Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Marathonruten i Randers - Custom Made Makers Marathon 1/10 Marathon til 6 timer

PlaceringNummerNavn HoldAntal omgangeTid
126Kim Hansen05/75 1805:42:23
217Mads Jakobsen02/85 1605:52:40
316Hans Schack10/74 1505:56:18
418Claus Søndergaard10/73 1505:57:41
51Morten Poulsen06/70 1405:37:59
678Casper Filsø12/79 1405:38:01
7190Jess Laursen07/69 1405:43:57
8194Lars Juul03/74 1405:51:04
96Gert Rohde Kristensen06/62Randers Atletikklub Freja 10 km 1305:35:49
1023Jens Henrik Feldstedt07/73 1305:53:06
1140Jan Lund Lauridsen01/54 1305:55:43
12186Poul G Jensen14/60Randers Atletikklub Freja 10 km 1306:12:41
1327Thomas Sloth08/76 1204:00:50
1433Søren Rønn Hansen02/65 1104:09:42
1534Nels Kristian Jensen04/61 1105:15:49
1673Simon Dinesen07/81 1003:14:17
1720Steen Karlsen08/64 1003:17:45
1850Martin Jacobsen05/86 1003:18:50
1984Alan Copp04/73 1003:26:06
2030Thomas Herbert Kokholm04/72 1003:27:17
2177Steen Christiansen10/64 1003:33:32
2229Bo Junker07/66 1003:36:07
23136Bent Brian Andreasen05/66 1003:37:42
2480Finn Kjærhus08/64 1003:38:29
2553Ken Poulsen04/71 1003:39:59
2674David Bonde Pedersen05/89 1003:41:20
27211Jesper Elfving10/61 1003:41:52
2813Jørgen Jakobsen05/65 1003:42:26
2942Per Jakobsen02/60 1003:44:05
3010Anni Jensen08/61 1003:48:35
3157Mike Vangsted02/68 1003:49:50
32216Henrik Nygaard07/66 1003:51:54
3351Tonni Bager03/75 1003:54:33
348 Tomas Ganes Pilsborg05/73 1003:56:16
35226John Domino Hansen04/64 1003:56:38
3698karl andersen07/60 1003:57:14
373Jane Skov01/80 1004:03:19
38232Peter Sørensen10/63 1004:04:21
3912Erik Lind11/66 1004:07:46
4085Flemming Bjerregaard Petersen12/57 1004:10:51
4122Karim Abbas07/51 1004:17:35
427Carl Kr. Nielsen06/47 1004:19:49
432Jan fisker Knudsen07/74 1004:20:45
4468Erik Hou12/59 1004:28:33
4579Ole Jeppesen12/72 1004:28:56
46131Sven Thomsen11/68 1004:35:49
47132Henrik Thomsen07/71 1004:36:02
4839Dennis Lund Lauridsen01/77 1005:19:45
4941Inger Marie Lauridsen01/48 1005:49:34
50218Martin Ehrensvard09/67 903:43:06
51195Rene Sørensen02/75 802:38:26
52207Heine østergaard Pedersen05/76 802:38:27
53182Kim Hornbæk11/70Randers Atletikklub Freja 10 km 802:39:06
5495torben glass nielsen07/64 803:02:18
559Peter Jensen08/92 803:05:43
5631Brian Elgaard Høgh01/83 803:14:25
5776Hans Søndergaard09/69 803:24:11
58179Henriette Dahl03/73Randers Atletikklub Freja 10 km 803:27:27
59233Torben Gehlert08/57 803:28:27
60168Jørgen Vejle01/63 803:30:25
6199Anja Sørensen02/67 803:54:38
6288Keld Thomsen11/64 702:26:22
63204Bo Nikolaisen01/63 702:33:49
6444Ravi manickm10/64 702:43:00
65193Andreas Dirksen06/66 702:43:05
66192Kent Lind01/70 601:47:59
67199Stefan Larsen06/81Run For Fun med Haverslev IF 601:57:19
68184Keld Præst03/64Randers Atletikklub Freja 10 km 602:03:16
69240Per Laursen04/72 602:04:46
70209Finn Monrad Rasmussen04/52 602:05:58
71176Heino Jensen00/62Team Makers Kommunikation 602:09:27
72231Ove Aagaard12/65 602:10:54
73205Birgit Klank Christensen05/62 602:11:29
74161Lasse Byrialsen03/90 602:15:02
7560Allan Sørensen03/66 602:16:44
7675Flemming Munch Rasmussen06/79 602:24:11
77219Søren Nielsen04/76 602:34:15
78191Gert Jakobsen03/61 501:18:07
79203Torben Baun01/74 501:27:03
80202Torben Dufresne11/60 501:33:40
8181Knud Olsen09/49Randers Freja Motion 10 km. 501:34:21
82201Peter Olesen05/75 501:36:41
83139Christian Lynnerup01/74 501:38:21
84149Karl Martin Søndergaard Andersen15/83Verdo 2 501:39:01
85217Ove horn12/70 501:39:29
86140Anne Lynnerup12/76 501:40:43
87162Karsten Sommer Jensen04/66 501:42:32
8870Dennis Brun Nielsen06/84 501:43:39
8954Bent Vinther Sørensen02/54Randers Freja Motion 10 km. 501:44:29
90200Niels Madsen10/67 501:45:31
91173Allan Midtgaard00/60Team Makers Kommunikation 501:47:24
92167Thomas Bæk07/81 501:47:40
93146Niklas Ringbøl Bitsch20/70Verdo 1 501:48:44
94210Thorkild Højgaard10/54Randers Freja Motion 5 km. 501:48:54
95214Carsten Andersen01/71 501:49:11
9625Claus Juncher04/70 501:50:51
97143Jesper Brunse Olesen30/79Verdo 1 501:51:16
98105Torben Vestergaard21/64Move Randers 501:51:23
99130Lone Taasti Møller01/67Move Randers 501:51:47
100145Kim Bülow17/70Verdo 1 501:52:06
10114Jens Bjarke Aagaard Nielsen05/69 501:52:24
102142Mona Lisa Lindum18/63Verdo 1 501:53:43
10347Claus Jørgensen03/74Randers Freja Motion 5 km. 501:54:18
104212Tina Bache Hansen10/72 501:54:42
10536Hans Skaarup11/60 501:54:55
10671Brian Nielsen08/75 501:58:06
10755Bjarne Jensen10/58 501:58:35
10856Poul Erik Petersen06/44 501:58:35
109174Peter Nissen00/71Team Makers Kommunikation 501:58:41
11069Claus Galsgård04/84 501:59:14
11146Jannie Jacobsen05/78 502:01:06
112239Cristina Petersen10/73 502:04:07
11349Annette Koldby Vestergaard07/63 502:04:18
11419Dorte Schartau Rasmussen08/64 502:04:28
11532Per Hvam Jensen09/52 502:04:40
116158Finn Laursen09/54 502:05:54
117138Isabella Pillsburg06/79 502:06:00
118135Peter Andreasen10/75 502:08:51
119215Kim Møller01/76 502:09:59
12052Tage Nielsen01/62 502:10:26
12148ann levisen04/61 502:14:12
122241Per Thirup07/65 502:15:18
123235Rasmus Hansen01/98 502:16:48
124183Flemming Harrishøj27/67Randers Atletikklub Freja 10 km 401:19:57
125197jesper Lyngsø05/71Run For Fun med Haverslev IF 401:21:08
126180Martin Dahl01/73Randers Atletikklub Freja 10 km 401:23:36
127234Christian Knudsen07/72 401:24:19
12843John Valentin Mikkelsen08/51 401:24:24
129121John Madsen18/66Move Randers 401:27:13
130228Poul Erik Oest05/57Randers Freja Motion 10 km. 401:27:20
131144John Damgaard Bæk05/64Verdo 1 401:27:37
132148Svend Midtgaard09/53Verdo 2 401:29:36
133229Claus paulsen11/62Randers Freja Motion 10 km. 401:32:03
134213Preben Juncher07/50 401:41:50
135177Karin Blach03/59Randers Atletikklub Freja 5 km 401:42:46
13664anette birch08/64Randers Atletikklub Freja 5 km 401:42:46
13721Susanne Karlsen10/66 402:34:09
138133Michael Berg10/85Hadsten Trim 5 300:50:36
139112Per Nørager18/81Move Randers 300:53:48
140125Ejner Kjeldsen16/50Move Randers 301:01:42
141187Hanne Melsen11/60Randers Atletikklub Freja 5 km 301:07:09
14262René Østergaard Madsen07/76 301:07:09
14363Mille Flebbe Bomberg11/97 301:07:21
14458Tine Arensbach06/76 301:07:21
14561Annette Bomberg03/63Randers Freja Motion 10 km. 301:07:29
146152Susan Schmidt07/58 301:09:42
147221Pia Belmann06/63 301:11:02
148166Jette Bødker09/65 301:13:00
14965Majken Madsen01/77 301:13:10
150124Jette Amtkjær Nielsen24/50Move Randers 301:14:13
15166dennis frederiksen12/77 301:23:23
15267Morten Thygesen01/83 301:23:23
153164Finn Kristensen08/70Hadsten Trim 10 200:30:15
154189Mohamed A. Noor03/89Randers Atletikklub Freja 5 km 200:32:23
15597Kent Petersen05/66Hadsten Trim 10 200:33:09
15691Steen Pallesen06/65Hadsten Trim 10 200:37:17
157225Ivan Bahrentz02/65 200:37:48
15896Jan Nielsen04/59Hadsten Trim 10 200:39:34
159103Kim Poulsen11/70Move Randers 200:41:15
160100Grete Bergland01/60Hadsten Trim 10 200:41:21
161147Simon Vilant Agerbæk24/83Verdo 2 200:42:22
162122Kim Egsmark Hovesen22/68Move Randers 200:42:23
163230Rasmus Skovbo04/78 200:42:35
164223Pia bahrentz12/66 200:42:37
165127Jacob Taasti Møller01/97Move Randers 200:43:09
166116Vivi Bo Mogensen24/69Move Randers 200:45:40
167224Sara Bahrentz10/98 200:46:14
168107Martin Skov Jensen28/61Move Randers 200:48:44
169236Alexander Busk07/98 200:49:32
170154Margrethe Larsen07/63Verdo 3 200:50:18
171170Sussanne Hjort Jensen01/65Move Randers 200:50:34
172118Anni Hyldal30/53Move Randers 200:50:35
173159Karina Madsen11/77Run For Fun med Haverslev IF 200:52:48
174171Birthe Meier26/60Move Randers 200:54:30
175198Lasse Lyngsø02/00Run For Fun med Haverslev IF 200:57:54
17689kirsten iversen07/69Run For Fun med Haverslev IF 200:58:58
17786Joan Straarup09/61Run For Fun med Haverslev IF 200:58:58
178169Kitt Møller02/62Move Randers 201:17:20
179196Henrik Ehlers10/78 100:16:00
18094Malte Pallesen01/03Hadsten Trim 5 100:18:23
181220Kent Johansen08/59 100:20:06
18293Emil Pallesen02/01Hadsten Trim 5 100:21:02
183120Jan Nielsen29/59Move Randers 100:21:08
184222Esther-Louise Bahrentz06/00 100:22:23
185129Simon Taasti Møller01/01Move Randers 100:22:24
186126Jørgen Peder Taasti Møller01/64Move Randers 100:23:02
187172Kenn Lynn00/87Team Makers Kommunikation 100:23:22
18872Hans Jørgensen09/42Randers Freja Motion 5 km. 100:23:41
189114Pia Madsen20/75Move Randers 100:23:42
190175Thomas Lundin00/88Team Makers Kommunikation 100:24:01
191227Jens Juncher06/02 100:24:44
192117Lilian Andersen12/52Move Randers 100:24:46
193153Benthe Sund14/68Verdo 3 100:27:44
19487Carsten Straarup05/58Run For Fun med Haverslev IF 100:27:53
195111Bodil Nørager05/54Move Randers 100:28:40
196109Anne Marie Jensen06/56Move Randers 100:29:24
197108Vibeke Williams12/50Move Randers 100:29:48
198128David Taasti Møller01/99Move Randers 100:30:09
199110Jakob Jensen08/80Move Randers 100:40:38
200208Karin Jensen01/60 102:01:54
20192Susanne Pallesen07/67Hadsten Trim 5 00:16:26
202165Karsten Larsen10/65Move Randers 01:48:07



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552