Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Flodmarathon, 1/4 Marathon = 10,55km

PlaceringNummerNavn HoldTid
12110Anders Poulsen09/76 00:39:24
22046Jesper Olesen30/79Verdo 00:42:06
32032thomas frandsen10/75 00:45:59
42111Henrik Israelsson11/70 00:46:44
52053Vicki Trier Taasti10/89 00:47:18
62122Marianne Hald10/63 00:47:53
72104Trine Dongsgaard06/75 00:48:02
82081Leif Meldgaard01/59 00:48:20
92044Søren Lidsmoes14/68Verdo 00:48:55
102125Rune Bruhn Harding05/78 00:49:15
112013Kurt Andreassen08/55 00:52:07
122126Mikkel Damgård Jørgensen08/88 00:52:22
132120Bo Nedergaard02/66 00:52:26
142031Anders Bak Simonsen06/78 00:52:32
152123Tobias Henning09/01 00:52:56
162124Tobias Henning09/70 00:52:56
172087Jakob Thau10/98 00:52:58
182065Karin Leth02/74 00:53:16
192021Steffen Villadsen05/82 00:53:35
202072Flemming Kloster Poulsen03/57 00:53:59
212070Simon Nielsen11/87 00:54:02
222051thomas støvring05/66 00:54:07
232127Mark Wilhelmsen02/88 00:54:07
242066Magnus Elsnab12/82 00:54:13
252062Anders Rasmussen03/82 00:54:13
262061Jacob Grøn06/80 00:54:23
272016Thomas Rygaard07/78 00:54:24
282117Cecilia Knudsen06/99 00:55:12
292002Søren Lange10/63Sandvik Coromant 00:55:22
302086Morten Østergaard Andersen06/77 00:55:58
312090Camilla Hansen05/88 00:56:21
322089Katrine uhrskov Krog04/88 00:56:23
332038Kim Bülow17/70Verdo 00:56:25
342008Jan Houmann Mortensen09/66 00:56:33
352006Peter Allentoft10/70 00:56:54
362003Lars Benborg03/67Sandvik Coromant 00:57:31
372020Lone Leth05/62Hornslet løbeklub 00:57:40
382101Lena Frier Kristiansen03/83 00:58:03
392083Camilla Degn12/97 00:58:10
402113Torben Jensen05/65 00:58:13
412109Stig Højgaard12/65 00:58:23
422076Hanne Østergaard Heinesen05/64Puls 8410 00:58:31
432096Steffen Reng Andersen12/67 00:59:40
442035Jette Søgård01/20Regionspsykiatrien Randers  01:00:19
452033Lis Eriksen01/20Regionspsykiatrien Randers  01:00:20
462068Bente Holm01/62 01:00:29
472078Annemette Pilgaard Jensen25/55Puls 8410 01:00:38
482112Dorthe Andersen10/66 01:00:53
492030john josephsen01/73 01:01:17
502100Michael Pedersen01/66 01:01:21
512036Helle Kramme01/20Regionspsykiatrien Randers  01:01:40
522025Ragnheidur Gunnarsdóttir02/54 01:01:41
532116Søren Rasmussen04/66 01:01:43
542095Hanne Andersen11/67 01:02:05
552103Gitte Steffensen04/68 01:02:08
562037Heidi Kløve01/20Regionspsykiatrien Randers  01:02:17
572018Anne Rasmussen09/71 01:02:35
582088Finn Nielsen10/49 01:02:45
592057Erik Jørgensen08/42 01:02:49
602075Lene Andersen08/58 01:02:57
612074Mette Gunhild Pedersen08/65 01:02:58
622102Tine Schmidt01/48 01:02:58
632082Ejvind Ove Hansen05/53 01:03:02
642019Rene Sørensen03/73 01:03:22
652079Pernille Sørensen14/63Puls 8410 01:03:34
662064Hanne Lykkeskov 04/63Hornslet løbeklub 01:03:38
672084Lene Byrholdt Pedersen05/68 01:04:11
682034Lone Bagge01/20Regionspsykiatrien Randers  01:04:18
692050Lisbeth Boesen04/51 01:04:32
702058Annette Frederiksen10/58 01:05:04
712017Ivanka Sojat Tarp10/80 01:05:06
722026Bjarke Matthiesen04/70 01:05:25
732069Jane Christensen06/67 01:06:21
742121Claus bentsen07/60 01:06:46
752039Solveig Greve Bülow17/72Verdo 01:07:20
762056Benedikte Klinge12/67Smiff "Motion for livet" 01:07:59
772077Ib Claus Jensen23/53Puls 8410 01:08:44
782080Majbritt Hemberg Jørgensen07/73 01:09:35
792097Hanna Ekman02/69 01:10:28
802024Helle Houlberg Zepernick12/70 01:10:55
812085Kirsten Andersen01/49 01:11:04
822054Ib Dahl Jensen05/64 01:11:25
832108Dorit Pedersen01/48 01:13:44
842092Laura Sørine Voldgaard06/01Voldgaard 01:16:37
852093Jesper Voldgaard06/71Voldgaard 01:17:11
862029lone josephsen01/67 01:17:42
872118Rene Bertelsen03/76 01:18:39
882119Tina Madsen06/85 01:18:39
892049Karen Hunsballe03/59 01:26:49



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552