Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Søndermarkløbet 5 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1328Jeppe Dommerby09/99Søndermarkskolen 00:21:02
2812Ronni Dommerby10/72 00:21:07
3448Andreas Albers26/97Søndermarkskolen 00:21:13
4301Nikolai Henrik Sørensen20/00Søndermarkskolen 00:21:37
5803Carl Jørgen NIelsen01/66 00:21:55
6710Ivan Fraulo02/69Vorup FB U13 piger fodbold 00:22:29
7248Noah Alexander Nygaard12/01Søndermarkskolen 00:22:40
8247Mathias Olsen24/01Søndermarkskolen 00:23:17
9668Ilse Honoré Degn Lerche30/76Søndermarkskolen 00:23:39
10447Mads Hau Hansen18/97Søndermarkskolen 00:24:06
11451Anders Vestergaard Nielsen21/97Søndermarkskolen 00:24:06
12728Rasmus T. Møller06/80CompuGroup Medical 00:24:15
13150Amanda Alsted Glargaard Thomasen05/04Søndermarkskolen 00:24:44
14698Rasmus Skovbo04/78 00:24:45
15594Søren Nielsen01/70Vorup FB U10 00:24:48
16472Simon Vincent Wynne12/96Søndermarkskolen 00:25:14
17589Nikolaj Andersen11/03Vorup FB U10 00:25:24
18723Anders Obsen01/74 00:25:39
19336Kristian Ax Nielsen01/98Søndermarkskolen 00:26:24
20164Freya Victoria Kimose Jespersen24/02Søndermarkskolen 00:26:30
21191Jonas Bækgaard Eiberg Larsen04/02Søndermarkskolen 00:26:34
22724Kent Damsgaard12/72 00:26:39
23464Camilla Larsen Degn19/97Søndermarkskolen 00:26:43
24466Emma Rye Nielsen28/97Søndermarkskolen 00:26:46
25469Emma Brath Holm29/97Søndermarkskolen 00:26:46
26647Malthe Wilson Pape23/05Søndermarkskolen 00:26:55
274Morten Vassard10/76 00:26:55
28424Alexander Gam Andersen23/96Søndermarkskolen 00:26:57
29796Mette Pape02/65 00:27:03
30705Flemming Andersen08/61Vorup FB U13 piger fodbold 00:27:06
31709Sofie Møller Hansen04/00Vorup FB U13 piger fodbold 00:27:07
32308Emilie Just20/00Søndermarkskolen 00:27:08
33307Emma Bruhn Andersen17/00Søndermarkskolen 00:27:25
34300August Kragh-Frederiksen06/00Søndermarkskolen 00:27:27
35304Cecilie Borup Obsen27/00Søndermarkskolen 00:27:31
36305Anna Gerlak Pedersen17/00Søndermarkskolen 00:27:35
37232Emil Hindborg Frederiksen22/00Søndermarkskolen 00:27:35
38581Ole Nielsen07/59 00:27:52
39801Jette Plantz04/73 00:27:54
40105Tobias Bach Ottobrøker Axelsen10/03Søndermarkskolen 00:28:03
41132Malte Kragh Klitgaard25/03Søndermarkskolen 00:28:09
42297Tobias Larsen Degn10/00Søndermarkskolen 00:28:22
43159Rasmus Nikolajgaard Olsen27/02Søndermarkskolen 00:28:28
44605William Kjeller Justesen23/05Søndermarkskolen 00:28:34
45152Emil Bent Nielsen08/05Søndermarkskolen 00:28:43
46677Leo Vang11/56 00:28:45
47270Sebastian Krause Drægert14/00Søndermarkskolen 00:28:50
48720Nikolaj Zethner09/61 00:28:53
49280Oliver Stendal Revsgaard30/00Søndermarkskolen 00:28:55
50592Magnus Knudsen04/03Vorup FB U10 00:28:59
51361Nicolaj Meldgaard Olsen26/98Søndermarkskolen 00:28:59
52359Mathias Højgaard Lyngbye18/99Søndermarkskolen 00:29:00
53333Esben Damgaard Kaas30/99Søndermarkskolen 00:29:02
546Kresten Tougaard Bau05/04Søndermarkskolen 00:29:02
55765Thomas Bau11/73 00:29:09
56775Allan Maul05/63Søndermarkløbet 00:29:20
57708Sarah Sylvest Andersen12/99Vorup FB U13 piger fodbold 00:29:25
58190Mikkel Havn Christensen06/02Søndermarkskolen 00:29:36
59338Silke Kristine Nygaard17/99Søndermarkskolen 00:29:40
60730Diana Godt10/84CompuGroup Medical 00:29:49
61237Jakob Højgaard Lyngbye08/01Søndermarkskolen 00:29:49
62588René Sørensen03/73Vorup FB U10 00:29:53
63681Kim Tovgaard03/75 00:29:55
64245Marcus Grøn18/01Søndermarkskolen 00:29:56
6597Ida Greve Tovgaard27/04Søndermarkskolen 00:29:56
66296Patrik Eskildsen26/00Søndermarkskolen 00:30:01
6758Nikolai Laurs Muhl Hansen21/03Søndermarkskolen 00:30:09
68542Heidi Appel Hansen04/79Søndermarkskolen 00:30:13
69310Camille Vissing15/00Søndermarkskolen 00:30:16
70154Gustav Petri Jakobsen27/02Søndermarkskolen 00:30:35
71144Sabrina Kristensen17/02Søndermarkskolen 00:30:35
72670Maria Andersen12/75Søndermarkskolen 00:30:35
73790Ida Nørgaard11/93 00:30:38
74460Emma Just08/97Søndermarkskolen 00:30:38
75751Peter Dahl Jakobsen01/67 00:30:48
76332Cecilie Bach Ottobrøker Axelsen05/99Søndermarkskolen 00:30:50
77689Tina Just03/70 00:30:57
78117Marinus Dissing Sorth08/03Søndermarkskolen 00:31:30
79602Tobias Bay Houmøller04/02Bettina Houmøller 00:31:30
80299Anton Blad23/00Søndermarkskolen 00:31:31
81355Mathias Kløve15/99Søndermarkskolen 00:31:45
82360Ida Mehic Danielsen13/99Søndermarkskolen 00:31:50
83642Sigurd Holst Madsen17/06Søndermarkskolen 00:31:50
84122Emil Paavo Vandel Würtz22/03Søndermarkskolen 00:31:52
85684Allan Wurtz02/76 00:31:53
86309Sara Matilde Vassard10/00Søndermarkskolen 00:31:59
87342Laura Olsen27/99Søndermarkskolen 00:32:03
88776Mette Thomsen 09/72Mette Thomsen  00:32:22
89457Sofie Lie Brøndum03/97Søndermarkskolen 00:32:24
90204Sebastian Hvass Simonsen04/02Søndermarkskolen 00:32:24
91656Thomas Kjersing Sørensen09/06Søndermarkskolen 00:32:29
92810Henrik Blad05/71 00:32:29
93763Peter Sørensen07/71 00:32:30
94462Heidi Camilla Astrup15/97Søndermarkskolen 00:32:31
9562Matias Kristensen13/04Søndermarkskolen 00:32:32
96809Tom Johannesen11/56 00:32:46
97680Søren Broch Laursen07/75 00:32:47
98169Emma Broch Laursen02/02Søndermarkskolen 00:32:47
992Jørgen Nielsen04/47 00:33:04
10066Magnus Christian Timm Müller03/04Søndermarkskolen 00:33:04
101100Rasmus Højgaard Lyngbye17/02Søndermarkskolen 00:33:26
102313Rasmus Stig Højholdt04/99Søndermarkskolen 00:33:31
103324Oliver Harder Darum15/99Søndermarkskolen 00:33:37
104272Filippa Victoria Kimose Jespersen17/00Søndermarkskolen 00:33:40
105290Helena Wiegers Henriksen28/99Søndermarkskolen 00:33:42
106614Nicolaj Patrick Robert Christensen28/05Søndermarkskolen 00:33:45
107327Tobias Møhlenberg Grønlund19/99Søndermarkskolen 00:33:46
108752Lars Kaspersen10/70 00:33:51
109794Christina Kvist03/72 00:33:52
110228Kamille Alberte Skytt Kvist26/01Søndermarkskolen 00:33:52
111186Jon Ladehoff Severinsen06/02Søndermarkskolen 00:33:59
11271Søren Vestergaard Bendsen Pedersen01/04Søndermarkskolen 00:34:00
113758Thomas Grundal-Rasmussen01/74 00:34:00
11467Magnus Myrthue14/04Søndermarkskolen 00:34:00
11531Frederik Grundal-Rasmussen14/05Søndermarkskolen 00:34:00
11639Matti Gashi Ottsen11/05Søndermarkskolen 00:34:00
117223Johanne Carøe Glerup Kristensen06/01Søndermarkskolen 00:34:06
118816Tobias Lisbjerg06/02 00:34:08
119777Anne-Marie Vitting08/71 00:34:11
120767Maiken Myrthue07/75 00:34:12
121261Pernille Tange Rasmussen12/01Søndermarkskolen 00:34:40
122663steen carøe reus09/65reus 00:34:41
123279Jasmin Carøe Reus09/00Søndermarkskolen 00:34:42
124734Jeanette W. Lundbergh03/71CompuGroup Medical 00:34:49
125672Elin Graversen20/58Søndermarkskolen 00:34:50
126792Thomas Kortbek08/72 00:34:53
127685Heidi Kragh03/77 00:34:54
128311Maiken Løgstrup Rasmussen03/00Søndermarkskolen 00:34:55
129632Cecilie Aalestrup Kragh06/06Søndermarkskolen 00:35:00
130243Mark Thisted01/01Søndermarkskolen 00:35:03
13161Ida-Marie Kjelstrup Kortbek22/04Søndermarkskolen 00:35:06
132293Frederik Høegh Bjørkmann06/00Søndermarkskolen 00:35:18
133145Astrid Emilie Blad14/03Søndermarkskolen 00:35:24
13476Laurits Johannes Baadsgaard Zethner21/04Søndermarkskolen 00:35:31
13568Jais Valdemar Nygaard01/04Søndermarkskolen 00:35:33
136329Maja Cecilie Nielsen09/99Søndermarkskolen 00:35:35
137326Emma Hindborg Frederiksen17/99Søndermarkskolen 00:35:35
138246Mads Stig Andersen15/01Søndermarkskolen 00:36:04
13987Gustav Mortensen03/03Søndermarkskolen 00:36:07
14088Magnus Borup Obsen03/04Søndermarkskolen 00:36:10
141718Marianne Jørgensen01/75 00:36:11
142652Dicte Sommer-Nielsen16/05Søndermarkskolen 00:36:15
143260Ingrid Kirstine Høj Laursen07/01Søndermarkskolen 00:36:33
144787Jacob Hjortshøj Dalsgaard03/96 00:36:37
145434Lene Ehrenreich Konnerup06/97Søndermarkskolen 00:36:37
146449Fie Byrholdt Pedersen08/97Søndermarkskolen 00:36:38
147463Anne Nørgaard Jensen17/97Søndermarkskolen 00:36:47
148706Natasja Fraulo02/00Vorup FB U13 piger fodbold 00:36:47
149425Matias Gert Stegger Nielsen15/96Søndermarkskolen 00:36:49
150273Sara Koue27/00Søndermarkskolen 00:36:49
151603Søren Bay Houmøller09/63Bettina Houmøller 00:36:50
152271Katrine Hvid Faurskov30/00Søndermarkskolen 00:36:52
15378Oliver Østergaard Fjendbo25/04Søndermarkskolen 00:36:53
154791Lars Skifter12/69 00:36:58
15538Benjamin Skifter19/04Søndermarkskolen 00:37:09
156707Camilla Sand Hansen12/00Vorup FB U13 piger fodbold 00:37:32
157586Dan Müller03/72 00:37:34
158804Anja Sjøstrand09/77 00:37:36
15960Jens Emil Risgaard Houmann24/04Søndermarkskolen 00:37:36
160146Cathrine Søborg Ottesen19/02Søndermarkskolen 00:37:36
161697Christina Amdi Christensen04/82Mødregruppen 00:37:36
162318Alexander Møhlenberg Hollerup24/98Søndermarkskolen 00:37:37
163802Pia Vang Vestergaard12/78 00:37:43
164138Signe Skovrider Sørensen08/03Søndermarkskolen 00:37:46
165181Regitze Kaag Andersen26/02Søndermarkskolen 00:37:52
166212Mathias Skov Knudsen12/02Søndermarkskolen 00:38:00
167393Steffen Mazivila Lystlund17/98Søndermarkskolen 00:38:07
168541Harald Lytzen14/75Søndermarkskolen 00:38:07
16980Jonas Figgè Dufresne Hougaard05/04Søndermarkskolen 00:38:08
170774Alexander Sonderin Busk07/98 00:38:09
171692Anette Andersen04/64 00:38:39
17279Jakob Gustav Uhrbrand Hald01/04Søndermarkskolen 00:38:41
173683Thomas Uhrbrand Hald03/74 00:38:42
174185Frederik Bach Damsgaard18/02Søndermarkskolen 00:38:45
175252Sebastian Holm Grünberg15/01Søndermarkskolen 00:38:48
176242Nicko Hovgaard Andreasen15/01Søndermarkskolen 00:38:48
177251Magnus Peder Bang Nielsen19/01Søndermarkskolen 00:38:50
17883Signe Marie Jensen12/03Søndermarkskolen 00:38:50
179694Lise Johannessen08/68 00:38:57
180198Anne Sofie Bloch Pedersen27/02Søndermarkskolen 00:39:07
181180Rebecca Straarup26/02Søndermarkskolen 00:39:21
18294Nikolaj Korning Stenholt13/04Søndermarkskolen 00:39:30
18372Simon Puggaard16/03Søndermarkskolen 00:39:32
184713Christin Mørup09/61 00:39:35
185182Sigrid Verner Fuglsang25/02Søndermarkskolen 00:39:42
18619Amanda Ghaltakhchyan Roed Rasmussen01/05Søndermarkskolen 00:39:49
187585Lene Jakobsen10/77 00:39:51
188170Line Truel Mørup17/02Søndermarkskolen 00:39:52
189209Daniel Tranholm Andreasen15/02Søndermarkskolen 00:40:31
19073David Mølgaard Rasmussen28/03Søndermarkskolen 00:40:33
19181Anders Dammand Iversen10/03Søndermarkskolen 00:40:33
192691Sten Iversen08/67 00:40:33
193590Rasmus Tyssen12/03Vorup FB U10 00:40:34
194580Jørn Thyssen09/74 00:40:36
195749Anja nicolajsen01/76 00:40:41
196669Maja Balzersen17/83Søndermarkskolen 00:40:44
197174Simon Victor Mikkelsen16/01Søndermarkskolen 00:40:45
198196Freja Soelberg02/03Søndermarkskolen 00:40:48
199721stine andersen08/80fuglsø 00:40:51
200131Sander Stampe Hansen20/03Søndermarkskolen 00:41:01
201172Josephine Meldgaard Olsen19/02Søndermarkskolen 00:41:07
20299Andrea Mitchelly Bojsen Christensen08/03Søndermarkskolen 00:41:07
203780Annemette Olsen04/77 00:41:07
20411Mathias Fjordvald Sørensen09/04Søndermarkskolen 00:41:29
205555Lisa Glerup Kvorning11/78Søndermarkskolen 00:41:29
20613Magnus Micas Byrgiel Vejlgaard28/05Søndermarkskolen 00:41:30
207733Anita B. Christensen03/68CompuGroup Medical 00:41:39
208735Karin Hvid Kuhlmann02/75CompuGroup Medical 00:41:40
209392Bertil Lilholt Langberg06/97Søndermarkskolen 00:42:40
210712Knud Aagaard03/46Silas 00:42:48
211676Kåre Rasmussen06/75 00:43:16
212112Sara Bæk15/03Søndermarkskolen 00:43:24
213116Amalie Gammelby Larsen02/03Søndermarkskolen 00:43:25
214797Susanne Dam Bæk06/75 00:43:44
215211Marco Almskou Elgaard01/01Søndermarkskolen 00:43:49
216195Cassandra Høj Hoffmann26/02Søndermarkskolen 00:43:52
217197Laura Kjersing Sørensen17/02Søndermarkskolen 00:43:54
218128Emil Elfving13/03Søndermarkskolen 00:43:56
219120Emma Roed Thettrup06/03Søndermarkskolen 00:44:15
220798Lars Bæk06/67 00:44:16
221784Helle Mikkelsen10/73 00:44:19
222703Robert Lundorff Jørgensen19/01Søndermarkskolen 00:44:19
223782Lars Jørgensen05/68 00:44:22
224358Muhamed Imamovic18/99Søndermarkskolen 00:44:26
225188Martin Saugbjerg Lange28/02Søndermarkskolen 00:44:31
226278Eva Puggaard05/00Søndermarkskolen 00:44:31
227757Niels Jørgen Lange04/67 00:44:34
228200Elisabeth Tougaard Bau30/02Søndermarkskolen 00:44:37
229275Camille Daugaard Nielsen10/00Søndermarkskolen 00:44:40
230725Line Larsen01/81 00:44:42
231545Ilse Honoré Lerche30/76Søndermarkskolen 00:45:08
232607Malthe Skærup Fuglsø Andersen07/06Søndermarkskolen 00:45:19
233750Jesper Andersen09/73fuglsø 00:45:24
234600Kurt Pehrsson10/67Kurt Pehrsson 00:45:32
235171Oline Desirée Dalsgaard Pehrsson20/02Søndermarkskolen 00:45:32
23670Magnus Wilson Pape04/04Søndermarkskolen 00:45:42
237343Isabella Straarup23/99Søndermarkskolen 00:45:44
238348Olivia Elisabeth Margaritha Pedersen02/99Søndermarkskolen 00:45:45
239795Morten Nielsen06/65 00:45:45
240625Carl August Risgaard Houmann24/06Søndermarkskolen 00:45:46
241158Emil Krogh Nielsen19/02Søndermarkskolen 00:45:46
242779Chris Ramussen12/98 00:45:51
24317Sebastian Morten Thiel Jørgensen24/05Søndermarkskolen 00:45:55
244753Rene Nielsen05/77 00:45:55
2458Matushan Mathialakan10/05Søndermarkskolen 00:46:06
246216Simon Hartmann Schmidt22/00Søndermarkskolen 00:46:34
247693Winnie Nielsen10/79 00:46:35
248806Thomas Skifter10/76fuglsø 00:46:35
249805Ilona Elgaard08/75fuglsø 00:46:37
250785jimmi mark lyngsø02/78 00:46:38
25146Isabell Daugaard Nielsen17/05Søndermarkskolen 00:46:41
252142Xenia Høgg Andersen10/02Søndermarkskolen 00:46:42
253638Neel Mark Lyngsø29/06Søndermarkskolen 00:46:45
25432Oliver Skov Halgren Madsen07/04Søndermarkskolen 00:46:52
255140Signe Ladefoged Johannsen10/03Søndermarkskolen 00:46:53
25696Alberte Jelle Sørensen28/04Søndermarkskolen 00:46:57
25733Andreas Bækgaard Eiberg Larsen23/04Søndermarkskolen 00:46:58
258722Jimmi Eiberg Larsen04/75 00:47:00
25990Natasha Rasmussen09/04Søndermarkskolen 00:47:08
260622Cilas Stampe Hansen18/05Søndermarkskolen 00:47:34
261807Heidi Rasmussen09/70 00:47:39
262183Jeppe Stig Højholdt01/01Søndermarkskolen 00:47:40
26334Malthe Krause Drægert06/05Søndermarkskolen 00:47:42
26430Marcus Lande Gammelgaard Thomassen01/05Søndermarkskolen 00:47:42
26543Lucas Almskou Elgaard18/05Søndermarkskolen 00:47:44
266781Jannie Loftager03/77 00:47:47
267651Simone Mølgaard Rasmussen08/06Søndermarkskolen 00:47:48
268621Celina Maria Kühlmann Hansen13/06Søndermarkskolen 00:47:50
26947Amalie Juncher Prip23/05Søndermarkskolen 00:47:53
270714Kristoffer Skipper02/05Skipper 00:47:57
271800Brian Hansen09/69 00:47:59
272673Lone Nielsen05/80Søndermarkskolen 00:48:14
27327Ulrikke Behr Andersen01/05Søndermarkskolen 00:48:15
274583Carsten R Andersen05/63 00:48:16
275244Søren Peter Fjordvald Sørensen27/00Søndermarkskolen 00:48:26
276127Tobias Vitting Christensen11/03Søndermarkskolen 00:48:29
27710Frederik Blok Christensen09/05Søndermarkskolen 00:48:30
278452Thajs Skov Knudsen19/97Søndermarkskolen 00:48:33
279468Mikkel Hau Hansen18/97Søndermarkskolen 00:48:34
280119Emil Bjerregaard Sørensen23/03Søndermarkskolen 00:48:40
281274Emma Sofie Mortensen07/00Søndermarkskolen 00:48:46
282267Marie Birkhøj Andersen07/00Søndermarkskolen 00:48:47
28336Christoffer Høj Hoffmann09/05Søndermarkskolen 00:49:10
284690Bent Høj Hoffmann01/70 00:49:11
285748Natascha Kaspersen07/93 00:49:11
286239Maja Damm Bossow16/01Søndermarkskolen 00:49:21
287266Laura Saxtorph Adamsen06/00Søndermarkskolen 00:49:26
288312Nicolaj Bach Damsgaard05/99Søndermarkskolen 00:49:26
289306Julie Sangkrit Rou04/00Søndermarkskolen 00:49:29
290192Tjalfe Wildau Nitzche Nisker14/02Søndermarkskolen 00:49:34
291808Erik Kuhlmann12/66Team Kuhlmann 00:49:41
292403Klaus Thisted13/97Søndermarkskolen 00:49:43
293639Anders Høje Pedersen09/97 00:49:44
294634Thilde Hvid Kuhlmann06/06Søndermarkskolen 00:49:49
295769Karin Christensen04/75 00:49:53
296291Mads Blicher Jepsen25/99Søndermarkskolen 00:50:03
297783Julie SKov Madsen06/78 00:50:05
298687Christina Jensen09/79fam. jensen 00:50:42
299264Julie Christine Uhrbrand Hald27/01Søndermarkskolen 00:50:45
300345Lea Thorsen05/99Søndermarkskolen 00:50:46
301364Pernille Damm Bossow01/99Søndermarkskolen 00:50:46
302768Inger Juncher08/69 00:50:51
30324Isabell Rose Ulstrup Jensen01/05Søndermarkskolen 00:50:55
30421Nana Sørensen26/05Søndermarkskolen 00:50:55
305346Christinna Trøstrup Jensen29/98Søndermarkskolen 00:50:55
306349Nicolaj Vejen Rønne Rasmussen15/98Søndermarkskolen 00:50:55
30748Maja Horsted Bundgaard05/05Søndermarkskolen 00:50:57
308695Rikke Bundgaard04/76 00:50:59
309597Annette Skipper04/66Skipper 00:51:20
310429Michelle Dahl Linde18/97Søndermarkskolen 00:51:30
311440Katja Rank Wüpper Mikkelsen22/97Søndermarkskolen 00:51:31
312443Ditte Maria Skytt Kvist25/97Søndermarkskolen 00:51:31
313436Emilie Nørlem Ammitzbøll09/97Søndermarkskolen 00:51:32
314598Alexander Skipper10/07Skipper 00:51:35
315686Ludvig Villum Nørgaard08/07 00:51:40
316176Julia Grønlev Andersen15/02Søndermarkskolen 00:51:46
317179Camilla Eskildsen14/02Søndermarkskolen 00:51:46
318177Zille Lande Gammelgaard Thomassen04/02Søndermarkskolen 00:51:47
319766Tommy Nygaard03/77 00:51:48
320379Lukas Vinther21/98Søndermarkskolen 00:51:48
321384Sigurd Haun Kierkegaard27/98Søndermarkskolen 00:51:49
322375Jakob Kjersgaard Friis10/97Søndermarkskolen 00:51:50
323617Alberte Østergaard Fjendbo20/06Søndermarkskolen 00:51:50
324141Ida-Marie Villum Nørgaard11/03Søndermarkskolen 00:51:51
325582Karina Behr Andersen04/73 00:52:03
326107Anahit Ghaltakhchyan Roed Rasmussen06/03Søndermarkskolen 00:52:08
327608Marika Behr Andersen29/06Søndermarkskolen 00:52:16
328650Thomas Puggaard23/06Søndermarkskolen 00:52:25
329620Eia Flarup Hammer23/06Søndermarkskolen 00:52:28
330609Olivia Høgg Andersen10/06Søndermarkskolen 00:52:30
33184Sebastian Bo Gammelby Larsen16/04Søndermarkskolen 00:52:30
332579Lars Bo Larsen02/74Larsen 00:52:31
333662Kathrine Arve Gregersen02/06Søndermarkskolen 00:52:40
334626Alberte Sehested Jagd27/06Søndermarkskolen 00:52:47
335240Laura Hyllested17/01Søndermarkskolen 00:52:53
33674Kaya Holgaard Duus Sejersen17/04Søndermarkskolen 00:53:03
337163Mille Kondrup Fahlberg31/02Søndermarkskolen 00:53:47
338166Mathilde Homilius Poulsen29/02Søndermarkskolen 00:53:47
339793Jan Poulsen08/67 00:53:47
340103Lukas Holgaard Duus Sejersen19/02Søndermarkskolen 00:53:54
341110Sofus Holst Madsen24/03Søndermarkskolen 00:53:54
342208Nicklas Laub Jellesen06/01Søndermarkskolen 00:53:55
343303Christian von Wowern Carstensen25/99Søndermarkskolen 00:54:01
344302Lars Erik Hjulmand Mejsner07/00Søndermarkskolen 00:54:02
345761Edel Elfving04/75 00:54:32
34628Lærke Elfving17/05Søndermarkskolen 00:54:37
347726birgitte hartmann schmidt06/76Søndermarkskolen 00:55:28
348679Tommy Nielsen01/70 00:55:28
349125Marc Sommer-Nielsen31/03Søndermarkskolen 00:55:29
350624Markus Figgé Dufresne Hougaard29/06Søndermarkskolen 00:55:36
351102Mathilde Ax Nielsen13/02Søndermarkskolen 00:55:43
352109Sarah Spange Madsen14/02Søndermarkskolen 00:55:59
353317Mikkel Mohr Hansen10/99Søndermarkskolen 00:55:59
354363Theis Frank Jensen06/99Søndermarkskolen 00:55:59
355699Mathias Juul Vestergaard Kristensen11/94 00:56:00
356156Tobias Juul Justesen14/02Søndermarkskolen 00:56:01
3571Gitte Bach06/66 00:56:03
358715Cecilie Holm Løkke08/06Søndermarkskolen 00:56:33
359786henrik Løkke07/74 00:56:47
360139Mathilde Louring Josephsen21/03Søndermarkskolen 00:56:54
361664Pia Josephsen09/68Josephsen 00:56:54
362665Bent Josephsen12/62Josephsen 00:57:00
363467Helene Damgaard Petersen01/97Søndermarkskolen 00:57:56
364321Emma Krogh Nielsen13/99Søndermarkskolen 00:57:59
365322Cecilie Nørlem Ammitzbøll01/99Søndermarkskolen 00:58:03
366339Henriette Rathcke Skals02/99Søndermarkskolen 00:58:03
367433William Brandstrup Bondesen03/96Søndermarkskolen 00:58:04
368446Mathias Dommerby31/96Søndermarkskolen 00:58:13
369442Mads Koue25/97Søndermarkskolen 00:58:14
37085Asbjørn Carl Høj Laursen01/03Søndermarkskolen 00:58:17
371432Amalie Saxtorph Adamsen03/97Søndermarkskolen 00:58:34
372444Katrine Hastrup25/97Søndermarkskolen 00:58:35
373428Katrine Mitzi Koustrup04/96Søndermarkskolen 00:58:35
374430Mie Nielsen Fjelde01/97Søndermarkskolen 00:58:36
375385Amanda Rasmussen27/98Søndermarkskolen 00:58:43
376370Michelle Holm Hansen13/98Søndermarkskolen 00:58:44
377369Anca Theodora Craciunescu15/98Søndermarkskolen 00:59:20
378788Rikke Bülow Laursen02/78 00:59:22
379135Marcus Bülow Laursen01/03Søndermarkskolen 00:59:24
38023Celia Ægidius Sørensen08/05Søndermarkskolen 00:59:36
381635Celina Dahl Larsen14/06Søndermarkskolen 00:59:52
382636Helene Astrid Høj Laursen16/06Søndermarkskolen 00:59:52
38337Mads Lino Pedersen03/05Søndermarkskolen 00:59:59
3845Jonathan Wahl Knudsen16/04Søndermarkskolen 01:00:09
385815Malene Pedersen09/80 01:00:17
386584Henrik Sørensen01/78 01:01:00
387814Alberte Jensen05/09 01:01:03
388334Maria Caroline Lund Kaspersen16/99Søndermarkskolen 01:01:34
389351Rasmus Søgren Erichsen10/99Søndermarkskolen 01:01:45
390341Martine Carøe Glerup Kristensen04/99Søndermarkskolen 01:01:46
391344Amalie Vestergaard Lorentzen28/99Søndermarkskolen 01:01:49
392340Victor Petri Jakobsen19/98Søndermarkskolen 01:01:50
393640Chloé Krogh Madsen17/06Søndermarkskolen 01:01:56
394387Camilla Jungklas Nybo28/98Søndermarkskolen 01:02:44
395391Sara Maria Jensen29/98Søndermarkskolen 01:02:44
396380Emma Kaas21/98Søndermarkskolen 01:02:45
397205Tobias Sehested Jagd06/02Søndermarkskolen 01:02:45
39859Xenia Greibe Hansen15/04Søndermarkskolen 01:03:34
399269Nikolaj Vitting Christensen31/00Søndermarkskolen 01:03:35
400202Lærke Thorsen29/01Søndermarkskolen 01:05:13
401399Mads Husum Frandsen11/98Søndermarkskolen 01:06:14
402396Kaare Kaas Sørensen03/98Søndermarkskolen 01:06:18
403398Jesper Kjersgaard Friis10/97Søndermarkskolen 01:06:20
404394Simon Falden Jensen18/98Søndermarkskolen 01:06:46
405227Jacob Byg Lanng28/01Søndermarkskolen 01:06:51



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552