Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Løb for hjertet 5,2 km. gang eller løb

PlaceringNummerNavn HoldTid
11232Thomas Sloth08/76 00:19:49
21170Alexander Brus Mikkelsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:20:29
31225Henrik Ehlers10/78 00:21:54
41176Frederik Aggerholm01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:22:34
51246Ivan Bährentz12/65 00:23:02
61224Rasmus Mathiesen07/78 00:23:22
71195Sebastian Kridal01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:23:28
81045Maria- Louise Stagsted Falk10/82Hadsund swim bike and run 00:23:30
91204Tobias Trümper07/81 00:23:38
101237Raken Fuglsang10/78 00:23:47
111168 Jeppe Ladefoged Hou01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:24:17
121183Kristian Nielsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:24:20
131172Anders Krogh Christensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:24:38
141121Kåre C. Jacobsen01/69Fjordløberne Hobro 00:24:56
151178Johannes Fessler01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:25:01
161014Frederik Jensen Lex11/97 00:25:02
171071Mikael G Jørgensen10/66 00:25:02
181192Oliver Andersen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:25:06
191177Jakob Christensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:25:11
201047Natascha Olesen12/88Hadsund swim bike and run 00:25:12
211100Rene Stave01/605,2 km 00:25:23
221231Helga Nielsen05/38 00:25:28
231181Kasper S. A. larsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:25:42
241193Oskar Dalsgård Gelting01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:00
251009kirstine damgaard07/80 00:26:00
261171Allan Pacuka Slot01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:04
271167Julie Sørensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:05
281214Rasmus Skovbo04/78 00:26:10
291188Malte Friis Nøddesbo01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:12
301179Jonas Kaysen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:14
311245Pia Bährentz12/66 00:26:27
321099Søren Rasmussen01/605,2 km 00:26:44
331198Tobias Mikkelsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:46
341140Christina Majlund01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:49
351190Mikkel Just01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:54
361191Mikkel Lykke Mortensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:26:54
371187Malte Skovbjerg01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:27:08
381126Stine Quist01/80Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:27:08
391186Lasse Neergaard01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:27:15
401189Mikkel Anker Christensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:27:19
411202Peter Mikkelsen05/54 00:27:21
421194Rasmus Langpap01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:27:26
431125Mia Skriver01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:27:26
441018jan mogensen04/63 00:27:32
451235Simon kristensen12/02 00:27:40
461236Rene Tellisen06/78 00:27:46
471228Jeppe Dalby06/97 00:27:51
481116Birgitte Kastrup11/70Fjordløberne Hobro 00:28:04
491166zenia Bjerre Vinter01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:28:16
501141Clare Anna Søberg01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:28:19
511144Helene Lyng-Madsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:28:19
521173Anders Sørensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:28:28
531241Marianne Martinsen02/65 00:28:32
541132Anne Gravesen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:28:36
551221Tina Bech11/61 00:28:38
561196Søren Østergaard01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:28:47
571219Mads Amstrup Andreasen11/98 00:28:54
581021John Christensen11/53 00:29:05
591117Ove Vels Jensen25/54Fjordløberne Hobro 00:29:11
601128Mads Børgesen Jensen01/80Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:29:15
611127Helle Bak Holvad01/66Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:29:18
621142Frederikke Vestergaard 01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:29:24
631222Rune Østergaard07/83 00:29:33
641096Niels Jensen30/505,2 km 00:29:36
651092Lisbeth Thinnesen15/645,2 km 00:29:40
661085Pia Nøhr03/845,2 km 00:29:47
671062Karsten Haderup Kristensen01/70Regionspsykiatrien Randers  00:30:33
681034Maria Kamp06/81Kamp Friis/5,2 00:30:33
691042Frederik Rasmussen06/02Rasmussen 00:30:37
701043Mikkel Rasmussen04/75Rasmussen 00:30:37
711163Pernille Bøge Jørgensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:30:39
721025Kalle Wiberg Thorsen04/97Consept - Print Your Vision 00:30:40
731123Jacob Nielsen-Gee07/96Fjordløberne Hobro 00:30:45
741115Annette Madsen08/63Fjordløberne Hobro 00:30:52
751124Emilie Jinjin Rønnow01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:30:59
761182Kasper Bagger Munk01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:31:07
771185Lasse Torp Nørgaard01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:31:09
781135Anne Kirstine Laursen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:31:12
791077Tobias Haldgaard Friis10/96Friis og Co 00:31:20
801067Susanne Bugge04/64 00:31:25
811087Rebecca Munk Jepsen20/775,2 km 00:31:29
821131Amalie Thestrup Berg01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:31:30
831161Nanna Thiel Eriksen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:31:32
841229Anette Birch08/62 00:31:32
851240Regitze Nielsen02/99 00:31:36
861040Mette Nielsen07/69 00:31:43
871058Anne- Mette Esbøl01/70Regionspsykiatrien Randers  00:31:44
881226Esben Sørensen09/56 00:31:46
891147Josephine Vad Thomsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:31:57
901155Laura Birkmose Hertz01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:02
911152Katrine Bjerg Hansen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:03
921154Laura Fynboe01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:05
931138Camilla Declaville Chritiansen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:07
941134Anne Bangshaab01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:08
951080Gitte Byg Poulsen08/725,2 km 00:32:09
961217Andreas Petersen12/99 00:32:10
971218Morten Petersen02/65 00:32:11
981146Josefine Højriis Kjær01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:12
991200Line Bay Sørensen03/88 00:32:15
1001220Thomas Andreasen08/70 00:32:24
1011091Karl Mikkelsen13/435,2 km 00:32:26
1021205Else Kristensen12/64 00:32:27
1031013Birgitte Jensen Lex07/63 00:32:28
1041081Vivi Nørgaard12/625,2 km 00:32:29
1051024Rikke Thorsen09/72Consept - Print Your Vision 00:32:35
1061108Dorte Dam12/60Fjordløberne Hobro 00:32:36
1071083Irene Balle Nielsen09/615,2 km 00:32:40
1081103Stine Mikkelsen29/73Fjordløberne Hobro 00:32:47
1091159Mathilde Brøste01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:47
1101160Mie Assmann01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:32:48
1111086Anni Hyldal30/535,2 km 00:32:48
1121244Nikolaj Jørgensen08/03 00:32:53
1131243Maibritt Jørgensen04/65 00:32:56
1141016Kim Nielsen05/69 00:33:07
1151118Birthe Greve Engberg29/60Fjordløberne Hobro 00:33:17
1161015Anni Mortensen05/71 00:33:18
1171203Agnar Gudmondson10/71 00:33:25
1181122Lene Nielsen-Gee26/70Fjordløberne Hobro 00:33:25
1191180Jonas Holmelund01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:33:25
1201111Inger Kristensen14/55Fjordløberne Hobro 00:33:32
1211215Bodil Andersen04/54 00:33:48
1221029Malthe Hørlyk Friis27/01Kamp/5,2 00:34:00
1231148Karen Holm Munslow01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:34:08
1241157Malou Reimers Sørensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:34:13
1251044Jørgen Nielsen04/47 00:34:15
1261070Janus Strunge01/73 00:34:19
1271143Frederikke Kidmose01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:34:40
1281032Niels Peter Kamp04/83Kamp Friis/5,2 00:35:02
1291033Lene Krogh19/81Kamp Friis/5,2 00:35:06
1301227Liselotte Stounberg03/65 00:35:12
1311030Niels Erik Jensen03/46Kamp Friis/5,2 00:35:14
1321031Inger Margrethe Kamp14/49Kamp Friis/5,2 00:35:17
1331233Steffen Carlsen07/77 00:35:24
1341239Jytte Heidmann04/68 00:35:31
1351078Inge Christensen08/49 00:35:31
1361145Helene Højsgaard01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:35:31
1371149Karoline Krause Carlsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:35:35
1381201Bodil Mikkelsen03/55 00:35:35
1391238Jesper Højgaard05/66 00:35:38
1401113Ole Samuelsen04/50Fjordløberne Hobro 00:35:40
1411069Søren Clausen08/76 00:35:47
1421106Bodil Hollerup06/78Fjordløberne Hobro 00:35:50
1431104Lise Hjort16/67Fjordløberne Hobro 00:35:51
1441061Marianne Juul01/70Regionspsykiatrien Randers  00:35:55
1451022Heidi Foget Jensen05/66Havfruerne 00:35:55
1461027Bente Sloth10/64Havfruerne 00:35:55
1471207Jonathan T. Clausen03/98 00:35:59
1481120Susanne Nielsen22/70Fjordløberne Hobro 00:36:05
1491199Birthe Bay Sørensen09/64 00:36:09
1501114Dorte Ladefoged19/66Fjordløberne Hobro 00:36:27
1511036Grethe Friis06/42Kamp Friis/5,2 00:36:29
1521098Anne Marie Jensen01/605,2 km 00:36:32
1531059Anette Würtz01/70Regionspsykiatrien Randers  00:36:47
1541066Esther Christensen08/48 00:36:47
1551038Pelle Kamp Friis13/07Kamp Friis/5,2 00:36:56
1561234charlotte Carlsen09/74 00:37:00
1571060Henny Bennedsen01/70Regionspsykiatrien Randers  00:37:15
1581158Maria Odgaard Laustsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:37:20
1591230Dorthe Taasti02/60 00:37:26
1601119Dorthe Lund03/64Fjordløberne Hobro 00:37:36
1611110Dorthe Kjær02/65Fjordløberne Hobro 00:38:27
1621023Aksel Wiberg06/64Consept - Print Your Vision 00:38:32
1631206Emily Pheasent06/95 00:38:37
1641242Morten Søgaard05/74 00:38:55
1651073Maiken Thorhauge10/79 00:38:55
1661001Githa Voigt01/63 00:39:10
1671003Hanne Hougaard04/75 00:39:11
1681216Casper Petersen12/99 00:39:34
1691010Christina Albek02/84Fam. Albek-Krog 00:40:12
1701048Jeanette Brinch Hansen01/70Regionspsykiatrien Randers  00:41:02
1711095Birte Jensen02/515,2 km 00:41:51
1721094Inge Kongsted16/595,2 km 00:42:00
1731079Rikke Haldgaard Friis11/91Friis og Co 00:42:00
1741084Kirsten Vognsen07/525,2 km 00:42:01
1751075Hanne Friis03/65Friis og Co 00:42:02
1761035Morten Laustsen27/82Kamp Friis/5,2 00:42:07
1771012julie vinther07/85 00:42:25
1781109Hanne Lundsgaard16/57Fjordløberne Hobro 00:42:50
1791011lisbeth krog04/68 00:43:11
1801248Birthe Lund03/43 00:48:23
1811049Anne-Grethe Frederiksen01/70Regionspsykiatrien Randers  00:49:43
1821209Nicholas Pheasant06/57 00:50:15
1831097Inger Simonsen20/765,2 km 00:50:49
1841068Thomas Laursen06/74 00:52:49
1851213Hans Jensen09/79 00:52:56
1861076Stina Haldgaard Friis06/98Friis og Co 00:57:21
1871074Finn Haldgaard Madsen12/56Friis og Co 00:57:22
1881019edith jakobsen08/54 00:57:22
1891041Dorthe Kristensen07/86 00:57:24
1901017inge lise kristensen02/59 00:57:40
1911028Mette Hørlyk Friis11/66Kamp Friis/5,2 01:00:02
1921065Ruth Græsbøll01/70Regionspsykiatrien Randers  01:00:42
1931064Randi Henningsen01/70Regionspsykiatrien Randers  01:00:43
1941053Dorte Pindstrup01/70Regionspsykiatrien Randers  01:01:42
1951052Lis Glavind01/70Regionspsykiatrien Randers  01:01:43
1961050Mette D. Andersen01/70Regionspsykiatrien Randers  01:01:43
1971051Karin Andersen01/70Regionspsykiatrien Randers  01:01:44
1981056Marianne Mahler01/70Regionspsykiatrien Randers  01:01:46
1991212Ann Sode08/45 01:03:11
2001210Torben Laursen06/55 01:03:29
2011211Jacobo Ramirez11/69 01:06:50
2021208Rie Carlsen11/59 01:06:54
2031055Gitte Kristensen01/70Regionspsykiatrien Randers  01:07:23
2041250Olga Lund01/00 01:17:30
2051251Aline Berg01/00 01:17:32
2061072Lund Jesper08/67Giv den gas! 01:17:32
2071252Josephine Lund01/00 01:17:33
2081249Rikke Lund03/70 01:17:33
2091247Jørgen Lund05/41 01:17:33



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552