Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder

Resultater for Søndermarkløbet 5 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1820Nielsen Mathilde AxSøndermarkskolen 00:21:43
2452Hansen Mikkel MohrSøndermarkskolen 00:21:59
3500Anders Rasmussen 00:22:21
4577Martin PedersenVorup FB U14 M1 00:23:02
5584Mikkel KroghVorup FB U14 M1 00:23:02
6922Møller AnnaSøndermarkskolen 00:23:21
7832Sørensen Emil BjerregaardSøndermarkskolen 00:23:49
8471Nielsen Kristian AxSøndermarkskolen 00:23:58
9432Sørensen Nikolai HenrikSøndermarkskolen 00:24:15
10969Anders Obsen 00:24:18
11583Marcus MossalskiVorup FB U14 M1 00:24:25
12564Michael Okkerholm 00:24:38
13473Olsen Anna Ludoiska NikolajgaardSøndermarkskolen 00:24:49
14561Tobias Bay HoumøllerTeam Houmøller 00:25:14
15859Jespersen Freya Victoria KimoseSøndermarkskolen 00:25:16
16580Nicklas AndieVorup FB U14 M1 00:25:26
17575Oliver LanngVorup FB U14 M1 00:25:26
18948Alexander Albers 00:25:47
19472Nygaard Silke KristineSøndermarkskolen 00:26:10
20901Engberg LucasSøndermarkskolen 00:26:29
21772Pape Magnus WilsonSøndermarkskolen 00:26:41
22860Juncher Jens BruunSøndermarkskolen 00:26:47
23413Justesen Anders BernhardtSøndermarkskolen 00:26:50
24423Obsen Cecilie BorupSøndermarkskolen 00:26:50
25581Valdemar HolmVorup FB U14 M1 00:26:51
26585Mathias SkjødtVorup FB U14 M1 00:26:55
27853Peter Sørensen 00:26:56
28685Sørensen Thomas KjersingSøndermarkskolen 00:26:56
29963Morten Vassard 00:27:00
30558Poul NielsenNelsen / Jensen 00:27:39
31414Koue SaraSøndermarkskolen 00:27:43
32896Balle Kira Ida MøllerSøndermarkskolen 00:27:43
33563marian Bruhn 00:28:02
34910Jensen Laura LouiseSøndermarkskolen 00:28:50
35909Jensen Laura NørgaardSøndermarkskolen 00:28:51
36869Laursen Emma BrochSøndermarkskolen 00:29:00
37821Nielsen Adam RevsbechSøndermarkskolen 00:29:00
38639Christensen Nicolaj Patrick RobertSøndermarkskolen 00:29:01
39972Kent Damsgaard 00:29:02
40505Nikolaj Zetner 00:29:04
41557Ole NielsenNelsen / Jensen 00:29:04
42403Eskildsen PatrikSøndermarkskolen 00:29:06
43525Martin Rafn 00:29:06
44979Bjarne Jespersen 00:29:09
45989Christina Wiegers 00:29:21
46411Jespersen Filippa Victoria KimoseSøndermarkskolen 00:29:27
47958Søren Hindborg 00:29:31
48706Haslund Freja PetersenSøndermarkskolen 00:29:31
49513Allan Kragh 00:29:39
50433Ulrich SarinaSøndermarkskolen 00:29:43
51436Vissing CamilleSøndermarkskolen 00:29:43
52461Kløve MathiasSøndermarkskolen 00:29:48
53767Myrthue MagnusSøndermarkskolen 00:29:50
54773Pedersen Søren Vestergaard BendsenSøndermarkskolen 00:30:00
55768Nygaard Jais ValdemarSøndermarkskolen 00:30:06
56937Troels Lægdsgaard 00:30:07
57671Madsen Sigurd HolstSøndermarkskolen 00:30:08
58920Mikkelsen Caroline BøgelundSøndermarkskolen 00:30:08
59923Nielsen David Ungstrup BangSøndermarkskolen 00:30:09
60789Marianne Jørgensen 00:30:09
61574Daniel Bay-SmidtVorup FB U14 M1 00:30:41
62816Laursen Marcus BülowSøndermarkskolen 00:30:41
63867Lange Martin SaugbjergSøndermarkskolen 00:30:49
64477Rasmussen Dorthea TangeSøndermarkskolen 00:30:53
65483Thorsen LeaSøndermarkskolen 00:30:54
66788Sørensen Alberte JelleSøndermarkskolen 00:30:55
67763Kim Tovgaard 00:30:55
68465Larsen Melanie Marlena BrøndSøndermarkskolen 00:31:00
69903Fynbo Louise WormslevSøndermarkskolen 00:31:10
70956Henrik Holm 00:31:11
71730Rasmussen Amanda Ghaltakhchyan RoedSøndermarkskolen 00:31:31
72931Thisted MarkSøndermarkskolen 00:31:31
73694Bau Kresten TougaardSøndermarkskolen 00:31:43
74790Vindum Kristian AggerSøndermarkskolen 00:31:43
75973Thomas Bau 00:31:43
76818Madsen Sofus HolstSøndermarkskolen 00:31:51
77829Sommer-Nielsen MarcSøndermarkskolen 00:31:51
78912Johannsen Sofie LadefogedSøndermarkskolen 00:31:51
79900Dufresne Nicoline Kimose FiggéSøndermarkskolen 00:31:51
80854Jagd Tobias SehestedSøndermarkskolen 00:31:52
81487Carlsen SarahSøndermarkskolen 00:31:56
82811Josephsen Mathilde LouringSøndermarkskolen 00:31:58
83883Rasmussen Frederik Vejen RønneSøndermarkskolen 00:32:07
84553Peter JakobsenJakobsen 4 ever 00:32:14
85555Lisbeth Jakobsen Jakobsen 4 ever 00:32:14
86722Lars Skifter 00:32:20
87813Klitgaard Malte KraghSøndermarkskolen 00:32:25
88746Davidsen Janick StormlySøndermarkskolen 00:32:28
89944Henrik Fjendboe 00:32:28
90430Stenholt Frederik KorningSøndermarkskolen 00:32:37
91402Drægert Sebastian KrauseSøndermarkskolen 00:32:37
92917Laursen Ingrid Kirstine HøjSøndermarkskolen 00:32:42
93708Hoffmann Christoffer HøjSøndermarkskolen 00:32:46
94702Fuks AlexSøndermarkskolen 00:32:46
95916Kvist Kamille Alberte SkyttSøndermarkskolen 00:32:54
96932Voigt MajaSøndermarkskolen 00:32:56
97947Steffen Boigt 00:32:56
98459Kamyan SumonjunSøndermarkskolen 00:33:02
99438Axelsen Cecilie Bach OttobrøkerSøndermarkskolen 00:33:08
100856Jellesen Nicklas LaubSøndermarkskolen 00:33:11
101783Sejersen Kaya Holgaard DuusSøndermarkskolen 00:33:23
102709Hougaard-Enevoldsen Phillip AppelSøndermarkskolen 00:33:33
103562Søren Bay HoumøllerTeam Houmøller 00:33:35
104843Christensen Melissa Holm MundelstrupSøndermarkskolen 00:33:40
105878Pedersen Julie FalkenbergSøndermarkskolen 00:33:42
106726Tom Johannesen 00:33:43
107404Faurskov Katrine HvidSøndermarkskolen 00:33:55
108444Danielsen Ida MehicSøndermarkskolen 00:34:00
109474Olsen LauraSøndermarkskolen 00:34:00
110717Larsen Andreas Bækgaard EibergSøndermarkskolen 00:34:00
111805Grøn JosefineSøndermarkskolen 00:34:04
112839Andersen Julia GrønlevSøndermarkskolen 00:34:09
113877Olsen Josephine MeldgaardSøndermarkskolen 00:34:09
114891Thorsen LærkeSøndermarkskolen 00:34:09
115927Prip Cecilia JuncherSøndermarkskolen 00:34:12
116914Krafack CamillaSøndermarkskolen 00:34:33
117915Kristensen Johanne Carøe GlerupSøndermarkskolen 00:34:33
118568Christina Kvist 00:34:33
119863Kaas SofieSøndermarkskolen 00:34:42
120401Steen Knudsen 00:34:43
121769Carsten Brandborg 00:34:49
122638Brandborg Daniel ReimerSøndermarkskolen 00:34:49
123651Hougaard Markus Figgé DufresneSøndermarkskolen 00:35:02
124683Søby Gustav GlargaardSøndermarkskolen 00:35:04
125953Ole Søby 00:35:04
126902Frederiksen Emil HindborgSøndermarkskolen 00:35:08
127933Voigt LineSøndermarkskolen 00:35:08
128532Thisted KlausSøndermarkskolen 00:35:14
129691Andersen Ulrikke BehrSøndermarkskolen 00:35:14
130884Johanne Smidt 00:35:15
131850Hansen Catia Emilie MuhlSøndermarkskolen 00:35:23
132661Kragh Cecilie AalestrupSøndermarkskolen 00:35:28
133516Heidi Kragh 00:35:32
134766Mortensen GustavSøndermarkskolen 00:36:13
135971Mette Thomsen 00:37:01
1363541Lisbeth Johannesen 00:37:09
137793Axelsen Tobias Bach OttobrøkerSøndermarkskolen 00:37:21
138852Hoppe Line MunkSøndermarkskolen 00:37:28
139752Hansen Xenia GreibeSøndermarkskolen 00:37:29
140765Manivannan RichjanaSøndermarkskolen 00:37:31
141871Mejsner Søren Peter HjulmandSøndermarkskolen 00:37:33
142819Mønster MadsSøndermarkskolen 00:37:38
143950Tommy Nielsen 00:37:42
144592Kurt PehrssonTeam Pehrsson 00:37:45
145849Fuglsang Sigrid VernerSøndermarkskolen 00:37:58
146476Pedersen Olivia Elisabeth MargarithaSøndermarkskolen 00:38:10
147885Soelberg FrejaSøndermarkskolen 00:38:11
148899Bruhn Casper RouSøndermarkskolen 00:38:12
149998Michelle Dufresne 00:38:12
150408Højholdt Rasmus StigSøndermarkskolen 00:38:27
151454Hollerup Alexander MøhlenbergSøndermarkskolen 00:38:43
152761Lanng Caroline BygSøndermarkskolen 00:38:45
153636Bierregaard Kirstine BreumSøndermarkskolen 00:38:49
154546Lars BækBæk 00:38:49
155521Annemette Rasmussen 00:38:50
156750Friis Lærke MølgaardSøndermarkskolen 00:38:59
157637Bossow Madicken Andrea DammSøndermarkskolen 00:39:06
158481Steenfeldt-Simonsen SarahSøndermarkskolen 00:39:07
159439Bossow Pernille DammSøndermarkskolen 00:39:08
160990Thomas Rasmussen 00:39:14
161607Grundal-Rasmussen Ida MarieSøndermarkskolen 00:39:15
162426Reus Jasmin CarøeSøndermarkskolen 00:39:23
163857Jensen Alberte GravesenSøndermarkskolen 00:39:29
164848Fahlberg Mille KondrupSøndermarkskolen 00:39:31
165743Thomas Skifter 00:39:34
166569Jesper Andersen 00:39:35
167428Rou Julie SangkritSøndermarkskolen 00:39:35
168764Orla Hansen 00:39:50
169744Blach Nicklas KondrupSøndermarkskolen 00:39:50
170840Andersen Regitze KaagSøndermarkskolen 00:40:12
1713507Charlotte Tranholm 00:40:12
172845Darum Phillip HarderSøndermarkskolen 00:40:12
173893Vahl Lucas Andreas LundSøndermarkskolen 00:40:13
174720Madsen Oliver Skov HalgrenSøndermarkskolen 00:40:24
175729Quottrup Nora Rasmine HensselSøndermarkskolen 00:40:25
176707Hindborg Victor LindgaardSøndermarkskolen 00:40:25
177489Craciunescu Anca TheodoraSøndermarkskolen 00:40:29
178523Rasmussen NicklasSøndermarkskolen 00:40:29
179777Bent Høj Hoffmann 00:40:33
180519Martin Kristensen 00:40:40
181507Lasse Fog 00:40:40
182616Martinsen Mikkel AlazarSøndermarkskolen 00:40:40
183662Kristensen Silas SidelmannSøndermarkskolen 00:40:41
184462Kristensen Martine Carøe GlerupSøndermarkskolen 00:40:43
185873Mørup Line TruelSøndermarkskolen 00:40:47
186733Steenfeldt-Simonsen StineSøndermarkskolen 00:40:53
187655Jensen Mikkel GravesenSøndermarkskolen 00:40:54
188485Anja Axelsen 00:40:54
189982Jan Jensen 00:40:59
190996Claus Prip 00:41:04
191727Pedersen Mads LinoSøndermarkskolen 00:41:04
192721Mathialakan MatushanSøndermarkskolen 00:41:27
193864Winnie Nielsen 00:41:27
194650Hansen Cilas StampeSøndermarkskolen 00:42:18
195991Henrik Lykk 00:42:22
196668Løkke Cecilie HolmSøndermarkskolen 00:42:23
197895Andreasen Nicko HovgaardSøndermarkskolen 00:42:30
198926Pedersen Mathias BreinholmSøndermarkskolen 00:42:31
199756Jellesen Noah LaubSøndermarkskolen 00:42:33
200787Sørensen Dina ToftgaardSøndermarkskolen 00:42:33
201776Rasmussen David MølgaardSøndermarkskolen 00:42:33
202755Iversen Anders DammandSøndermarkskolen 00:42:36
203882Pustal Patrick FrljSøndermarkskolen 00:42:37
204995Flemming Rasmussen 00:42:38
205799Christensen Marcus HavnSøndermarkskolen 00:42:44
206987Lars Jørgensen 00:42:47
207946Clausen Nikolaj SebastianSøndermarkskolen 00:42:48
208757Jensen Signe MarieSøndermarkskolen 00:42:49
209940Bjørkmann Frederik HøeghSøndermarkskolen 00:42:52
210455Imamovic MuhamedSøndermarkskolen 00:42:56
211443Danielsen Lisa ThinggaardSøndermarkskolen 00:42:57
212571Maiken MyrthueTeam Myrthue 00:42:57
213618Myrthue NannaSøndermarkskolen 00:42:58
214827Rasmussen Amalie HalkjærSøndermarkskolen 00:42:58
215466Lorentzen Amalie VestergaardSøndermarkskolen 00:42:58
216806Hansen Morten HauSøndermarkskolen 00:43:00
217837Wessberg ChristinaSøndermarkskolen 00:43:08
218714Knudsen Jonathan WahlSøndermarkskolen 00:43:12
219628Skriver JulieSøndermarkskolen 00:43:14
220792Pia Skriver 00:43:15
221605Elfving AlbertSøndermarkskolen 00:43:19
222498Jesper Elfvilg 00:43:20
223934Wissing Maria HalkjærSøndermarkskolen 00:43:40
224997Mark Larsen 00:43:41
225698Christensen Jakob YildizSøndermarkskolen 00:43:41
226664Larsen Celina DahlSøndermarkskolen 00:43:41
227841Andreasen Daniel TranholmSøndermarkskolen 00:44:06
228941Alberte Fjendbo 00:44:06
229886Straarup RebeccaSøndermarkskolen 00:44:06
230482Thompson Cecilie MaulSøndermarkskolen 00:44:08
231449Frederiksen Emma HindborgSøndermarkskolen 00:44:09
232754Houmann Jens Emil RisgaardSøndermarkskolen 00:44:11
233420Nielsen Camille DaugaardSøndermarkskolen 00:44:12
234966Steen Iversen 00:44:15
235967Anette Andersen 00:44:19
236838Würtz Emil Paavo VandelSøndermarkskolen 00:44:43
237846Elgaard Marco AlmskouSøndermarkskolen 00:44:43
238888Thomassen Yasmin AbedinSøndermarkskolen 00:44:44
239814Kristensen SabrinaSøndermarkskolen 00:44:48
240795Brix DanielSøndermarkskolen 00:44:48
241762Larsen Sebastian Bo GammelbySøndermarkskolen 00:44:52
242645Gammelby Luna FriisSøndermarkskolen 00:44:54
243807Hansen Sander StampeSøndermarkskolen 00:45:04
244988Thomas Jørgensen 00:45:11
245695Bundgaard Maja HorstedSøndermarkskolen 00:45:12
246667Lyngsø Neel MarkSøndermarkskolen 00:45:13
247954Jimmi Lyndsø 00:45:13
248496Zenia Andersen 00:45:14
249791Zethner Laurits Johannes BaadsgaardSøndermarkskolen 00:45:14
250741Würtz Emma VandelSøndermarkskolen 00:45:18
251822Nielsen Magnus JensenSøndermarkskolen 00:45:18
252803Ganderup MadsSøndermarkskolen 00:45:19
253406Kirsten Dreyer 00:45:19
254617Rikke Bundgaard 00:45:26
255728Prip Amalie JuncherSøndermarkskolen 00:46:38
256775Puggaard SimonSøndermarkskolen 00:46:40
257774Pedersen Simon Vestergaard BendsenSøndermarkskolen 00:46:41
258547Susanne BækBæk 00:46:41
259696Bæk JulieSøndermarkskolen 00:46:42
260435Lene Fjendboe 00:46:42
261844Damsgaard Frederik BachSøndermarkskolen 00:47:07
262673Mikkelsen Johanne NørgaardSøndermarkskolen 00:47:11
263758Ciaral Mikkelsen 00:47:12
264570Tommy NygaardNygaard-Hesselberg 00:47:27
265510Olivia Andersen 00:47:27
266687Mariakka Andersen 00:47:28
267847Eskildsen CamillaSøndermarkskolen 00:47:38
268825Nørgaard Ida-Marie VillumSøndermarkskolen 00:47:43
269833Sørensen MathiasSøndermarkskolen 00:47:45
270810Johannsen Signe LadefogedSøndermarkskolen 00:47:50
271975Charlotte Bang 00:48:03
272656Johannessen Katrine BuhlSøndermarkskolen 00:48:11
273700Drægert Malthe KrauseSøndermarkskolen 00:48:16
274949Edel Elfvig 00:48:16
275633Tovgaard Alex GreveSøndermarkskolen 00:48:18
276781Lisa Greve Tovgaard 00:48:23
277657Juncher Karl BruunSøndermarkskolen 00:48:24
278542Inger JuncherJuncher 00:48:28
279543Hanne JuncherJuncher 00:48:28
280824Nissen Anne SonneSøndermarkskolen 00:48:33
281981Erik Nørgaard 00:48:33
282567Sanne Nygaard-HesselbergNygaard-Hesselberg 00:48:42
283732Soelberg LærkeSøndermarkskolen 00:48:42
284724Nissen Laura SonneSøndermarkskolen 00:48:42
285619Nygaard-Hesselberg SimonSøndermarkskolen 00:48:43
286527Marianne Simonsen 00:48:44
287771Ottsen Sara GashiSøndermarkskolen 00:49:34
288881Poulsen Mathilde HomiliusSøndermarkskolen 00:49:34
289842Bau Elisabeth TougaardSøndermarkskolen 00:49:41
290851Hoffmann Cassandra HøjSøndermarkskolen 00:49:45
291890Thompson Mikkel MaulSøndermarkskolen 00:49:47
292693Andersen Rasmus BinderSøndermarkskolen 00:50:18
293642Elgaard Lucas AlmskouSøndermarkskolen 00:50:20
294719Laursen Malthe HersomSøndermarkskolen 00:50:23
295417Mejsner Lars Erik HjulmandSøndermarkskolen 00:50:50
296410Jepsen Mads BlicherSøndermarkskolen 00:50:50
297797Christensen Ida SehestedSøndermarkskolen 00:51:25
298672Mikkelsen Sigrid BøgelundSøndermarkskolen 00:51:49
299796Henrik Mikkelsen 00:51:49
300913Knudsen Marcus Otto EjlarSøndermarkskolen 00:51:56
301904Grünberg Sebastian HolmSøndermarkskolen 00:51:56
302980Lene Villum Nielsen 00:51:57
303620Nørgaard Ludvig VillumSøndermarkskolen 00:51:57
304718Laursen Mathias BrochSøndermarkskolen 00:51:59
305405Ganderup CecilieSøndermarkskolen 00:51:59
306418Mortensen Emma SofieSøndermarkskolen 00:51:59
307548Mia AndersenTektrol 00:52:04
308437Andersen Christinna Thea TrøstrupSøndermarkskolen 00:52:06
309945Christiansen Sarah LilholtSøndermarkskolen 00:52:07
310939Andersen Mikkel KoitzchSøndermarkskolen 00:52:08
311649Hansen Celina Maria KühlmannSøndermarkskolen 00:52:24
312955Brian Hansen 00:52:24
313665Laursen Helene Astrid HøjSøndermarkskolen 00:52:58
314993Marianne Laursen 00:53:00
315994Torben Laursen 00:53:00
316640Caroline Byglanng 00:53:10
317935Yesilirmak Isabella HolmSøndermarkskolen 00:53:10
318488Christoffersen Sara BorreSøndermarkskolen 00:53:14
319960Trine Puggaard 00:53:14
320679Puggaard ThomasSøndermarkskolen 00:53:15
321735Sørensen NanaSøndermarkskolen 00:53:31
322624Rasmussen Mia GreveSøndermarkskolen 00:53:31
323985Michael Rasmussen 00:53:35
324711Højholdt Freja StigSøndermarkskolen 00:53:57
325964Henrik Sørensen 00:53:59
326734Sørensen Mathias FjordvaldSøndermarkskolen 00:54:01
327614Madsen Clarie KroghSøndermarkskolen 00:54:02
328441Christensen Benjamin SkovsgårdSøndermarkskolen 00:54:02
329484Zethner Anton Marinus BaadsgaardSøndermarkskolen 00:54:03
330659Kjeldsen Jacob ThorngaardSøndermarkskolen 00:54:21
331812Steffen Hollerup 00:54:34
332422Mette Hollerup 00:54:34
333669Madsen Chloé KroghSøndermarkskolen 00:54:46
334992Julie Skov Madsen 00:54:51
335429Schatz-Jakobsen EsbenSøndermarkskolen 00:54:55
336440Bundgaard CasperSøndermarkskolen 00:54:59
337446Dommerby JeppeSøndermarkskolen 00:55:04
338458Kaas Esben DamgaardSøndermarkskolen 00:55:04
339451Grønlund Tobias MøhlenbergSøndermarkskolen 00:55:05
340736Sørensen Celia ÆgidiusSøndermarkskolen 00:55:10
341501Jørgensen Nicoline KraghSøndermarkskolen 00:55:11
342704Hamidi FarialSøndermarkskolen 00:55:12
343815Larsen Amalie GammelbySøndermarkskolen 00:55:42
344872Mikkelsen Simon VictorSøndermarkskolen 00:55:53
345876Nisker Tjalfe Wildau NitzcheSøndermarkskolen 00:55:54
346731Skifter BenjaminSøndermarkskolen 00:55:54
347828Sejersen Lukas Holgaard DuusSøndermarkskolen 00:56:01
348572Mads MyrthueTeam Myrthue 00:56:32
349573Noah MyrthueTeam Myrthue 00:56:32
350654Jagd Alberte SehestedSøndermarkskolen 00:56:49
351407Henriksen Helena WiegersSøndermarkskolen 00:56:53
352425Puggaard EvaSøndermarkskolen 00:56:54
353416Kristensen Victoria-MariaSøndermarkskolen 00:56:54
354924Nielsen Magnus Peder BangSøndermarkskolen 00:57:09
355907Høgh Kasper Waarts ThenzaSøndermarkskolen 00:57:09
356868Larsen Jonas Bækgaard EibergSøndermarkskolen 00:57:34
357887Sørensen Laura KjersingSøndermarkskolen 00:57:35
358879Pedersen Anne Sofie BlochSøndermarkskolen 00:57:36
359880Pehrsson Oline Desirée DalsgaardSøndermarkskolen 00:57:36
360647Gregersen Kathrine ArveSøndermarkskolen 00:57:42
361629Soelberg Noah KonnerupSøndermarkskolen 00:57:44
362610Kortbek Isabella KjelstrupSøndermarkskolen 00:57:45
363565Lone Kjelstrup Kortbek 00:57:45
3641000Tinna Soelberg 00:57:48
3653521Jesper Adamsen 00:57:48
366866Kvist Laura BondeSøndermarkskolen 00:57:59
367875Nielsen Tobias HarboSøndermarkskolen 00:58:02
368943Carstensen Christian von WowernSøndermarkskolen 00:58:08
369713Emil Nielsen 00:58:08
370749Flintholm Bror OverbySøndermarkskolen 00:58:10
371634Vassard Nana MariaSøndermarkskolen 00:58:11
372870Cecilie Ammitzbøll 00:58:12
373469Nielsen Emma KroghSøndermarkskolen 00:58:12
374737Sørensen Viktor AlgaardSøndermarkskolen 00:58:13
375560Bettina Bay HoumøllerTeam Houmøller 00:58:14
376591Pia PehrssonTeam Pehrsson 00:58:15
377936Per Hartmann Nielsen 00:58:32
378739Else Hartmann 00:58:33
379676Pape Malthe WilsonSøndermarkskolen 00:58:34
380566Morten Nielsen 00:58:38
381524Rasmussen AmandaSøndermarkskolen 00:59:19
382518Pedersen Anders HøjeSøndermarkskolen 00:59:21
383475Olsen Nicolaj MeldgaardSøndermarkskolen 00:59:41
384442Christensen Andreas SkjødtSøndermarkskolen 00:59:41
385456Jakobsen Victor PetriSøndermarkskolen 00:59:41
386467Lyngbye Mathias HøjgaardSøndermarkskolen 00:59:42
387745Laura Pedersen 00:59:42
388648Hammer Eia FlarupSøndermarkskolen 00:59:42
389984Victor Enevoldsen 00:59:44
390983Morten Enevoldsen 00:59:45
391836Masuthan mathialakan 01:00:02
392530Sørensen Mathias GrenSøndermarkskolen 01:00:03
393493Friis Jesper KjersgaardSøndermarkskolen 01:00:26
394486Busk Alexander SonderlinSøndermarkskolen 01:00:32
395504Langberg Bertil LilholtSøndermarkskolen 01:00:33
396716Kristensen Ea VendelboSøndermarkskolen 01:01:30
397782Schmidt Simon HartmannSøndermarkskolen 01:01:41
398663Kuhlmann Thilde HvidSøndermarkskolen 01:02:14
399511Mygind Anders FaberSøndermarkskolen 01:02:14
400531Sørensen Kaare KaasSøndermarkskolen 01:02:38
401535Wynne Adam ChristianSøndermarkskolen 01:02:39
402499Jensen Simon FaldenSøndermarkskolen 01:02:48
403492Friis Jakob KjersgaardSøndermarkskolen 01:02:48
404961Danni Jensen 01:02:50
405959Christina Jensen 01:02:51
406612Laursen Isabella BülowSøndermarkskolen 01:03:42
407631Sylvestersen Sander SejrSøndermarkskolen 01:03:43
408609Kastrup Luna KimoseSøndermarkskolen 01:03:43
409688Vad Freja Othilie StougaardSøndermarkskolen 01:03:44
410965Malene Andersen 01:03:45
411968Niels Andersen 01:03:48
412611Krarup Alexander SkipperSøndermarkskolen 01:04:07
413412Sigurd Kirkegård 01:04:08
414534Vinther LukasSøndermarkskolen 01:04:08
415652Hougaard Anni HølmkjærSøndermarkskolen 01:04:09
416780Anette Skipper 01:04:27
417604Christensen Sarah Kirstine VittingSøndermarkskolen 01:04:48
418699Christensen Emine YildizSøndermarkskolen 01:04:58
419738Thomasen Amanda Alsted GlargaardSøndermarkskolen 01:04:59
4203539Frederik Christensen 01:05:03
421999Finn Højholdt 01:05:16
422710Houmøller Kasper BaySøndermarkskolen 01:05:16
423831Stegmann Alberte SkovbjergSøndermarkskolen 01:05:18
424817Lyngbye Rasmus HøjgaardSøndermarkskolen 01:05:19
425646Gregersen Mette SørensenSøndermarkskolen 01:05:52
426674Mogensen Mathilde SivgaardSøndermarkskolen 01:05:52
427681Sommer-Nielsen DicteSøndermarkskolen 01:05:56
428448Erichsen Rasmus SøgrenSøndermarkskolen 01:06:07
429951Rene Steenfeldt 01:06:29
430682Steenfeldt Sarah EvaSøndermarkskolen 01:06:30
431705Hansen Jacob Winther SøndergaardSøndermarkskolen 01:06:30
432800Elfving EmilSøndermarkskolen 01:07:03
433905Hald Julie Christine UhrbrandSøndermarkskolen 01:07:04
434495Hansen Rasmus BrochmannSøndermarkskolen 01:07:05
435680Rasmussen Simone MølgaardSøndermarkskolen 01:07:10
436977Kåre Rasmussen 01:07:11
437974Ane Rasmussen 01:07:11
438970Lone Sylvestersen 01:08:23
439703Grundal-Rasmussen FrederikSøndermarkskolen 01:10:31
440627Simonsen Benjamin HvassSøndermarkskolen 01:10:56
441986Janni Nielsen 01:10:57
442463Kroer Amanda SkøttSøndermarkskolen 01:13:24
443470Nielsen Maja CecilieSøndermarkskolen 01:13:25
444545Oliver MüllerMüller 01:15:14
445544Dan MüllerMüller 01:15:15



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552