509Jan HougaardVolkswagen Randers 00:39:16
3191494Astrid Beck VestergaardVestergaard 00:39:17
3201311Anne-Marie Vitting ChristensenRanders Kommune Kristrup Skole 00:39:21
3211368Rasmus NielsenRanders Taekwondo klub 00:39:24
3221101Emilie J. NielsenDANSK REVISION RANDERS 00:39:28
3231422Hanne Skovlund BrochRRA Kl. Bio. 00:39:31
3241369Sandra JohansenRanders Taekwondo klub 00:39:31
3251083Vibeke Hansen 00:39:34
3261425Susanne AndersenRRA Medc. MS1 00:39:35
3271157Christian Bøgelund Larsen LADIES CIRCLE 00:39:36
3281072Pernille Bang Christensen 00:39:40
3291202Anne RafnRanders kommune 00:39:42
3301078Søren Bruun 00:39:43
3311596Noah Morland 00:39:44
3321229Jesper Kaas SchmidtRanders kommune 00:39:45
3331234Lene Hartvig NielsenRanders kommune 00:39:46
3341433Kathrine Sejer JakobsenSejer 00:39:48
3351419Berit OttesenRRA Kir. seng B6 00:39:51
3361093Hans KnudsenAssentoft Løbeklub 00:39:51
3371535Allex Hengeberg 00:39:59
3381143Michael ArenshøjJohnny Gregersen 00:39:59
3391146Søs ArenshøjJohnny Gregersen 00:39:59
3401034Grith Hultberg 00:40:00
3411537Norr Juhl Hengeberg 00:40:00
3421264Stinne B. ElkjærRanders kommune 00:40:02
3431205Annette JessenRanders kommune 00:40:04
3441030Finn Kjærsgaard 00:40:05
3451206Ann-Kirstine KragRanders kommune 00:40:06
3461011August F. Tolstrup 00:40:07
3471173Inger LauritzenMeier & co 00:40:08
3481608Jens Hammer 00:40:14
3491439Maja Holm BaunTeam Baun 00:40:26
3501333Birthe Bay SørensenRanders Kommune Tandplejen 00:40:33
3511336Mariane Hegelund SørensenRanders Kommune Tandplejen 00:40:34
3521337Mette Juhl JensenRanders Kommune Tandplejen 00:40:34
3531398Jeanette BachRevisionsfirmaet Ole Vestergård 00:40:35
3541027Erik Gudbjerg 00:40:45
3551381Emily-Jo Sand BaratREVIMIDT 00:40:47
3561531Emma Møgelvang Betzer 00:40:48
3571411Lærke AllersglimtRPC Superfos 00:40:49
3581569Christina Sørensen 00:40:51
3591536Louise Juhl 00:40:52
3601382Iben Sand MadsenREVIMIDT 00:40:52
3611412Mona Bay PetersenRPC Superfos 00:40:54
3621490Naja NorupVERDO 00:40:57
3631163Mark MøllerLADIES CIRCLE 00:40:57
3641358Karin VisserRanders Kommunehe the kloborgs 00:40:58
3651410Lotte PannerupRPC Superfos 00:41:00
3661299Theis Schmidt NielsenRanders kommune De 3 lunte lyn 00:41:11
3671298Mette Schmidt NielsenRanders kommune De 3 lunte lyn 00:41:13
3681560Anne-Marie Carlsen 00:41:18
3691601Søren Møller Jørgensen 00:41:19
3701600Celine Borch Jørgensen 00:41:20
3711348Bjarne KloborgRanders Kommune the kloborgs 00:41:23
3721466Kaas VestergaardTradium 00:41:26
3731622Tharshini Thurai 00:41:29
3741280Johanne Eleonora ClemmensenRanders Kommune - Museum Østjylland 00:41:29
3751501Lone AndreasenVi løber i Randers 00:41:32
3761277Benita ClemmensenRanders Kommune - Museum Østjylland 00:41:36
3771209Britt AppelonRanders kommune 00:41:39
3781384Joan KristensenREVIMIDT 00:41:39
3791270Johnni SørensenRanders Kommune - Assentoftskolen 00:41:42
3801222Hanne SørensenRanders kommune 00:42:00
3811106Kim TostDANSK REVISION RANDERS 00:42:04
3821104Jeanette Tost DamDANSK REVISION RANDERS 00:42:04
3831442Jeanet KingoTeam easy on 00:42:04
3841443Solveig NielsenTeam easy on 00:42:04
3851314Thomas Vang LindbergRanders Kommune Kristrup Skole 00:42:08
3861029Eva Vinkel Christensen 00:42:09
3871046Jørgen Elsnab 00:42:10
3881371Gert AlbrechtsenRanders Teleklub 00:42:15
3891470Tanya ChristensenTradium 00:42:20
3901467Morten DrachmannTradium 00:42:20
3911263Steen SørensenRanders kommune 00:42:25
3921035Helle Hegelund Thomsen 00:42:27
3931489Magnus NorupVERDO 00:42:28
3941487Lasse NorupVERDO 00:42:29
3951250Nadia Terp DuunRanders kommune 00:42:39
3961335Henrik Østergård JensenRanders Kommune Tandplejen 00:42:41
3971088Hans Henrik CarøeAKTIVT FÆLLESSKAB 00:42:42
3981087Christina Blomkvist NielsenAKTIVT FÆLLESSKAB 00:42:43
3991005Anette Johansen 00:42:43
4001066Michelle Blendstrup 00:42:45
4011199Allan Olufson-JuulRanders kommune 00:42:49
4021550Tanja Vinding Lundorff 00:42:49
4031548Julie Vinding Lundorff 00:42:50
4041260Signe Olufson-JuulRanders kommune 00:42:50
4051473Filippa Vig KnudstorpUVAS Løberne 00:42:51
4061476Jørgen Vig KnudstorpUVAS Løberne 00:42:52
4071246Mia Olufson-JuulRanders kommune 00:42:54
4081219Fie Olufson-JuulRanders kommune 00:42:55
4091096Aksel WibergConcsept 00:43:00
4101266Susanne Skovbo SørensenRanders kommune 00:43:02
4111208Bitten LaursenRanders kommune 00:43:04
4121392Rico HalgaardREVIMIDT 00:43:06
4131183Ida KlejsRanders Bo & Erhvervstræning 00:43:20
4141338Oliver Juhl JensenRanders Kommune Tandplejen 00:43:28
4151518Emilie Dalsgaard HvassVERDO 00:43:35
4161597Jørn Møldrup 00:43:35
4171340Marianne Schumann AhlburgRanders Kommune Team Ahlburg 00:43:35
4181194Helle DahlRanders Freja Motion 00:43:37
4191423Charlotte Bering LiisbergRRA Kli. Bio. 00:43:38
4201189Niels HyllestedRanders Bo & Erhvervstræning 00:43:44
4211181Britta Nørby ChristensenNørby 00:43:52
4221180Bastian Nørby ChristensenNørby 00:43:53
4231350Anne Marie PapeRanders Kommune Vesterbakkeskolen 00:44:02
4241389Melissa HalgaardREVIMIDT 00:44:08
4251386Lars HalgaardREVIMIDT 00:44:09
4261313Natali LykkeRanders Kommune Kristrup Skole 00:44:15
4271315Tine LykkeRanders Kommune Kristrup Skole 00:44:15
4281124Flemming HansenFællesrejsning 00:44:16
4291598Marianne Yde 00:44:28
4301532Mathilde Hersom Laursen 00:44:39
4311534Malthe Hersom Laursen 00:44:40
4321427Caterina NørgaardRRA Medc. MS4 00:44:43
4331236Lisbeth OvergaardRanders kommune 00:44:46
4341345Mark PringRanders Kommune Team Pring 00:44:47
4351346Nadia PringRanders Kommune Team Pring 00:44:48
4361377Rikke AndersenRegionspsykiatrien Randers 00:44:49
4371341Per ChristensenRanders Kommune Team Ahlburg 00:44:53
4381594Sigrid Fuglsang 00:44:58
4391043John Ahlburg 00:45:00
4401353Julie HedenstedRanders kommune Vestervangsskolen 00:45:02
4411312Gitte LindbergRanders Kommune Kristrup Skole 00:45:04
4421235line skipperRanders kommune 00:45:14
4431291Bertram SandholmRanders kommune Dagtilbud Nordvest 00:45:23
4441292Gustav HoffmannRanders kommune Dagtilbud Nordvest 00:45:23
4451301Dicte Elvira SkriverRanders Kommune Familien Skriver 00:45:26
4461404Frederik SvenningsenRPC Superfos 00:45:29
4471406Jan Martin SvenningsenRPC Superfos 00:45:29
4481297Mads Schmidt NielsenRanders kommune De 3 lunte lyn 00:45:32
4491393Steen KristensenREVIMIDT 00:45:34
4501251Naja LarsenRanders kommune 00:45:40
4511615Søren Hartvig Kristensen 00:46:05
4521616Susan Bøgelund 00:46:06
4531244Mette MønsterRanders kommune 00:46:14
4541262Sissel Moesgaard NielsenRanders kommune 00:46:19
4551457Ida Lilje SaugmannTeam Saugmann 00:46:20
4561458Lene SaugmannTeam Saugmann 00:46:24
4571456Carsten SaugmannTeam Saugmann 00:46:25
4581062Merle F. Tolstrup 00:46:39
4591409Lea AllersglimtRPC Superfos 00:46:39
4601405Gitte AllersglimtRPC Superfos 00:46:39
4611177Elias Molbo YdeMolbo 00:46:41
4621179Winni Molbo YdeMolbo 00:46:41
4631070Nicolaj Tolstrup 00:46:42
4641450Malene Krogsholt PedersenTeam HKP 00:46:50
4651449Christian H.K. PedersenTeam HKP 00:46:51
4661195Ingerlise SørensenRanders Freja Motion 00:47:01
4671203Anne Grethe RasmussenRanders kommune 00:47:05
4681126Michael SimonsenFællesrejsning 00:47:21
4691416Trine SvenningsenRPC Superfos 00:47:38
4701413Signe SvenningsenRPC Superfos 00:47:38
4711520Camille LarsenRanders kommune 00:47:47
4721432Jette Sejer JakobsenSejer 00:47:55
4731510Jane JensenVolkswagen Randers 00:48:02
4741523Elzana KalludraRanders kommune 00:48:14
4751232Kristine Bo Ditlev JansenRanders kommune 00:48:24
4761215Emma JansenRanders kommune 00:48:25
4771543Lone Carstens 00:48:27
4781539Henning Christensen 00:48:29
4791339Victor Juhl JensenRanders Kommune Tandplejen 00:48:33
4801139Johnny GregersenJohnny Gregersen 00:49:02
4811138Janne Lindholt GregersenJohnny Gregersen 00:49:02
4821319Hanne KristensenRanders Kommune Ladegården 00:49:15
4831304Kim KjeldsenRanders Kommune Famlien Kjeldsen 00:49:45
4841305Nicky Bang KjeldsenRanders Kommune Famlien Kjeldsen 00:49:47
4851556Lene Thomsen 00:49:47
4861557Thilde Christensen-Thomsen 00:49:49
4871300Bende KjeldsenRanders Kommune Familien Kjeldsen 00:49:49
4881241Marcus JansenRanders kommune 00:50:24
4891267Torben JansenRanders kommune 00:50:24
4901342Alberte Buhelt EjersboRanders Kommune Team Buhelt 00:50:48
4911589Fione Sopia Sørensen 00:50:49
4921330Victor AndersenRanders kommune Platangården 00:50:54
4931327Cecilia AndersenRanders kommune Platangården 00:51:01
4941328Jan AndersenRanders kommune Platangården 00:51:02
4951356Sanne BoelRanders kommune Vestervangsskolen 00:51:12
4961351Anton BoelRanders kommune Vestervangsskolen 00:51:14
4971352Henrik BoelRanders kommune Vestervangsskolen 00:51:14
4981331Victoria SørensenRanders kommune Platangården 00:51:14
4991329Thomas Regin SørensenRanders kommune Platangården 00:51:15
5001302Flora Victoria SkriverRanders Kommune Familien Skriver 00:51:27
5011303Ulrik SkriverRanders Kommune Familien Skriver 00:51:27
5021031Gert Møller Pedersen 00:51:31
5031171William Vemmelund-BrochtstedtLADIES CIRCLE 00:51:31
5041152Alexander Vemmelund-BrochtstedtLADIES CIRCLE 00:51:31
5051447Lisbeth Grove MikkelsenTeam Groe 00:52:26
5061445Charlie Emil GroveTeam Groe 00:52:26
5071446Kicki HoeTeam Groe 00:52:27
5081160Kristine VeilleuxLADIES CIRCLE 00:52:56
5091555Nikolai Christensen-Thomsen 00:52:56
5101156Camilla Bøgelund LarsenLADIES CIRCLE 00:52:58
5111165Rikke Vemmelund-BrochtstedtLADIES CIRCLE 00:53:10
5121170Vivian Aventrup JensenLADIES CIRCLE 00:53:12
5131158Julie JeppensenLADIES CIRCLE 00:53:16
5141214Else OvergaardRanders kommune 00:53:18
5151428Karin MøllerRRA Medc. MS4 00:53:27
5161485Katrine Engberg HolmVERDO 00:53:49
5171486Kristine EngbergVERDO 00:53:50
5181547Steen Ditlev Kristensen 00:53:55
5191418Lene Høje KristensenRRA Gyn. Amb. 00:54:37
5201480Vanessa KnudstorpUVAS Løberne 00:55:03
5211474Fiona Vig KnudstorpUVAS Løberne 00:55:04
5221086Christina Blomkvist NielsenAKTIVT FÆLLESSKAB 00:55:39
5231091Ole BechAKTIVT FÆLLESSKAB 00:55:41
5241259Selma Nielsen KuskRanders kommune 00:56:50
5251071Ole Schou Nielsen 00:56:52
5261595Laura Nielsen 00:57:05
5271016Bjarne Buhelt 00:57:11
5281009Anne Grete Buhelt 00:57:33
5291281Johnny OlssonRanders Kommune - Museum Østjylland 00:58:01
5301114Maja Haldborg MadsenDe fede må svede 00:58:38
5311115Pernille Haldborg JacobsenDe fede må svede 00:58:38
5321488Lene Engberg VERDO 00:58:40
5331483Camilla SørensenVERDO 00:58:40
5341045Jytte Nielsen 01:00:10
5351168Tobias HvidLADIES CIRCLE 01:00:15
5361095Maja ØllgaardBalous piger 01:00:48
5371094Annie ØllgaardBalous piger 01:00:48
5381588Silas Juncher Andersen 01:00:54
5391059Lonnie Juncher 01:00:57
5401587Ulla Juncher Andersen 01:01:01
5411169Victoria HvidLADIES CIRCLE 01:01:30
5421155Anja HvidLADIES CIRCLE 01:01:37
5431064Mettte Lai 01:04:02
5441224Helle NielsenRanders kommune 01:05:25
5451243Martin ThomsenRanders kommune 01:05:25
5461388Marianne HalgaardREVIMIDT 01:06:37
5471395Zakarias HalgaardREVIMIDT 01:06:37
5481472Jens Johan Mikkelsenuvas 01:06:48
5491471Hanne Mikkelsenuvas 01:06:49
5501293Hugo SandholmRanders kommune Dagtilbud Nordvest 01:09:07
5511294Kim FahlbergRanders kommune Dagtilbud Nordvest 01:09:26
5521602Bendt Ammitsbøl Nielsen 01:09:30
5531085Børge KristensenAKTIVT FÆLLESSKAB 01:10:30
5541092Susanne DrotnerAKTIVT FÆLLESSKAB 01:10:30
5551089Kresten Juul CarlsenAKTIVT FÆLLESSKAB 01:10:31
5561084Birgith Bach KristensenAKTIVT FÆLLESSKAB 01:10:32
5571619Eva Ingemann Hansen 01:11:07
5581308Heidi JensenRanders Kommune IT-afdelingen 01:11:08
5591162Malou MøllerLADIES CIRCLE 01:16:09
5601154Anita MøllerLADIES CIRCLE 01:16:09
5611153Anett ReinholdtLADIES CIRCLE 01:18:59
5621164Mille ReinholdtLADIES CIRCLE 01:18:59
5631159Karoline ChristensenLADIES CIRCLE 01:18:59
5641161Lone ChrisensenLADIES CIRCLE 01:19:00
5651167Stinne HarboeLADIES CIRCLE 01:19:27
5661166Silje HarboeLADIES CIRCLE 01:19:28
5671323Lone ApelRanders Kommune Ladegården 01:20:23
5681318Charlotte ElfvingRanders Kommune Ladegården 01:20:23
5691324Lonni Schuster AndreassenRanders Kommune Ladegården 01:20:23
5701316Anni SimonsenRanders Kommune Ladegården 01:20:24
5711325Mads RasmussenRanders Kommune Ladegården 01:20:25
5721326Majkon RasmussenRanders Kommune Ladegården 01:20:25
5731322Lis AndersenRanders Kommune Ladegården 01:20:29
5741274Casper AndersenRanders kommune - Bostedet Høvejen 01:25:03



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552