Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Løb for Hjertet 10,4 km. løb

PlaceringNummerNavn HoldTid
12081Christian Stounberg01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:44:00
22093Peter Søndergaard Madsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:44:00
32083jacob D. simonsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:44:25
454Claus Andersen03/76 00:44:29
52084Jonas Baungarte01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:45:18
62057Torben Hoberg06/7210,4 km 00:45:37
72051Mads Munk Jepsen25/7410,4 km 00:46:35
82039Kim Poulsen11/7010,4 km 00:46:59
92054Morten Blenstrup28/6910,4 km 00:47:19
102037Morten Nielsen05/72 00:47:52
112073Maibritt Pieper01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:47:57
122105Torben Rauff03/66 00:47:58
132092Nikolaj Bay fisbechhus01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:47:58
142096Rune Risgaard Sahlertz01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:48:00
152001thomas frandsen10/75 00:48:13
162027Søren Mikkelsen01/70Regionspsykiatrien Randers  00:48:13
172038Monica Pedersen08/82 00:48:43
182100Jeppe Halkjær Jensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:48:46
192088Malthe Rostgaard Wejdemann01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:49:50
202080Christian Bragh Andersen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:50:06
212055Ejner Kjeldsen17/5010,4 km 00:50:22
222030Nicolas Hauge Nielsen01/70Regionspsykiatrien Randers  00:50:48
232091Nikolai L. Thomassen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:51:13
242094Rasmus Højsgaard01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:51:14
252097Simon Grøndal Jensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:51:14
2652Emil Laursen04/91 00:51:59
2751Ann Dalby08/61 00:52:32
282044Torben Vestergaard21/6410,4 km 00:52:52
292062Jeanette Haferbier26/65Fjordløberne Hobro 00:53:05
301197Thomas Brix Roed01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:53:13
312077Anders Lund Nielsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:53:16
322029Jesper Lund01/70Regionspsykiatrien Randers  00:53:22
332098Stefan Schmidt Jørgensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:53:28
342095Rasmus Jørgensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:53:29
352063Hanne Nørgaard07/65Fjordløberne Hobro 00:53:32
362075Trine Dahl01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:53:55
372067Torben Jessen17/77Fjordløberne Hobro 00:54:10
382059Kristina Ladefoged23/00Fjordløberne Hobro 00:54:13
392070 Lærke Bjertrup Nielsen00/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:22
402079Allan Schmidt Boserup01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:27
412087Magnus A. Bøgh01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:27
422109Nikolaj T. Clausen10/90 00:54:29
432074Maja Foldager Hedegaard01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:31
442045Jan Nielsen29/5910,4 km 00:54:32
451164Rikke Skovrider Sørensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:34
462086Lasse Skøtt01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:37
472108Steen T. Clausen05/64 00:54:40
482078 Bo Sørensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:46
491153Kirstine Gorridsen Fischer01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:54:46
502034Peter Sams10/62 00:55:10
512013lene Johannessen02/71 00:55:10
522032Michael Nielsen06/71 00:55:39
532036Hans Jørgen Madsen07/52 00:55:43
542022Magnus Hørlyk Friis10/99Kamp Friis/10,4 00:55:47
552021John Hørlyk Friis12/65Kamp Friis/10,4 00:55:48
562017Søren Ravn02/66 00:56:27
572065Tommy Nielsen24/60Fjordløberne Hobro 00:57:09
582068Preben NIelsen01/65Fjordløberne Hobro 00:57:14
592107Morten Nielsen05/76 00:57:26
602047Thomas Hou Nielsen01/6510,4 km 00:57:27
612113Morten Palsgaard10/68 00:57:29
622099Søren Holme Nielsen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:57:29
632090Mikkel Wittendorff01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:57:37
642112Susan Schmidt07/58 00:57:38
652050Vivi Bo Morgensen24/6910,4 km 00:58:22
662104Lars Albrechtsen02/68 00:58:23
672071Christina Søgård Rasmussen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 00:58:35
682102Flemming B. Petersen01/61Regionspsykiatrien Randers  00:58:49
692052Hans Erik Møller12/5910,4 km 00:59:13
702110Kathrine Hvam Jørgensen01/80 00:59:38
712114Hanne Kjeldsen07/65 01:00:38
722042Kurt Malthe Nielsen21/6910,4 km 01:00:59
732048Rikke Hyttel20/7710,4 km 01:01:00
742082Emil Falkenhard01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:01:03
752064Elisa Spanggaard09/70Fjordløberne Hobro 01:01:08
762025Helle Kramme01/70Regionspsykiatrien Randers  01:01:08
772089martin Malcolm01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:01:13
782049Lene Møller Hansen12/6410,4 km 01:01:37
792011Sara Kamp03/79Kamp Friis 01:01:54
802028Janne Østergaard01/70Regionspsykiatrien Randers  01:01:59
812043Johnny Olesen23/6710,4 km 01:02:09
8253karin Blach01/60 01:02:14
832076Trine Brams Sørensen01/95Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole 01:02:16
842010Anne Rasmussen09/71 01:02:50
8555Dorthe Lassen08/64 01:02:55
862111Pernille Anthonsen09/82 01:03:11
872056Lene Skjøtt Andersen01/6010,4 km 01:03:27
882040Martin Skov Jensen28/6110,4 km 01:04:03
892046Jette Bruun09/6910,4 km 01:04:06
902031Bodil Louise Kristjansson01/50 01:05:09
912061Sara Thomsen31/93Fjordløberne Hobro 01:06:38
922005Bjarke Matthiesen04/70 01:07:14
9356Marie Padkjær01/60 01:08:14
942026Jette Søgaard01/70Regionspsykiatrien Randers  01:08:15
952024Dorit Pedersen01/70Regionspsykiatrien Randers  01:08:15
962103Sanne Christiansen11/57 01:08:18
972066Susanne Lindhard29/56Fjordløberne Hobro 01:08:22
982060Siv Bojesen04/67Fjordløberne Hobro 01:08:59
992053Ellen Andersen21/6710,4 km 01:09:51
1002033Pia Nielsen01/73 01:10:36
1012041Jimmy Skiffard25/6710,4 km 01:12:41
1022004Helle Houlberg Zepernick12/70 01:13:00



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552