Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Adventsløb 5 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
11100Viktor Rasmussen05/95 00:17:23
21130Emil Aarestrup12/95 00:18:02
31055Sebastian Mønster Ifversen04/98 00:18:19
41101Jonas Skak Dichmann10/98 00:18:54
51070Per Bjerg09/60 00:19:09
61126Jacob Thorsager Mogensen03/96Viborg AM 00:19:17
71067Rasmus Lorenzen02/98 00:19:25
81083Joakim Lindhardt08/93 00:19:42
91027Mads Lie Brøndum09/95 00:19:57
101125Jeppe Pallesen07/97Hadsten trim  00:20:48
111122Emil Pallesen02/01Hadsten trim  00:20:52
121041Kasper Dahlerup05/79 00:21:01
131005Jacob Nissen Nielsen01/03 00:21:56
141023Kåre Jacobsen09/69 00:21:58
151017Ingerlise Villum08/49Viborg AM 00:22:05
161006Anna Mosby Nielsen01/01 00:22:14
171040Sebastian Reventlow-Mourier 07/99kpf arkitekter 00:22:47
181123Malte Pallesen01/03Hadsten trim  00:23:06
191142Thomas Kristensen29/96Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:23:12
201144Peter Frank16/96Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:23:12
211147Nikolaj Salling27/96Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:23:29
221095Mathilde Brüchle Kodal04/01Kodal 00:23:44
231094Niels Kodal11/70Kodal 00:23:47
241141Emma Findinge28/96Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:24:06
251029Maj-Britt Klok10/73 00:24:06
261066Jacob Lorenzen10/99 00:24:34
271046Esther-Louise Bährentz06/00 00:24:34
281128line michaelsen02/98 00:24:36
291028Anna-Katrine Klok07/99 00:24:37
301146Rasmus Storm27/95Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:24:54
311064Jonas Ladefoged Madsen09/99 00:25:21
321121John Madsen18/66Move 00:25:26
331152Nikolaj Elgaard14/97Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:25:47
341158Anders Caspersen13/97Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:26:04
351011Mike Hawkins12/77 00:26:08
361132Ulrik von Benzon03/60Driftsafdelingens superhold 00:26:11
371148Peter Rasmussen18/72Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:26:18
381153Nina Hansen21/96Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:26:21
391032Sisse Ibsen03/93 00:27:01
401151Mads Sams20/97Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:27:02
411058Søren Sylvest Andersen04/90 00:27:13
421086Tilly Vang Johanson03/75Driftsafdelingen  00:27:29
431031Flemming Foged07/48 00:27:31
441088Else Stadsgaard Nielsen05/62Driftsafdelingen  00:27:35
451016Amanda Hvidberg Rasmussen09/98Viborg AM 00:27:46
461043Pia Bährentz12/66 00:27:47
471039Mathilde Kopper10/98 00:27:49
481044Kasper Bährentz06/00 00:27:50
491119David Taasti Møller03/99Move 00:28:05
501156Jonathan Hansen13/95Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:28:05
511114Vivi Mogensen24/69Move 00:28:09
521109Pia Nøhr03/89Move 00:28:09
531113Lone Moeslund12/67Move 00:28:14
541103Lene Møller Hansen12/64Move 00:28:15
551048Henrik Bjerring05/65 00:28:16
561057Anders Færgemand Ulsøe10/82 00:28:19
571060Marianne Sams05/67 00:28:22
581087Maibritt Hviid Jensen06/86Driftsafdelingen  00:28:58
591102Lisbeth Brogaard19/54Move 00:29:12
601104Martin Skov Jensen28/61Move 00:29:13
611137Kim Tost27/59Dansk Revision 00:29:14
621105Ellen Andersen21/67Move 00:29:22
631108Susanne Hjort Jensen01/65Move 00:29:23
641154Kristine Østergaard13/97Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:29:24
651036Julius Nielsen10/97 00:29:26
661026Louise Sams08/94 00:29:27
671022Katrine Sams09/94 00:29:27
681131Dorthe Grand04/60 00:29:31
691038Emil Stubberup Jacobsen04/01 00:30:00
701010Monika Irena Møller05/89 00:30:02
711111Niels Jensen02/51Move 00:30:03
721012Axel Scheel Leth06/03Borup Data 00:30:13
731034Anders Færgemand Ulsøe10/82 00:30:25
741159Anne Mette Jakobsen28/97Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:30:51
751020Elsebeth Andersen04/59 00:30:55
761065Charlotte Cramer10/64 00:31:00
771054Dorthe Taasti02/61 00:31:06
781120Simon Taasti Møller20/01Move 00:31:06
791140Sebastian Hauge Tost04/98Dansk Revision 00:31:06
801143Nikolaj Hansen27/96Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:31:11
811072Frederikke Ødum07/99 00:31:37
821097Liva Hornbæk07/03C. la Cour 00:31:49
831098Henrik Hornbæk08/64C. la Cour 00:31:49
841045Astrid Bährentz07/02 00:31:53
851061Louise Hulde05/76 00:32:21
861106Solveig Hedegaard03/55Move 00:32:40
871089Bente Scheel Thomsen06/64Driftsafdelingen  00:32:49
881110Karl Klok Mikkelsen13/43Move 00:32:50
891042Lene Jakobsen03/70 00:32:54
901035Anne Andersen10/67 00:32:54
911157Camilla Nedergaard15/95Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:33:00
921155Stine Larsen11/96Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:33:02
931002Sarah Sylvest Andersen12/99 00:33:10
941136Anette Birch04/64Dansk Revision 00:33:19
951015Lone Scheel Thomsen04/54Borup Data 00:33:29
961021Laura Munk Nielsen12/00 00:33:53
971071Hanne Ødum02/51 00:34:31
981004Louise Golczyk07/80 00:34:34
991512Philip Bøgh09/59 00:35:13
1001018Kirsten Lund10/65 00:35:18
1011019Louise Poulsen10/00 00:35:19
1021030Lene Hansen12/60 00:35:20
1031033Marianne Simonsen10/71 00:35:24
1041069Martin Skov10/02 00:35:24
1051075Anette Skov10/74 00:35:24
1061049Noah Crump09/04 00:36:11
1071134Trine Winther05/76Dansk Revision 00:36:37
1081059Heidi Christensen10/78 00:37:02
1091074Anna Pedersen10/57 00:38:01
1101091Mette Andersen03/87 00:38:17
1111092Signe Mossalski05/05Signe & morfar 00:38:24
1121093Poul Mikkelsen12/50Signe & morfar 00:38:24
1131150Julie Aagaard Rasmussen00/72Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:39:21
1141149Heidi Rasmussen22/72Vivild Gymnastik- & Idrætsefterskole 00:39:35
1151013Arthur Scheel Leth12/05Borup Data 00:42:45
1161014Caspar T. Leth03/74Borup Data 00:42:45
1171051Sofie Rønde Batsberg07/90Team Laura & Sofie 00:46:53
1181052Laura Dahl Pedersen12/95Team Laura & Sofie 00:46:53
1191062Sara Skov04/05 00:47:27
1201063Anders Hagbarth09/71 00:47:27
1211096Emil Straarup Nielsen01/06 00:51:39



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552