Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Kvindeløb 2011 - 5km

PlaceringNummerNavn HoldTid
11044Merethe Alexandersen 00:21:46
21280Gitte Thorup Jensen 00:23:29
31097Hanne Bek Lauridsen 00:23:54
41292Pia Bæhrentz 00:24:00
51293Esther-Louise Bæhrentz 00:24:31
61291Sara Bæhrentz 00:25:10
71112kirstine damgaard 00:25:30
81289Malene Daugaard 00:25:34
91269Ida Sandal Simonsen 00:25:47
101207Helle Friis 00:26:23
111222Christina Bødker Nielsen 00:26:34
121089Sussi JensenMove Randers 00:26:36
131082Lene Moeslund LarsenMove Randers 00:26:37
141277Marianne Martinsen 00:26:49
151299Charlotte Glavind 00:26:55
161074Jette NielsenMove Randers 00:27:15
171027Mette Heerfordt 00:27:16
181014Rikke Ringgaard Jepsen 00:27:18
191281Maria Thorup Jensen 00:27:50
201294Else Busch 00:27:55
211031Vibeke Graversgaard 00:27:57
221083Lene Møller HansenMove Randers 00:28:00
231264Susanne Kolstrup 00:28:17
241087Pia NøhrMove Randers 00:28:18
251012Annette Kaiser Sørensen 00:28:20
261180Mette Nielsen 00:28:23
271046Christine Bruhn Andersen 00:28:24
281075Irene B. NielsenMove Randers 00:28:25
291026Mette Svith 00:28:27
301181Conny Jørgensen 00:28:31
311010Carina Baunsgaardq-vinderne 00:28:39
321194Sara Krog 00:28:46
331080Vibeke WilliamsMove Randers 00:28:59
341002Ida-Maria Bahr Nielsen 00:29:00
351232Lise Fuhr 00:29:04
361095Tine Boe 00:29:10
371068Dagmar Larsen 00:29:13
381086Louise HougaardMove Randers 00:29:19
391268Dorthe Søndergaard 00:29:29
401081Ellen AndersenMove Randers 00:29:34
411198Anne-Mette Lockwood 00:29:36
421025Camilla Sand Kjær 00:29:39
431243Annegrethe Skjødt 00:29:39
441029Inger Fiil Svane 00:29:41
451071Gitte Byg PoulsenMove Randers 00:29:52
461066Maiken Myrthuedbio 00:29:53
471182Susanne Bugge 00:29:57
481224Susanne Gabrielsen 00:30:07
491185marianne christensen 00:30:12
501045Randi Bruhn Madsen 00:30:22
511234Vivian Andersen Voldgaard 00:30:22
521096Tinne Andersen 00:30:25
531297Lene Schjødt 00:30:26
541236Ditte Rasmussen 00:30:28
551226Mette Vestergaard 00:30:30
561054Annette Koch Jakobsen 00:30:39
571288Jane Bjørn Christiansen 00:30:42
581221Vivi Nørgaard 00:30:57
591133Lone Pihlmark 00:31:01
601022Tina Andersen 00:31:04
611043Sara Rosenberg 00:31:05
621042Marie Rosenberg 00:31:06
631272Bente Højlund 00:31:07
641124Julie Fur BayJennumparkens Fritidshjem 00:31:09
651279Diana Søndergaard 00:31:17
661283Annemette Bjerre Lindemann 00:31:19
671195Xenia Børgesen 00:31:22
681190Louise ÆgidiusTeam Assentoft 00:31:23
691064Isa Nyborg 00:31:24
701271Susanne Lund 00:31:29
711178Gitte Battelfeld10.Klasse Centret 00:31:31
721284Pia O Christensen 00:31:41
731263Conni Kalhøj 00:31:47
741091Gitte BruunMove Randers 00:31:53
751231Sanne Andersen 00:31:55
761039Anni Mortensen 00:32:01
771214hanne sand 00:32:03
781290Helene G Mogensen 00:32:04
791011Trine Tarbensen Skriver 00:32:06
801063Hanne Markussen 00:32:07
811079Bodil NøragerMove Randers 00:32:08
821265Anni Cedergren 00:32:20
831298Dorte Møller 00:32:26
841237Betty Rasmussen 00:32:29
851227Dorte Bjerg 00:32:32
861001Tina Nedergaard Jensenq-vinderne 00:32:35
871245Signe Miranda 00:32:39
881184Line Bredahl 00:32:45
891099Inge Christensen 00:32:47
901216Lotte Spangsø 00:32:49
911119else jensen 00:32:51
921197Sascha Saabye Bang 00:33:32
931098Louise Norsker Abrahamsen 00:33:34
941183Susanne Andersen 00:33:40
951267Marianne H Frederiksen 00:33:43
961030Vivian Hansen 00:34:09
971000Jeanette Sommer 00:34:14
981056andrea warrer 00:34:17
991057andrea warrer 00:34:18
1001013Lone Bruun 00:34:20
1011072Lisbeth BrinckmannMove Randers 00:34:23
1021073Dorte HyldgaardMove Randers 00:34:44
1031143Anne Mette Jacobsen10.Klasse Centret 00:34:47
1041206Line Møller Jensen 00:34:50
1051019Eva Giltoft Nielsen 00:34:54
1061114Mette Reinhard Larsen 00:34:56
1071008Hanne Hougaard 00:34:59
1081193Ea LyngbyeTeam Assentoft 00:35:21
1091210Anita Nerup 00:35:58
1101248Charlotte Cramer 00:36:04
1111249Trine Cramer 00:36:24
1121152Cecilie Nørgaard10.Klasse Centret 00:36:26
1131186Tina Mikkelstrup 00:36:40
1141028Laura Sørine Voldgaard 00:36:45
1151141Susan Kley 00:36:46
1161230Mette Hviid 00:36:54
1171196inge møller jacobsen 00:36:59
1181107Lone Gammelby 00:37:04
1191106Lonnie Juncher 00:37:07
1201225Henny Bennedsen 00:37:15
1211036Jytte Vinter 00:37:19
1221077Kirsten VognsenMove Randers 00:37:23
1231076Inge KongstedMove Randers 00:37:47
1241070Karen GlerupMove Randers 00:37:49
1251078Jette Bruun SørensenMove Randers 00:37:51
1261228Anne-Marie Klitgaard 00:37:54
1271134Adil ArslanJennumparkens Fritidshjem 00:38:03
1281203Lene Rask Mikkelsen 00:38:18
1291244June Eichmüller 00:38:38
1301069Miriann Pedersen 00:38:40
1311118Susanne Nielsen 00:38:41
1321061Trille Falk 00:39:15
1331035Helle SommerSOJONABA 00:39:50
1341085Vibeke HyldgaardMove Randers 00:39:53
1351102Halimo WalalaJennumparkens Fritidshjem 00:41:11
1361104Hodan WalalaJennumparkens Fritidshjem 00:41:12
1371137Birgitte Kaas SørensenJennumparkens Fritidshjem 00:41:13
1381006Bethina Grabow 00:41:48
1391105else christensen 00:42:46
1401200Carl Lund ThybringDe fire generationer 00:43:03
1411202Albert Lund AndersenDe fire generationer 00:43:03
1421201Christian Lund ThybringDe fire generationer 00:43:05
1431223Marie Clausen 00:43:21
1441273Thea Lund 00:43:22
1451204Maria Stenholdt Christensen 00:43:35
1461062Gitte Falk Jensen 00:43:46
1471247Lejla Cosic 00:43:49
1481246Suvada Kasumovic 00:43:55
1491117Maren Jørgensen 00:44:02
1501270Dorte Kondrup 00:44:02
1511116Dorte Kristiansen 00:44:03
1521021Maj-Brit Sommer 00:44:37
1531020Annette Jensen 00:44:41
1541018Malene Christensen 00:45:46
1551261Marie Grøngaard 00:46:00
1561260Heidi Mikkelsen 00:46:01
1571177Signe Brinkman10.Klasse Centret 00:46:04
1581165Tina Jozic10.Klasse Centret 00:46:04
1591153Mette Paulsen10.Klasse Centret 00:46:10
1601017Alexandra Christensen 00:46:20
1611266Kirsten Jane Andreasen 00:46:25
1621103Hani WalalaJennumparkens Fritidshjem 00:46:38
1631179Pernille Harbo Clausen10.Klasse Centret 00:47:03
1641176Kirsten Jørgensen10.Klasse Centret 00:47:03
1651051Else RasbechDe fire generationer 00:47:42
1661065lise rasbechDe fire generationer 00:47:44
1671199Anne Lund ThybringDe fire generationer 00:47:46
1681128Lara AydogduJennumparkens Fritidshjem 00:47:53
1691108Fardowsa WalalaJennumparkens Fritidshjem 00:47:58
1701295Anne Thinnesen 00:47:58
1711239Jeanne Fisker 00:48:02
1721084Lisbeth Thinnesen 00:48:04
1731130Simone RasmussenJennumparkens Fritidshjem 00:48:04
1741139Eva Andersen 00:49:03
1751217Birgit Sonja Pedersen 00:49:08
1761274Birthe Marie Lund 00:50:09
1771275Olga Lund 00:50:09
1781049Mariette NielsenRanders Naturmotion 00:50:12
1791276Rikke Nielsen 00:50:14
1801007Lene Nørris Jensen 00:50:27
1811037Sys Halkjær 00:51:17
1821282Anna Jul Christensen 00:51:26
1831296Henny Hansen 00:51:27
1841094Lilian Grejsen 00:51:28
1851278Birgit Dam 00:51:29
1861233Jonna Møller 00:51:30
1871122Helin BozanJennumparkens Fritidshjem 00:51:32
1881160Mie Christensen10.Klasse Centret 00:52:29
1891171Katrine Poulsen10.Klasse Centret 00:52:30
1901163Chelina Holtz10.Klasse Centret 00:52:33
1911212Birte Guldager 00:53:35
1921211Birte Guldager 00:53:36
1931131Fatime gASHIJennumparkens Fritidshjem 00:55:08
1941140Alev Arslan10.Klasse Centret 00:55:09
1951147Bayan Juanmiry10.Klasse Centret 00:55:11
1961047Karin Worm 00:55:11
1971038Karen Bek 00:55:19
1981142Julie Hovmand Christensen10.Klasse Centret 00:55:28
1991150Jeanette Lundorff10.Klasse Centret 00:55:28
2001050Erna Gade NielsenRanders Naturmotion 00:55:28
2011127Laura LarsenJennumparkens Fritidshjem 00:56:06
2021138Laura HeegaardJennumparkens Fritidshjem 00:56:08
2031067Inger Nielsendbio 00:56:33
2041250Anna Larsendbio 00:56:34
2051251Lis Nørregård Jensendbio 00:56:35
2061129Freja AntonsenJennumparkens Fritidshjem 00:56:37
2071148Natasja Maria Jørgensen10.Klasse Centret 00:56:38
2081242Mette Fisker 00:57:07
2091146Line Jensen10.Klasse Centret 00:57:22
2101154Camilla Pedersen10.Klasse Centret 00:57:22
2111113Gudrun SarauwRanders Naturmotion 00:58:11
2121052Margit PedersenRanders Naturmotion 00:58:11
2131208anja andersen 00:58:19
2141209ann cramer christensen 00:58:19
2151191Laura ÆgidiusTeam Assentoft 00:58:21
2161173Natascha Rank10.Klasse Centret 00:58:22
2171159Emma Christensen10.Klasse Centret 00:58:22
2181157Katrine Andersen10.Klasse Centret 00:58:23
2191162Ruya Erbas10.Klasse Centret 00:58:24
2201192Hanne KroghTeam Assentoft 00:58:26
2211126Signe SchølerJennumparkens Fritidshjem 00:58:32
2221121Havva BozanJennumparkens Fritidshjem 00:58:32
2231136Lone Fisker JensenJennumparkens Fritidshjem 00:58:33
2241254Isabella Rosenqvist 00:58:34
2251048Karen AndersenRanders Naturmotion 00:58:35
2261170Julie Porskrog10.Klasse Centret 00:58:57
2271172Malene Poulsen10.Klasse Centret 00:58:57
2281164Louise Jensen10.Klasse Centret 00:58:57
2291060Sara Tetens 00:59:02
2301059Ida Tetens 00:59:03
2311058Kirsten Tetens 00:59:10
2321168Sandra Nielsen10.Klasse Centret 00:59:11
2331055Bente Christensen 00:59:37
2341301Jette Danmark 00:59:37
2351218mona andersen 00:59:45
2361093Ruth Fisker 00:59:46
2371032Jette JohansenSOJONABA 00:59:51
2381033Birgit NathanSOJONABA 00:59:54
2391034Ida BakSOJONABA 00:59:56
2401053Birthe Nyboe AndersenRanders Naturmotion 01:00:00
2411235Inger Lise SørensenRanders Naturmotion 01:00:03
2421115Merete HansenRanders Naturmotion 01:00:14
2431149Katja Jensine kristholm10.Klasse Centret 01:00:33
2441145Emma Zweidorf Jensen10.Klasse Centret 01:00:36
2451125Irem BozanJennumparkens Fritidshjem 01:00:53
2461109Umran KizanJennumparkens Fritidshjem 01:00:53
2471285Maj-Britt Møller 01:04:52
2481286Mette Pape 01:05:36
2491256Maja Hjorth Jensen 01:05:47
2501257Pernille Hjorth Jensen 01:05:50
2511259Laila Hjorth Fournais Clausen 01:06:17
2521187birte stejlborg pedersenbsp 01:08:07
2531188anna s. pedersenbsp 01:08:08
2541189helle w. keldsenbsp 01:08:08



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552