Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Fladbroløbet 2012 - 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1459Simon Jensen08/89 00:34:25
2169Morten Jespersen04/88 00:35:16
3397Tommy Gregersen 01/82Falck  00:35:47
4499Dennis Lybak08/75 00:35:57
5429michael Møller Pedersen 01/95Fresh Fitness Randers 00:36:53
6474Claus Bentsen12/78 00:36:59
7439Klaus Hagensen09/82 00:37:39
8512Jonas Rasmussen09/90 00:38:03
9411Charlotte Sass Larsen28/69Randers Atletik Freja 10 km 00:39:37
10340Jesper Olesen30/79Verdo 1 00:40:08
11364Simon Fiil Svane01/60 00:40:09
12523Gert Lind08/63 00:40:50
13325Thomas Sloth01/76Dansk Fitness Randers 00:40:55
14198Sten Christensen04/56Randers Kommune 00:41:29
15443Stefan Pedersen08/76 00:41:30
16388Susanne Pallesen02/67Hadsten trim 10 00:41:50
1716Jesper Adamsen07/73 00:42:03
18552Paul Buhr01/85 00:42:11
19532Søren L Pedersen08/80 00:42:24
20441Rasmus Duus02/81 00:42:26
21208Karsten Jensen01/65Randers Teleklub 00:42:35
22116Jørgen Juncher16/70Randers Kommune 00:42:47
2389Peter Overgaard09/90 00:43:10
2482Tobias Risbo Kristensen29/95Randers Kommune 00:43:15
25479daniel Graversgaard07/97 00:43:17
26394Bent   Zilmer 01/82Falck  00:43:21
27309Luca Sørensen01/89 00:43:22
28226Per Nørager18/81Randers Kommune 00:43:24
29368Stefan Knudsen21/70Ingemann Nielsen 00:43:25
30489Jens Henrik Daugaard07/90 00:43:29
3199Keld Thomsen28/64Randers Kommune 00:43:36
32273Rasmus Pedersen01/81Post DK 00:43:37
33179poul jensen14/60Randers Kommune 00:43:44
34483rene Christensen06/69 00:43:52
35511Asbjørn Damm Jensen10/90 00:43:52
36481Henrik Skov Nielsen05/63 00:44:01
3730Mathias Pedersen02/96 00:44:02
38529Anders Rousing09/68 00:44:13
39500Michael Velling05/80 00:44:25
40149Morten Thye01/72RPC Superfos 00:44:27
41346Klaus Valbjørn Køster01/68Verdo 2 00:44:37
4270Ivan Nielsen05/56Grundfos 00:44:41
43457Peter M Sloth04/82 00:44:45
44263Claus R. W. Jensen25/84Randers Kommune 00:44:47
45291Peter Pedersen08/65Aalborg atletik og Motion 00:45:01
46313Paul Brandt01/60 00:45:02
47343Niklas Ringbøl Bitsch20/70Verdo 1 00:45:23
48111Knud Olsen09/49 00:45:24
49345Martin Andersen20/94Verdo 2 00:45:26
5035Jens Peter Hansen05/57Randers Kommune 00:45:29
51192Chresten Christensen13/68Langå Sparekasse 00:45:38
52133Mikkel Gjøtrup09/82 00:45:39
53385Kent Pedersen25/66Hadsten trim 10 00:45:40
54333Mads Brix01/79Dansk Fitness Randers 00:45:46
55220michael sørensen10/73 00:46:00
5628Brian Ingvardsen08/64 00:46:07
57485Flemming Jørgensen07/62 00:46:12
58381Henrik Olsen25/72Sparinvest 00:46:29
59373Jakob Sandfeld01/60 00:46:31
60513Frank Laursen05/68 00:46:39
6132Dan Kjær07/67 00:46:42
62431Jesper Klit Andersen24/65 00:46:47
63503Jacob Andersen08/83 00:46:47
64403Iver Daugaard 01/62Falck  00:46:47
65347Henrik Andresen03/76Verdo 2 00:46:53
66455Anders Lindby06/77 00:46:55
67551Magnus Skriver01/85 00:47:00
68194Lone Hansen13/63Langå Sparekasse 00:47:07
69255Thomas Gravesen10/80 00:47:08
7069Jørgen Henriksen19/61Grundfos 00:47:13
71344Søren Lidsmoes14/67Verdo 2 00:47:16
72409Poul Møller22/66Randers Atletik Freja 10 km 00:47:16
73271Maibritt Daugaard02/85TEAM DAUGAARD 00:47:18
74473rene Tøtrup Klith08/68 00:47:21
75285Jonas Lindholt01/84Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 00:47:30
76327Mads Møller01/75Dansk Fitness Randers 00:47:41
77495Christian Mikkelsen04/66 00:47:45
78359Kasper Dahlerup01/98Randers Amtsavis 00:47:46
79152Leif Meldgaard01/59Sparekassen Kronjylland 00:47:46
80399Per Laursen 01/72Falck  00:47:54
8190jesper andersen19/73Randers Kommune 00:47:55
82471Jens Thomadsen06/53 00:47:59
83522Jørgen Bagger03/60 00:48:00
84209Lars Hastrup01/64Randers Teleklub 00:48:08
85393Morten W. Jacobsen 01/75Falck  00:48:10
86384Karen Olsen29/63Hadsten trim 10 00:48:12
87269Morten Daugaard05/82TEAM DAUGAARD 00:48:21
88253Omar Christian Thomsen11/61Freja 00:48:25
89336Michael Ross08/67Randers Kommune 00:48:25
90432Jakob Nielsen12/76 00:48:26
91454Kent Pedersen12/84 00:48:27
92545Ove Aagaard12/65 00:48:30
93276Carsten Ibsen06/55 00:48:31
94191Johan S. Christensen08/95Langå Sparekasse 00:48:34
95196Helle Kragh Klitgaard03/63Klitgaard 00:48:34
96186Kim Kvist Hansen06/81Arbejdernes Landsbank 00:48:40
97433John Østergård01/60 00:48:40
9898Hans Loff Brodersen03/79Randers Kommune 00:48:40
99200Alexander Hartvig Nielsen25/91Randers Kommune 00:48:48
100256Claus Hemberg Jørgensen03/72 00:48:49
1015Claus Juncher04/70 00:48:51
102266Matias M Nielsen24/98Randers Kommune 00:48:55
10333Michael Mikkelstrup09/70 00:49:01
104440Lars Damgaard09/62 00:49:04
105461Jan Petersen05/78 00:49:10
106537Jesper Møller Petersen11/65 00:49:10
107284Steen Tvilling06/69 00:49:10
108193Steen Hansen19/59Langå Sparekasse 00:49:11
109283Karl Jørgen Nielsen01/66 00:49:15
110396Daniel Nielsen 01/87Falck  00:49:16
11123Anette Clausen01/60 00:49:17
112469lasse h Østergaard10/92 00:49:21
113526Jørgen Wisborg05/73 00:49:23
114272Martin Albrechtsen01/87Post DK 00:49:23
11545Svend Erik Kristensen02/64 00:49:24
116544Søren Faxholm06/77 00:49:25
117315Steen Møller01/70 00:49:37
118221Karsten Krogh Madsen18/74Randers Kommune 00:49:46
119395Tom Svane Livoni 01/77Falck  00:49:51
120438Vagn Hansen03/49 00:49:51
121515Ejvind Degn05/71 00:49:52
122212Gitte Haagensen11/63 00:49:53
123348Torben Andresen14/84Verdo 2 00:49:55
124435Michael Frank01/69 00:49:56
125406Jacob Grøn 01/80Falck  00:49:59
126377Henrik M. Jacobsen03/68Buchs 00:50:00
12739Mikkel Callsen03/75 00:50:01
128118Ernst Stidsing27/53Randers Kommune 00:50:07
129400Anders Rasmussen 01/80Falck  00:50:12
130136Claus Salomonsen09/70Randers Taekwondo klub 00:50:19
131225Jens Henrik Jensen17/66Randers Kommune 00:50:23
132207Jeanette Madsen01/71Byens Fitness 00:50:24
133106Hans Kristian Kristensen12/60SMIFF Motion for livet 00:50:28
134387Grete Bergland29/63Hadsten trim 10 00:50:29
135219Niels Tinggaard12/73 00:50:29
136259jimmi madsen08/66 00:50:32
137290René Kjær Sørensen02/67 00:50:34
13855Steen Ølgod13/71Randers Kommune 00:50:37
139211Flemming Bjerregaard Petersen12/57 00:50:41
140100Anders Bjørn17/78Randers Kommune 00:50:43
141159Jens Bisbo01/67Sparekassen Kronjylland 00:50:43
142371Klaus Elkjær01/60 00:50:49
143175Flemming Jensen11/68 00:50:51
144546Henrik Ibsen05/85 00:50:51
145475Bo Larsen07/66 00:50:54
14697Louise Kristensen03/83ProHolding A/S 00:51:04
147140Sune Vælds11/80Erhvervsdykker.dk 00:51:05
148153Steen Scherfeldt01/70Sparekassen Kronjylland 00:51:05
149391Gert Kristensen07/62 00:51:05
150386Jan Nielsen06/59Hadsten trim 10 00:51:07
151442Keld Rohde04/49 00:51:09
152199Jan Damsgaard16/61Randers Kommune 00:51:12
15371Christian Wolf05/63Grundfos 00:51:13
154510Claus Jørgensen03/74 00:51:29
15518Hans Jørgensen01/43Randers Kunstmuseums Venner 00:51:32
156142bente juulsgaard03/64Randers Kommune 00:51:42
157401Marie W. Jacobsen 01/79Falck  00:51:56
158323Thomas Støvring01/66Dansk Fitness Randers 00:51:58
159318Thorkild Højgaard10/54 00:52:01
160128Karl Åge Vutborg12/60ProHolding A/S 00:52:04
161124Matthew Nixon01/73ProHolding A/S 00:52:04
16258Morten Lassen01/60Randers Kommune 00:52:06
163115Jens Elm Sørensen14/58Randers Kommune 00:52:11
164453Peter Thøgersen05/67 00:52:12
165247Poul Rosenkilde09/54Tradium 00:52:12
166302Torben Mikkelsen04/63Hudplejeinstituttet Randers 00:52:15
167383Jane Lund01/78Sparinvest 00:52:16
168330Birgit Klank Christensen01/62Dansk Fitness Randers 00:52:17
169467Jakob Stidsen10/64 00:52:18
170524Bo Nedergaard02/66 00:52:26
171365Mai Herold25/77Ingemann Nielsen 00:52:26
172370Evan Pedersen01/60 00:52:28
173102Flemming Sørensen15/48Randers Kommune 00:52:29
174197Poul Erik Oest30/51Randers Kommune 00:52:30
175288Bjarke Jakobsen01/87Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 00:52:32
176148Lars Gjøde01/70RPC Superfos 00:52:36
177275Nicolai Drejer06/80John Drejer A/S 00:52:39
178143Dan Jensen01/78RPC Superfos 00:52:40
179357Steven Cassells 07/92Randers Psykiatri 00:52:52
180379Rene Thrue05/73Verdo 00:52:54
18138Johan Pedersen01/85 00:52:55
182352Helene Jørgensen01/75Fitness.dk 00:52:59
183339Svend Midtgaard09/53Verdo 1 00:53:02
18472Brian H Sørensen02/66 00:53:03
185141Ivar Jensen24/57Randers Kommune 00:53:04
186157Mikael Nyegaard01/63Sparekassen Kronjylland 00:53:06
187320Torben Bang03/65 00:53:09
188308Henrik Bugge Haslund01/83 00:53:09
18962Tommy Prang Vonsyld10/69 00:53:14
1909Brian Bech Hjarsen08/77 00:53:14
191487Peter Høllede06/43Hadsten trim 10 00:53:14
192312Claus Espersen01/85 00:53:19
193509Hanne Skipper Andersen10/59 00:53:23
194187Birger Møller01/69Dansk Revision 00:53:24
195451NIels Tams01/50 00:53:26
196390Kim Bülow17/70Randers Atletik Freja 10 km 00:53:29
197341John Damgaard Bæk05/64Verdo 1 00:53:32
198250Hans Villadsen01/65Tradium 00:53:33
199351Nicolaj Jørgensen01/94 00:53:37
20031Morten Nielsen10/66 00:53:44
201326Peter Sørensen01/71Dansk Fitness Randers 00:53:47
202422Morten Kristensen01/95Fresh Fitness Randers 00:53:53
203170jane sørensen06/65 00:53:54
204202thomas w.jensen19/80Randers Kommune 00:53:58
20554Vagn Liltorp20/54Randers Kommune 00:53:59
206227Michelle Thorup09/87Randers Kommune 00:54:02
207134Tommy Andersen05/70 00:54:03
208264Steen Jensen30/54Randers Kommune 00:54:08
20991marc andersen10/97Randers Kommune 00:54:10
210182Benny Dahl03/51 00:54:11
211210Peter Dreholt01/64Randers Teleklub 00:54:23
212190Kasper Overvad02/87Langå Sparekasse 00:54:24
213137Maibrith Salomonsen10/69Randers Taekwondo klub 00:54:25
214490liselotte Nis-Hanssen02/70 00:54:31
215319Per Nielsen10/60Trojka 00:54:32
216123Mark Pring01/91ProHolding A/S 00:54:33
217417Carsten Møller01/95Fresh Fitness Randers 00:54:34
21873Arne Brokholm07/52 00:54:34
21996Ernst Jæger Frederiksen11/60BMI--Motion 00:54:36
220363Kim Nielsen01/60 00:54:42
221520Villy Nielsen02/57 00:54:45
222521Martin Andersen01/96 00:54:45
223367Rasmus Møller11/88Ingemann Nielsen 00:54:45
224410Bent Madsen27/82Randers Atletik Freja 10 km 00:54:46
22549Bent espensen08/50 00:54:49
226293Bjarne Hejlskov12/64 00:54:52
227342Mona Lisa Lindum18/63Verdo 1 00:54:52
228428Emil keil01/95Fresh Fitness Randers 00:54:53
229458Carsten Thomsen09/79 00:54:53
230419Per Larsen01/95Fresh Fitness Randers 00:54:54
231215Lars Foged01/59 00:54:59
232216Henrik Lund04/61 00:54:59
233355Villy Vedergård01/45Fitness.dk 00:55:00
234332Jens Gade Larsen01/64Dansk Fitness Randers 00:55:02
235360Ivan Olsen01/60 00:55:04
236437Johnny Lauritzen01/65 00:55:16
237480poul Erik kjeldsen08/55 00:55:16
23878Jan Houmann Mortensen26/66Randers Kommune 00:55:18
239303Benny Kristiansen01/71 00:55:19
240121Susan Schmidt07/58 00:55:26
241492Anders Anderson10/62 00:55:28
242382Martin Fuks16/76Sparinvest 00:55:32
243184Peter Gammelgaard09/80 00:55:38
244324Pia Rasmussen01/75Dansk Fitness Randers 00:55:40
24556Katrin Klit Kronborg23/91Randers Kommune 00:55:41
246244Susan Hvass15/70Tradium 00:55:43
24784Anni Gregersen22/56Randers Kommune 00:55:44
248120Anne-Marie Maribo05/54 00:55:44
249177henrik jørgensen29/67Randers Kommune 00:55:46
250533morten K Nielsen01/82 00:55:47
251280Svend Aage Madsen07/44 00:55:48
252228Karen Lis Rasmussen21/73Randers Kommune 00:55:49
253404Rasmus Lichtenstein 01/82Falck  00:55:52
254486Rasmus Errebo12/80 00:55:52
255477Lasse V Nielsen11/88 00:55:53
256265Simon B Nielsen04/87Randers Kommune 00:55:55
257356Jens Erik Pedersen01/67Fitness.dk 00:55:57
258374Ulrik Skriver01/60 00:55:58
259542Niels Peter Jakobsen07/57 00:56:00
260329Jens Henrik Abraham01/65Dansk Fitness Randers 00:56:02
261174henrik pedersen08/68 00:56:06
262160Hanne Rytter01/65Sparekassen Kronjylland 00:56:16
263214Søren Aistrup10/70 00:56:21
264389Henrik Olsen05/75Buchs 00:56:27
265534Poul nielsen02/61 00:56:28
26685Christian Fenger10/56Randers Kommune 00:56:29
267540Oliver Clansen06/00 00:56:33
26813jan pedersen11/95 00:56:33
269305Jytte Hougaard Mikkelsen05/66Hudplejeinstituttet Randers 00:56:38
270224Claus Jespersen26/73Randers Kommune 00:56:40
271122Peder Kræmer02/49 00:56:40
272375Ole Schmidt09/60Buchs 00:56:41
273528Dorte Schmidt02/66 00:56:42
2746Anne Sofie Kerstens04/97 00:56:43
275201erik w.jensen03/53Randers Kommune 00:56:45
27617Hans Udengaard08/69 00:56:47
277310Bjarke Hilmar Andersen01/91 00:56:47
278354Lone Nielsen01/66Fitness.dk 00:56:47
27944Jørgen Jørgensen01/51 00:56:55
280488Brian Christensen09/70 00:56:58
281213Henrik Lang10/73 00:57:01
282418Pia Sandberg01/95Fresh Fitness Randers 00:57:01
283493Anders Bjørn05/62 00:57:03
284180Søren Simonsen10/73 00:57:04
285331Rie Warrer01/64Dansk Fitness Randers 00:57:04
286261Gitte Brøndum03/65John Drejer A/S 00:57:06
28721Alf Holten Gaba02/62 00:57:08
288172Merete Brynnum07/85ProHolding A/S 00:57:09
289223Karoline Haarup Niebuhr07/96Randers Kommune 00:57:16
290448Janne Østergaard04/72 00:57:16
291465Søren Bloch11/82 00:57:16
292426Michael Rejnhardt01/95Fresh Fitness Randers 00:57:23
293178karin jensen07/59Randers Kommune 00:57:26
294337Heidi Birch Jakobsen27/70Randers Kommune 00:57:27
295117Dennis Kornum03/80Randers Kommune 00:57:28
296103rene lauridsen03/74 00:57:28
297322Kenn Bloch01/62Dansk Fitness Randers 00:57:29
298154Brian Bach Johannesen01/69Sparekassen Kronjylland 00:57:36
299317Jens Ahm01/58 00:57:38
300444Morten Andersen01/48 00:57:39
301506Morten Norup Jensen10/90 00:57:43
302314 Lars Bruun01/69 00:57:49
303185Stefan Bech Houmann03/69ProHolding A/S 00:57:50
304110Poul Clement11/51 00:57:51
305146Morten Serup01/65RPC Superfos 00:57:52
30624Brian Løgstrup10/76 00:58:01
307516Søren Straarup Nielsen04/76 00:58:13
308299Jimmi Holm01/91Team Grønkær 00:58:14
30961Kim Bridal Løgstrup08/80 00:58:15
310301Claus Neubert02/80 00:58:16
311517Jan Fisker Knudsen07/74 00:58:17
31237tommy jensen03/45 00:58:20
313135Per Hvam Jensen09/52 00:58:20
314450Rita Tams01/58 00:58:20
315300Benedikte Brunbjerg08/92Team Grønkær 00:58:21
316402Jørgen V. Søndergaard 01/64Falck  00:58:25
317507Kasper Lauritsen01/90 00:58:27
318173Michael Thomsen01/79Friends 00:58:30
319464Martin Brauner05/94 00:58:33
320530Børge Madsen09/53 00:58:36
321270Hans Kurt Nielsen07/57 00:58:36
322504Winnie Hansen11/66 00:58:42
323161Særen Skov01/45Byens Fitness 00:58:43
32474kenneth rasmussen07/76 00:58:59
325535Bo E Nielsen04/63 00:59:04
32651Otto Jacobsen09/55Randers Kommune 00:59:09
327243Oliver Møller Jensen19/01Rismølleskolen 00:59:10
328107Thomas Laursen10/79 00:59:16
329262Dorthe Kvist09/73 00:59:20
3302Tina Brønnum09/72 00:59:23
33193Henrik Sørensen17/92Randers Kommune 00:59:28
332538Henning nielsen06/67 00:59:30
33353Tilly Vang Johanson13/75Randers Kommune 00:59:33
33422John Ahlburg03/45 00:59:34
335105Grethe Kristensen06/61SMIFF Motion for livet 00:59:35
33629Ditte Brøndum12/70 00:59:36
337421Pernille Østergaard01/95Fresh Fitness Randers 00:59:38
338260Jacob Kvist08/73 00:59:39
339508Tenna Nielsen06/80 00:59:40
34095Finn Nielsen10/49 00:59:45
341468Poul Østergaard03/58 00:59:49
342482Kirsten Kjeldsen11/60 00:59:53
343405Jacob Laursen 01/88Falck  00:59:55
344195Jeppe S. Christensen16/02Langå Sparekasse 00:59:59
345164Allex Hengeberg06/71Byens Fitness 00:59:59
346311Mette Tapdrup01/73 01:00:02
347497Jørgen Kroer01/61 01:00:06
348181Stine Andersen04/85 01:00:09
34963Erling Søndergaard05/49 01:00:11
350101Bitter Rasmussen29/59Randers Kommune 01:00:19
35114Richard Lindberg04/71 01:00:20
352248Preben Juncher16/50Tradium 01:00:20
35347Laila Sørensen 10/59 01:00:29
35492Søren Sørensen12/65Randers Kommune 01:00:32
355217Henrik Bødker02/63 01:00:36
356138Mads Madsen06/77Randers Maskinfabrik 01:00:40
357188Anette Birch01/65Dansk Revision 01:00:43
358334Anita Bilde Wissing13/69Randers Kommune 01:00:44
35910Karin Blach03/59Randers Atletik Freja 10 km 01:00:45
360353Bente Sørensen01/66Fitness.dk 01:00:50
361539Anders nielsen02/84 01:01:02
362478Jytte Vestergård10/58 01:01:03
363470Fin A Jensen01/52 01:01:03
364304Tinna Pagel03/89Hudplejeinstituttet Randers 01:01:04
365466Anita Hansen01/73 01:01:13
36680Poul Hjøllund03/58Randers Kommune 01:01:13
36781Gerda Enevoldsen30/58Randers Kommune 01:01:13
368519Steen Kristensen08/52 01:01:14
369298Tinne Olsen09/68Randers Kommune 01:01:19
37040Henrik Antvor11/71 01:01:31
371130Jørgen Lund Andersen07/63 01:01:34
372358Lone Hammer Sørensen01/66Randers Amtsavis 01:01:39
373127Mona Prip04/70ProHolding A/S 01:01:45
374462Bente Brauner06/59 01:01:48
375328Trine Sørensen01/88Dansk Fitness Randers 01:02:05
37679Svend Andersson15/54Randers Kommune 01:02:12
377491Jane Kløve Boje04/73 01:02:15
378434tommy Schytte01/65 01:02:21
379505Michael Vestergaard Jensen06/62 01:02:25
380147Thomas Nielsen01/87RPC Superfos 01:02:28
38112Willie Latham07/54 01:02:33
382254Clara Schartau06/92Freja 01:02:34
38359Kurt Madsen08/57 01:02:40
384296Anni Hejl10/75 01:02:58
385496Magnus Mølgaard05/99 01:03:04
386536Karin Lønstrup09/81 01:03:07
387543birthe Frederiksen08/79 01:03:11
388203Thomas Møller Madsen07/93 01:03:14
389361Ejvind Nielsen01/60 01:03:18
390139Karsten Knudsen05/72Randers Maskinfabrik 01:03:19
391163Hanne Brix Vistoft03/63Munkholmskolen 01:03:19
392205Per Thomadsen26/58Boldsen 01:03:23
393335Ritta Thomadsen10/58Randers Kommune 01:03:23
394494Peter Mølgaar02/69 01:03:31
395246Susanne Bugge08/64Tradium 01:03:42
39627Sanne Pilgaard Christiansen15/57Randers Kommune 01:03:52
397268Ole Jørgensen05/66 01:03:57
398408Victor Jakobsen 01/00Søndermarkskolen 01:04:09
399126Jette Sloth12/50 01:04:16
400125Kristian Madsen08/50 01:04:16
40152Ole Møller Madsen09/63 01:04:19
402338Gitte Horn Pedersen09/68Randers Kommune 01:04:30
40394Marianne Ahlburg28/55Randers Kommune 01:04:41
404132Erik Jørgensen08/42Randers Gulvservice 01:04:43
405423Susanne Østergaard01/95Fresh Fitness Randers 01:04:51
406502Mads Skibdal08/68 01:04:55
407145Henning Frederiksen01/61RPC Superfos 01:04:56
408518Morten Thygesen01/83 01:04:57
409158Lene Nydam Jensen01/66Sparekassen Kronjylland 01:04:59
41087Bente Juul-Lassen01/59 01:05:03
411501Birgitte Skibdal05/71 01:05:09
412547Lise Johansen07/81 01:05:15
413548Trine Rasmussen05/71 01:05:17
414456Nete sloth hansen06/84 01:05:19
415415Maja Hansen 01/60Regionshospitalet Randers 01:05:21
416316Bodil Louise Kristjanson01/50 01:05:22
417155Caroline Johannesen01/72Sparekassen Kronjylland 01:05:23
418376Anders Nielsen03/68Buchs 01:05:28
419321dennis frederiksen12/77 01:05:28
420366Helle Møller22/60Ingemann Nielsen 01:05:29
421307Sophie Petri Jakobsen11/95 01:05:38
422514Gunnar Thorsager07/49 01:05:40
42383Jan Hansen09/68Randers Kommune 01:05:46
424306Lisbeth Petri Jakobsen04/70 01:05:46
425114Charlotte Niemann01/56Randers Kommune 01:06:29
426176Benny Gjøtrup26/72Randers Kommune 01:06:32
427150Henrik Lindrum01/63Sparekassen Kronjylland 01:06:34
428249Jørn Gjøtrup07/50Tradium 01:06:52
429541Lars Elgaard04/67 01:07:02
43043andrea warrer09/01 01:07:20
431251Kim Heegaard30/89 01:07:23
43242rikke warrer04/73 01:07:25
433424Benedikte Rejnhardt01/95Fresh Fitness Randers 01:07:38
434218Jonas Ejersbo04/72 01:07:58
435257Bendt Smed08/60 01:08:02
436484Carsten Suurland02/72 01:08:03
437369Ingemann Nielsen17/38Ingemann Nielsen 01:08:21
438425Sara Rejnhardt01/95Fresh Fitness Randers 01:08:35
43946bente Månsson07/53 01:08:35
440420Merete D Jensen01/95Fresh Fitness Randers 01:08:38
441531Claudine Nielsen12/68 01:08:56
442498sofie Bøgelund11/87 01:09:19
443407Laura Espensen 01/99Søndermarkskolen 01:09:22
444287Finn Anker Vestergaard01/81Tømrerfirmaet Johnny Gregersen 01:09:22
445476Claus Espersen10/66 01:09:28
446472Morten Holm11/72 01:10:09
447204Søren Kristensen01/53Byens Fitness 01:10:23
448427Karoline schatz-jakobsen 01/95Fresh Fitness Randers 01:10:30
449463Marie Kinley05/73 01:10:33
450549Rikke la cour07/68 01:10:34
451156Josephine Bach Johannesen01/93Sparekassen Kronjylland 01:10:53
452267Hanne Sørensen29/59Randers Kommune 01:11:03
453525Jesper Nielsen09/71 01:11:09
454445Kirsten Andersen01/48 01:11:37
45534Per Duelund Sørensen10/57 01:11:50
456113Steen Ditlev Kristensen07/48 01:12:47
45786Ulla Hansen10/60 01:12:57
458144Jens Drivsholm01/83RPC Superfos 01:13:11
459171Inge Marie Vestergård Jensen11/59 01:13:52
46019Ivan Toft02/52 01:14:11
461281Carsten Bay Eskildsen11/88 01:14:17
462282Susie Kristensen10/90 01:14:18
463372Gert Møller Pedersen01/60 01:32:22
46457Susanne Hartz01/60Randers Kommune 02:00:03



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552