Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Fladbroløbet 10,4 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1316Morten Jespersen04/88 00:36:29
2417Claus Bentsen12/78 00:37:57
3211Michael M Pedersen11/76 00:38:45
4337Morten Dahl Jørgensen19/94Randers Kommune 00:39:28
5433Rasmus Mommerup Jørgensen03/82 00:39:55
6349Jonas Dichmann10/98Randers Atletik Freja 00:40:04
7167Charlotte Sass Larsen28/69Randers Atletik Freja 00:40:26
8246Daniel Graversgaard07/97 00:41:06
9152Tobias Risbo Kristensen29/95Randers Kommune 00:41:22
10382Heine Østergaard05/76 00:41:32
11198Mads Lie Brøndum09/95 00:41:34
12308Jørgen Juncher16/70Randers Kommune 00:41:37
1369Søren Hjermitslev12/74 00:41:45
14342Jesper Momme02/75 00:41:54
15215Ole D. Kristensen21/64Sparkron 00:41:54
16270Jesper Brunse Olesen30/79Verdo 00:42:26
17161Morten Thye12/71RPC Superfos 00:42:42
18223Rasmus Pedersen01/81Post Danmark 00:42:54
19415Sebastian Søberg11/93 00:43:09
20266Martin T. Andersen20/94Verdo 00:43:14
21331Klaus M. Rasmussen01/78Randers Freja Motion 00:43:14
22282Per Nørager18/81Randers Kommune 00:43:16
23249Anders Rousing09/68Spentrup Løbeklub 00:43:17
24432Kim Tovgaard03/75 00:43:22
2518Mikkel Gjøtrup09/82 00:43:23
26289frank lindgaard19/64Randers Kommune 00:43:36
27130Karsten Jensen12/65Randers Teleklub 00:43:44
28339Peter Nørregaard09/90Randers Kommune 00:44:09
29312Keld Thomsen28/64Randers Kommune 00:44:10
30376rasmus duus02/81 00:44:15
31394Henrik Nygaard07/66 00:44:17
32424Peter Ostrowski10/85 00:44:21
33184Nicolas Hauge04/74Regionspsykiatrien 00:44:21
34334Dan Kjær07/67 00:44:28
35150Hans Nikolaisen17/57Randers Kommune 00:44:32
3661Kristoffer Maribo03/89Familien MARIBO 00:44:36
37439Kasper Pedersen09/86 00:44:51
3855Tuncer Gültekin05/70 00:44:55
39299Christian Jacobsen05/82Randers Kommune 00:44:59
40225Anders N. Møller01/88Post Danmark 00:45:11
41255Monica Pedersen06/80Regionshospitalet Randers 00:45:17
42399Steffen Dencker11/85 00:45:20
43372Peter Trip06/74 00:45:22
44369John Østergaard09/64 00:45:28
45392Casper Brøste06/62 00:45:40
46395Søren Simonsen10/73 00:45:54
47385Betina Schmidt12/70 00:45:58
48377Kasper opstrup09/80 00:46:05
49104Brian Foged11/75Foged 00:46:17
50396Kristian Opstrup12/84 00:46:20
51240Jens Thomadsen06/53 00:46:25
5220Margrethe Helles04/78 00:46:33
53226Kent Villadsen01/58Post Danmark 00:46:35
54370Thomas Gravesen10/80 00:46:42
55333Carsten Andersen12/64 00:46:44
5617Ulrich Müller01/65Dansk Revision 00:46:50
57410Jacob Møller Petersen08/68 00:46:52
58175Jesper Klith Andersen01/65 00:46:58
59420Kristian Buskov05/93 00:47:03
60119Claus Pedersen08/70C&L 00:47:15
61247Bent Toft01/73 00:47:22
62418Ole Munch-Steensgaard07/58 00:47:24
63136jesper fuglsø andersen19/73Randers Kommune 00:47:25
64296jens kristensen26/77Randers Kommune 00:47:31
65398Thomas Duedahl09/85 00:47:38
66204Søren Andersen05/65 00:47:38
67192Jørgen Wisborg05/73Team Marcus  00:47:41
68219Leif Meldgaard21/59Sparkron 00:47:44
69384Birgitte Jørgensen11/96 00:47:47
70117Jacob Bo Ditlev Kristensen11/82 00:47:52
71283Jeppe Bisbjerg23/85Randers Kommune 00:47:54
72135Michael Ross08/67Randers Kommune 00:47:56
73341Mikael Jørgensen06/66 00:48:05
74156Søren Brøgger03/84Brøgger/Pedersen 00:48:18
75279Kenneth Svensson20/90Vesterbakkeskolen 00:48:19
76132René O. Jeppesen01/85Dansk Revision 00:48:20
77419Mads Bassow01/90 00:48:23
78248Henrik Olsen11/72 00:48:24
79201Morten Knudsen06/73 00:48:28
80101Frank Schøler24/58Randers Kommune 00:48:36
81227Casper Vangsøe01/80Post Danmark 00:48:41
82363Maria Møllerstrøm04/71 00:48:42
83426Flemming Jørgensen07/62 00:48:42
84154Claus Hemberg Jørgensen03/72 00:48:58
85245Jørgen Bager03/60 00:49:06
86379Peter Timmermann06/20 00:49:06
87221Heidi Lindholt02/67 00:49:14
88155Hans Kristian Kristensen12/60Smiff Motion For Livet 00:49:19
89146Tommy Bondorph Olsen16/89Randers Kommune 00:49:33
90374anders lønne09/72 00:49:50
91126Steen Tvilling06/69 00:49:51
92166Bent Madsen27/82Randers Atletik Freja 00:49:54
93380bent Vinter Sørensen02/54 00:49:55
94391Svend Erik Kristensen02/64 00:49:58
95326Jørgen Murmann01/50Randers Freja Motion 00:49:58
96143Morten Skipper19/83Randers Kommune 00:49:59
97393Rasmus Worre03/89 00:50:06
98218Jens Bisbo06/67Sparkron 00:50:08
99162Rasmus Madsen12/92RPC Superfos 00:50:12
100291Kasper Morten Henningsen05/86Randers Kommune 00:50:12
101110Jesper Møller Petersen11/65 00:50:13
102213Erik Jørgensen07/79Sparkron 00:50:30
103168Frank Høgh Christensen07/96 00:50:33
104390Stig Hansen07/66 00:50:35
105375lars Damgård09/52 00:50:38
106244Heino Skjøtt08/82 00:50:53
107148Hans Brodersen03/79Randers Kommune 00:50:57
10875jimmi madsen08/66Smiff Motion For Livet 00:50:57
109239Michael Arenshøj01/74Tømrer Johnny Gregersen 00:51:00
110388Visti Dehlendorf03/70 00:51:02
111242Henrik Thegen Jakobsgaard01/96 00:51:04
11251Allan Havelund Nielsen04/68 00:51:06
113140Johan Pedersen03/85Randers Kommune 00:51:09
114325Knud Olsen01/50Randers Freja Motion 00:51:11
115113Flemming Pedersen11/76 00:51:13
116343Anders Rasmussen01/80 00:51:16
11710Claus Juncher04/70 00:51:17
118125Anette Clausen01/60 00:51:20
119373Ernst stidsen04/53 00:51:21
12076Rene Thrue04/73Smiff Motion For Livet 00:51:21
121416Henrik Jessen04/67 00:51:22
122381Claus Jørgensen03/74 00:51:23
123429Jan Hougaard11/64 00:51:24
124434Benny Pedersen11/77 00:51:39
125304Claus Nylander Hougaard25/77Randers Kommune 00:51:39
126153flemmming sørensen15/48Randers Kommune 00:51:41
127387Peter Bucanski12/55 00:51:42
128102Kim Bridal Løgstrup08/80 00:51:44
129190Gitte Haagensen11/63 00:51:45
130356Susanne Bach Højer02/65Randers Kommune 00:51:47
131131Lars Hastrup12/64Randers Teleklub 00:51:47
132361Steen Østergaard01/73 00:52:02
13325Eva Kleberg Andersen04/66Regionshospitalet Randers 00:52:04
134435Martin Nielsen06/76 00:52:10
135344Svend Vittinghus01/83 00:52:16
136109Poul Sørensen04/54 00:52:17
137294Erik Pedersen13/67Randers Kommune 00:52:18
138253Michael Møller Drachmann28/83DAHL 00:52:20
139383Flemming Jensen10/68 00:52:21
140389Leif Jakobsen09/56 00:52:32
141111Henrik Thulstrup Pedersen07/70Spentrup Løbeklub 00:52:36
142114Lars Foged01/59 00:52:38
143441Daniel Mathias06/86 00:52:40
144320Michael Grønning01/70 00:52:46
145238Bjarke Vesterggard Jakobsen01/87Tømrer Johnny Gregersen 00:52:46
146260Poul Rosenkilde09/54Tradium 00:52:47
147321Henrik Olesen01/75 00:52:51
148157Niels Brøgger06/90Brøgger/Pedersen 00:52:54
149254charlotte damhus12/93 00:52:57
150357Gert Kristoffersen06/62Randers Atletik Freja 00:53:10
151421Bo Nedergaard02/66 00:53:21
152228Cecilia Knudsen06/99Randers Gulvservice 1 00:53:27
153269Kim Bülow17/70Verdo 00:53:29
15435kim søgaard03/85alkoholdet 00:53:29
155276Helle Fraes Dittmann01/82CIS 00:53:30
15677Morten Nielsen10/66 00:53:39
157319Anna Ludoiska Nikolajgaard Olsen26/99Søndermarkskolen 00:53:43
158301Poul Erik Oest30/51Randers Kommune 00:53:44
159290Allan Venneberg05/69Randers Kommune 00:53:49
160414Thomas Stauning03/85 00:53:56
161345Ailar Djani01/84 00:53:57
162422Peter Dahl Jakobsen01/67 00:53:58
16373Bjarne Højlund Jensen01/66Smiff Motion For Livet 00:54:02
164202thomas støvring05/66 00:54:20
165267John Damgaard Bæk05/64Verdo 00:54:20
166263Hans Villadsen01/65Tradium 00:54:28
167179Per Thomadsen04/58Boldsen 00:54:28
168317peter høgh04/63 00:54:33
16996Asger Kjærholm02/91Randers Kommune 00:54:38
170364Andreas Mosbæk Jensen06/97 00:54:40
171129Karl Erik Skjødt12/60Randers Teleklub 00:55:14
172274Magnus Duelund01/04CIS 00:55:15
173145Michelle Thorup09/87Randers Kommune 00:55:17
174413Martin Martin01/20 00:55:17
175275Jane Duelund01/74CIS 00:55:18
176222Susan Schmidt10/58Arbejdernes Landsbank 00:55:20
177138Jan Damsgaard Nielsen16/61Randers Kommune 00:55:21
17832Søren Ravn02/66 00:55:24
179271Mads Madsen01/78CIS 00:55:26
18056Benny Dahl03/51 00:55:32
1815Peter Gammelgaard09/80 00:55:34
182241Per Nørgaard09/68 00:55:37
183315Ole Christiansen09/69 00:55:37
184181Jette Søgård20/67Regionspsykiatrien 00:55:40
1858Hans Kurt Nielsen07/57 00:55:50
186323Anders Nielsen01/75 00:55:53
187431Pia Sandberg04/76 00:55:55
18847Lisa Errebo09/79 00:55:55
189139Alexander Hartvig Nielsen25/91Randers Kommune 00:55:56
190430Per Jørgensen03/68 00:56:03
191196Sally Wisborg09/75Team Marcus  00:56:04
192252Alberte Møller Andersen09/00DAHL 00:56:09
193307Lene Juncher01/69Randers Kommune 00:56:17
19480Henrik Johansen02/61Randers Kommune 00:56:23
195100Mads Vissing Schøler09/91Randers Kommune 00:56:30
196397Bent tougaard02/55 00:56:34
197199Ole Carnø11/54 00:56:34
19822Hanne Hahn26/57Regionshospitalet Randers 00:56:39
199278Karsten Knudsen01/73CIS 00:56:48
20095Jacob Skjærris Lund28/80Randers Kommune 00:56:53
201207Dan Jensen06/77 00:56:55
2021707Jacob Jensen01/86Tømrer Johnny Gregersen 00:56:55
20359Anne-Marie Maribo05/54Familien MARIBO 00:57:02
204243Benny Kristiansen01/71 00:57:05
205158Jørgen Flarup Pedersen12/79Brøgger/Pedersen 00:57:14
206272Henriette Stelter01/75CIS 00:57:23
207328Bent Espensen01/51Randers Freja Motion 00:57:24
208120Sofie Vestergaard08/80C&L 00:57:24
209318Silke Kristine Nygaard17/99Søndermarkskolen 00:57:30
210425Svend Aage Madsen07/44 00:57:37
211250Jesper Skov Aagesen03/93 00:57:38
212347Inge Merete Sørensen01/66 00:57:38
213234Bernt Skjøtt08/53 00:57:39
214329Peder Kræmer01/49Randers Freja Motion 00:57:40
215112Grethe Kristensen06/61Smiff Motion For Livet 00:57:42
216295christina sand kristensen08/79Randers Kommune 00:57:51
217438Dennis Jensen05/88 00:58:00
218306Ulrik Benzon01/60Randers Kommune 00:58:15
219259Susanne Bugge08/64Tradium 00:58:16
220386Kirstine Damgaard07/80 00:58:19
221108Martin Thomsen06/70Smiff Motion For Livet 00:58:21
222191Henrik Lang10/73 00:58:22
22341Thomas Laursen10/79 00:58:25
22489Ulrich Kjær Egebjerg12/80Randers Kommune 00:58:28
2251709Stine Lindholt Dal01/88Tømrer Johnny Gregersen 00:58:30
22687Martin Jakobsen01/85Randers Kommune 00:58:33
227436Brian Bach Johannesen11/69 00:58:42
228340Jan Mortensen01/71Tømrer Johnny Gregersen 00:58:45
22960Louise Maribo12/82Familien MARIBO 00:58:46
230142Else Stadsgaard16/62Randers Kommune 00:58:48
231237Jens Christian Andersen01/90Tømrer Johnny Gregersen 00:58:51
232261Preben Juncher16/50Tradium 00:59:02
23378Knud Knudsen06/49Randers Kommune 00:59:07
234336Helle Jørgensen14/65Randers Kommune 00:59:07
23571Jette Bødker01/67Dansk Revision 00:59:19
236362Morten Østergaard06/78 00:59:20
2373419Mads Bjerregaard01/20 00:59:25
238327Evan Pedersen01/45Randers Freja Motion 00:59:25
2392Michael Berthelsen03/60 00:59:26
240280Lars Hansson17/65Vesterbakkeskolen 00:59:32
241232Lars Harder10/67 00:59:42
242137Kerstin Hartvig Nielsen19/93Randers Kommune 00:59:44
243359Søren Mortensen06/68 00:59:45
24484Kent Gram09/65Randers Kommune 00:59:46
24519Anders Normann Christensen05/83 00:59:47
246412Kristian Grenne01/20 00:59:57
24715Maria Jørgensen01/96Dansk Revision 00:59:59
248216Laura Bisbo29/99Sparkron 01:00:03
249285Line Holm Kallehuage01/92Randers Kommune 01:00:05
250217Hanne Rytter04/65Sparkron 01:00:10
251235Ella Norlyk Kristensen01/68Tømrer Johnny Gregersen 01:00:10
252118Erik Larsen07/59C&L 01:00:48
253210Keld Hermann01/56Fam. Hermann Pedersen 01:00:51
254186Bente sølvsten19/65Fitness dk  01:00:52
2551Stine Rasmussen04/78 01:00:52
25638Hans Udengaard08/69 01:00:53
257200Anita Wissing12/69Gårdbørnehaven Naturfidusen 01:00:53
25892Emilie Krag03/92Randers Kommune 01:01:00
25923Merete Jessen24/78Regionshospitalet Randers 01:01:02
260378Lars Bruun01/70 01:01:10
26142Morten Holk01/82 01:01:18
262106Martin Wiberg Petersen07/93 01:01:21
263437Sofie Nielsen02/88 01:01:32
26421Mette Mejlby Hansen20/68Regionshospitalet Randers 01:01:39
265305Tilly Vang Johanson13/75Randers Kommune 01:01:47
266350Lisbeth Brockdorff Bach05/63Randers Kommune 01:02:03
267258Mette Nielsen13/69Tradium 01:02:07
268203Katja Kokholm03/68 01:02:09
2697Karin Blach03/59 01:02:10
27029John Ahlburg03/45 01:02:11
271177Anni Hejl10/75Limo Labels 01:02:28
272411Maja Hansen01/20 01:02:37
27333Knud Erik Kastrup01/47 01:02:41
274103Dorthe Foged04/74Foged 01:02:48
27524Anders Pedersen28/63Regionshospitalet Randers 01:02:49
276231Per Hvam Jensen09/52 01:02:52
27750Allan Hansen01/79Skinny legs 01:03:26
278256Mette Hammer Nielsen-Kudsk04/93 01:03:27
279324Thomas Søby01/75 01:03:40
280229Erik Jørgensen08/42Randers Gulvservice 1 01:03:42
281149Tinne Olsen09/68Randers Kommune 01:03:48
282310Anja Gjettermann17/78Randers Kommune 01:03:51
283442Søren Hyttel Mortensen07/75 01:03:54
284169Erling Søndergaard05/49 01:03:56
28562Tommy Jensen03/45 01:03:57
286366Michael V. Jensen06/62 01:03:57
28766Per Duelund Sørensen10/57 01:04:05
28848Ea Larsen08/81Skinny legs 01:04:09
28957Ole Jørgensen05/66 01:04:12
290367Winnie B. Hansen12/66 01:04:12
2919Sune Jensen01/89 01:04:15
29213Ken Oudal Rasmussen01/89Dansk Revision 01:04:16
293185Karsten Haderup08/56Regionspsykiatrien 01:04:28
29498Line Bay Sørensen12/88Randers Kommune 01:04:32
295147Claus Thirstrup15/61Randers Kommune 01:04:43
296159Lisbeth Birch Pedersen03/78Brøgger/Pedersen 01:04:44
29770Jes Mågård01/70Dansk Revision 01:04:47
29827Pia Belman24/63Regionshospitalet Randers 01:04:51
299151Susanne Bruhn Jørgensen02/76Randers Kommune 01:05:02
30085Sanne Pilgaard Christiansen15/57Randers Kommune 01:05:09
301257Niels Drescher Pedersen11/51Tradium 01:05:13
302144Max Munch14/48Randers Kommune 01:05:15
303251Michael Møller Andersen23/74DAHL 01:05:29
304164Julie Serup04/95RPC Superfos 01:05:52
30554andrea warrer09/01 01:05:55
30653rikke warrer04/73 01:05:59
307214Henrik Lindrum07/63Sparkron 01:06:02
308182Marie Padkjær12/75Regionspsykiatrien 01:06:10
309400Finn Althof Jensen01/52 01:06:11
31036michael jepsen11/85alkoholdet 01:06:33
3113Kurt Madsen08/57 01:06:41
312338Ove Nørregaard25/60Randers Kommune 01:06:43
313268Tanja Schwartz23/74Verdo 01:07:09
314262Jørn Gjøtrup07/50Tradium 01:07:19
31552Hans Jørgensen01/43Randers Kunstmuseums Venner 01:07:25
316351John Rosenkvist05/60Randers Kommune 01:07:39
317236Finn Vestergaard01/81Tømrer Johnny Gregersen 01:07:45
31867Lars Iversen07/89 01:07:49
319352Maria Hornbeck Rasmussen01/87CIS 01:07:52
320303Anni Nielsen13/59Randers Kommune 01:07:55
321428Stine Kristensen06/82 01:08:01
322297Tage Nielsen12/62Randers Kommune 01:08:41
32386Lisbeth Boesen07/51Randers Kommune 01:08:45
324423Lene Hansen12/80 01:09:12
325368Finn Nielsen10/49 01:09:35
32634leon bill12/85alkoholdet 01:09:38
327298Otto Jacobsen09/55Randers Kommune 01:09:44
328440Rasmus Nyvang01/70Sparkron 01:09:47
329127Anja Tvilling03/73 01:09:58
33074Benedikte Klinge12/67Smiff Motion For Livet 01:10:26
331348Gunner Thorsager07/49 01:10:29
332358Chrestian Nielsen01/94 01:10:30
333293Maibritt Hviid Jensen24/86Randers Kommune 01:10:44
334183Dorit Pedersen12/67Regionspsykiatrien 01:11:05
33579Jan Hansen09/68Randers Kommune 01:11:17
336360Hans Mortensen01/39 01:11:24
337311Hanne Sørensen29/59Randers Kommune 01:11:44
33812Michael Thomsen01/79 01:12:00
33928Tina Kristensen20/50Regionshospitalet Randers 01:13:20
34014Ritha Jørgensen01/64Dansk Revision 01:13:52
34130Ulla Hansen10/60 01:13:54
342427Søren Harting Kristensen01/53 01:14:30
34397Birthe Bay Sørensen16/64Randers Kommune 01:14:44
344233Steen Ditlev Kristensen07/48 01:15:27
345187Charlotte Wittrup13/69Fitness dk  01:17:20
346188Eva Mark26/72Fitness dk  01:18:31
34788Sine Vinther Eriksen27/81Randers Kommune 01:20:00
34843Ivan Toft02/52 01:20:47
349264Janni Justesen06/84Team Himmelbovej 01:21:52
350265Maria LP11/86Team Himmelbovej 01:21:53
351115Henrik Lund04/61 01:23:58



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552