Resultater

Ønsker du at udskrive dit diplom, indtast da løbenummer her:

Vis resultatet for: Alle | Mænd | Kvinder | Mix

Resultater for Søndermarkløbet 5 km.

PlaceringNummerNavn HoldTid
1820Nielsen Mathilde Ax13/02Søndermarkskolen 00:21:43
2452Hansen Mikkel Mohr10/99Søndermarkskolen 00:21:59
3500Anders Rasmussen03/82 00:22:21
4577Martin Pedersen01/00Vorup FB U14 M1 00:23:02
5584Mikkel Krogh08/00Vorup FB U14 M1 00:23:02
6922Møller Anna21/01Søndermarkskolen 00:23:21
7832Sørensen Emil Bjerregaard23/03Søndermarkskolen 00:23:49
8471Nielsen Kristian Ax01/98Søndermarkskolen 00:23:58
9432Sørensen Nikolai Henrik20/00Søndermarkskolen 00:24:15
10969Anders Obsen01/74 00:24:18
11583Marcus Mossalski06/00Vorup FB U14 M1 00:24:25
12564Michael Okkerholm10/78 00:24:38
13473Olsen Anna Ludoiska Nikolajgaard26/99Søndermarkskolen 00:24:49
14561Tobias Bay Houmøller04/02Team Houmøller 00:25:14
15859Jespersen Freya Victoria Kimose24/02Søndermarkskolen 00:25:16
16580Nicklas Andie12/00Vorup FB U14 M1 00:25:26
17575Oliver Lanng09/00Vorup FB U14 M1 00:25:26
18948Alexander Albers02/00 00:25:47
19472Nygaard Silke Kristine17/99Søndermarkskolen 00:26:10
20901Engberg Lucas17/01Søndermarkskolen 00:26:29
21772Pape Magnus Wilson04/04Søndermarkskolen 00:26:41
22860Juncher Jens Bruun03/02Søndermarkskolen 00:26:47
23413Justesen Anders Bernhardt27/99Søndermarkskolen 00:26:50
24423Obsen Cecilie Borup27/00Søndermarkskolen 00:26:50
25581Valdemar Holm07/00Vorup FB U14 M1 00:26:51
26585Mathias Skjødt08/00Vorup FB U14 M1 00:26:55
27853Peter Sørensen07/71 00:26:56
28685Sørensen Thomas Kjersing09/06Søndermarkskolen 00:26:56
29963Morten Vassard10/76 00:27:00
30558Poul Nielsen02/61Nelsen / Jensen 00:27:39
31414Koue Sara27/00Søndermarkskolen 00:27:43
32896Balle Kira Ida Møller31/02Søndermarkskolen 00:27:43
33563marian Bruhn04/61 00:28:02
34910Jensen Laura Louise21/01Søndermarkskolen 00:28:50
35909Jensen Laura Nørgaard04/01Søndermarkskolen 00:28:51
36869Laursen Emma Broch02/02Søndermarkskolen 00:29:00
37821Nielsen Adam Revsbech27/03Søndermarkskolen 00:29:00
38639Christensen Nicolaj Patrick Robert28/05Søndermarkskolen 00:29:01
39972Kent Damsgaard12/72 00:29:02
40505Nikolaj Zetner09/61 00:29:04
41557Ole Nielsen07/59Nelsen / Jensen 00:29:04
42403Eskildsen Patrik26/00Søndermarkskolen 00:29:06
43525Martin Rafn02/82 00:29:06
44979Bjarne Jespersen06/67 00:29:09
45989Christina Wiegers12/70 00:29:21
46411Jespersen Filippa Victoria Kimose17/00Søndermarkskolen 00:29:27
47958Søren Hindborg04/78 00:29:31
48706Haslund Freja Petersen05/06Søndermarkskolen 00:29:31
49513Allan Kragh08/75 00:29:39
50433Ulrich Sarina15/00Søndermarkskolen 00:29:43
51436Vissing Camille15/00Søndermarkskolen 00:29:43
52461Kløve Mathias15/99Søndermarkskolen 00:29:48
53767Myrthue Magnus14/04Søndermarkskolen 00:29:50
54773Pedersen Søren Vestergaard Bendsen01/04Søndermarkskolen 00:30:00
55768Nygaard Jais Valdemar01/04Søndermarkskolen 00:30:06
56937Troels Lægdsgaard08/68 00:30:07
57671Madsen Sigurd Holst17/06Søndermarkskolen 00:30:08
58920Mikkelsen Caroline Bøgelund20/01Søndermarkskolen 00:30:08
59923Nielsen David Ungstrup Bang21/01Søndermarkskolen 00:30:09
60789Marianne Jørgensen01/75 00:30:09
61574Daniel Bay-Smidt08/00Vorup FB U14 M1 00:30:41
62816Laursen Marcus Bülow01/03Søndermarkskolen 00:30:41
63867Lange Martin Saugbjerg28/02Søndermarkskolen 00:30:49
64477Rasmussen Dorthea Tange08/99Søndermarkskolen 00:30:53
65483Thorsen Lea05/99Søndermarkskolen 00:30:54
66788Sørensen Alberte Jelle28/04Søndermarkskolen 00:30:55
67763Kim Tovgaard03/75 00:30:55
68465Larsen Melanie Marlena Brønd18/98Søndermarkskolen 00:31:00
69903Fynbo Louise Wormslev29/01Søndermarkskolen 00:31:10
70956Henrik Holm01/20 00:31:11
71730Rasmussen Amanda Ghaltakhchyan Roed01/05Søndermarkskolen 00:31:31
72931Thisted Mark01/01Søndermarkskolen 00:31:31
73694Bau Kresten Tougaard05/04Søndermarkskolen 00:31:43
74790Vindum Kristian Agger15/04Søndermarkskolen 00:31:43
75973Thomas Bau11/73 00:31:43
76818Madsen Sofus Holst24/03Søndermarkskolen 00:31:51
77829Sommer-Nielsen Marc31/03Søndermarkskolen 00:31:51
78912Johannsen Sofie Ladefoged08/01Søndermarkskolen 00:31:51
79900Dufresne Nicoline Kimose Figgé15/01Søndermarkskolen 00:31:51
80854Jagd Tobias Sehested06/02Søndermarkskolen 00:31:52
81487Carlsen Sarah17/98Søndermarkskolen 00:31:56
82811Josephsen Mathilde Louring21/03Søndermarkskolen 00:31:58
83883Rasmussen Frederik Vejen Rønne25/02Søndermarkskolen 00:32:07
84553Peter Jakobsen01/67Jakobsen 4 ever 00:32:14
85555Lisbeth Jakobsen 04/70Jakobsen 4 ever 00:32:14
86722Lars Skifter12/69 00:32:20
87813Klitgaard Malte Kragh25/03Søndermarkskolen 00:32:25
88746Davidsen Janick Stormly20/03Søndermarkskolen 00:32:28
89944Henrik Fjendboe05/76 00:32:28
90430Stenholt Frederik Korning21/00Søndermarkskolen 00:32:37
91402Drægert Sebastian Krause14/00Søndermarkskolen 00:32:37
92917Laursen Ingrid Kirstine Høj07/01Søndermarkskolen 00:32:42
93708Hoffmann Christoffer Høj09/05Søndermarkskolen 00:32:46
94702Fuks Alex19/05Søndermarkskolen 00:32:46
95916Kvist Kamille Alberte Skytt26/01Søndermarkskolen 00:32:54
96932Voigt Maja15/01Søndermarkskolen 00:32:56
97947Steffen Boigt02/66 00:32:56
98459Kamyan Sumonjun15/99Søndermarkskolen 00:33:02
99438Axelsen Cecilie Bach Ottobrøker05/99Søndermarkskolen 00:33:08
100856Jellesen Nicklas Laub06/01Søndermarkskolen 00:33:11
101783Sejersen Kaya Holgaard Duus17/04Søndermarkskolen 00:33:23
102709Hougaard-Enevoldsen Phillip Appel18/05Søndermarkskolen 00:33:33
103562Søren Bay Houmøller09/62Team Houmøller 00:33:35
104843Christensen Melissa Holm Mundelstrup17/02Søndermarkskolen 00:33:40
105878Pedersen Julie Falkenberg07/02Søndermarkskolen 00:33:42
106726Tom Johannesen11/56 00:33:43
107404Faurskov Katrine Hvid30/00Søndermarkskolen 00:33:55
108444Danielsen Ida Mehic13/99Søndermarkskolen 00:34:00
109474Olsen Laura27/99Søndermarkskolen 00:34:00
110717Larsen Andreas Bækgaard Eiberg23/04Søndermarkskolen 00:34:00
111805Grøn Josefine12/03Søndermarkskolen 00:34:04
112839Andersen Julia Grønlev15/02Søndermarkskolen 00:34:09
113877Olsen Josephine Meldgaard19/02Søndermarkskolen 00:34:09
114891Thorsen Lærke29/01Søndermarkskolen 00:34:09
115927Prip Cecilia Juncher29/01Søndermarkskolen 00:34:12
116914Krafack Camilla30/01Søndermarkskolen 00:34:33
117915Kristensen Johanne Carøe Glerup06/01Søndermarkskolen 00:34:33
118568Christina Kvist03/72 00:34:33
119863Kaas Sofie19/02Søndermarkskolen 00:34:42
120401Steen Knudsen08/68 00:34:43
121769Carsten Brandborg01/73 00:34:49
122638Brandborg Daniel Reimer04/06Søndermarkskolen 00:34:49
123651Hougaard Markus Figgé Dufresne29/06Søndermarkskolen 00:35:02
124683Søby Gustav Glargaard19/06Søndermarkskolen 00:35:04
125953Ole Søby01/48 00:35:04
126902Frederiksen Emil Hindborg22/00Søndermarkskolen 00:35:08
127933Voigt Line15/01Søndermarkskolen 00:35:08
128532Thisted Klaus13/97Søndermarkskolen 00:35:14
129691Andersen Ulrikke Behr01/05Søndermarkskolen 00:35:14
130884Johanne Smidt05/85 00:35:15
131850Hansen Catia Emilie Muhl21/01Søndermarkskolen 00:35:23
132661Kragh Cecilie Aalestrup06/06Søndermarkskolen 00:35:28
133516Heidi Kragh03/77 00:35:32
134766Mortensen Gustav03/03Søndermarkskolen 00:36:13
135971Mette Thomsen09/72 00:37:01
1363541Lisbeth Johannesen11/85 00:37:09
137793Axelsen Tobias Bach Ottobrøker10/03Søndermarkskolen 00:37:21
138852Hoppe Line Munk15/02Søndermarkskolen 00:37:28
139752Hansen Xenia Greibe15/04Søndermarkskolen 00:37:29
140765Manivannan Richjana29/04Søndermarkskolen 00:37:31
141871Mejsner Søren Peter Hjulmand09/02Søndermarkskolen 00:37:33
142819Mønster Mads11/03Søndermarkskolen 00:37:38
143950Tommy Nielsen01/20 00:37:42
144592Kurt Pehrsson10/67Team Pehrsson 00:37:45
145849Fuglsang Sigrid Verner25/02Søndermarkskolen 00:37:58
146476Pedersen Olivia Elisabeth Margaritha02/99Søndermarkskolen 00:38:10
147885Soelberg Freja02/03Søndermarkskolen 00:38:11
148899Bruhn Casper Rou25/01Søndermarkskolen 00:38:12
149998Michelle Dufresne02/94 00:38:12
150408Højholdt Rasmus Stig04/99Søndermarkskolen 00:38:27
151454Hollerup Alexander Møhlenberg24/98Søndermarkskolen 00:38:43
152761Lanng Caroline Byg02/03Søndermarkskolen 00:38:45
153636Bierregaard Kirstine Breum25/06Søndermarkskolen 00:38:49
154546Lars Bæk06/67Bæk 00:38:49
155521Annemette Rasmussen09/76 00:38:50
156750Friis Lærke Mølgaard13/04Søndermarkskolen 00:38:59
157637Bossow Madicken Andrea Damm15/06Søndermarkskolen 00:39:06
158481Steenfeldt-Simonsen Sarah10/99Søndermarkskolen 00:39:07
159439Bossow Pernille Damm01/99Søndermarkskolen 00:39:08
160990Thomas Rasmussen01/74 00:39:14
161607Grundal-Rasmussen Ida Marie09/07Søndermarkskolen 00:39:15
162426Reus Jasmin Carøe09/00Søndermarkskolen 00:39:23
163857Jensen Alberte Gravesen08/02Søndermarkskolen 00:39:29
164848Fahlberg Mille Kondrup31/02Søndermarkskolen 00:39:31
165743Thomas Skifter10/76 00:39:34
166569Jesper Andersen09/73 00:39:35
167428Rou Julie Sangkrit04/00Søndermarkskolen 00:39:35
168764Orla Hansen10/36 00:39:50
169744Blach Nicklas Kondrup30/99Søndermarkskolen 00:39:50
170840Andersen Regitze Kaag26/02Søndermarkskolen 00:40:12
1713507Charlotte Tranholm01/70 00:40:12
172845Darum Phillip Harder03/02Søndermarkskolen 00:40:12
173893Vahl Lucas Andreas Lund07/01Søndermarkskolen 00:40:13
174720Madsen Oliver Skov Halgren07/04Søndermarkskolen 00:40:24
175729Quottrup Nora Rasmine Henssel13/05Søndermarkskolen 00:40:25
176707Hindborg Victor Lindgaard02/05Søndermarkskolen 00:40:25
177489Craciunescu Anca Theodora15/98Søndermarkskolen 00:40:29
178523Rasmussen Nicklas02/98Søndermarkskolen 00:40:29
179777Bent Høj Hoffmann01/70 00:40:33
180519Martin Kristensen07/75 00:40:40
181507Lasse Fog07/00 00:40:40
182616Martinsen Mikkel Alazar23/06Søndermarkskolen 00:40:40
183662Kristensen Silas Sidelmann27/06Søndermarkskolen 00:40:41
184462Kristensen Martine Carøe Glerup04/99Søndermarkskolen 00:40:43
185873Mørup Line Truel17/02Søndermarkskolen 00:40:47
186733Steenfeldt-Simonsen Stine05/05Søndermarkskolen 00:40:53
187655Jensen Mikkel Gravesen24/06Søndermarkskolen 00:40:54
188485Anja Axelsen10/71 00:40:54
189982Jan Jensen09/66 00:40:59
190996Claus Prip12/75 00:41:04
191727Pedersen Mads Lino03/05Søndermarkskolen 00:41:04
192721Mathialakan Matushan10/05Søndermarkskolen 00:41:27
193864Winnie Nielsen10/79 00:41:27
194650Hansen Cilas Stampe18/05Søndermarkskolen 00:42:18
195991Henrik Lykk07/74 00:42:22
196668Løkke Cecilie Holm08/06Søndermarkskolen 00:42:23
197895Andreasen Nicko Hovgaard15/01Søndermarkskolen 00:42:30
198926Pedersen Mathias Breinholm29/01Søndermarkskolen 00:42:31
199756Jellesen Noah Laub21/04Søndermarkskolen 00:42:33
200787Sørensen Dina Toftgaard25/04Søndermarkskolen 00:42:33
201776Rasmussen David Mølgaard28/03Søndermarkskolen 00:42:33
202755Iversen Anders Dammand10/03Søndermarkskolen 00:42:36
203882Pustal Patrick Frlj29/02Søndermarkskolen 00:42:37
204995Flemming Rasmussen03/63 00:42:38
205799Christensen Marcus Havn19/03Søndermarkskolen 00:42:44
206987Lars Jørgensen05/68 00:42:47
207946Clausen Nikolaj Sebastian05/00Søndermarkskolen 00:42:48
208757Jensen Signe Marie12/03Søndermarkskolen 00:42:49
209940Bjørkmann Frederik Høegh06/00Søndermarkskolen 00:42:52
210455Imamovic Muhamed18/99Søndermarkskolen 00:42:56
211443Danielsen Lisa Thinggaard10/98Søndermarkskolen 00:42:57
212571Maiken Myrthue07/75Team Myrthue 00:42:57
213618Myrthue Nanna02/07Søndermarkskolen 00:42:58
214827Rasmussen Amalie Halkjær06/03Søndermarkskolen 00:42:58
215466Lorentzen Amalie Vestergaard28/99Søndermarkskolen 00:42:58
216806Hansen Morten Hau17/03Søndermarkskolen 00:43:00
217837Wessberg Christina07/03Søndermarkskolen 00:43:08
218714Knudsen Jonathan Wahl16/04Søndermarkskolen 00:43:12
219628Skriver Julie01/07Søndermarkskolen 00:43:14
220792Pia Skriver09/79 00:43:15
221605Elfving Albert06/07Søndermarkskolen 00:43:19
222498Jesper Elfvilg10/61 00:43:20
223934Wissing Maria Halkjær30/01Søndermarkskolen 00:43:40
224997Mark Larsen11/73 00:43:41
225698Christensen Jakob Yildiz10/04Søndermarkskolen 00:43:41
226664Larsen Celina Dahl14/06Søndermarkskolen 00:43:41
227841Andreasen Daniel Tranholm15/02Søndermarkskolen 00:44:06
228941Alberte Fjendbo09/06 00:44:06
229886Straarup Rebecca26/02Søndermarkskolen 00:44:06
230482Thompson Cecilie Maul21/98Søndermarkskolen 00:44:08
231449Frederiksen Emma Hindborg17/99Søndermarkskolen 00:44:09
232754Houmann Jens Emil Risgaard24/04Søndermarkskolen 00:44:11
233420Nielsen Camille Daugaard10/00Søndermarkskolen 00:44:12
234966Steen Iversen08/67 00:44:15
235967Anette Andersen04/64 00:44:19
236838Würtz Emil Paavo Vandel22/03Søndermarkskolen 00:44:43
237846Elgaard Marco Almskou01/01Søndermarkskolen 00:44:43
238888Thomassen Yasmin Abedin21/02Søndermarkskolen 00:44:44
239814Kristensen Sabrina17/02Søndermarkskolen 00:44:48
240795Brix Daniel07/03Søndermarkskolen 00:44:48
241762Larsen Sebastian Bo Gammelby16/04Søndermarkskolen 00:44:52
242645Gammelby Luna Friis24/06Søndermarkskolen 00:44:54
243807Hansen Sander Stampe20/03Søndermarkskolen 00:45:04
244988Thomas Jørgensen01/00 00:45:11
245695Bundgaard Maja Horsted05/05Søndermarkskolen 00:45:12
246667Lyngsø Neel Mark29/06Søndermarkskolen 00:45:13
247954Jimmi Lyndsø01/49 00:45:13
248496Zenia Andersen12/02 00:45:14
249791Zethner Laurits Johannes Baadsgaard21/04Søndermarkskolen 00:45:14
250741Würtz Emma Vandel04/05Søndermarkskolen 00:45:18
251822Nielsen Magnus Jensen14/03Søndermarkskolen 00:45:18
252803Ganderup Mads19/02Søndermarkskolen 00:45:19
253406Kirsten Dreyer06/77 00:45:19
254617Rikke Bundgaard04/75 00:45:26
255728Prip Amalie Juncher23/05Søndermarkskolen 00:46:38
256775Puggaard Simon16/03Søndermarkskolen 00:46:40
257774Pedersen Simon Vestergaard Bendsen01/04Søndermarkskolen 00:46:41
258547Susanne Bæk06/75Bæk 00:46:41
259696Bæk Julie04/05Søndermarkskolen 00:46:42
260435Lene Fjendboe08/73 00:46:42
261844Damsgaard Frederik Bach18/02Søndermarkskolen 00:47:07
262673Mikkelsen Johanne Nørgaard08/06Søndermarkskolen 00:47:11
263758Ciaral Mikkelsen02/75 00:47:12
264570Tommy Nygaard03/77Nygaard-Hesselberg 00:47:27
265510Olivia Andersen04/06 00:47:27
266687Mariakka Andersen03/06 00:47:28
267847Eskildsen Camilla14/02Søndermarkskolen 00:47:38
268825Nørgaard Ida-Marie Villum11/03Søndermarkskolen 00:47:43
269833Sørensen Mathias24/03Søndermarkskolen 00:47:45
270810Johannsen Signe Ladefoged10/03Søndermarkskolen 00:47:50
271975Charlotte Bang11/61 00:48:03
272656Johannessen Katrine Buhl20/06Søndermarkskolen 00:48:11
273700Drægert Malthe Krause06/05Søndermarkskolen 00:48:16
274949Edel Elfvig04/75 00:48:16
275633Tovgaard Alex Greve27/07Søndermarkskolen 00:48:18
276781Lisa Greve Tovgaard10/73 00:48:23
277657Juncher Karl Bruun13/06Søndermarkskolen 00:48:24
278542Inger Juncher08/69Juncher 00:48:28
279543Hanne Juncher04/50Juncher 00:48:28
280824Nissen Anne Sonne16/03Søndermarkskolen 00:48:33
281981Erik Nørgaard10/65 00:48:33
282567Sanne Nygaard-Hesselberg06/79Nygaard-Hesselberg 00:48:42
283732Soelberg Lærke29/05Søndermarkskolen 00:48:42
284724Nissen Laura Sonne01/05Søndermarkskolen 00:48:42
285619Nygaard-Hesselberg Simon28/07Søndermarkskolen 00:48:43
286527Marianne Simonsen07/63 00:48:44
287771Ottsen Sara Gashi11/04Søndermarkskolen 00:49:34
288881Poulsen Mathilde Homilius29/02Søndermarkskolen 00:49:34
289842Bau Elisabeth Tougaard30/02Søndermarkskolen 00:49:41
290851Hoffmann Cassandra Høj26/02Søndermarkskolen 00:49:45
291890Thompson Mikkel Maul20/02Søndermarkskolen 00:49:47
292693Andersen Rasmus Binder03/05Søndermarkskolen 00:50:18
293642Elgaard Lucas Almskou18/05Søndermarkskolen 00:50:20
294719Laursen Malthe Hersom22/07Søndermarkskolen 00:50:23
295417Mejsner Lars Erik Hjulmand07/00Søndermarkskolen 00:50:50
296410Jepsen Mads Blicher25/99Søndermarkskolen 00:50:50
297797Christensen Ida Sehested23/03Søndermarkskolen 00:51:25
298672Mikkelsen Sigrid Bøgelund11/06Søndermarkskolen 00:51:49
299796Henrik Mikkelsen12/68 00:51:49
300913Knudsen Marcus Otto Ejlar16/01Søndermarkskolen 00:51:56
301904Grünberg Sebastian Holm15/01Søndermarkskolen 00:51:56
302980Lene Villum Nielsen02/73 00:51:57
303620Nørgaard Ludvig Villum09/07Søndermarkskolen 00:51:57
304718Laursen Mathias Broch01/05Søndermarkskolen 00:51:59
305405Ganderup Cecilie13/00Søndermarkskolen 00:51:59
306418Mortensen Emma Sofie07/00Søndermarkskolen 00:51:59
307548Mia Andersen08/98Tektrol 00:52:04
308437Andersen Christinna Thea Trøstrup29/98Søndermarkskolen 00:52:06
309945Christiansen Sarah Lilholt30/00Søndermarkskolen 00:52:07
310939Andersen Mikkel Koitzch10/00Søndermarkskolen 00:52:08
311649Hansen Celina Maria Kühlmann13/06Søndermarkskolen 00:52:24
312955Brian Hansen01/20 00:52:24
313665Laursen Helene Astrid Høj16/06Søndermarkskolen 00:52:58
314993Marianne Laursen04/72 00:53:00
315994Torben Laursen06/69 00:53:00
316640Caroline Byglanng12/03 00:53:10
317935Yesilirmak Isabella Holm29/01Søndermarkskolen 00:53:10
318488Christoffersen Sara Borre26/97Søndermarkskolen 00:53:14
319960Trine Puggaard10/74 00:53:14
320679Puggaard Thomas23/06Søndermarkskolen 00:53:15
321735Sørensen Nana26/05Søndermarkskolen 00:53:31
322624Rasmussen Mia Greve20/07Søndermarkskolen 00:53:31
323985Michael Rasmussen07/72 00:53:35
324711Højholdt Freja Stig08/05Søndermarkskolen 00:53:57
325964Henrik Sørensen01/78 00:53:59
326734Sørensen Mathias Fjordvald09/04Søndermarkskolen 00:54:01
327614Madsen Clarie Krogh08/07Søndermarkskolen 00:54:02
328441Christensen Benjamin Skovsgård09/99Søndermarkskolen 00:54:02
329484Zethner Anton Marinus Baadsgaard18/99Søndermarkskolen 00:54:03
330659Kjeldsen Jacob Thorngaard13/05Søndermarkskolen 00:54:21
331812Steffen Hollerup05/67 00:54:34
332422Mette Hollerup10/67 00:54:34
333669Madsen Chloé Krogh17/06Søndermarkskolen 00:54:46
334992Julie Skov Madsen06/78 00:54:51
335429Schatz-Jakobsen Esben15/00Søndermarkskolen 00:54:55
336440Bundgaard Casper07/99Søndermarkskolen 00:54:59
337446Dommerby Jeppe09/99Søndermarkskolen 00:55:04
338458Kaas Esben Damgaard30/99Søndermarkskolen 00:55:04
339451Grønlund Tobias Møhlenberg19/99Søndermarkskolen 00:55:05
340736Sørensen Celia Ægidius08/05Søndermarkskolen 00:55:10
341501Jørgensen Nicoline Kragh26/98Søndermarkskolen 00:55:11
342704Hamidi Farial11/05Søndermarkskolen 00:55:12
343815Larsen Amalie Gammelby02/03Søndermarkskolen 00:55:42
344872Mikkelsen Simon Victor16/01Søndermarkskolen 00:55:53
345876Nisker Tjalfe Wildau Nitzche14/02Søndermarkskolen 00:55:54
346731Skifter Benjamin19/04Søndermarkskolen 00:55:54
347828Sejersen Lukas Holgaard Duus19/02Søndermarkskolen 00:56:01
348572Mads Myrthue03/78Team Myrthue 00:56:32
349573Noah Myrthue04/08Team Myrthue 00:56:32
350654Jagd Alberte Sehested27/06Søndermarkskolen 00:56:49
351407Henriksen Helena Wiegers28/99Søndermarkskolen 00:56:53
352425Puggaard Eva05/00Søndermarkskolen 00:56:54
353416Kristensen Victoria-Maria31/00Søndermarkskolen 00:56:54
354924Nielsen Magnus Peder Bang19/01Søndermarkskolen 00:57:09
355907Høgh Kasper Waarts Thenza06/00Søndermarkskolen 00:57:09
356868Larsen Jonas Bækgaard Eiberg04/02Søndermarkskolen 00:57:34
357887Sørensen Laura Kjersing17/02Søndermarkskolen 00:57:35
358879Pedersen Anne Sofie Bloch27/02Søndermarkskolen 00:57:36
359880Pehrsson Oline Desirée Dalsgaard20/02Søndermarkskolen 00:57:36
360647Gregersen Kathrine Arve02/06Søndermarkskolen 00:57:42
361629Soelberg Noah Konnerup08/07Søndermarkskolen 00:57:44
362610Kortbek Isabella Kjelstrup30/07Søndermarkskolen 00:57:45
363565Lone Kjelstrup Kortbek08/72 00:57:45
3641000Tinna Soelberg07/78 00:57:48
3653521Jesper Adamsen01/67 00:57:48
366866Kvist Laura Bonde01/02Søndermarkskolen 00:57:59
367875Nielsen Tobias Harbo17/01Søndermarkskolen 00:58:02
368943Carstensen Christian von Wowern25/99Søndermarkskolen 00:58:08
369713Emil Nielsen11/05 00:58:08
370749Flintholm Bror Overby18/03Søndermarkskolen 00:58:10
371634Vassard Nana Maria25/07Søndermarkskolen 00:58:11
372870Cecilie Ammitzbøll08/99 00:58:12
373469Nielsen Emma Krogh13/99Søndermarkskolen 00:58:12
374737Sørensen Viktor Algaard05/05Søndermarkskolen 00:58:13
375560Bettina Bay Houmøller06/69Team Houmøller 00:58:14
376591Pia Pehrsson03/70Team Pehrsson 00:58:15
377936Per Hartmann Nielsen12/64 00:58:32
378739Else Hartmann05/66 00:58:33
379676Pape Malthe Wilson23/05Søndermarkskolen 00:58:34
380566Morten Nielsen06/66 00:58:38
381524Rasmussen Amanda27/98Søndermarkskolen 00:59:19
382518Pedersen Anders Høje03/97Søndermarkskolen 00:59:21
383475Olsen Nicolaj Meldgaard26/98Søndermarkskolen 00:59:41
384442Christensen Andreas Skjødt30/99Søndermarkskolen 00:59:41
385456Jakobsen Victor Petri19/98Søndermarkskolen 00:59:41
386467Lyngbye Mathias Højgaard18/99Søndermarkskolen 00:59:42
387745Laura Pedersen07/99 00:59:42
388648Hammer Eia Flarup23/06Søndermarkskolen 00:59:42
389984Victor Enevoldsen01/09 00:59:44
390983Morten Enevoldsen08/70 00:59:45
391836Masuthan mathialakan07/98 01:00:02
392530Sørensen Mathias Gren15/98Søndermarkskolen 01:00:03
393493Friis Jesper Kjersgaard10/97Søndermarkskolen 01:00:26
394486Busk Alexander Sonderlin16/98Søndermarkskolen 01:00:32
395504Langberg Bertil Lilholt06/97Søndermarkskolen 01:00:33
396716Kristensen Ea Vendelbo18/05Søndermarkskolen 01:01:30
397782Schmidt Simon Hartmann22/00Søndermarkskolen 01:01:41
398663Kuhlmann Thilde Hvid06/06Søndermarkskolen 01:02:14
399511Mygind Anders Faber21/98Søndermarkskolen 01:02:14
400531Sørensen Kaare Kaas03/98Søndermarkskolen 01:02:38
401535Wynne Adam Christian07/98Søndermarkskolen 01:02:39
402499Jensen Simon Falden18/98Søndermarkskolen 01:02:48
403492Friis Jakob Kjersgaard10/97Søndermarkskolen 01:02:48
404961Danni Jensen03/76 01:02:50
405959Christina Jensen09/79 01:02:51
406612Laursen Isabella Bülow14/07Søndermarkskolen 01:03:42
407631Sylvestersen Sander Sejr08/07Søndermarkskolen 01:03:43
408609Kastrup Luna Kimose04/07Søndermarkskolen 01:03:43
409688Vad Freja Othilie Stougaard27/06Søndermarkskolen 01:03:44
410965Malene Andersen12/82 01:03:45
411968Niels Andersen05/58 01:03:48
412611Krarup Alexander Skipper06/07Søndermarkskolen 01:04:07
413412Sigurd Kirkegård05/98 01:04:08
414534Vinther Lukas21/98Søndermarkskolen 01:04:08
415652Hougaard Anni Hølmkjær24/05Søndermarkskolen 01:04:09
416780Anette Skipper09/65 01:04:27
417604Christensen Sarah Kirstine Vitting16/07Søndermarkskolen 01:04:48
418699Christensen Emine Yildiz10/04Søndermarkskolen 01:04:58
419738Thomasen Amanda Alsted Glargaard05/04Søndermarkskolen 01:04:59
4203539Frederik Christensen08/05 01:05:03
421999Finn Højholdt02/67 01:05:16
422710Houmøller Kasper Bay19/05Søndermarkskolen 01:05:16
423831Stegmann Alberte Skovbjerg16/03Søndermarkskolen 01:05:18
424817Lyngbye Rasmus Højgaard17/02Søndermarkskolen 01:05:19
425646Gregersen Mette Sørensen17/05Søndermarkskolen 01:05:52
426674Mogensen Mathilde Sivgaard29/06Søndermarkskolen 01:05:52
427681Sommer-Nielsen Dicte16/05Søndermarkskolen 01:05:56
428448Erichsen Rasmus Søgren10/99Søndermarkskolen 01:06:07
429951Rene Steenfeldt01/20 01:06:29
430682Steenfeldt Sarah Eva07/06Søndermarkskolen 01:06:30
431705Hansen Jacob Winther Søndergaard30/05Søndermarkskolen 01:06:30
432800Elfving Emil13/03Søndermarkskolen 01:07:03
433905Hald Julie Christine Uhrbrand27/01Søndermarkskolen 01:07:04
434495Hansen Rasmus Brochmann27/98Søndermarkskolen 01:07:05
435680Rasmussen Simone Mølgaard08/06Søndermarkskolen 01:07:10
436977Kåre Rasmussen06/75 01:07:11
437974Ane Rasmussen03/78 01:07:11
438970Lone Sylvestersen02/77 01:08:23
439703Grundal-Rasmussen Frederik14/05Søndermarkskolen 01:10:31
440627Simonsen Benjamin Hvass28/07Søndermarkskolen 01:10:56
441986Janni Nielsen10/78 01:10:57
442463Kroer Amanda Skøtt12/99Søndermarkskolen 01:13:24
443470Nielsen Maja Cecilie09/99Søndermarkskolen 01:13:25
444545Oliver Müller01/08Müller 01:15:14
445544Dan Müller03/72Müller 01:15:15



MENU
Forside






JeresTid v/Atletikkens venner · Formand Mogens Møller · Bækvejen 9, Haslund · 8940 Randers SV · tlf. 27279532 · mwm1951@gmail.com · CVR 31846552