Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Soroptimist Int. Randers Kvindeløb 2012 - 5 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1213Charlotte Sass Larsen11/69 00:18:15
212Line Christensen10/72 00:21:21
3227Hanne Bek Lauridsen 30/75Move Randers 00:21:54
453Sussie Jørgensen12/61 00:23:42
5123Anne Christensen10/75 00:25:05
693Pernille mikkelsen02/75randers nv 00:25:52
7211Sofie Sass Larsen06/00 00:26:24
8139Gitte Brøndum03/65 00:26:33
9152Sisse Ibsen03/93Ibsen 00:26:45
1097Lene Mørup01/77randers nv 00:27:45
1126Thea Brøndum06/04Brøndum 00:28:05
1265Vivian Andersen Voldgaard12/65Dræbersneglene 00:28:20
13146Irene Abildgaard09/79Realskolen 00:28:32
1457Lise Nikolajsen08/70 00:28:47
1532Dorthe Grand04/60 00:28:51
16176Tina Dam Gade10/70 00:29:13
17143Marlene Bjørn09/65Realskolen 00:29:14
18124Tine Christensen06/85 00:29:17
19144Susanne Ørsted02/66Realskolen 00:29:20
20222Line Bay Sørensen03/88 00:29:44
2120Maiken Myrthue07/75 00:29:53
22174Viki Mains01/75 00:29:55
23151Marianne Morell Schiøler03/75 00:30:00
2417Trille Falk05/75 00:30:01
25216Stine H. Petersen05/78 00:30:06
2681aida Pivac10/03Jennumparkens fritidshjem 00:30:11
2791Mette Fogdahl-Wiese01/75Jennumparkens fritidshjem 00:30:11
28147Anita Steffensen05/68 00:30:16
295Ida-Maria Bahr Nielsen06/95 00:30:16
3078Susanne Lind Christensen10/56 00:30:16
31207Agnethe Fuglsang03/82 00:30:22
324Tina Nedergaard Jensen07/68 00:30:31
33217Birthe Bay Sørensen09/64Bay 00:30:50
3447Inge Christensen08/49 00:30:53
35221Maja W. Christensen07/73 00:31:14
36220Tinna Bundgaard Reinholdt07/73 00:31:16
37224Henriette B. Eriksen06/02 00:31:18
3863Signe Mossalski05/05Lene M 00:31:24
3950Mariane H Sørensen02/62 00:32:01
4018Vivian Hansen02/66 00:32:02
41145Susanne Friis12/77Realskolen 00:32:14
4211Tina Kvist07/72 00:32:17
4314charlotte wittrup01/69 00:32:25
44170Kaja Danielsen 09/77 00:32:34
45148Marie Bisbjerg06/80Bisbjerg 00:32:35
4664Wivi Hoijer01/59 00:32:40
47226Susan Kley02/69 00:32:42
48149Marie Bisbjerg06/80 00:32:42
49118Camilla Jensen07/9910. klasse Centret 00:32:42
50157Ea Lyngbye01/80 00:33:20
5166Laura Sørine Voldgaard06/01Dræbersneglene 00:33:23
52153Henny Bennedsen05/42Henny Bennedsen 00:33:59
5327Tine Boe02/81Brøndum 00:34:02
54140Mette Frost07/73 00:34:06
55225Helle Strøm 03/65Move Randers 00:34:46
56168Jyttte Vinter01/80 00:34:52
5770Louise Ægidius02/78Galleri Ægidius 00:36:37
58223Susanne NIelsen01/68 00:36:56
59136Christina Thomsen06/81 00:37:17
60135louise lykkegaard01/86 00:37:22
61212Iben Sass Larsen08/04 00:37:44
62210Christina Amoi Christensen04/82 00:39:00
63209Anette Helvig Jensen08/84 00:39:14
64133Iryna Haidabas10/54 00:39:15
65134Nataliia Ustenko10/54 00:39:17
66183Kirsten Ibsen01/80 00:39:38
67109Cecilie Kramer06/0010. klasse Centret 00:39:45
68180Michelle Dorf01/80 00:39:47
69117Camilla Carstensen05/9910. klasse Centret 00:40:29
7045Maren Jørgensen01/02 00:40:37
7146Dorte Kristiansen02/63 00:40:37
7215vita nikolajsen05/55 00:40:47
7355Marie Clausen07/01 00:40:48
7456Thea Lund06/01 00:40:49
7554Edith Jakobsen08/54 00:40:49
7682Sara Cigman08/04Jennumparkens fritidshjem 00:40:57
7792Birgitte Kaas Sørensen09/54Jennumparkens fritidshjem 00:41:13
7874Laura Larsen12/04Jennumparkens fritidshjem 00:41:23
79122Pernille Clausen06/8110. klasse Centret 00:41:26
8089Belma Kamencic10/89Jennumparkens fritidshjem 00:41:29
811Bethina Grabow08/63 00:41:29
82172Lara Aydogdu01/80 00:41:29
8394Michelle Dorf05/0310. klasse Centret 00:41:51
84121Pernille Møller04/8210. klasse Centret 00:41:54
85166Annette Kaiser Sørensen12/66 00:41:55
86215Frida Pedersen03/05 00:41:55
87120Kirsten Jørgensen04/8010. klasse Centret 00:42:04
88206Bente Bloch03/58 00:42:39
8980Gitte Falk Jensen04/50 00:42:44
90119Celine Lang04/9910. klasse Centret 00:43:46
91233Heidi Lukassen07/71 00:44:08
92234Jeanette Hviid04/80 00:44:08
939Malene Christensen03/93 00:44:21
94204Karin Worm07/49 00:45:33
9588Liana Babayan01/01Jennumparkens fritidshjem 00:46:32
96160Signe Larsen06/99Jennumparkens fritidshjem 00:46:32
97235Anita Kristiansen10/63 00:46:43
9867Eva Andersen04/39 00:47:14
9936Julie Fisker09/00 00:47:35
100116Emma Andersen03/9910. klasse Centret 00:48:08
101112Cæcilia Nielsen04/9910. klasse Centret 00:48:09
102102Sara Rath05/9910. klasse Centret 00:48:09
10379Signe Schøler12/01Jennumparkens fritidshjem 00:48:28
104142Else Christenaen01/55 00:48:29
10577Naze Bozan12/04Jennumparkens fritidshjem 00:48:32
10648Kirsten Middelboe09/55 00:48:37
107169Emilie Andresen01/80 00:48:43
10885Victoria Jensen05/04Jennumparkens fritidshjem 00:48:43
10984Simone Rasmussen07/05Jennumparkens fritidshjem 00:48:48
110163Freja Antonsen06/05Jennumparkens fritidshjem 00:48:50
111165Azra Bozan03/05Jennumparkens fritidshjem 00:48:52
11290Ann Zimmermann07/76Jennumparkens fritidshjem 00:48:52
113218Jane Bjørn Christiansen09/76 00:48:55
114219Emma Bjørn Pedersen04/07 00:48:57
115156Mormor Krogh05/47Galleri Ægidius 00:49:03
116158Anne-Louise Lyngby09/99Galleri Ægidius 00:50:22
117107Fatime Dogan12/9910. klasse Centret 00:52:27
118105Anela Bergovic08/0010. klasse Centret 00:52:28
11998Antonija Ilic06/9910. klasse Centret 00:52:29
120205Karna Christensen01/42 00:52:31
121164Sys Halkjær11/37 00:52:31
122203julie Holst04/0010. klasse Centret 00:52:46
123129Olga Rudnytska10/54 00:52:56
124130Tamara Nazarova10/54 00:52:58
12528Alberte Pedersen Skjødt04/06Pedersen 00:53:20
12629Pia Pedersen Skjødt11/64Pedersen 00:53:20
12737Mette Fisker01/03 00:53:35
12830Birgit Pedersen07/40Pedersen 00:53:49
129208Susanne Stevnhøj09/59 00:54:39
130214Charlotte S Pedersen06/62 00:54:40
13119Bente Christensen01/40 00:54:43
13271Mariette Nielsen07/45Randers Naturmotion 00:54:48
13321KIRSTEN THYBO SINDING09/57BISSERNE 00:54:59
13422ANETTE ANDERSEN07/66BISSERNE 00:55:00
13523METTE VALBJØRN CHRISTENSEN05/70BISSERNE 00:55:00
136171Tinna Lund10/86The Lunds 00:55:19
13786Lara Aydogdu07/05Jennumparkens fritidshjem 00:55:20
138131Olga Savutina10/54 00:55:23
139132Olena Grygoruk10/54 00:55:23
140128Judith Østergård10/54Soroptimist Int. Ukraine 00:56:14
14159Dorte Friis01/47 00:56:21
14244jette nørgaard09/64gården 1 00:56:48
14341eva jensen09/64gården 1 00:56:49
14443jette nørgaard09/64gården 1 00:56:49
14572Ea Lyngbye01/78Galleri Ægidius 00:56:54
146127mathilde bach logan06/04 00:58:05
147141Kathrine Wittrup08/04 00:58:06
148125majbritt lilly logan09/69 00:58:50
14958Hanne Jolin Eriksen03/37 01:00:16
15075Inger Lise Sørensen02/46Randers Naturmotion 01:02:16
151161Birgit Gregersen10/41Randers Naturmotion 01:02:17
152173Vibeke Rosenqvist05/53Randers Naturmotion 01:04:20
153137Isabella Rosenqvist05/02 01:04:23
154159Kirsten Anderson03/51Randers Naturmotion 01:04:48
155138Ellen S Sanches07/03 01:04:49
156175Annegrethe Holting06/54Randers Naturmotion 01:04:56
15799Julie Lionett04/9910. klasse Centret 01:09:28
158100Lizette Madsen06/9910. klasse Centret 01:09:28



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552