Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Randers City Stafet

PlaceringNummerNavn HoldTid
171Hold Rgf Crossgym 2 01:04:35
293Hold SLDG 01:04:54
348Hold Randers Atlet Club 01:06:31
4104Hold Randers Freja Tri Ungdom 01:07:28
5103Hold Randers Freja Tri Herrer 01:09:17
6111Hold Spentrup Løberne 1 01:09:27
770Hold Rgf Crossgym 1 01:10:30
847Hold Radio ALFA 01:11:29
929Hold Kamp Hold  01:11:30
1072Hold Rgf Crossgym 3 01:12:38
11105Hold Randers Freja Tri Dame 01:12:53
1237Hold MANIPULUS RAPIDUS 01:13:30
1336Hold Løbeklubben spurt - Hold 2 01:13:47
1494Hold Randers Taekwondo 1 01:14:08
1544Hold Pedersen&Nielsen 01:14:13
16102Hold Randers Freja Tri MIX 01:14:51
1717Hold De flyvende 5 01:15:20
1824Hold Hygge holdet 01:15:20
1954Hold Randers Fodbolddommerklub2 01:15:41
2083Hold Verdo 3 , grøn energi 01:16:38
2111Hold Beton Genbrug 01:16:39
2251Hold Randers Bo & Erhvervstræning 01:17:16
2319Hold De urørlige 01:17:30
2465Hold REVIMIDT 1 01:18:57
2573Hold Rgf Crossgym 4 01:18:58
2615Hold DAN DRYER 01:19:14
2728Hold Jyske Bank 1 01:20:40
2859Hold Randers HF & VUC  01:21:41
2981Hold Verdo 1 , Århus 01:22:33
3097Hold Mellerup Drenge 3 01:22:41
3118Hold De umulige 01:22:54
3249Hold Randers Atlet Club Kviner 01:22:55
3335Hold Løbeklubben spurt - hold 1 01:23:13
3467Hold REVIMIDT 3 01:23:46
35107Hold Vi løber i Randers 2 01:23:55
3634Hold Lena Frier - din mentaltræner 01:24:29
37114Hold Crosskompaniet Team Burpees 01:24:50
3810Hold Assentoft Løberklub 7 01:25:03
3914Hold Dagtilbud Sydvest 2 01:25:15
40112Hold Spentrup Løberne 2 01:25:25
41115Hold Crosskompaniet Team 4 The Fun 01:25:30
4290Hold Tandklinikken i Sundhedshuset2 01:25:34
4379Hold Team Smølf 01:25:42
448Hold Assentoft Løberklub 5 01:25:46
4560Hold Randers Sport 01:25:49
4688Hold Neptun slagterbanden 01:26:23
4756Hold Randers Freja Motion Hold 2 01:26:43
4896Hold Mellerup Drenge 2 01:26:46
4957Hold Randers Freja Motion Hold 3 01:26:47
5020Hold Føtex Dytmærsken 01:26:52
5140Hold MultiLine Herrer 01:27:00
5238Hold MOVE Randers. 01:27:33
531Hold AL 1 01:27:42
5474Hold Rgf Crossgym 5 01:27:55
5550Hold Randers Bilotek 01:28:05
5666Hold REVIMIDT 2 01:28:36
57101Hold Spendrup Hygge og Motion 01:28:40
5886Hold youSee Randers 01:28:45
593Hold AL 3 01:28:55
6061Hold RAV Allstars 01:29:05
6153Hold Randers Fodbolddommerklub1 01:29:27
62110Hold Vi løber i Randers 5 01:29:33
6323Hold Hornbæk U10 hold 3 01:29:57
6413Hold Dagtilbud Sydvest 01:30:01
6589Hold Tandklinikken i Sundhedshuset1 01:30:01
6698Hold Mellerup Drenge 1 01:30:01
6716Hold Danske Bank 01:30:02
6895Hold Randers Taekwondo 2 01:30:09
6955Hold Randers Freja Motion Hold 1 01:30:17
7075Hold Runners DK Randers 01:30:43
719Hold Assentoft Løberklub 6 01:30:48
7232Hold Langå Sparekasse 2 01:30:51
7391Hold Randers Freja U15 piger 01:30:58
7476Hold Tandbisserne 1 01:31:03
7531Hold Langå Spaekasse 1 01:31:05
76108Hold Vi løber i Randers 3 01:31:05
7726Hold JMA A/S 1 01:31:27
7830Hold Kristrup MC 01:31:35
7958Hold Randers Freja Motion Hold 4 01:31:44
8033Hold LangåSparekasse - Randers 01:31:56
8125Hold Jensen United 01:32:10
82106Hold Vi løber i Randers 1 01:33:01
8345Hold Pink Ladies Dreamteam 01:33:11
84113Hold Crosskompaniet Team Vægt Vest 01:33:32
85109Hold Vi løber i Randers 4 01:33:51
8692Hold Randers Freja U15 piger 2 01:34:29
872Hold AL 2 01:34:34
885Hold Assentoft Løberklub 2 01:35:41
8978Hold Team race 01:36:04
9042Hold Oust Mølleskolen 1 01:36:11
914Hold Assentoft Løberklub 1 01:36:22
927Hold Assentoft Løberklub 4 01:36:46
936Hold Assentoft Løberklub 3 01:37:19
9480Hold Team Tørring 01:37:19
9569Hold Revisionsfirmaet Ole Vestergaard 01:37:29
9668Hold REVIMIDT 4 01:37:59
9727Hold JMA A/S II 01:38:45
9821Hold Hornbæk U10 hold 1 01:38:45
99100Hold Mellerup Piger 1 01:39:13
10022Hold Hornbæk U10 hold 2 01:40:06
10184Hold Vinther & Lassen 01:41:20
10263Hold Regionspsykiatrien, Randers Hold 2 01:42:08
10339Hold MultiLine Damer 01:42:45
10487Hold Østjysk samaritter 01:43:01
10577Hold Team Frivillighed 01:44:10
10682Hold Verdo 2 , løn/Hr 01:44:46
10764Hold Regionspsykiatrien, Randers Hold 3 01:44:50
10862Hold Region psykiatrien, Randers Hold 1 01:45:47
10912Hold Chlou 01:45:48
11099Hold Mellerup Piger 2 01:54:20



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552