Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Fladbroløbet 2010 - 10,4 km

PlaceringNummerNavn HoldTid
1361Morten Jespersen01/88 00:36:09
2514Peder Troldborg08/63 00:36:41
3485Michael Pedersen01/77Dansk Fitness Randers 00:38:04
4596Kasper Opstrup09/80 00:38:33
5508Kasper Mikkelsen03/76 00:39:26
6600hENRIK jACOBSEN04/20 00:39:32
7167Morten Dahl Jørgensen01/95Randers Kommune 00:39:38
8456Jesper B. Olesen01/80VERDO 00:40:10
9646Daniel Voigt02/95 00:40:32
10269Torben Bundgaard01/81Team Bundgaard 00:41:01
11506Alex Kristensen10/83 00:41:23
12424Kaj Nielsen01/58 00:41:26
13295Jonas Lindholt01/85Tømrer- og snedkerfirmaet Johnny Gregersen 00:41:32
14235Gert Lind Meinche01/20Spar Nord Randers 00:41:45
1580Jørgen Juncher01/70Randers Kommune 00:42:05
16566Niels Jørgen Egelund01/91 00:42:08
1775Jens Peter Hansen01/58Randers Kommune 00:42:19
18362Flemming Vistisen01/71 00:43:18
19393Tommy Thomadsen01/77 00:43:19
20647Anders Oll11/65 00:43:23
21315Karl Boe Nielsen01/68Aalborg Øst RRC 00:43:32
2258Christian Ifversen01/67Randers HF & VUC - Team Good Legs 00:43:43
23310 Niels Nørregaard Clemmensen  01/93X-Class Randers Realskole 00:43:46
24179Michael Sørensen01/74Randers Kommune 00:43:54
25628Per Nørager06/81 00:44:03
2636Lars B. Kjær01/59Hinnerup Løberne 00:44:09
27539Ida Rasmussen05/03Rismølleskolen 00:44:12
28454Poul Holm Møller01/66 00:44:15
29323Torben Kastbjerg01/67 00:44:15
30625Kristoffer Maribo03/89 00:44:22
31531Peter Andersen03/57 00:44:25
32583Jesper Holm05/75 00:44:25
33581Thomas Velling03/82 00:44:25
34541Michael Boatch05/75 00:44:33
35229Katrine Amtkjær Nielsen01/20Spar Nord Randers 00:44:35
36301Christoffer Gæmelke01/79Vestas 00:44:48
3768Esben Husted Kjær01/73Randers Kommune 00:44:55
38586Steffen H. Pedersen08/76 00:45:00
39513Michael Carøe10/64 00:45:00
40622Peter Ostrowski10/85 00:45:02
41274Henrik Andersen01/61Team Pladderballe Allstars 00:45:04
42532Rasmus Duus02/81 00:45:05
43121Roar Larsen01/93Randers Kommune 00:45:08
4452Martin Mikkelsen01/78Randers Freja Motion 00:45:10
4559Poul Gammelholm Jensen01/61Randers Kommune 00:45:11
46477John Christensen01/87Superfoss 00:45:14
4714Kenneth Nielsen01/76Byens Fitness 00:45:29
48556Bent Zilmer01/83 00:45:34
49429kasper ambøg hvass01/94 00:45:54
5060Thomas Holm01/79Randers Kommune 00:45:54
51439Frederik Foged01/94 00:45:58
52650Casper Brøste06/62 00:46:01
53218Carsten Jensen01/65Randers Teleklub 00:46:01
54560Ole Sørensen01/69 00:46:09
55148Ulrik Nielsen01/68Randers Kommune 00:46:14
56392Jens Thomadsen01/54 00:46:15
57380Søren Kam01/71 00:46:17
5829Monica Pedersen01/82fitness dk 00:46:20
59367Brian Ingvardsen01/65 00:46:21
60286Heine Tovgaard Bæk01/74Tonserne Smiff 2010 00:46:28
61126Kaj Mathiesen01/54Randers Kommune 00:46:32
62519René Christensen06/69 00:46:33
63436Chresten Christensen01/69 00:46:34
64427lars damgaard01/53 00:46:39
65214Thomas Pedersen01/82Randers Sport 00:46:40
66217Rasmus Bach01/93Randers Statsskole 00:46:42
67314Henrik Hermann01/93X-Class Randers Realskole 00:46:52
68606Karsten Madsen06/74 00:46:52
69306 Jacob Damsgaard Ditlev  / 17 år01/93X-Class Randers Realskole 00:46:55
70651Henrik Kiel01/67 00:46:57
71488Frank Ditlev Jensen01/61Dansk Fitness Randers 00:46:59
72202Karsten Larsen01/66Randers Kommune 00:47:13
73452Rasmus Hellum01/84 00:47:13
7465Michael Drachmann01/84Randers Kommune 00:47:19
7555Bent Vinther Sørensen01/54Randers HF & VUC - Team Good Legs 00:47:20
76568Hans Jørgensen01/60 00:47:22
7731Kasper Hedegaard01/87Full Time Bowlers 00:47:23
78413Klaus M. Rasmussen01/78 00:47:25
79589Jakob Fink Andersen01/80 00:47:28
80174Anna Grethe Fyrst01/51Randers Kommune 00:47:30
81230Søren Skipper01/20Spar Nord Randers 00:47:30
82559Per Clausen01/72 00:47:33
83460Niklas Ringbøl Bitsch01/71VERDO 00:47:34
84300Jan Lauridsen01/73Vestas 00:47:35
85404Carsten Ibsen01/56 00:47:43
86370Jørgen Bager01/60 00:47:43
87512Hans Bust Pedersen03/62 00:47:44
88159Ivar Jensen01/58Randers Kommune 00:47:55
89333Tage Sørensen01/60 00:48:05
90248Erik Kastrup Jørgensen01/79Sparekassen Kronjylland 00:48:07
91254Leif Meldgaard01/59Sparekassen Kronjylland 00:48:11
92481Jesper Jul Nielsen01/76Børnehaven Tagrenden 00:48:12
9342Casper Friis01/79MDL 00:48:16
94324Jan Søndergaard01/59 00:48:25
95227Helen Simonsen01/58Skattecenter Randers 00:48:31
96502Morten Petersen05/73 00:48:37
97455Henrik A. Andresen01/77VERDO 00:48:41
9817Thomas Axelsen01/73C. la Cours Skole 00:48:45
9957John Valentin Mikkelsen01/52Randers HF & VUC - Team Good Legs 00:48:46
100597Kristian Opstrup12/84 00:48:53
101215Rasmus Niewald de Place01/93Randers Statsskole 00:48:57
102411Kim Søgaard01/86 00:48:59
103552Per Steensgaard01/66 00:48:59
104555Jørgen Søndergaard01/64 00:49:00
105364vagn hansen01/49 00:49:00
106609Michael Xxxxxx03/85 00:49:01
10796Ove Aagaard01/66Randers Kommune 00:49:10
108238N.J. Reinholt01/20Spar Nord Randers 00:49:11
109232Torben Juul01/20Spar Nord Randers 00:49:13
11082Ronni Dommerby01/73Randers Kommune 00:49:16
11110Jesper Nielsen01/79Beierholm Hobro 00:49:17
112375Evan Pedersen01/44 00:49:19
113495Katrine Mellemkjær Rasmussen01/97Rismølleskolen 00:49:19
11447Gert Rohde Kristensen01/63Randers AvisMarathon 00:49:21
115129Flemming Ransborg01/72Randers Kommune 00:49:22
116403Peter Sønderkjær01/68 00:49:23
117432Steen Tvilling01/70 00:49:26
118577Jørgen Holm-Hansen05/72 00:49:28
119151Jan Damsgaard01/62Randers Kommune 00:49:37
120145Thomas Poulsen01/78Randers Kommune 00:49:39
121399Bo Sander Nikolaisen01/63 00:49:40
122547Aksel Mortensen02/20 00:49:42
123422Jørn Laursen01/60 00:49:46
124261Henrik Olsen01/73SparInvest 00:49:46
125277Benny Kristiansen01/71Team Stejlborg 00:49:46
126219Lars Hastrup01/64Randers Teleklub 00:49:51
127377Casper Østergaard Pedersen01/82 00:49:52
128442Jakob Pedersen01/78 00:49:52
129289Anders Dahl Hansen01/79Tonserne Smiff 2010 00:49:53
130204Jeppe Loft Jensen01/95Randers Kommune 00:49:54
131188Henrik Hansen01/93Randers Kommune 00:49:54
132203Lasse Loft Jensen01/98Randers Kommune 00:49:55
133297Tue Schmidt Rasmussen01/85Tømrer- og snedkerfirmaet Johnny Gregersen 00:50:00
134177Hilde Corneliussen01/69Randers Kommune 00:50:01
13537Brian SVART01/65HP PROJEKTUDVIKLING A/S 00:50:02
13635Helle Fraes Dittmann01/72Helstrupholdet 00:50:02
137157Hanne Brokholm01/61Randers Kommune 00:50:17
13887Anders Buhl-Christensen01/62Randers Kommune 00:50:17
139213Henrik Degnbol01/84Randers Sport 00:50:18
140108Christian Jacobsen01/20Randers Kommune 00:50:19
14116Kent Kordt Rôder01/68Byens Fitness 00:50:21
142371Søren Bjerregaard01/71 00:50:21
143291Poul Rosenkilde01/55TRADIUM 00:50:22
144115Klaus Kristiansen01/88Randers Kommune 00:50:36
145437Jakob Pedersen01/78 00:50:38
146133Thomas Ballegaard01/71Randers Kommune 00:50:39
147226Ole Sørensen01/65S.A. Granit A/S 00:50:43
148247Steen Scherfeldt01/70Sparekassen Kronjylland 00:50:52
149602Thomas Heilskov10/80 00:50:54
150645Steffen Voigt06/66 00:50:54
15119Kasper Meyer01/89CCL LABEL A/S SPRINTER TEAM 00:50:58
152257Anders Godsk01/76Sparekassen Kronjylland 00:50:58
153407Anders Thorvald01/68 00:51:09
154505Børge P. Madsen09/53 00:51:12
155210Klaus Damhus01/63Randers Sport 00:51:13
156201Flemming Sørensen01/49Randers Kommune 00:51:15
157101Jens Barslund01/87Randers Kommune 00:51:15
158461Svend 01/54VERDO 00:51:20
159489Jens Gade Larsen01/64Dansk Fitness Randers 00:51:20
16040Ernst Stidsing01/53Kulturhistorisk Museum 00:51:28
161601Michael Andersen01/64 00:51:30
162549Uffe Neimann Thomsen09/20 00:51:30
16345Ole Hjorth Jensen01/60Ole 00:51:33
164162Morten Skipper Andersen01/84Randers Kommune 00:51:34
165469Gitte Haagensen01/64 00:51:35
166557Ib Larsen01/58 00:51:35
16770Lise Skjærris Lund01/82Randers Kommune 00:51:40
168435Johan Skjødt Christensen01/96 00:51:43
169212Morten Fruergaard01/85Randers Sport 00:51:44
17085Michael Bang Jensen01/62Randers Kommune 00:51:45
17134Peter Høllede01/44Hadsten TRIM 00:51:48
172299Rasmus Trangbæk01/82Vestas 00:51:51
173267Rasmus Lauest01/73Team Bugge 00:51:53
174428Jacob Bo Ditlev Kristensen01/83 00:51:53
17551Arne Larsen01/46Randers Freja Motion 00:51:54
176570Andreas Paulsen01/78 00:51:55
177113Claus Bolving01/61Randers Kommune 00:51:56
178194Rasmus Buhl-Christensen01/91Randers Kommune 00:51:57
179548Rasmus Neimann Thomsen05/85 00:51:58
180100Kim Schultz01/58Randers Kommune 00:52:01
181268Henrik Sykes Bjerregaard01/73Team Bugge 00:52:04
182292Hans Villasen01/55TRADIUM 00:52:06
18346Leif Jakobsen01/57Orionvej 00:52:07
184598Mikael Ifversen01/61 00:52:12
18594Morten Lassen01/62Randers Kommune 00:52:15
186220Claus Rungsted01/75Randers Teleklub 00:52:16
187312Peter Kjær Eriksen01/93X-Class Randers Realskole 00:52:18
188192Susanne Mortensen01/20Randers Kommune 00:52:22
189191Lone Bjerrekjær01/20Randers Kommune 00:52:23
190578Kristian Lauest09/43 00:52:25
1913Michael Bramsen01/79AGCO 00:52:28
19271Jacob Skjærris lund01/81Randers Kommune 00:52:29
193303Darcy Friedrich01/74Vestas 00:52:30
194275Johan Pedersen01/85Team Stejlborg 00:52:30
195349Jakob Olesen01/75 00:52:30
196482Carsten Møller01/76Dansk Fitness Randers 00:52:33
197484Pia Sandberg01/76Dansk Fitness Randers 00:52:37
198316Ejner Kjeldsen01/51 00:52:38
199470Ronnie Haagensen01/66 00:52:41
200185Klaus Elkjær01/67Randers Kommune 00:52:41
201207Bent Espensen01/51Randers Sport 00:52:41
202290Niels Drescher Pedersen01/56TRADIUM 00:52:42
20373Klaus Christiansen01/61Randers Kommune 00:52:43
20411Tina Hjelm01/76Beierholm Hobro 00:52:44
205527Villy Nedergaard01/50 00:52:51
206368Erik Carsten Pedersen01/67 00:52:51
207391Jesper Møller Petersen01/66 00:52:51
208305 Heidi Porse  01/93X-Class Randers Realskole 00:52:51
209216Steffen Christensen01/93Randers Statsskole 00:52:53
210423Christian Schou01/66 00:52:53
211503Brian H. Sørensen01/66 00:52:54
212359Nick Eichel01/95 00:52:56
213283Johnny Rubach lauritsen01/65TM Line A/S 00:52:56
214147Nikolaj Nielsen01/90Randers Kommune 00:52:58
215132Lone Taasti Møller01/67Randers Kommune 00:53:01
216543Claus Guldager02/66 00:53:05
217471Allan Møller01/60 00:53:05
218588Anders Lindby06/77 00:53:07
219341Carsten Hoelstad01/65 00:53:07
22088Ziggy Heilsberger01/58Randers Kommune 00:53:07
221571Bjarne Petersen01/84 00:53:12
222431Thomas Dahl Iversen01/75 00:53:14
223516Kenn Bloch Petersen10/62 00:53:15
224271Niels Martin Poulsen01/54Team Møldrup 00:53:20
225582Mads Thor10/73 00:53:27
226457lars braad nielsen01/75VERDO 00:53:28
227112Steen Bach01/54Randers Kommune 00:53:32
228388PETER BUSK JENSEN01/75 00:53:34
22992Steen Holm01/67Randers Kommune 00:53:40
230304Mie Schou Olsen01/74www.compexrunner.com 00:53:43
23139Carsten Hougaard Therkelsen01/74Jyske Bank 00:53:44
232211Jan Knudsen01/91Randers Sport 00:53:45
23381Søren Juhl01/74Randers Kommune 00:53:47
234105Erik Jensen01/53Randers Kommune 00:53:48
235511Kristina Caprani03/78 00:53:48
236252Mikael Nyegaard01/64Sparekassen Kronjylland 00:53:52
23761Knud Knudsen01/50Randers Kommune 00:53:55
238135Christian Gæmelke01/51Randers Kommune 00:53:56
239245Jacob Smedegaard Bach01/83Sparekassen Kronjylland 00:53:57
240535Torben Kjær Andresen02/84 00:53:59
241501Jesper Herbert01/73 00:54:00
242111Vagn Liltorp01/54Randers Kommune 00:54:03
243584Jonas Frandsen02/76 00:54:04
244434Henrik Hallas01/65 00:54:05
24569Bent Peter Larsen01/53Randers Kommune 00:54:05
246554Brian Lund01/68 00:54:07
247350Ole Kristensen01/57 00:54:08
248394Jimmi Madsen01/67 00:54:09
249462Rene 01/73VERDO 00:54:09
250166Anders Dahl Jørgensen01/64Randers Kommune 00:54:11
251500Kent Damsgaard12/72 00:54:13
2529Stine Baldus Pedersen01/79Baldus United 00:54:15
253124Nora Heilsberger01/61Randers Kommune 00:54:15
254225Jeppe Thybo Sinding01/88S.A. Granit A/S 00:54:23
255237Mette Meinert01/20Spar Nord Randers 00:54:24
256630Frederik Svendsen01/96Rismølleskolen 00:54:24
257224Kent Jensen01/77S.A. Granit A/S 00:54:26
258158Nels Markussen01/62Randers Kommune 00:54:27
259604Henrik Ibsen05/85 00:54:28
260189Lars Brøndberg01/85Randers Kommune 00:54:29
261209Christina Damhus01/92Randers Sport 00:54:31
262240Jens R. Lauridsen01/20Spar Nord Randers 00:54:35
263627Karen Lis H. Rasmussen03/73 00:54:37
264244Tom Borgstrøm Kristensen01/76Sparekassen Kronjylland 00:54:39
265234Hanne Larsen01/20Spar Nord Randers 00:54:43
266644Calus Jespersen04/73 00:54:44
267406Lars Jensen01/58 00:54:49
268574Johanne Schiønning01/78 00:54:50
269255Jesper Stordal01/73Sparekassen Kronjylland 00:54:50
270196Bente Juulsgaard01/65Randers Kommune 00:54:51
271258Dorte Jensen01/63Sparekassen Kronjylland 00:54:58
272623Jesper Xxxxx09/73 00:54:59
273444Svend Aage Madsen01/45 00:55:00
274249Jørgen Nyvang01/84Sparekassen Kronjylland 00:55:01
275416Thomas Mikkelsen01/87 00:55:05
276344Allan Brauer01/82 00:55:06
277376Niels Erik Holmegaard01/45 00:55:13
278398Lisbeth Nikolaisen01/61 00:55:15
279128Andreas Dalsgaard Justesen01/96Randers Kommune 00:55:15
2805Finn Vejlgaard01/82Arbejdernes Landsbank 00:55:16
28198Anne Grete Kristiansen01/66Randers Kommune 00:55:18
28277Lisa Møller Jacobsen01/78Randers Kommune 00:55:19
283624Ida Maria Sørensen09/89 00:55:30
284453Lisbeth Krogshede01/73 00:55:32
28549Martin Worm01/89Randers Bo- og Erhvervstræning 00:55:33
286116Martin Nyborg01/71Randers Kommune 00:55:34
287536Katrine Elkjær11/96 00:55:36
288558Flemming Schou01/71 00:55:43
289387JACOB BUSK JENSEN01/72 00:55:44
290594Peter Timmermann06/72 00:55:47
291366Birte Aunsbjerg01/60 00:55:57
29248Martin Malmros01/86Randers Bo- og Erhvervstræning 00:55:57
293474Lars Gjøde01/70Superfoss 00:55:57
294309 Klaus Michael Højlund  01/93X-Class Randers Realskole 00:55:59
295585Peter Buganski12/55 00:55:59
29666Lene Juncher01/70Randers Kommune 00:56:02
297553Tommy Gregersen01/78 00:56:04
298165Helle Jørgensen01/66Randers Kommune 00:56:08
299144Allan Brock01/57Randers Kommune 00:56:10
300579Flemming Kloster Poulsen03/57 00:56:10
301418Jørgen Lund Andersen01/64 00:56:11
302405Karin Jensen01/57 00:56:14
303440Lars Foged01/59 00:56:15
304441Henrik Lund01/61 00:56:15
305626Anne-Marie Maribo05/54 00:56:19
306592Thomas Andersen02/75 00:56:21
307199Gitte Poulsen01/57Randers Kommune 00:56:21
308591Lasse Lillebøk Rysgard04/88 00:56:25
309466Morten Andersen01/96VERDO 00:56:26
310348Arne Krog01/50 00:56:27
311517Robert Oscroft07/64 00:56:27
312537Signe Xxxxxx09/97 00:56:27
313476Heino Hansen01/80Superfoss 00:56:29
314385POUL NIELSEN01/61 00:56:31
315467Jens M. Larsen01/00VERDO 00:56:34
316383OLE NIELSEN01/60 00:56:36
317605Jesper Blicher05/65 00:56:36
318146Jan Axelsen01/65Randers Kommune 00:56:38
319353Caroline Basballe01/75 00:56:41
320266Erling Søndergård01/49Spentrup I.F. 00:56:43
321329Søren Skov01/45 00:56:44
322400Søren Bjerregaard Pedersen01/84 00:56:44
323372jørn brøndum pedersen01/70 00:56:51
324336John Ahlburg01/45 00:56:51
325164Poul Clement01/52Randers Kommune 00:56:52
3267Susan Schmidt01/59Arbejdernes Landsbank 00:56:56
32738Johanne Jacobsen01/82HUI Motion 00:56:59
328243Hans Jørgen Schou01/20Spar Nord Randers 00:57:06
329487Mikkel Engstrøm01/96Dansk Fitness Randers 00:57:06
330522Jørgen Kroer01/61 00:57:08
331175Jonas Munk Hansen01/90Randers Kommune 00:57:19
332313Louise Peters01/93X-Class Randers Realskole 00:57:22
333319tommy jensen01/45 00:57:22
334524Lene Bak05/65 00:57:24
335523Louise W. Jensen08/78 00:57:37
336332Pia Kromann Sørensen01/69 00:57:37
337546Særen Kellberg06/09 00:57:38
338182Martin Skøtt01/94Randers Kommune 00:57:42
339184Søren Skøtt01/97Randers Kommune 00:57:44
34097Thomas Andersen01/87Randers Kommune 00:57:47
341150Allan Schytte01/62Randers Kommune 00:57:51
342231Lone Rye Nielsen01/20Spar Nord Randers 00:57:52
343228Benny Brian Dahl01/51Skattecenter Randers 00:57:54
344242Jakob Jakobsen01/20Spar Nord Randers 00:57:54
345241Peder Jakobsen01/20Spar Nord Randers 00:57:55
346607Lars Andersen10/73 00:58:00
347533Sally Wisborg09/75 00:58:00
348507Kasper Handskemager11/78 00:58:03
349593Lars Birk11/57 00:58:18
350187Jesper Heilmann01/79Randers Kommune 00:58:18
35156Sara Tøttrup01/79Randers HF & VUC - Team Good Legs 00:58:18
35263Jørgen Niemann01/55Randers Kommune 00:58:25
353109Anni Gregersen01/57Randers Kommune 00:58:25
354200Tobias Lindhardt Iversen01/97Randers Kommune 00:58:26
355492Dorte Schartau Rasmussen01/65Hald Kærby Skole 00:58:28
356374Finn Nielsen01/50 00:58:29
35744Lisbeth Broløs01/65Nordea 00:58:29
35828Hans Jørgen Christensen01/43fitness dk 00:58:40
359648Marianne Busk10/71 00:58:41
360542 /00 00:58:43
361342Morten H. Ranch01/89 00:58:44
362251Lone Kold-Hansen01/59Sparekassen Kronjylland 00:58:45
36376Torben Kristensen01/78Randers Kommune 00:58:53
364250Henrik Lindrum01/63Sparekassen Kronjylland 00:58:54
365534Jørgen Wisborg05/73 00:58:58
366118Anja Nyhuus Trælle01/20Randers Kommune 00:59:01
367355Freddy Mikkelsen01/54 00:59:03
368170Lene Schou01/62Randers Kommune 00:59:06
369119Marianne Møller01/76Randers Kommune 00:59:07
370270Michael Falkenberg01/72Team Cosmo 00:59:17
371509Birthe Olesen12/78 00:59:17
372483Leo Vang01/56Dansk Fitness Randers 00:59:23
373233Torben Larsen01/20Spar Nord Randers 00:59:26
37489Jette Storvang01/55Randers Kommune 00:59:32
37525Kim Kristensen01/89Den Grønne Slagter 00:59:32
376335Lise Ask Andersen01/78 00:59:33
377438Bianca Blaabjerg01/68fitness dk 00:59:41
378138Ib Brath Jensen01/58Randers Kommune 00:59:44
379339Zofia Vork Andersen01/78 00:59:51
380649Birgitte Frederiksen08/79 00:59:56
38172Karin Bodil Jensen01/59Randers Kommune 00:59:59
382356Michael Christensen01/64 01:00:04
383239Anette Clausen01/20Spar Nord Randers 01:00:05
384369Morten Andersen01/78 01:00:06
38541Leo G. Theander01/49LGT 01:00:20
386378Torben Poulsen01/48 01:00:26
387580Max Munch07/48 01:00:27
388445Eva Skifter Andersen01/81 01:00:28
389446Irene Abildgaard01/80 01:00:28
390538Katrikjærne Mellem Rasmussen02/97 01:00:28
39122Jonna Nymann Pedersen01/52De stabile 01:00:29
392363Anne Mellemkjær Rasmussen01/70 01:00:30
393425Julie Niewald Anhøj01/94 01:00:33
39426Keld Hermann01/56Fam. Hermann/Hauge 01:00:34
395153Poul Hjøllund01/59Randers Kommune 01:00:34
396154Gerda Enevoldsen01/59Randers Kommune 01:00:34
397386BO NIELSEN01/63 01:00:41
398448Maja Hansen01/62 01:00:43
399110Christian Fenger01/56Randers Kommune 01:00:44
400357Asger Juul-lassen01/61 01:00:46
401152Alexander Hartvig Nielsen01/92Randers Kommune 01:00:47
402382Poul Eichel01/71 01:00:49
403222Lars Otte Koefoed01/67Rebild Kanoudlejning 01:00:50
404308 Jeppe Bro Kristensen  / 17 år01/93X-Class Randers Realskole 01:00:59
405311 Thomas Fris Ørsnæs Harbo  01/93X-Class Randers Realskole 01:00:59
406327Hans Kurt Nielsen01/58 01:00:59
407504Per Hvam Jensen09/52 01:00:59
408426Viggo Krogh Sørensen01/48 01:01:01
409307 Jens Dahlstrøm Poulsen  01/93X-Class Randers Realskole 01:01:01
410496Signe Emilie Guldbeck Andersen01/98Rismølleskolen 01:01:03
411459Mona Lisa Lindum01/63VERDO 01:01:18
412352Lars Emborg01/69 01:01:18
413373Knud Erik Kastrup01/47 01:01:18
414430Tenna Sander Iversen01/76 01:01:23
415599Tine Juncher Poulsen08/75 01:01:23
41643Åge Bech Lillethorup01/57Nordea 01:01:35
41718Erik Larsen01/60Carstens & Larsen A/S 01:01:36
41878Anne Dahl Iversen01/69Randers Kommune 01:01:43
41979Knud Aagaard01/46Randers Kommune 01:01:44
420621Marc Xxxxxx02/97 01:01:46
421337Claus Juncher01/70 01:01:52
422414Arne Erikslev01/44 01:01:56
423288Anne Gjedsted01/76Tonserne Smiff 2010 01:01:59
424493Annette Vestergaard01/64Hald Kærby Skole 01:02:00
42564Søren Fonseca01/75Randers Kommune 01:02:00
42699Lene Andersen01/59Randers Kommune 01:02:01
42750Thomas Petersen01/75Randers Bo- og Erhvervstræning 01:02:02
4288Karin Blach01/59Avismarathon Randers 01:02:07
429190Conny Rasmussen01/20Randers Kommune 01:02:07
430193Lona Sørensen01/20Randers Kommune 01:02:07
431417Clotilde Krogh Madsen01/76 01:02:19
43233Kristian Madsen01/51GMLK 01:02:22
43315Henrik Kristensen01/67Byens Fitness 01:02:24
434122Kirsten Damgaard01/55Randers Kommune 01:02:25
435208Lærke Thea Garding01/88Randers Sport 01:02:26
43620Ole Andersen01/59CCL LABEL A/S SPRINTER TEAM 01:02:28
437389Nilas Kærgaard Hansen01/97 01:02:33
438443Karsten Rygaard01/74 01:02:34
439278Brian Degn01/73ThumbsMotion 01:02:38
440141Viggo Pedersen01/50Randers Kommune 01:02:48
44132Orla Støvring01/46GIG Gråsten 01:02:53
4426Mette Vejlgaard01/83Arbejdernes Landsbank 01:03:04
443475Palle Rasmussen01/81Superfoss 01:03:05
444298Mark Pring01/81Venstre 01:03:07
44562Elsebeth Andersen01/60Randers Kommune 01:03:15
446447Rune Buhelt Sørensen01/76 01:03:18
447178Svend Andersson01/55Randers Kommune 01:03:19
448205Ove Nørregaard01/61Randers Kommune 01:03:33
449318camille ølgod01/78 01:03:36
450317bjørn ølgod01/76 01:03:37
451458Margrete Larsen01/64VERDO 01:03:37
452136Kenneth Jensen01/77Randers Kommune 01:03:38
453472Orla Hansen01/38Randers Freja Motion 01:03:47
454246Morten Bering01/61Sparekassen Kronjylland 01:03:49
455338Pia Værum01/65 01:03:53
456328Ellen Koch Nielsen01/79 01:04:10
457293Preben Juncher01/51TRADIUM 01:04:19
458139Aske Flensborg01/09Randers Kommune 01:04:38
459494Katrine Elkjær01/97Rismølleskolen 01:04:39
460262Hanne Sørensen01/60Spentrup I.F. 01:04:43
461381Anne-louise Thomsen01/71 01:04:45
462490Lone Hammer Sørensen01/66Randers Amtsavis 01:04:47
463260Thomas Christiansen01/76SparInvest 01:04:52
464491Kasper Dahlerup01/98Randers Amtsavis 01:04:56
46574Susanne Andersen01/59Randers Kommune 01:04:59
466343Dorit Kjær Jensen01/59 01:05:00
467397Maja Forslund01/67 01:05:12
468409Cecilie Sløk Tietze01/91 01:05:17
469573Thomas Jensen01/55 01:05:24
470603Rasmus Degn03/77 01:05:27
471450Michelle Villadsen01/94 01:05:39
472451Bo Villadsen01/64 01:05:39
473595Dorthe Taasti02/61 01:05:39
474160Paw Christensen01/68Randers Kommune 01:05:57
475518Jørn Højholt05/63 01:06:06
476354Karin Mikkelsen01/54 01:06:11
477143Marianne Brock01/61Randers Kommune 01:06:26
478107Otto Jacobsen01/55Randers Kommune 01:06:36
479358Trine H Rasmussen01/72 01:06:48
4801Mette Christensen01/74100% good Karma 01:06:48
481412Thomas Virenfeldt01/84 01:06:58
482321Susanne Madsen01/76 01:07:08
483103Lone Kure01/61Randers Kommune 01:07:18
484104Mie Kure01/91Randers Kommune 01:07:18
485322Rikke Hansen01/76 01:07:37
486272Dagny Gislum Poulsen01/54Team Møldrup 01:08:10
487564Inge-Malene Sørensen03/47 01:08:19
488340Jane Andersen01/73 01:08:39
489433Anja Tvilling01/73 01:08:43
490351Helle Bank Lunddorf01/73 01:08:52
491587Ole Lauge Jensen02/72 01:08:57
492127Maja Dalsgaard Jørgensen01/62Randers Kommune 01:08:58
493567Gunnar Thorsager07/49 01:09:01
494420Ulrik Flyndersøe01/66 01:09:46
49591Marianne Slot01/65Randers Kommune 01:09:46
49612Søren Kristensen01/53Byens Fitness 01:09:48
49713Stine Bøgelund Kristensen01/83Byens Fitness 01:09:48
498563Kurt Sørensen07/42 01:10:09
499473Ivan Toft01/52 01:10:15
500395Villy Sørensen01/33 01:10:24
501320Michael Aunsbjerg Ankersen01/88 01:10:36
502142Grethe Nielsen01/60Randers Kommune 01:10:36
5032Michael Bjerrum01/62100% good Karma 01:11:46
504629Joan Kruse09/64 01:11:48
505544Josephine Bach Johannessen11/09 01:11:48
506256Rikke Hjordkvist01/71Sparekassen Kronjylland 01:11:56
507449Ulla Hansen01/61 01:12:41
508125Flemming Lund01/71Randers Kommune 01:13:07
509183HC Skøtt01/97Randers Kommune 01:13:26
510525Solveig Pedersen05/48 01:14:38
511565Steen Ditlev Kristensen07/48 01:14:44
512265Kirsten Holmgryn01/52Spentrup I.F. 01:15:16
513408Ryan Simonsen01/39 01:15:27
514521Torben Skøtt04/58 01:16:35
515498Anja Østergaard09/77 01:17:18
516149Eva Eriksen01/70Randers Kommune 01:17:30
517415Gert Møller Pedersen01/43 01:17:37
518401Niels Brøndum01/27 01:18:19
519463Julie 01/05VERDO 01:21:17
520515Birgitte Elberling03/63 01:25:51
521137Susanne Koch01/62Randers Kommune 01:26:36
522468Kaj Kjær Jensen01/36 01:29:02
523156Grethe Krogh01/49Randers Kommune 01:45:16
524173Bente Sandberg01/64Randers Kommune 01:45:16
525281Bent Mikkelsen01/61Thaarup Klanen 01:47:11
526282Lene Mikkelsen01/65Thaarup Klanen 01:48:16
527279Lotte Mikkelsen01/62Thaarup Klanen 01:48:16
528236Per Simonsen01/20Spar Nord Randers 01:53:43
529123Alice Jensen01/79Randers Kommune 01:58:16
530480Morten Serup01/65Superfoss 02:08:12



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552